Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Daruji,přenechám,vyměním-vše zdarma - Klikni zde pro originální téma
Negative Creep
Sháním vzduchem chlazený stínidla od sun systemu, mám klasicky XXL křídla, 600W a 400W předřadníky, dvě ufa... a uhlikovej filtr.
fedousek
Ahoj,
mám tu pár věcí na darování a nebo na výměnu za něco(ne na grow) např. sladkýho pro děcka :-)

cooltube 125mm
síť na sušení(2 nebo 3 patra)
kolínka na ohýbání(netuším kolik)
easyrollery asi 8ks
dealeráky různých velikostí(netuším kolik, ale hodně)
ph down od Junglu(cca 0,25l)
asi půl role odrazové folie ORCA(nevím, kolik je to metrů čtverečních :-) )
PH a EC(TDS) metr (noname, ale měří)
2x analogový časovač
půl litrové květníky (asi 20ks)

pak asi nějaké další drobnosti, ale už sem se spousty věcí zbavil(převážně těch hlavních) a to ostatní mám v komoře a nepamatuji si, co tam je...

vše pořešíme přes SZ a nebo přes mail...

ferda
fedousek
Ahoj, update příspěvku výše(něco už zmizlo)

cooltube 125mm
kolínka na ohýbání(netuším kolik)
easyrollery asi 8ks
ph down od Junglu(cca 0,25l)
asi půl role odrazové folie ORCA(nevím, kolik je to metrů čtverečních :-) )
2x analogový časovač
půl litrové květníky (asi 20ks)


pak asi nějaké další drobnosti, ale už sem se spousty věcí zbavil(převážně těch hlavních) a to ostatní mám v komoře a nepamatuji si, co tam je...

vše pořešíme přes SZ a nebo přes mail...

ferda
Betto Sulliven
Čao zahradníci.... Sháním trimmer. Buď koupím, nebo za něco vyměním.... Díky
chicolo
EC metr novy

soudruzi z číny mi poslali EC metr ale ja potrebuju Ph metr - takze idealne vymenim novy EC metr za jakykoliv tvuj PH metr nebo levne odprodam

pozor tento EC metr meri v PPM tzn pro hydro si hodnotu z displeje vynasobte dvema (1 ppm = 2 uS/m)
someone.noone
Cus growri vymenim ventilátor honeywell HT900E používání necelý měsíc tudíž ještě 23 měsíců v záruce za dva malé klipsnaky nejlépe taky málo použité. Jen ne prosím od secret jardin s těma už jsem měl trápení dost.
The OG
Daruji F2 mix semen, převážně sativy prclé sativama, cca 30ks.
Za poštovné a thread ve fotogalerii.
netopeer
Mam aktualne navic 40+ sazenic sour blueberry od humboldt, vyska 30-40cm, nemam misto kam je dat a venku je to nachylne na plisen, kdyby nel nekdo zajem, pm..
Idealne bych vymenil za neco na grow nebo vercajk na barak :)
Ostrava Havirov Karvina a okoli
Mir s Vami ✌️
Jekyll04
Ahoj. Měl by někdo na prodej či přenechání úsporku (CFL) 125W na květ 2700K°? PEACE
Lemonade
Tady dostaneš objektivní informace a rady jak se pěstuje. Není zač.
Markyz
citace:
Původní příspěvek od Lemonade
Tady dostaneš objektivní informace a rady jak se pěstuje. Není zač.


He, dobrá rada a zadarmo, si nějakej filantrop
Lemonade
..to fakt jsem a myslím že by si kapitánský výložky zasloužil. Nebo aspoň diplom. Jop už jsem mu ho odfaxoval kouřovejma signálama.
DeThomas
Zdar panove. Dopredu se omlouvam, ze pisu sem, ale moc aktivnich threadu uz tady neni. (Btw, co se kurva stalo? Prihlasil sem se po par letech (horko-tezko) a koukam, ze grower je uplne v pice).
Nemate nekdo prebytecny rizky? Rad je za neco vymenim. (Klidne i za prachy, kdyby bylo nejhur =o)
cranked
citace:
Původní příspěvek od DeThomas
Zdar panove. Dopredu se omlouvam, ze pisu sem, ale moc aktivnich threadu uz tady neni. (Btw, co se kurva stalo? Prihlasil sem se po par letech (horko-tezko) a koukam, ze grower je uplne v pice).
Nemate nekdo prebytecny rizky? Rad je za neco vymenim. (Klidne i za prachy, kdyby bylo nejhur =o)


Taky jsem se příhlásil asi po 2 letech a v zahranickém bazaru pár příspěvků...Kdyby někdo měl ze severních čech nějaké ř í z k y tak pm prosím...děkuji a snad to neporušuje pravidla :D
AladinXXX
porusuje
Chaplygin
Ahojte,

Odchazim z ceska a zustal mi doma stan po 3 kolech konvalinek, kondice 4/5. Neprotrhnuty a mam k tomu vsechny tyčky i obal. Vcetne nepromokave podlozky na spodek.

Stan 90/90/180.

Jsem z Brna, prenecham zdarma nebo za nejakou malou pozornost do 200kč :)

Mám pak i úplne novou lampu lumatek HPS 600w origo zabalenou, nikdy nepoužitou. 200kč :)

Napište SZ, nekomu snad ješte poslouží.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma