Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 3 4 
Soil, 400w, Bush, Indica Mix (15ks?) - Klikni zde pro originální téma
AladinWarrior
To je pešek kámo...Myslíš že je to z toho Light mixu?Taky tu mám ještě celej pytel.
crazyben
nevim... je to jedna z variant, další je pes kterej venku proběhne každý křoví a pak otravuje když si všímám kytek a ne jeho... otevřenym boxem to asi nebude, doma sem proběh všechny pokojovky a na nich nic, že by jentak přilítly oknem v 15ti metrech se mi nezdá.
Jamés
Nepříjemné,taky jsem tam měl nějaké breberky ze startu,používám spruzit zabíjí to i larvy...jeden postřík a mám klid.
crazyben
Tak jak sem čekal... ty svině se v boxu ukázali i přes přesun do karantény.

Přes dvě hodiny sem strávil prohlíženim kytek a snažil se co nejvíc jich sebrat... zejtra by měli dorazit postřiky (aspoň doufám, dnes volali že posílaj)... první pude vertimec 2x a pak ještě zkusim ten biool aby dorazil zbytek (snad to klapne) a pak hned přepnu, už sem to přepnout chtěl, ale počkám... nechci je stříkat za květu, to radši budu kroutit ještě za květu než pak hulit nějaký jedy.

Podle rad sem zvýšil vlhkost, hejbe se mezi 60-80 i přes zapnutý ventilátory takže plísně snad nebudou, za tmy i víc a teplotu se povedlo srazit na nějakejch 24 u vrchů, 22 těsně nad hlínou. Ještě můžu dát vejš lampu což ještě trochu sníží teplotu a zvýší vlhkost, co myslíte má to cenu aspoň než to stříknu?
AladinWarrior
Klidně to zkus,třeba je to trochu omezí.Chce to hlavně ten postřik,jinak se jich asi nezbavíš.Jsem zvědavej čím to svinstvo nakonec zlikviduješ určitě mě také jednoho dne navštíví.Držím palce :) Ať se jich co nejdříve zbavíš
crazyben
No to je mi jasný, dneska by měli přijít ty postřiky (aspoň doufám).

Našel sem doma ještě nějakej postřik - Plenum, bohužel na krabici neni napsaný jak se to míchá, leták sem už ztratil (účinná látka pyrmetrozin 500g/kg) a je tu že to je na molice a mšice... takže to asi nebude nejvhodnější, nebo myslíte že zabere?

Jinak takhle to vypadá...
AladinWarrior
Hmm. :) Krásně ti to kyne.Asi bych počkal na čerstvej přímo na svilušky s nějakou příbalovou informací když už je to na cestě.
crazyben
A tady máme zachráněný critical kushe... jeden (ten vlevo) se mi sám začal takhle zajímavě větvit (ne žádnej zástřih ani jiný poškození při manipulaci).
Balon
co se svilušek týče, tak můžeš bejt v klidu, ten vertimec 1,8 EC funguje na 100%. pořádně to pokrop z obou stran listů a za dva dny už tam žádná živá nebude...
crazyben
Tak postřiky dorazily až dnes. Du to zkontrolovat, probrat a vystříkat... díky vašim radám se to nijak moc nerozšířilo tak to snad bude ok.

Zejtra už du stejně do práce tak už by se mi asi nepovedlo udržet takovou vlhkost celej den (teplotu možná jo), takže dorazily na poslední chvíli.
crazyben
uff... že mi to ale dalo zabrat (a kytkám taky zdá se).

Vzal sem koncentraci na rajčata (slabší než na pokojovky, přecejen to jednou budu hulit)... namíchal litr a celý to na ně vystříkal až to z nich teklo. Zbyl tam tak velkej panák s kterym sem lehce vystříkal box, už toho bylo málo, takže na všechny kouty se nedostalo, ale před tim sem ho pořádně vyčistil.

foto 1,2 - nevypadá to teď zrovna dobře co, ale jestli mě to zbaví těch hajzlů, tak dobrý. Nechal sem je mimo box než uschnou... zaprvý to schne pomalejc, zadruhý nevim co by s tim přímé světlo udělalo a testovat to nehodlám.

foto 3 - tak teď už snad budu ready for everything

A teď ke kytkám... musel sem obrat pár žlutejch lístků těsně před smrtí a pár po smrti (naštěstí jen těch uplně malejch spodních). A potom každá má malinko jiný problémy... aspoň to tak na mě působí. Takže asi začnu míchat tři typy zálivky... jednu s pořádnýma dávkama grow/fishmixu... jednu zhruba takovou jakou sem míchal teď a jednu kam budu přidávat víc bloom.

Nehnojil sem nijak extra tak doufám že to sou nedostatky živin z půdy a ne kvůli zasolení... kvůli ph by to vůbec bejt nemělo, výtok sice nekontroluju, ale zálivku vždy poctivě upravuju.
crazyben
Jinak hoši poraďte mam trochu dilema...

zdá se mi to dost velký už, takže bych nejradši přepnul pozítří až se malinko vzpamatujou z postřiku. Ale postřik hodlám za týden opakovat (ikdybych tam nic nenašel). Mam to přepnout nebo mam radši počkat až po druhym postřiku? Zas to nechci mít uplně přerostlý.
Balon
takhle mimo stan se to blbě odhaduje(ta velikost), ale vypadá to, že se to může klidně přepnout. jinak se neboj to stříknout i po přepnutí..
crazyben
díky... vejška je 35 - 45cm od hlíny (zhruba), nebejt toho stříkání a svilušek přepínal sem možná už před pár dnama. Taky sem si říkal že dokud to nezačne chlupatět a kynout tak by to nemusel bejt problém.
Balon
tak to klidně přepni dneska, ten postřik kytky nezpomaluje ani nestresuje. svilušky trošku jo, ale ty už budou ode dneška historie... když je nouze nejvetší dá se postřik použít i v pozdní fázi květu( chce si to pohlídat ochranou lhůtu) a nestříkat to do palic. jednou mě navštíví svinušky až kolem 50 dne květu(gen byl 77dní), tak jsem si namíchal vertimec do kyblíku, vzal houbičku a list po listu jsem asi 4 hodiny otíral kytku po kytce. výsledek plísen nula, svilušky nula...
crazyben
No dneska je nechám, ale zejtra už jim teda dám 12h tmy. Dneska se mi fakt nezdaj v nejlepší kondici.

V záloze je kdyžtak i biool... v letáku s tim Vertimecem píšou že postřiky by se neměly opakovat víckrát bez proložení jinym postřikem aby si ty mrchy nevytvořili odolnost (což bych opravdu nerad) a ten biool navíc neni taková chemka, bude šetrnější a na tu první fázi květu asi i vhodnější.

Jinak du ještě preventivně postříkat každej kousek zelenýho co v bytě najdu :D
Plagrom
Biool není chemka, je to tuším řepkovej olej nebo co...zalepí jím dýchací cesty.
Na přepnutí to ale už určitě je
crazyben
jasně napsal sem to trochu nešťastně, někde sem to čet řepkovej 55%, jeho nevýhoda oproti těm chemkám je že musíš právě přímo postříkat každýho jedince a musí zůstat morký dokud nezačnou umírat. Za to kytku nijak neotráví jako pesticidy a insekticidy, ale stříkat to do palic asi taky nebude nejlepší.
crazyben
Zpátky na místě činu. Trosku povadle, uvidime zejtra.

Teplotu ještě necháme nízko a vlhkost co nejvejš, ať těm sviluškám znepříjemnime i to umírání.

Ty dva critical kushici vypadaj ze by z nich nakonec mohlo neco bejt. Mozna je tam jeste nacpu az pude ven zvlhcovacka, zacinaj vypadat jako kytky :)
zhulbong
citace:
Původní příspěvek od crazyben
Zpátky na místě činu. Trosku povadle, uvidime zejtra.

Teplotu ještě necháme nízko a vlhkost co nejvejš, ať těm sviluškám znepříjemnime i to umírání.

Ty dva critical kushici vypadaj ze by z nich nakonec mohlo neco bejt. Mozna je tam jeste nacpu az pude ven zvlhcovacka, zacinaj vypadat jako kytky :)


Koukám že máme stejně řešeno chlazení výbojky. Nicméňe vypadá to k světu. Pár dní a vrátí se do normálu. Já sem před dvouma rokama měl stejnej problém(ať svýho amstafa mám rád sebe víc,tak díky tý svini chlupatý) natáh mi je tam(od té doby pes nikdy neleze se mnou do,místnosti kde je box když otevírám a nic) a nejhorší bylo že tři týdny před kosou. Naštěstí po důkladném omývání a stříkání to bylo ok. Jinak přeju ať se ty criticaly vzpamatujou a jedou. Na další kolo to byl můj favorit. Tak growu zdar :D
crazyben
Díky :)
Jo to chlazení takhle mi dost pomohlo. Už ho tam taky nebudu pouštět, pro jistotu sem celej pokoj kde je box uklidil a i samotnej box a už tam psa taky nepouštim (ale pro jistotu sem ho vykoupal taky :D )... doufám že už se neukážou.

Teď už docela ujdou ty criticaly... sou sice pořád takový zabržděný a pomalejší, ale svítim jim teď jen 2x18w.
zhulbong
citace:
Původní příspěvek od crazyben
Díky :)
Jo to chlazení takhle mi dost pomohlo. Už ho tam taky nebudu pouštět, pro jistotu sem celej pokoj kde je box uklidil a i samotnej box a už tam psa taky nepouštim (ale pro jistotu sem ho vykoupal taky :D )... doufám že už se neukážou.

Teď už docela ujdou ty criticaly... sou sice pořád takový zabržděný a pomalejší, ale svítim jim teď jen 2x18w.


Mě také. Pořád jsem řešil problémy s teplotou 28-30•C v zimě jak to mám ještě ve skříni... :D Tak sem pořídil jeden ofuk pro výbojku jak ty a po problému 25,5-26,5•C většinou takže pohodička. No a v létě jak loni skříň do kořan,stojanovej větrák na max. kterej to chladí celý z venku a zvládá to i v létě...i když přemýšlím že to tt125 nahradím za něco kolem 360m3/h . Pacháč to dá ten je 360m3/h a to tt teď dá max. 280m3/h. No uvidím ještě.

Jinak ty zářovky jsou dobrá věc,že člověk na mimina nemusí svítit sodou. Já jsem si teda udělal co sem tu měl zbytky lamina takovou zálesáckou :D matkárnu,ale co za málo pěněz(zařivka 45Kč a zářivkové těleso 234Kč) hodně muziky a svůj účel plní. Jedu tam od semen do 10-15cm(max. co se tam vejde je 25cm) a sem naprosto spokojen. Na těch mejch 10miminek (1x vždy navíc ať se vyhodí či ne) mám 1x Philips Master TL-L super 80 18W a naprosto dostačující ;)
crazyben
zhulbong, jo pěknej boxík... vevnitř bych ještě vylepil nějakou fólii nebo aspoň bílou barvu :) jinak mam přesně stejnej typ zářivky.




Tak, kytky dneska už vypadaj líp... dvě sou pořád malinko povadlý, ale zbytek se napřímil tak se snad cejtí dobře :)

Svilušky... ty svině tam ještě nějaký sou (sem už z toho nějakej nervózní)... ale chvilku sem sledoval a pohyb sem nezaznamenal, tak v kouktu duše doufám že umíraj. No pro jistotu to du zase vyndat, probrat a obrat... a postříkám to ještě aspoň vodou pořádně.

Hodiny nastavený na 12/12 takže včera byl poslední den růstu, což nám dělá přesně 44dnů, z toho 15 pod zářivkou... docela dost co? Tak teď sem teprv zvědavej co budou dělat! :)
crazyben
hele zrovna to obírám a ještě než to stříknu vodou... neni to blbost? abych ten vertimec nesmyl z těch listů takhle?
Balon
nech to bejt. svilušky jsou mrtvý
crazyben
díky, jen to teda oberu růčo z těch listů ať to můžu za pár dní vklidu zkontrolovat a případně se zbytečně neděsil jen kvuli těm mrtvolkám co by tam zůstaly.

A rovnou některý trochu prostříhnu asi... se mi zdá že potřebujou kadeřníka už, sem tam nějakej zbytečnej malej spodní list a na některejch sou i takový nevýrazný prd větvičky... stejně by na nich hovno bylo.

Jinak sem utrch dva listy z jednoho S.A.D.u a co se na mě vyvalilo za vůni... mi spadla huba, 5minut sem čuchal až sem si začínal připadat jak nějakej fetišista, takhle mi to nevonělo ani v květu předtim (a to mam rýmičku). Tohle kolo bez pacháče asi nepude.
crazyben
¨Sorry neumim pořádně fotit prostě...

Trochu sem se rozohnil při depilaci, ale zdá se mi to takový vzdušnější, lepší... trochu sem zkusil i srovnat vejšku.

Jinak normální světlo... zdá se že jim něco pořád trochu chybí, co?... no přiznám se, doteď sem se neodvážil dát jim tabulkově plnou dávku hnojiv. Prostě se mi to zdá šílený ikdyž jim míchám pořád víc a víc... teď sem na 2,5ml/l fishmix/grow + 1ml/l bloom + 2ml/l bioheaven a sem tam přidám 2ml/l alg.a.mic... ale hnojim teď co zálivku už to nestřídám s vodou.
AladinWarrior
To sis pěkně máknul což? :) Také si tu sračku preventivně objednám na léto,určitě to nebude na škodu.Na můj vkus se opravdu držíš hnojkama dost při zemi. :) Mám na mysli především fishgrowmix s bloomem.
crazyben
mi ani nemluv :D každej den vyndavat, probrat a obrat, stříkat vodou než dorazila ta chemka... a to můžu bejt rád že sem teď čtyřy dny nebyl v práci jinak by mě to asi zničilo :D

jo až dojde koupim novou ikdyby nic. Lepší než na to pak čekat, trápit je nízkýma teplotama apod. abys to nějak udržel pod kontrolou... a ty stresy než to dorazilo (auto mam v servisu jinak bych proto dojel okamžitě).
crazyben
Jinak k těm hnojkám... ok hodim to přesně podle tabulky, sem zvdědav co to s nima provede. Ale přepnul, začnou bejt hladový tak to snad bude dobrý :)
crazyben
druhej den na 12/12 periodě

critcal kush vpravo vepředu zůstal od postřiku už druhej den takovej dost povadlej. Špatný semena prostě... jak je vidět ikdyž to pak rozchodí tak ty kytky už nebudou tak vitální... nedokážu si vysvětlit čim jinym by to bylo.

Vypadá jak přelitej, ale nebyl... hlínu měl akorát připravenou na další zálivku (jako zbytek) tak sem jim poprvý naložil plnou dávku na růst a přikáp i malinko bloom.
crazyben
Na pár listech zůstaly stopy po sviluškách, ale nic hroznýho... svilušky nikde (snad to nezakřiknu) jinak to bude šílená jungle...
crazyben
začli pěkně bumbat...
crazyben
Nasadily slušný tempo tak doufám že to bude sprint a ne maraton.

Budu to muset zas proškubat už teď jak se vytahujou... aspoň nějak zlehka ať je moc nezbrzdim. Sice sem to chtěl udělat až se zastaví na svý vejšce, ale je to šílený.
AladinWarrior
Pěkně se to rozjelo což?Je to trochu lepší s vyšším dávkováním?Připadá mi že asi jo. :)
crazyben
jj až mam strach. No dvě mi brutálně ztmavly (těm dáme příště malinko míň), ale jinak se zdaj lepší :)
crazyben
Tak přesně po tejdnu se začli objevovat chlupy na jedmom SADu.

Jinak byly u kadeřníka. Sou trošku povadlý, našel sem je když měli akorát suchej substrát na další zálivku... jinak dobrý, po sviluškách ani stopy, ale zejtra to pro jistotu ještě stříknu.
crazyben
8 dní 12/12
AladinWarrior
Pěkné,pěkné. :) Jak jsou vysoké a jakou máš přes noc vlhkost?
crazyben
+/- 55cm od hlíny k vrchu. Tvaroval sem a ohejbal tak sou všechny tak nějak stejně vysoký jen jedna je už od pohledu cca o 5cm menší (je trochu vypodložená), ten S.A.D. co ukázal včera chlupy, ten rozdíl se ukázal teď během čtyř dnů jak sprintovali po přepnutí.

V noci 75-80% při 20-22 stupních. Ve dne to trochu kolísá 50-70 při 24-27 stupních (většinu času se ale drží na 65% při 25,5 to sem ani nevěřil že to bude tak pěkný po minulym kolu kde sem byl rád i za 29). Párkrát se stalo že došla voda... teplota stoupla na 29,5 a vlhkost klesla na 40%, to měly ale vždycky jen chvilku.

PH zálivky pořád míchám na 6,2 - 6,3, EC stále neřešim... hnojim víc, ale pořád spíš tak nějak podle pocitu a nejedu uplně přesně podle tabulky (ikdyž je to podobný).

Co víc bych tak řek... no zatim sem spokojenej oproti minulýmu kolu. :)
zelenymuz
SAD je čistokrevná indika, ne? Mám aspoň ten pocit..Jestli se zasekne a zretardí, tak bude pár gé ztracených. Nebo to budeš muset podkládat..Ještě pár dní to bude mega růst, možná bych stáhnul N hnojivo uplně na úroveň, jen aby probíhala asimilace a proto to častěji prolévat vodou = jen moje teorie, zase uplně neutopit, jen o něco málo častěji zalívat a když už tak větším množstvím vody. Minimálně se propláchnou soli a sníží se stres rostlin. Jinak prostor je krásně zaplněný do stran, dokonce i v rozích jak koukám, hlavně teď nepřehnojit N
crazyben
No včera sem ho trošku podložil (cca 3 cm a jinak dobrý taky se od včera ještě malinko vytáh takže uplně se nezasek, jen se táhne pomalejc) v popisu od sweet seeds je 90% indika... to byl taky jeden z důvodů proč sem ho vybral.

Jinak máš pravdu, jak se ukázaly chlupy tak sem myslel že už zpomalí, ale dneska ráno přídu z noční a přes noc nahnaly takový cca tři cenťáky (pocitově, neměřil sem), a to sou zastřihnutý... dík za tip, dusík trochu omezim, zelený sou pěkně tak by to neměl bejt problém.

Dnešní pohled do boxu... začíná to bejt trochu divoký. Jo a sundal sem včera kolínka už to škrtilo větve.
crazyben
Holky při údržbě... dostali navíc druhej, teď už jen preventivní postřik proti sviluškám, tak sou z toho zase trošku sešlý, ale to bude chvilka :) aspoň bude jistota že už se tam svině neobjeví.

Áá tady překvapení, dorazil pomocník PK 10/10 od GARDENiX, tak se těšte :) Díky chlapi...
krobak
Máš to pekné, sledujem. Ten Gardenix je prekvapenie, práve som dočítal vlákno oňom a "helemese" :). Som zvedavý ako to s ním pôjde, kde si ho zohnal?
crazyben
Chtěl sem to zkusit, ale nikde sem nenašel tak sem napsal chlapum tady... mělo by byt k sehnani tu http://www.growshop-praha.eu/ ale, neni jeste v nabidce tak sem se domluvil primo s nima. :)
crazyben
up
zelenymuz
Vypěstovat takovou haldu plevele už chce trochu něco umět. Jednou mi říkal jeden botanik, že plevel sice roste všude, ale vypěstovat ho uměle není žádná sranda.
To sice měl na mysli asi jiné plevele, ale stejně si myslim, že to tak nějak sedí..snad to není OT.
AladinWarrior
Hmm,moc pěkně ti to jede.Na ten GARDENiX jsem také koukal.Jsem na něj do budoucna zvědavej :) Kdy ho budeš koštovat?Už na tyhle kytky?
Zelená zahrada
Zdravím tě :) Vypadá to opravdu nádherně, krásně zaplněný prostor... hlavně držím palce ať se nic nepodělá. Budu sledovat. Měj se :)
crazyben
Díky :)

PK 10-10 začnu lejt od zejtra, to bude akorát čas na další zálivku. Dám vědět.
crazyben
up. Nejvetsi kus ma 63cm a porad rostou. Sou hrozný žíznivky, co předtim měly na tři dny a vypadali v cajku vychlastaj za den a půl a hned začínaj odspodu povadat.

K zalivce pridan PK 10-10 od GARDENiX zatim v mensim pomeru cca 0,7-0,8ml/l.
Squer
Zdar, nakonec to vypadá na pěknou bush.. Kytky vypadaj k světu. Dej si bacha na ty Brainstormy, měl jsem je nedávno a skoro polovina byla hermafroditů, sklizeň celá naprcaná.. Jinak ze semen pěstuju x let a tohle se mi stalo poprvé, takže rukama to nebude. Měl jsem od Dutch OutLaw a v pohodě, super sativa, ale ten Brainstorm mě zklamal. Snad to byla jen nějaká vadná série a tobě se to nestane.
crazyben
Diky, posledne sem mel taky hermouse u semen od DP takze hlidam. Ty jejich femky nevim nevim no... prave sem feminizovanejm semenum od DP dal posledni sanci v podobe tech Brainstormu. Kdyz tam bude nakej hermous tak uz jedine regular u nich.

Jinak sem ted na kvet hodil fungl novou vybojku at se sluni poradne.
AladinWarrior
Hmm.Vypadá to hezky. :) Jakou výbojku?Zrovna je prohlížím.Konkrétně ty květové. :-D
crazyben
Tu samou jen fungl novou, doma už byla takže sem to nijak neřešil. Je to GIB flower spectre, ale příště se poohlídnu po něčem jinym... zkusim pure bloom nebo nejakej philips son-t pia na ty sem slysel jen chvalu.
AladinWarrior
citace:
Původní příspěvek od crazyben
Tu samou jen fungl novou, doma už byla takže sem to nijak neřešil. Je to GIB flower spectre, ale příště se poohlídnu po něčem jinym... zkusim pure bloom nebo nejakej philips na ty sem slysel jen chvalu.


Son-t pia plus?No tu právě teď dávám do hajzlu ,protože přispívá k hermaťení,co jsem se dočetl.Příliš červeného spektra...
crazyben
No na tu a taky sem koukal PHILIPS Master SON-T PIA Agro - ta by mela bejt o neco vhodnejsi i na rust. Ale roste to fajn i pod tim obycejnym "sracem" co mam ted, takze to tak horky nebude. Ale s tim hermatenim si me zaskocil.

Jinak ten GIB pure bloom me fakt laka ikdyz je o nakou stovku drazsi. Koukal sem i na OSRAM NAV-T Super, ale to se mi moc nezdalo.
crazyben
up... po stranách se to vytáhlo o dost víc... nechám to ještě dva dny a pak to vypodložim abych to trochu srovnal. Jinak ten sprint nahoru se zpomaluje (díkybohu).

Je to silena jungle, ale ofuky to profouknou... az to zacne houstnout jeste muzu pridat.

PK 10-10 sem nalil jen jednou v mensi koncentraci, ale zda se ze to holky pekne nakoplo do kvetu :) vypada to nadejne zatim. (Pres brejle mi to zblizka nezaostri, tak aspon takhle... ono i pres ty brejle to ale hrozne zkresluje.)
AladinWarrior
Jo jo.Taky mě to překvapilo.

http://www.royalqueenseeds.cz/conte...frodit-rostliny

Na overgrowu o tom také diskutovali,tak raději měnim...
crazyben
heh dík za odkaz... tak asi koupim mhčko 250w, elektronickej prepinatelnej predradnik a budu radsi menit. A asi pudu do toho GIB pure bloom. Predradnik byl v planu stejne, takze noproblemo a jeste usetrim na rustu :)

Me fascinuje uz jen ten "horak" v ty vybojce (pure bloom), jak je dlouhej :D
crazyben
up - 16dní 12/12
crazyben
trochu lepší barvičky :)

zvyšujem dávky hnojiva na květ včetně PK 10-10, kterýho dávám 1ml/l (a lehce sem je přelil jak vidíte :/ ). Přestalo to růst tak to bude chvilku asi nuda než to začne kynout.
crazyben
Nechápu jak se to do toho boxu vejde :D (sorry za kvalitu fotky)
crazyben
Já vim že to fotim dokola jak magor, ale nemůžu si pomoct... dělaj mi radost :)

Ale už toho na chvíli nechám a blejsknu to až začnou trochu kynout.
Squer
Jak jsi spokojenej s tou zvlhčovačkou? Vybírám už delší dobu a nemůžu se rozhodnout.. Už jsem toho načetl spusty a tahle by zdá se vyhovovala, má 6 litrů zásobník. Leješ tam obyč vodu? Funguje ta regulace páry? Vydrží to foukat celý den? Jinak kytky vypadaj pěkně.
crazyben
No neni to žádnej zázrak, ale dá se s tim pracovat, stokrát lepší než minulý kolo bez ní.

Asi takhle... na prcky dokud byla lampa vejš sem udržel vlhkost jakou sem chtěl. Jak sem dal lampu níž, ale ještě kytky nebyly velký dostal sem se max na 65%. Teď sem okolo 60% na poloviční výkon (regulace ruční, ale funguje)... jinak naplno to vydrží zhruba 18 hodin což je akorát na denní cyklus při růstu.

Mohlo by to bejt o fous lepší, ale za tu cenu sem spokojenej. Ale důležitý je i odtah... já mam 280m3 momentálně bez pacháče. Pokud máš silnější, tak tu vlhkost snáz vyženeš, tak koukej i na to. Jinak jo, ikdyž to neni ideální leju to tam rovnou z kohoutku a nechám otevřený chvilku odstát.
Squer
Fajn. díky, jdu do ní.
crazyben
23 dní
Zelená zahrada
No moooooc pěkný :)
Držím ti palce do zdárného konce :)
crazyben
Tak při týhle sklizni už nebudu muset odhadovat... na fotce Orange Bud z minulýho kola. Dělá to pěkný obrázky co? Jen si s tim člověk musí vyhrát než to nějak pěkně zaostří... ještě se s tim musim víc seznámit, tohle byl první snímek na zkoušku :D určitě to pude i líp.
zhulbong
Přes co to fotíš? Jo tohle je paráda. Já si teď pořídil Lumagny 100x a k nezaplacení. Mrkneš a víš jak je na tom holka :D
crazyben
malej usb digital microscop... je to sice čínskej shit, ale umí až 500x, neni to žádnej top produkt, ale na ty obrázky se dá koukat. Jen to musíš vždycky píchnout do kompu a malinko si s tim pohrát...

Něco takovýho http://www.miniinthebox.com/500-x-u...e_p4622252.html kupoval sem to ale přímo od jednoho člověka.
AladinWarrior
Tak jsem na to mrknul,protože by se mi to taky docela hodilo jako lepší alternativa k tomu ručnímu a především dělá fotky. :) Nejlevnější co jsem našel: http://elektrocoleti.cz/hracky/567-...4043587663.html Je to docela drahý tak si počkám a koupím něco podobného na to zkoumání až budou prachy . :) Nějakej takovej by se mi líbil: https://www.mall.cz/mikroskopy/conr...t=at1%214439440 Kdyby ho zlevnili...
crazyben
ten druhej vypadá hodně pěkně... ten pevnej stojanek bude taky velká vyhoda, ale ta cena :/

Jinak mensi up

Zvlhcovacka sla ven a udelala trosku prostoru, slape ted mimo box na pul a vlhkost uvnitr okolo 55% bez ni 40-45%, s teplotama to nehlo takze parada. Zacina to neco delat, tak zejtra dostanou pruplach a hned dalsi den jim poradne nasolim.

Asi to bude chtit sit, po prepnuti se to dost vytahlo a uz ted vidim jak se ty dlouhy vetve budou kacet... problem je ze s tim pak uz moc nehnu, takze pockam a dam ji az to bude nutny.

A porad premejslim jestli nemam jeste vic oholit spodky (myslim maly vetvicky ne listy)... no uvidim zejtra az si to vyskladam ven.
zhulbong
citace:
Původní příspěvek od AladinWarrior
Tak jsem na to mrknul,protože by se mi to taky docela hodilo jako lepší alternativa k tomu ručnímu a především dělá fotky. :) Nejlevnější co jsem našel: http://elektrocoleti.cz/hracky/567-...4043587663.html Je to docela drahý tak si počkám a koupím něco podobného na to zkoumání až budou prachy . :) Nějakej takovej by se mi líbil: https://www.mall.cz/mikroskopy/conr...t=at1%214439440 Kdyby ho zlevnili...


Dají se sehnat levněji a se zvětšením 400x , 500x ... ;)

http://shopiq.cz/usb-digitalni-mikr...vetlenim-pt1009

http://www.tipa.eu/cz/digitalni-usb...0sLgaAnja8P8HAQ
crazyben
1200, 1500 je furt moc... přesně takovej tu mam, kámoš ho měl za 900 i z dopravou. (já už jen za pár drobnejch, ale to už je jedno...

já bych za to ani těch 900 nedal, když vidim co to je. Navíc sem je viděl někde na ebayi (přesně tyhle, nový) za 20 doláčů kus... no a tady to prodávaj 2x až 3x dráž... Ale ten co vybral aladin vypadá líp ikdyž ta cena je dost vysoko.
AladinWarrior
[QUOTE]Původní příspěvek od zhulbong
[B]

Dají se sehnat levněji a se zvětšením 400x , 500x ... ;)

Taky nevypadají špatně,poslouží na ten domácí výzkum. :) To zvětšení není optické ale jen digitální,v podstatě jen zvětšenej výřez.
krobak
citace:
Původní příspěvek od crazyben
1200, 1500 je furt moc... přesně takovej tu mam, kámoš ho měl za 900 i z dopravou. (já už jen za pár drobnejch, ale to už je jedno...

já bych za to ani těch 900 nedal, když vidim co to je. Navíc sem je viděl někde na ebayi (přesně tyhle, nový) za 20 doláčů kus... no a tady to prodávaj 2x až 3x dráž... Ale ten co vybral aladin vypadá líp ikdyž ta cena je dost vysoko.

Ahoj, nechcem Ti to tu "zasierať". No keď už to tu riešite možno by stála za úvahu čajna (aliexpress). Majú to tam za zlomok ceny a sú to tie isté haraburdy ktoré majú v ponuke cz/sk shopy nekresťansky predražené. Treba venovať zvýšenú pozornosť kompatibilite s operačným systémom (windows 10). Inak by som sa toho nebál. Sorry za OT.

Vlákno sledujem a držím palec.
AladinWarrior
citace:
Původní příspěvek od crazyben
ten druhej vypadá hodně pěkně... ten pevnej stojanek bude taky velká vyhoda, ale ta cena :/

Jinak mensi up

Zvlhcovacka sla ven a...


To bude kuřiva... :) vypadá to pěkně.Budeš to proplachovat?
crazyben
krobak presne... jak rikas stejne je to ta sama cina, leda by sme chteli bejt profi ale to uz sou ceny pak uplne jinde. Jen nevim jak je to kdyz si to nechas takhle poslat s reklamacema apod, to by na mall zase bylo bez problemu... ale k cemu reklamace kdyz si za stejnou cenu koupis tri jiny a jeste ti zbyde na ciga :D

ja mel tu vyhodu ze se toho kamos chtel zbavit za par korun, takze sem neresil.
crazyben
Aladin, jo ted je jen malinko proplachnu cistou vodou aby protekli min tri decky a druhej den jim poradne nalozim zas hnojiva, ted sou hodne ziznivy tak uz by to ten druhej den aspon na slabou mohlo vyjit.

Zalejvam poctive aby protejkalo, ale myslim ze jednou trochu vic a vodou jim neuskodi... poradne vyplavit ty stary soly abysme tam zase mohli poradne lejt :D
AladinWarrior
citace:
Původní příspěvek od crazyben
Aladin, jo ted je jen malinko proplachnu cistou vodou...


Jasně rozumím ti.Takovej jednodenní zdravotní půst,jednou za čas na pročištění jako u člověka,opláchnout kořeny atd. :)
crazyben
tak nějak propláchnuto, zejtra to asi na další zálivku nebude, ale pozejtří jim naložim plnou...
crazyben
Trochu sem to přeskládal a některý zase malinko vypodložil, zdá se že jim včerejší kůra prospěla.

Dole veprostřed je favorit... SAD, krásně tmavej a blejská se už teď, oproti tomu je zbytek takovej nemastnej neslanej.
crazyben
31 dní tak sem udělal pár fotek při údržbě

1. Vdova (co udělala za tři dny?? WoW!)
2. SAD
3. SAD
4. Critical Kush (menší paličky byl to od začátku takovej chudák, docela pěkně se rozvětvil)
crazyben
1. Brainstorm (ten horší, takový sou dva)
2. Brainstorm (o něco lepší taky dva... a jeden zhruba mezi)
3. Před spanim

No sem zvědavej jak to dopadne.

áá sorry zapoměl sem je otočit

edit: LonGermaX: diky :)
LonGermaX
Muzes ty fotky zpetne stahnout z galerky a nahrat jiz otoceny kdyz das edit. Jen radim a to vsem ze to jde. Pokud to tedy nevis. Jinak sleduji GL
crazyben
tak sem to zas blejsknul při zalejvání
crazyben
Tak sem to chtěl původně ještě pár dní vydržet aby byl vidět nějakej progres, ale s timhle se musim podělit... SAD S1., neni to krása na 36dní květu?

Škoda jen že takový nejsou všechny kytky, ale můžu bejt rád aspoň za ty SADy, bravo sweet seeds... zklamanej sem z brainstormů, vypadá to že tak dva z pěti za něco budou stát (nejlevnější femky DP no). A vůbec si myslim že to mohlo bejt mnohem lepší nebejt svilušek a toho že sem to díky nim nechal ještě víc přerůst. No uvidíme ještě maj čas...
Kreator1993
SADčko vypadá peckově koukam že se mám na co těšit :)
crazyben
up. jeden brainstorm zacal pekne blednout... netusim jestli ma malo nebo je narozdil od zbytku presolenej a nezere, at delam co delam porad se horsi, taky to je na vejsku nejvetsi kytka nejvic do sativy.

Jinak sem to musel malinko proskubnout (zase) hlavne kvuli vlhkosti pres noc, zaroven se to dost prosvetlilo, ale stejne to je docela husta jungle.
crazyben
den 43 na květu, rosekal sem telefon, takže na lepší fotky si budete muset pár dnů počkat, zatim takhle ikdyž tam je hovno vidět. Začíná to bejt malinko znát i přes pacháč (repasovanej a jede druhý kolo, jen na květu, takže by měl bejt dobrej).

SAD má fakt nádherně obsypaný a hutný paličky, ale nejsou to žádný salámy. Critical kush má taky takový menší, ale zatim se moc netřpití.

Zato vdova dělá pěkný salámy na topu (přitom zhruba nejmenší kytka, po přepnutí se táhla trochu míň než zbytek) a brainstormy docela taky... ty sou ale takový všelijaký... každej brainstorm je ÚPLNĚ jinej, tomu bych neříkal ustálená odruda.

No doufám že to ještě něco udělá.
crazyben
Tak už to asi nic velkýho neudělá... aspoň sad ne, ač se nezdá a paličky sou zatim jen sněhově bílé tak první trichomy už začínaj jantarovět, no spíš takový náznaky zatim. Takže SAD začnem pomalu proplachovat...

Odpoledne budu muset zkouknout všechny kytky. (Pořád s tim něumim pořádně ostřit., teda zaostřim, ale vždycky jak to chci blejsknout tak s tim cuknu a je to trochu mázlý :( ... chtělo by to nějakej pevnej stojanek na to...
crazyben
displej na telefonu spravenej tak sem to moch zas blejsknout

pohled na celek před spanim

vdova a litrová láhev pro měřítko

Brainstorm a láhev pro měřítko
crazyben
critical kush

sad

a brainstorm pětkrát jinak... no posuďte sami, měly všechny stejný podmínky
Squer
Brainstorm je divnej, ale aspon ti nezhermil :D
crazyben
no až na jeden kus z toho mam radost tak mi to zas nedalo abych to nevyfotil...
crazyben
dalsi... jinak den 47, uz v plny parade proplachujem a ctyry kusy sem musel zajistit, uz si to lehalo bez podpory
crazyben
jeste pohled dovnitr centra deni
crazyben
zacinam bejt nedockavej, ale tech 60dnu zvladnou (momentalne 49 dnu), snad bude 14dni flush v hline stacit predchozi kolo sem proplachoval podstatne dyl.

Asi to opet nebude zadnej zazrak (na mnozstvi), ale urcite to bude vic nez minuly kolo. Ted jeste aby to za to stalo... hlavne ty brainstormy, toho se trochu obavam o zbytku nemam pochyby.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma