Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Okurkova wilma (runda 3) predstavuje SharkShock - Klikni zde pro originální téma
MocnyOkurek
ok necham to tedy jak sem puvodne planoval.
MocnyOkurek
Zdravim pratele drobneho pestovani a orosenych palicek,

dneska mame viz titulek 41 den kvet. Provedl sem vymenu rozotku a nalil tam jen cistou vodu z obsahem 1ml na L final solutionu. Kytky mi samozrejme delaji vetsi a vetsi radost az se trosku bojim jestli ty palice nebudou moc velky a nesplesnivi mi to. Pro jistotu sem nasadil annoying vetrak ktery sice huci ale ma slusnej pruvan. Pro jistotu sem presunul jeden ten malej ofuk na kvetinace a foukam anspodek kviti abych od tama vyhnal veskery stojaty vzduch a nedal tak plisni sanci. Pridavam i dve fotecky.

Vsem diky za sledovani, tipy karmy a s pristim reportem navidenou!
Severus
Kyne ti to fakt pěkně, ten rozdíl v lampě je znát))
MocnyOkurek
Zdravim pratele zeleneho stesti,

tak dneska mame 45. den kvet. Doplnil sem 20litru cisty vody. Jak sem rikal EC vystoupalo temer k 0.6 po narazeni to ma zase 0.5 a nejaky susen. PH metr mi ted nemeri dobre (vychazim ze je picovian abych mel z kohoutku vodu ph 6.2 to se mi tu jeste nestalo) a nemam tedka PH 4 kalibracni roztok. Takze sem je objednal zitra by to melo prijit tak to zkalibruju a znova promerim. Jinak sem holkam na pristi rundu poridil ty no mercy tablety. V baleni je jich 60 a pouzivaj se jen na rust s tim ze jedna tableta prej vyrdzi na 5 - 6 hodin. Takze by to melo byt maximalne 14 tablet per runda to je za me ok. Kdyz to rozpocitam pripada pak 100kc na jednu rundu to je takovy plivnuti ze neni treba resit. I v growshopu mi psali ze je to celkem oblibena vec tak asi tomu lidi minimalne veri :). Take sem prikoupil ATAMI bio defence I a II abych mel tu naslednou sklizen uz bez tech pojebanych prizivniku. Biool maji zda se naparku :). Jinak prikladam fotky opet vsem dekuji za sledovani a po vikendu navidenou! :)
crazyben
Bio defence je spíš jako prevence... ne? Trošku jinej účel než biool (ten má "zadusit" škůdce který už kytku napadli, musíš stříkat přímo na ně).

Máš to moc pěkný
MocnyOkurek
ano je. Sak to chci prave davat porad co to pujde strikat. Biool se ale take pouziva jako prevence. aspon sem si to tak zapamatol. Myslim ze ho zminuje i mr jose v knizce . Ono je to lepsi preventivne cakat. I ja sem mel ten biool pouzit vicekrat apson 3x. Myslim ze by napadeni bylo jeste mensi.
anon383596
Fakt bych zbytečně nezalepoval pory radši pořádně vydezinfikuj prostor po roundu
Vo těch tabletach si myslím svý.....
Jinam fakt pěkný zřejmě se zdařilo kamna+
zelenymuz
póry (uzaviratelné) jsou jen zespodu listů, stříkat na rub listů je bez problémů
MocnyOkurek
jj pouzivam savo po kazdy runde. Ja spise podezrivam ze jsou proste v pokojovych kvetinach. Dneska budu z posty vyzvedavat ten defence. Tak tim postrikam secky pokojokvy. S tema porama dobry vedet. Dik
MocnyOkurek
Zdar a silu pratele orosenych palic,

tak tu mame 49. kvet. Dneska sem jim vymenil naposledy nadrz. Jelikoz se mi rozbil PH metr a nejde uz zkalibrovat nalil sem tam vodu bez upravy PH stejne je to u ty cisty vody jedno. Ale do priste holt budu muset kupit novej. EC cisty vody tedka bylo 0.2 uvidime nakolik to jeste stoupne. Kytky mi samozrejme delaj velkou radost. Docela sem i prekvapeny jak moc se to rosi. Na tom bloombasticu asi tedy neco opravdu bude. :) No posoudit muzete sami viz fotky.

Sklizen jsem naplanoval na patek.

Vsem toto kolo diky za rady a karmy vypada to ze se podpora vyplatila a konecne se mi povedlo krasne kolo :). Kanku tomu davaj jen ti otravni hmyzaci ale jelikoz to vse vypada i tak v poradku tak je sere pes! :D

Dalsi fotky pak nahodim v patek ze sklizne kde pak vyhlasime tipovacku o karmu. Sam sem zvedavej kolik se tam toho objevi. :) Ale to uz je na jinej prispevek.
MocnyOkurek
jen foto..
MocnyOkurek
Hola hola sklizen vola!,

tak vazeni pratele drobneho pestovani je to tady. Velky krok pro mne maly pro lidstvo! xD Ne ted vazne, sklizet zacnu o jeden den drive uz ot nemuzu proste vydrzet. Pridavam par fotek z prvni holky postupne tu prysypu dalsi az se na ne dostane. Takze zatim skor 1:7 pro okurka. Ale nebude trvat dlouho a okurek skoro otoci a nakonec vyhraje z nulou :D no nic forky stranou tady mate fotky ja jdu delat trimmera.
anon383596
Hefky to máš ,akorát vzrůst supr ,oproti minule nebe a dudy
Akorát ty nůžky bych ti zabavil abys to neprasil ať si říká kdo chce co chce susenim bez listí se oberes minimálně o aroma
MocnyOkurek
To jo :DD to je jakoby predtim kolo jelo ajeto a tedka nekdo normalni :D. Hele ja nestriham uplne komplet. Ja to spise osmikavam jako u ohlice. Kdyz si predstavis cukrovou vatu tak jak on toci spejli ja tocim palici a delam to na jezka. Na tech listech je totiz tolik pryskirice ze je skoda je uplnevystipavat. Schvalne pak mrknu k tobe az budes susit jak to myslis ty . Ale predpokladam ze je to o tom ze stipnes velky listi a celou palici povesis hlavou dolu. Ja mam prave tu susici sit takze proto to delam i na maly palice. Jinak to jde moc dobre od ruky ten sharkshock je super na tohle uz sem v polovine

Takze hotovo. No co povidat boli me zadicka, mirne me boli hlava z toho smradu, ruce mam jako bych je strcil do smuly ale je dobojovano. Moc dalsich fotek uz sem neudelal bo to bylo stejne na jedno brdo. :) Jedine co vyzdvihnu je to marko ono to nejde tak dobre videt jako na vlastni oci ale tta horni cast palicky pusobila komplet bile proste fakt jak vrsek hory. Ostatni sou taky hodne okrystalkovany ale ten byl proste extra. Tak kdo chce muze tipovat. Vitez dostane samozrejme karmicku. Jeste pak vecir udelam fotku v susarne at mate lepsi predstavu.
anon383596
Prostě takhle to susim ja jak to podetnu povesim a nehrabu na to dokud se neodlamujou první palicky
Aktuální foto
Zas nechci dělat chytrýho každej podle svého viď
Jamés
souhlas vemenex,taky to suším s listama dokud se listy nezačnou drolit a pak to jde i mnohem líp očistit i ten čaras máš hned kouřitelný :-)...dlouho jsem to stříhal prptože jsem si myslel že to nějak ovlivnuje chut když to neostříháš,ale je to blbost,takhlemi spíš přijde že když tam ty listy necháš "chrání" to ty trichomy aby se zbytečně nesypaly...ale tak každého věc;-) ...jinak krasavice jako vždy a tipuju 375 g.
LonGermaX
Neche to tam tech lsitu nechat moc ono to pak nucuchbe tim listim, apon mi to pride. Minimalbe ty od stobku sundat ty jdou dobre a ty od palic pak se susinou. Kamo vypada to moc dobre. Pro lepsi vynos bych je nechal priste povyrust. Kazdopadne to koureni bude luxusni. Je videt ze si dobry zahradnik. Nedokazu si typnout ale nahodi si krasny cislo 444.
MocnyOkurek
No trosu bych se bal aby vod tech velkejch listu pak nchytli nejakou plisen nebo neco podobnyho. Ale zkusim to z jahodnikem. Dam to pul napul a pak porovnam ktery lepe chutna. Sem pro kazdy chutovy experiment :). Navic ta tvoje metoda je takova spravne lenosnicka bo jen seknes kytku a povesis to pak sklizen dostane jinej rozmer nez tahle sichta ikdzy tady to slo fajn.

Longu souhlsim ze meli byt krapet vetsi 20cm by jim vubec neskodilo. Ale ja se bal at nevystreli a neprerostou. Priste jak nekdy pojedu sharka necham ho narust vice. Jinak tuhle odrudu muzu doporucit. Pekne se vetvi dela sympaticky oroseny a hlavne tvrdy palice a je hlavne hodne rychle. Dalsi kolo pojedu jahodnika tak toho necham taky narust pac prej je to spise takovy indikoidni typ. Kcb reportoval ze smakuje po lesnich jahodach tak to sem moc zvedavy. Taky doufam ze se mi co nejvice zbarvi do ruda ale to uz je jak se rika na jinej thread :).

Dneska uz do susarny nepolezu se mi nic nechce ale zitra rano nafotim + nahodim info jak vypada korenovej bal jak budu cistit kulicky. Sem zvedavy jestli bude rozdil oproti klasicke tycce.
MocnyOkurek
Pridavam fotky korenovyho balu, hadry z korenovyho balu, susarny a pak male prekvapeni na ktere sem zapomel. Malej bojovnik! :D Za me je ten korenovej bal lepe strukturovany nez byl predtim. Myslim si ze krouzky i hadra sou dobry veci a opet muzu dporucit. Minuly kolo sem mel prave koreny naskladany dole v kvetinaci ktere defakto poukd nevylezly ven tam tu hadru udelaly svou strukturou. Tohle si myslim je pro ne mnohem lepsi.
Kreator1993
Jó mocnej okurek ukázal že je opravdu mocnej. Parádní job.. Tipnul bych to na necelý čtyřkilo tzn 399.7 pěknejch šutrů. Jinak tohle sušení taky podporuju ale spíš venku. Vevnitř bych měl asi bobky z plísně.
Severus
pěkná runda Okurku)) tipuju to na 480 ges
haha to znam tu nedockavost na to.
Jinak ja jsem velky listy od stonku otrhaval, nez jsem daval holky na 2 dny do tmy, nechal jsem tam jen ty mensi.
MocnyOkurek
No byli jste chlapci hodne optimisticti v tech tipech :). Celkova gramaz tohohle kola je 340+- nejaky drobak. Slozeni je dobre mam jen 90g spodku zbytek sou vsecko spise vrchy a stredy. Gramove to neni moc dobry vysledek ale je treba vzit v potaz tri veci a to ze jedna kytka tam defakto nebyla, prepnul sem na 600 az tyden po prepnuti a posledni nechal je malo narust. Priste snad budou secky nechame to narust a mozna se uz tomu g/w snad i priblizim :)

Dle tipu karmu dostava james, takze vitezi gratulujeme a posilame karmu. Vsem diky za sledovani za nejakou dobu tu hodim jeste smoka ale to necham poradne odstat. CHutove je to i tedka fajnovy.
Jamés
Tak to díky ti Okurku a užij si to;-)
MocnyOkurek
Jo to se neboj uz si to uzivam od vcera kdy konecne doschly vrchy tak si davam do nosa. Jeste se tesim az mi proschne ta bedna s listim a hodnce hc spodkama. Musim si zajit koupit nejake prima sitko a to bude pak ficak z krystalku xD

Jinak pokud by nekoho zajimal zvhled jahodnika tak mi bart poslal nejaky fotky vypada to hodne sympaticky to pojedu pristi kolo ke konci brezna.
Squer
To vypadá mrdově o.O Posílá ten Bart poštou nebo jen osobko? Případně odkud je? dík
MocnyOkurek
Takze dneska finisuju pripravy na novy kolo. Musel sem poridit novy ph metr (1500 zas v <>) tak snad vydrzi co nejdele. Oproti minulemu kolu udelam dve zmeny a to ze zahodim 11litrovy original wilma kvetinace a nahodim 6.5L airpoty a pojedu ciste 400w. Setup jinak zustane naprosto totozny. Taky se mi moc libila rada na upravu hydrotonu a to prevarani takze mam dneska takovej kucharskej den :D. Osazenstvo pristi rundy bude 7ks pana jahodnika a na test jeden klon pana herrera takova oldschool klasika :D

Ps pokud by nekdo chtel mam k dispozici 10ks airpot 10litrovych tak prepustim za dobrou cenu (90kc ks). Ostrava a okoli je vyhoda. Ono se to da sice rozlozit na takovy platy a poslat jako desky ale lepsi by byl osobni odber.
TommyGun
Zdar okurcaku, jak komunikujes s bartem kdyz uz neni na groweru?
MocnyOkurek
Ahoj, sme oba jestircit takze pouzivame balastni satelity na okraji nasi atmosfery. Celkem v pohode. Vice pM. :)
Balon
jahodník vypadá teda fakt nádherně, ta barva je prostě božská. ale vidim tam na tý druhý fotce banánek nebo se mi to zdá?
TommyGun
Jj je tam bananek..


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma