Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
2x600W 18x Shark Shock - Klikni zde pro originální téma
kcb
68/12 EDNIK

Posledni rozlouceni pred kosou, zitra po 24h tme pujdou ven.

Pokud ma nekdo zajem, muze tipovat.
MethodMan
Ahoj, je tam rovnych 923g
LonGermaX
zdarec, luxusni koureni o 641 kouskach preji vic
!ZAU!
O,723 KG
Dope420
No čumim :) 737 G
MocnyOkurek
Zkusim 710 :)

Jinak sem je byl vcera ocihnout a na zivo sou jeste hezci :)) kazdopadne souhlasim ze shark shock je silnejsi model bo sem vcera misty dost koukal.. ja bych rekl ze je to ferovej vypalovak bo sem mistama byl schopny i 5min koukat na jednu vec a premyslet o ni a to fakt kurim fest... doma brko na 3x atd..
krobak
765 gééé
Tomigun
653g
Balon
666g peknej pest
stredocech
669 Good job!
crazyben
nadhernejch 740g
kcb
nevydrzel jsem cekat a zacal kosit uz dnes.
Sejmul jsem zatim dve, tohle jsou vrchy z te povedenejsi
JackDanijels
Krásných 848g
LonGermaX
citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
Zkusim 710 :)

Jinak sem je byl vcera ocihnout a na zivo sou jeste hezci :)) kazdopadne souhlasim ze shark shock je silnejsi model bo sem vcera misty dost koukal.. ja bych rekl ze je to ferovej vypalovak bo sem mistama byl schopny i 5min koukat na jednu vec a premyslet o ni a to fakt kurim fest... doma brko na 3x atd..


Proste indikove stavy gaucak jak prase:D
Plagrom
650g pěknejch
Nemá Shark Shock náhodou asi 8% CBD? To bude tím
kcb
Nejvetsi kytka )

Kde jsi prisel na 8% CBD ?
MocnyOkurek
On asi myslel ze je to ten CBD sharkshock. Ale bart ma od Mr nice Shark shocka. Je to spise asi vetsim obsahem thc. Co sem koukal na nejaky wiki ze strainama tak SS mel i pres 20thc coz se mohl tady kcb s tim aerem urcite priblizit. ja jen doufam ze se me to povede vypestovat slabsi. :)))
anon383596
Fashion week, co nejaky makro? každopádně pekny řepeťáci
kcb
koreny po 74 dnech
anon383596
Dikec, upřímně na váhu jsem zvědav
kcb
Ususeno a zvazeno, 627g pouzitelneho materialu, spodky neresim

Myslim ze nejblize mel Longermax.

Dalsi kolo uz nejspise postovat nebudu, myslim ze zpopularizovat Amazon se mi tady docela podarilo. Jeste rok, dva zpatky to tady byl mrtvy system a helemese kolik je tady najednou nasledovniku ) Jen tak dal!
LonGermaX
Heje ze by premiera a bigo:)) Moc krasny vysledek klobouk dolu!
cervenakarkulka
Bylo krásné sledovat jak ti to jde :) Respekt!
Efendy
Krása jako vždy jen mě mate ten nadpis tak pro upřesnění byl to 9x shark pod 600W a 9x ednik pod druhou 600W?
Squer
Moc pěkný, jedeš ještě Amazon? Klidně bych se na další kolo podíval, já začínám :)
krobak
citace:
Původní příspěvek od Efendy
Krása jako vždy jen mě mate ten nadpis tak pro upřesnění byl to 9x shark pod 600W a 9x ednik pod druhou 600W?

2x600W SS a 1x600 Éďa :) (sledoval som tak som múdry)
kcb
Samozrejmne ze jedu, ale jak jsem psal, postovat uz nebudu, asi jen kdyz se mi bude neco obzvlaste libit, ale urcite ne serial. Mate tady 4 pekne kola za sebou, popsano je to rozume, takze je z ceho vychazet.
Podle ohlasu je tady ted hromada nasledovniku, coz je podle me super, aspon se mi podarilo tenhle jednoduchy system zpopularizovat.
At to roste vsem, trebas jako z vody )
Kifo
shark vyzera krasne,slintam
orome9
citace:
Původní příspěvek od mazda32003
SS opravdu klame telem ;) Neni vubec nejak nafouknuty ale zato sou to sutry jak cyp :O)


jj, presne tak, SS od Mr. B. je extra pryskyričnatý, lepkavý, tvrdý sativa pheno, do 60 dnu je vždycky hotov a účinkama to není žádnej gauč:)) navyše je odolný a velice vhodný i na out....


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma