Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
600w 15ks - Klikni zde pro originální téma
Luky115
Jestli si četl nějak podrobnejs nepalim jim od začátku 600 w to je pro mě ta chyba ale už to tu nechci nak moz rozebírat hold sem na růstu prostě stavil pár dní navíc příště se skusim polepšit 👍 no spíš moje druhá chyba nevím co to je za model jak sem psal hned nazacatku tohodle téma mám prostě na druhý kolo pár věcí který se musej vichitat hned od začátku snažil sem se prostě tědká dodržet pár základních věci který koupit a prostě nezbylo na vsechno jo jsem rád za to že jim nic není snažil sem se zvyšovat hnojky postupně teď už vím tak neak 😀 kolik jim tohle kolo dávám a čeho píšu si to a když na druhý kolo nepojedu stejnou genetiku tak mám ale tak neak podle čeho se řídit hrozně se bojím že to prehnojim bez EC metrů proti zalejvam až když je to na nich vidět že Maj žízeň ten EC metr taky na druhý kolo koupím teď na něj prostě neni a hlavní je to pro mě dojet a získat naky skusenosti než to posrat 😀
Luky115
Zdar lidi no dnedka 26 den a úplně nádhernéj pohled na fotkách to není jako když otevřete ten stan 👍 no chci přepínat a de mi o to jestli mám dneska ještě dojet 18/6 hodit to od zejtra no jelikož potrebuju vyndat stínidlo a a pohrát si sním venku nechce se mi moc čekat do půl 4 ráno než to zhasne samo nejradci bych jim hodik tmu a rozvitil jim v půl 9 ráno jako vždycky ale už jel 12/12 bude jim vadit hodně když jim tědká zhasnu?
!ZAU!
Zdravim te.Tech par hodin tmy jim nic neudela.Nemusis mit strach.
Luky115
Oki 👍
Luky115
Dneska 29 den 3 den 12/12 ten 26 den už dostali 12/12 akorát se mi zdá že sou možná trochu světlé jen některé ale skusim popatrat co by jim mohlo chybět včera byly docela problémy s teplotou za tmy se snažím držet min 19 stupnu hodil sem do stanu na ofuk 3X pc vetracky tahám to ven jedním silnějším a pohoda ještě jich tam možná dám víc dneska zalito dostali 5ml power roots a 10 ml alga grow příště dám jen vodu pak asi ještě naposled nebo dvakrát grow.... Tědká už nic nestriham uvidím podle situace lampa by chtěla už asi vejš zvednu ji trochu zas zejtra..... Jinak při přepnutí sem tam hodil hnedka kvetovku a úmyslně i když by bylo možná lepší ji tam dát pozdejc i dost líp se to prosvitilo
Luky115
30 den 4-12/12 teploty se snažím držet za světla kolem 28 stupnu vlhkost nakych 45 přidal sem pár vetracku na ofuk už to tam na ně fici fajnee.... Hodil sem tam zpátky dva prcky co byli má dovce pod cfl jeden šel úplně pryč takže jich je ve stanu zase 15 👍 rozhodl sem se že jim dám ještě sanci a ten telefon dělá na fotkách nějaký haldozni pruhy 😀
anon383596
Muhehe ještě vodnika na stinidlo a jako bonus intimčo na noc od svítící parodie na vzduchotechniku, pockej až pokvetes ,sice neříkej hop..... ,ale tohle není ta pravá volba a čtu dobře, že šestikuli odvetravas jedním pc ventasem?
Filtr potřebovat nebudeš?
Neprudim btw jen mě to pobavilo po ránu, ještě jim tam prskni monitor, at maj na cem koukat na pohádky přes vánoce.
Luky115
Ne pachac nepotrebuju možná tak v létě až bude horko
xdoom
Nejmenší kytky bych dal do středu a nejvetší po okraje, nevykouzlíš 300kč? Za to určitě nějaký větrák seženeš, než vymýšlet kraviny. Určitě se to vyplatí.
Luky115
Nevím jak ostatní ale dokud to jde tak že zhruba každý zalévání stejně prohazim mezi sebou protože je stejně vindavam
Luky115
31 den 5 12/12 zacinaj celkem nádherné vonět zítra to asi akorát zaleju teploty kolem 27-29 stupnu max vlhkost 40-50 vipadaj spokojeně a zdravě
Jointza
Zdar - jj vypadají spokojeně. bacha na těch 29 už je moc.)
Luky115
Čau chlapi no dneska mám docela bordel vtom na jakým sem dnu podle toho co si píšu a to co mám tady trochu sem ztracenej vím že sem asi na 7 dnu kvetu😀😀 nak ktomu snad dopidim 😀 do vejsky se zatím moc netahnou....ještě Maj taky čas zítra dostanou další hnojky asi poslední grow protze tak do 4-7 dnů hy to mohlo začít kvist
Luky115
Jinak skouseli stě někdo ten cocomix od biobizz? A je to mix cocosu s hlínou nebo jen kokos a naky nevím co 😀 chci ho.skusit tědká co mám ten all mix pride mi ze hrozně dlouhio drží vodu a nevím co od toho cocomixu mám čekat tak brzo přímo kokos neplanuju spíš jestli to můžu trochu michnout s all mixem nebo neakej vás nápad jinak dával sem dospod tak 2 cm vrstvu keramzitu a nevím jaký je to bejznej ale chci to neak vilepsit
Luky115
Cca 8 den 12/12 nechávám je ještě proschnout do zitra
Luky115
Cca 9 den 12/12 dneska dostali 10 ml enzymů 5ml power roots 15 ml alga grow příští zálivku nasadim Bloom co říct vipadaj spokojeně teploty okolo 28 akorát vlhkost dneska trochu zlobila kolem 60% objednal sem ten cocomix tak sem zvedavej
Luky115
10 den 12/12
Luky115
12 den 12/12 zítra první Bloom příště už asi dám i pk 13-14 přemejslim kolik jim toho bloomu ml dát no co rostemeeee 👍
Luky115
13 den 12/12 dnes první Bloom 20 ml na 15l nádherně to voniii
LonGermaX
Slapeto a prostor se ti krasne zaplnil takze paradicka.
Luky115
Žádný extta problémy nejsou jenom se bojím jedny věci tědká řeším to že buďto mám hodně podobný dva druhy nebo sem na 4 kytkach něco skurvil většina mi hodně svetlaj vršky ale ty 4 kytky zesvetlali celý když je porovnam není to o tolik a sou to jen ty 4 a nebo ty 4 řezy byli z jiný.matky to poznám časem Maj totiž i jinou barvu chloupků..... Mo cca do týdne už budu mít novou posádku co půjde zatím pod cflku tak si o jich zjistím víc než je vezmu....beru 12 ks ztoho mám v plánu si nechat 10 ks na ten samej prostor.... Prosimte poradis mi ohledně toho cocomixu už ho mám doma
LonGermaX
Ja sem si neceho vsimnul ze ti to zloutne ale ma tech fotkach to je fakt spatne videt. Myslis vrsky? Nechci strasit ale aby to mebylo teplotou neni tk tam kde je bejvetsi teplota od lampY? Chtelo by to vetrak at to tahne to teplo k odtahu a ven pac jinak z tech palej nebudes mit bic moc kousky.

Co by si ohledne neho potreboval vedet? Poradim ..
Luky115
Fotky sou každá jiná telefon už má švy zasebou a to je 3 měsíce starej 👍 když vidnam kytky že stanu 4 jsou prostě o odstín zelený světlejší úplně celý plus mají jinou barvu chloupků na celé kytce a ostatních svetlaji vršky tam kde budu snad paličky 😀 což je normální proto buďto jinej model nebo jiná matka nebo moje chyba 😀 dneska sem si zase pohrál s pc vetrackama 😀 je to nekonečná zábava 👍 tědká mám jeden co nesviti ten nonstop pritah a jinak když svitime tak na ofuk mi zbyly asi 4 plus to jeden tahá ven stačí jenom vzduchový potrubí pcvetracek papírová izolepa a odtah a pritah do 300 Kč doma ne že by mi tolik šlo o prachy ale nakolik mě vide novej větráček a novej odtah z growu? A navíc jedu to prez trafo 12 v z Kauflandu který si můžu přepínat... Až si budu moct dovolit odtah s termostatem a regulaci budu jen rad👍



Jinak lampu držím dost visoko zatím sem spálil 2 listy 😀 no ohledně toho cocomixu no co si pamatuju má to být nějaký mix cocosovych vláken s upraveným ph5,5-6 což je pro mě na začátek lepší ale už sem se nedocetl jestli vtom je nějaký perlit hlína nebo co to Teda je 😀 zda to má nějaký živiny jestli mám hnojit od začátku zda bych to pokud to jsou Teda jen cocosova vlákna bez perlitu atd mohl namíchat např s allmixem a hnojit třeba po týdnu 👍 dík chlape
Luky115
14 den 12/12 teploty 25-28 vlhkost okolo 60 no uvydime časem dneska sem se slitoval a docela to prostrihal od velkejch listů spodky šli pryč a listy co prekazeli..... Je to tědká o dost líp prosviceny vůně nádherná sem zvedavej 👍 už to jde celkem do počátku 👍



Lampu sem o dost zvedl je tak 45 cm vysoko tak uvydime jak to pojede dal těch vršku tam je dost
Luky115
15 den 12/12 vlhkost okolo 60 je vidět že pořád papaj no uvidím zejtra jak proschnou že bych dal druhej Bloom tak 30 ml na 10 l a trochu enzymů a na tyhle fotce jdou vidět ty dvě světle oproti ostatnim
Luky115
17 den 12/12 už je malinko na co se dívat záleží jak dlouho tenhle model kvete 😀 dneska dostali dávku bloomu30ml a enzymů 10ml
Luky115
19 den 12/12 zítra další Bloom a trochu pk 13-14..... Akorát tak vlhkost okolo 60% 😦
Milča10
Vypadaj dobře..
Milča10
Ty budou..
Luky115
Jede to pěkně tady mám foto z 21 dne 12/12 dneska to zaleju tentokrát sem rozhodil zálivku 2x10l 10ml bloomu 5ml pk 13-14 trochu valcim s teplotama za tmy už aby běžely dva boxy a teplota za tmy se viresi nadobro
Luky115
Neco do nového roku 👍 nevím přesně kolikatej den květu je to zdneska jedna fotka se docela povedla
Luky115
Neaky up 👍 28 den květu na 4-5 holkach sem asi skurvil pH výtok změřím zejtra jinak rostou 👍
Luky115
2 dny zpátky
Luky115
Boj s vlhkostí sem částečně vyřešil 👍 zainvestoval sem a koupil novej stan tak ho odpo postavím sice sem plánoval ho použít až na druhý kolo ale tenhle je rád že stojí 😀😀 už má švy nejlepší léta zasebou buďto tu konstrukcí čeká velká úprava nebo koupím pak taky novej podle situace.... Takže tohle kolo dojedu vtom novým až to bude stát nafotim 👍
Luky115
Ták novej stan pecka👍 naprostá spokojenost jinak značka mammoth třída PRO 120x120x200 👍 za ty prachy fakt super rozhodl sem se tamten stan schovat na půdu koupím ten samej ještě jednou 👍 no jinak cca 31 den květu


Zejtra to zaleju tědká na to nebyl dlouho čas aspoň mám jistotu že úplně proschly👍 mám pocit že pár má náznaky nedostatku dusíku tak dostanou 10 ml grow 10 ml Bloom 10l

Celkem se mi jich povedlo tak 10 kusů těch zbylejch 5 škoda místa pro druhý kolo taky volím 12 ks ztoho tak 10ks dojet
Luky115
ZO včera 33 den pořád to kyne a nádherně se to osypavá...akorát přemejslim jak dlouho mám ještě hnojit do toho 45 dne? Pak jen voda..... Jelikož nevím dobu květu snad někdo pořadí




Naposledy dostali 10 ml grow 10 ml Bloom celkem jim to prospělo 20 l vody
Luky115
Nikdo neporadí? Si tu píšu asi sám sesebou 👎
kwb
určitě by bylo dobrý zjistit dobu květu. Většinou se dělá proplach 14 i víc dnů před koncem(v hlíně). V tvym případě bych začal s proplachem někde na 50 dni pokud to není nejakej Haze. Neprocetl jsem to celý , pokud víš model dalo by se to určitě dohledat. Kdyztak napis PM.
ten_hodnej
neres vubec dobu kvetu, tu nevi casto ani seedbanka (jen orientacne), nehlede na to ze jsi se mel zeptat matkare (kdo jiny by to taky mel vedet)... takze to holt sklizej podle oka :) az ti to bude pripadat zrale na sklizen tak zacni proplachovat tak 10-14 dni pred kosou
kubok
citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej
neres vubec dobu kvetu, tu nevi casto ani seedbanka (jen orientacne), nehlede na to ze jsi se mel zeptat matkare (kdo jiny by to taky mel vedet)... takze to holt sklizej podle oka :) az ti to bude pripadat zrale na sklizen tak zacni proplachovat tak 10-14 dni pred kosou

Tvle to je rada 😃

Určite zisti orientačnú dobu kvetu- od toho sa dá odraziť. Kedže tam leješ biohnojivá, ktoré až tak nezasolujú zeminu aj ten preplach bude jednoduchší.
Luky115
Prolez sem skoro celou galerii nejvíc se tomu podoba White russian ale jenom podobá hnojim to plagronem neřeším dobu květu. 😀 až to dokvete tak to dokvete 😀 zatím sou paldy hoodne chkoupkaty zadnej náznak bobulek nebo něčeho podobného a co to je bouzel nezjistim 😀 uvidím jak to pojede skončím s hnojkama někde 45-50 den 👍
ten_hodnej
kubok hlavne ze ty jsi mu poradil.... jinak luky jestli jsem to dobre pochopil tak ty ani nevis co je to za genetiku? se zeptej matkare protoze my to asi z fotky tezko pozname
Jamés
Nebo jednoduše investuj do nějakého mikroskopu a až se začnou trichomy zakalovat tak začni s proplachem..
Severus
citace:
Původní příspěvek od Jamés
Nebo jednoduše investuj do nějakého mikroskopu a až se začnou trichomy zakalovat tak začni s proplachem..

No nevim, jestli to není trochu zavádějící, jak jsi to napsal, ale nejspíš myslíš, ať začne s proplachem, až budou trichomy mléčně zakalené.
Kdy sklidit je už na tobě, já osobně sklízím, když začínaj být první trichomy jantarové(později už degraduje thc a hulo ma takověj větší gaučlock stav, pokud chceš ten, tak vyčkej až to bude cca 50:50 [mléčně:jantar])
gl, vypada to pekne:)
Jamés
[QUOTE]Původní příspěvek od Severus

No nevim, jestli to není trochu zavádějící, jak jsi to napsal, ale nejspíš myslíš, ať začne s proplachem, až budou trichomy mléčně zakalené.
Kdy sklidit je už na tobě, já osobně sklízím, když začínaj být první trichomy jantarové(později už degraduje thc a hulo ma takověj větší gaučlock stav, pokud chceš ten, tak vyčkej až to bude cca 50:50 [mléčně:jantar])
gl, vypada to pekne:)
[/QUOTE

Nebuď hnidopich :-D ..při mléčně zakalených někteří už sklízí,takže jsem to myslel tak jak jsem to napsal pro optimal když počítáš,že to ještě dva týdny min.bude dozrávat se s průměrným strainem dostaneš na ten optimal čiré/mléčné/jantarové.... určitě lepší pořádně vyplachnuté hnoje než to nechávat přezrát nebo pak hulit hnojky fujky...
Luky115
citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej
kubok hlavne ze ty jsi mu poradil.... jinak luky jestli jsem to dobre pochopil tak ty ani nevis co je to za genetiku? se zeptej matkare protoze my to asi z fotky tezko pozname



Nee trefil si to👍 s matkarem sem se neviděl ani sem neměl potřebu.... To je jeden příběh... Mělo mi bejt info dodany.... Teď sem na čem sem 😀 a i bez toho to jde 👍
Luky115
Dneska 35 den 12/12 no sem trochu v rozpacích 😀😀 asi si projedu galerii znova 😀 při zalejvani jak sem je vindal ze stanu no jaak se to zaclo krásně třpitit 👍👍 pěkný pokoukani delaj mi radost.....


No tak neak to předběžně schrnu.... 5 je nějakých utecencu tam bůhví odkud 👎👎 na nich moc nečekám snad to bude aspoň pozivatelny 😀😀 těch 10 se mi celkem povedlo ztoho tak 3-4 fakt pro mě napoprvy top 👍👍 no vidím tak že 30 g na jedny bych moch minimálně udělat když nebudu počítat tamty 😀😀


A to sem si myslel jak sem pristrihaval spodky 😀😀 příště mám co zlepšit na zastrizich a hlavně se budu snažit dát spodní větve pryč a mít je tak nějak všechny stejně vysoký 😀😀👍 no mám ještě co vichitat a ještě nejsme u konce 😀😀 mám tam zbytečně moc spodních větví no uvydime

Ono to venku vypadá úplně jinak než pod tou HPS 😀😀
Luky115
38 den dneska sem jenom nakouknul zejtra na ně bude víc času trošku to prostrihnu
Luky115
42 den vipadaj líp a líp 👍 delaj mi radost holky zítra zaleju poslední zálivku s hnojkama vipada to tak na 55 dní květu a konec
Luky115
Hoši co.myslíte je už tohleto finish? Takhle vipada těch 5 prcku velký listy zezloutly mám je v plánu nechat ještě tak 5 dní na vodě zbylech 10 vidím to tak na 10 dní
Luky115
44 den 12/12 foto celku
koles
citace:
Původní příspěvek od Luky115
Hoši co.myslíte je už tohleto finish? Takhle vipada těch 5 prcku velký listy zezloutly mám je v plánu nechat ještě tak 5 dní na vodě zbylech 10 vidím to tak na 10 dní


Těch 10 dní bude tak akorát, jen je nech pěkně dojét ;) Uvidíš, že se ještě trochu přifouknou..

Žlutý listy jsou z toho, že jsou nedokrmený. V tomhle stavu ti bude stačit průplach týden :) Těch nejžlutějších se zbav a dopřej paličkám víc světla na ten zbývající čas
Luky115
No jde o to že zezloutlo jen těch 5 jakože docela dost a to sem ptedtim hnojil všechny stejně....poslední zálivkou sem hnojil jenom ty ostatní tyhle už sem nezalejval a ty ostatní vipadaj možná i dyl jak na10 dní sou celkem fit ty prcky nechám už jenom o vodě uvidíme kolik dní ještě zvladnou...... Dám jim ještě možná enzymy
Luky115
Nemůžu se vinadivat 😀😀 45 12/12
xdoom
Nevím na co se nemůžeš vynadívat, já bych brečel kolik si propálil zbytečně a toho nevyužitého prostoru, přitom stačilo dát na ty rady, na které ses ještě přitom sám ptal :-) pro tebe možná povedený první grow, ale v dnešní době při veškerých informacích a možnostech se dá mnohem lépe, tedy tohle bych nikomu neukazoval pro inspiraci. Pokud bude štěstí 350-400g bude. Hodně štěstí
Luky115
Dík tak mi to tu smažte.... Pro mě radost ze sem to vůbec dojel při tom počasí co je venku.... Máš pravdu nemám se čím chlubit 👎
!ZAU!
Zas tak strasny to neni.Videl jsem tu o hodne horsi veci.Hlavni vec je ziskat zkusenosti,ty ctenim neziskas.Jen tak se nerika:chybama se clovek uci.A hlavne!!Ten pocit,ze si hulis vlastni travu :)
xdoom
Jen jde o tvůj styl odpovědí, člověk investuje čas do rady a ty odepíšeš stylem, stejně si to dělam podle sebe, nevypadá to tak strašně, jen to mohlo být mnohem lepší a stačilo tak málo. Nechtěl jsem tě urazit, jen mě to vytočilo :D tak se nezlob
Luky115
Určité se tomu musím víc věnovat a. Ještě nasbírat hodně skusenosti...... Kduz ti povím že sem zatím odjel dva outdoory který fakt nestojej za řeč a první in sem aspoň dojel za pár dní zjistím jak moc neúspěšně 😀 tak jo já sem spokojen..... Teď už vím co to obnáší
Luky115
Sklizeno ještě to není všechno suché smokereport a poslední foto dodám během tydne

26 dní 18/6
51 dní 12/12
xdoom
Tak co, jak to dopadlo? nebo už sfajčeno :D
Luky115
Bylo toho skoro 300 germanku.... Sem bez telefonu takže foto bohužel.... padly byly skoro do zlata osypany jenom ten týden o vodě byl znát.... chuť moc nepopisu napoprvé sem spokojen dá se to více méně kouřit tak 3x4x denně max pak naprostá nepouzitelnost a neskutečný hulihladiky.... po prvním kouři prijemnej relax stav.... z vršku i sem tam kasilek
Luky115
Možná sem pak hodím i foto druhy ho kola brzy budu mít nové osazenstvo


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma