Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 3 
Led 300w jamaica dream - Klikni zde pro originální téma
Pioneer001
Ale co mam jeste dodelano tak je u kazde kytky v kvetniku krabicku od salatu zavrenou z dirkama a tam cukr a drozdi taky.prebytek co2 nevadi rostlinam a kyslik si vytvori z co2 na noc...tohle jsem se naucil za 5let pestovani holandskych alvarii..risti kolo mam pripraveno na postrik pmdd Pro akvaria
Mard
citace:
Původní příspěvek od Pioneer001
pozn. co2 ve velke koncentr. asi odrazuje skudce z rostlin. Ve skrince na predpest jsem mel svilusky...... ted tam sou nove kytiii a co2 v koncent.vzduchu 35% a po viluskach uz ani stopa :)


Jsi fakt pionýr! Ale děsím se, běžná koncentrace CO2 ve vzduchu je 0,04% a literatura uvádí že pro kytky je ideální asi dvoj a půl násobek, tedy cca 0,1%. Tvých 35% se domnívám že by mohlo být pro kytky dost nevyhovující prostředí.
Pioneer001
Ono vem v potaz odvetravani atd .... A uz mam ze skleniku otestovano.... Tam mivam sud co kvasi chodim tam ze svickou :D ale jeste nikdy nezhasla..... A vysledek byl automat 1.8m :D a upresmim mereno bylo nad kyblem pri plnem rozkvaseni bez ventilace .ted nemam merak byl z laborky od znameho .jinak koupil sem watmetr a zmerim odber panelu od mazaru. Ale jwn co koupiim baterky .... Nejak nefunguje blika :D jinak v boxu se da dychat takze koncentracenebude tak vysoka a spotrebou cukru se kvaseni zpomaluje a snizenim teploty vody na teplotu boxu 26,5-28
Pioneer001
Tady rychlo foto jamaiky omluvte kvalitu ...proste aligator..
turolop
citace:
Původní příspěvek od Pioneer001
Kamo je to jen voda kolem 30 st. Pro rychly kaseni behem par min. A kybl 5l vody 1-2kg cukru a jedna kvasnice dosejpam cukr kdyz dochazi poznas michanim

počkej, ty v tom máš nějaký topný tělísko, který drží teplotu na těch 30 ? Nebo to je jen prvotní zředění....

Mám si to představit tak, že vemu 5l vody, ohřeju je na 30 a dám do toho 1-2kg cukru + kvasnici. Jak dlouho to má účinnost?

Kifo
to mas 1m2 a mas tam 3 lampy? rozpis to trochu...
Pioneer001
no z kohoutku natocim 30c vodu (snad ste nekdy stali u maminky kdyz delala kvasek :) ) a dam do toho cukr a vrazim kvasnice :) na pomer ucinosti se musi prijit samo prima umera vic tepla ---rychlejsi kvaseni vic kvasnic to same :) ale tenhle kyblik kvasi tak 2 tydny aktivne a pak lehce dalsi tyden dva :)


box je 1,4x1,4 ale je tam ulicka a el takze vyuzito 1,2x1,2 a jsou tm hlvny lampy 300 a 125. ted sem tam jen na prisvit flaknul tu 90w ledku kterou zase seberu az dozrajou jamajky
Pioneer001
tak tady jsou fotky te moji jamaiky a jedna z servru 5semen kde sem ji kupoval :)
Mard
Podle fotek si kytky s tím CO2 libují. Moc pěkné, vypadá to, že LED světla vedou k hezkým palicím.
Pioneer001
Sisky jsou osypane a i socela tvrde a hlavne bez zbytecneho listi.libuju si v cisteni po ledkach....ze skleniku me ranila mrtvice nesnasim drobne listi na palickach
Kifo
velmi pekne to vyzera...krajsie ako original fotka co je:)
Pioneer001
Zachvili se rozsviti tak sem pripojil watmetr na ten mazar 300w.....
Tak zmereno 236w ....
Odpo zmerim tu 125 ale odhaduju kolem 100w
!ZAU!
Zdravim te..
Sem asi slepej ale na te fotce je 236w ?
Mard
citace:
Původní příspěvek od Pioneer001
Zachvili se rozsviti tak sem pripojil watmetr na ten mazar 300w.....
Tak zmereno 236w .....


Tak to máš nějaký výkonnější než já, můj 300W číňan má 185W. Gratuluji!
Pioneer001
Zau uz jsem to opravil prmackl sem se na telefonu
murmur
citace:
Původní příspěvek od Pioneer001
Zachvili se rozsviti tak sem pripojil watmetr na ten mazar 300w.....
Tak zmereno 236w ....
Odpo zmerim tu 125 ale odhaduju kolem 100w

Tak můj Mazar 120w má spotřebu na růst 92w a s boosterem na květ 141w - 119x1w+3 ventilátory.
BedaTravnikar
super davam k jen ještě ukaž foto z štítkem odkud je panel díík
Pioneer001
Jedinej stitek na mazarech..
Pioneer001
Fotky plicek na tech kerikach
Kifo
takze o 41W menej ako uvazda vyrobca co je dost ojeb
Pioneer001
tak ono u el. celkove nemas skoro nikde psanej prikon kterej je pravdivej vsude mos vetsinou maximalku ve spicce coz tady by se dalo vzit ze spicka tech 40w prida.jinak nutno jeste upozornit ze ten mazar je uz dva roky starej a svitil..... takze par w se urcite ztratilo jakko autum utikaj po letech konici :D
Pioneer001
Takze koupen novej watmetr tamten byl shittttttt.....
Takze.....
1.Mazar led 300w pro stari 2 a pul r. --------250-251w
2.Mazar led125w. Pro ------ 144w
3.Mazar 90w rust kwet ------ 81w
4.Celkove box ------522 . Svetlo +odtah ofuk
5.celkove 3 panely------477w
Pioneer001
tak kvet je den po dni krasnejsi :) jamaika a detail na ni :) a asi tnt v prvotnim kvetu
Pioneer001
bi jakmile dozraje jamajka tak jde ven z boxu ta 90w :) a pod ni pujde zase 15 white rhino :) a skusim prisvetlit ted jedte reflektorem led o teplote 3000k a 4700lm uvidime osvetlim s tim pulku pestu a porovnam :D :) co my vime treba to neco udela :D
Pioneer001
tak tady dalsi fotky jamaiky ted z podledek nemel sem moc cas preblikavat na foceni :) nekdo tu chtel pomer k necemu tak siska v ruce :) a pak kytka u metru z vetsi dalky to neslo ale maji kolem 80cm
Pioneer001
tady dalsi fotka jak pokracuje stastna 13ka :)
kcb
citace : A hlavne bych rad videl od Tebe Jamaiku celou a s nejakym smysluplnym meritkem, protoze zabery jednotlivych palic jsou sice fajn, ale nevypovidaji vubec o nicem.

Kurde, proc si pripadam, ze komunikuji s nejakym Mongolem ?)) Cesky jsem to snad napsal.
Vyfot Jamaiky z boku a cele ( a ne to iso3d, z boku!), at jde videt stavba kytek. A hlavne bez toho ruzovofialoveho hnusu. Podle tveho prispevku c.65 mi to nijak extra nepripada. Ty kytky na posledni fotce maji na vysku realne 25 cm? Podle tech kvetinacu to tak vypada.
NEPRUDIM, jen chci relevantni informace a bohuzel nejsem jako napr. Kifo, ktery bude nadsene juchat nad fotkou zdechle kocky jenom proto, kdyz mu reknu, ze jsem ji upalil pod LED. )
Nechce se mi to hledat, ta Jamaika byla na rustu kolik dnu?
diky
Pioneer001
Kcb foto cele kyti nejde maji kvetniky 40 cm pod urovni prednich kytek takze moje chyba k zadnim se neda dostat .takze az je na konci tejdne seknu nebojte vyfotim cele kytky na rustu byly mesic od seminka....kytky vepredu zmerim dneska le maji kolem 45 cm jskou po scrogu .
Pioneer001
Jinkak asi jak koukam dalsi fotky uz dam pototom jen az pojedu sodu na test ....protoze jinak to asi nema vyznam...
Pioneer001
tak pokud to vyjde tak dorazi domu COB led panel a skusim rozdil cob a klasice :) nenadavejte mi sodiku sem se uzil u akvarii az az :) a rad testuju ( opravdu nepotrebuju pul kila ) ;)
alesh
citace:
Původní příspěvek od Pioneer001
tak pokud to vyjde tak dorazi domu COB led panel a skusim rozdil cob a klasice :) nenadavejte mi sodiku sem se uzil u akvarii az az :) a rad testuju ( opravdu nepotrebuju pul kila ) ;)

Jaký panel máš vyhlídnutý?

a.
Pioneer001
Kamos sebnal mazarackou novinku spektrpro box cob 200w a prisvit 1cob panel 50w 3000k
masuro
tady toto?
http://www.mazar.cz/cs/produkt/2021...o-4cob/?katID=1
Pioneer001
Jojo tuto ale ja spis pokukuju po led cob z bilou barvou svetla :D ruzova je jak v bordelu
Pioneer001
Tak zitra je dosatanu ty mazaracky.... tak je vymenim za ten 125w spektr pro a uvidime bude to svitit rovnou do kwetu
Pioneer001
takze asi takhle :D docela me dnes debaty vyhecovaly k cinu :) a pokusu :) takze 200w mazar COB cip prej osvetli pochu 1-3m2 takze jednoduchy zitra se dam do prace a ubastlim box 1x1m(uvidim zitra podlee svitu) a koupim semena (rizky opravdu nechci sem proste seminkar ) white rino a schvalne otestuju vynosnost protoze ted tam menim panely a mam tam dve faze kvet a kvet pred sklizni takze to bude takove zavadejici :D jinak nebojte pochlubim se i nezdarem
kcb
Hele, urcite to bude chvalyhodny pocin, ale tim ze pojedes semena, tak nikdy nedosahnes verohodnych vysledku, takze takove mereni je vylozene zbytecne a zavadejici.
Ale urcite dosahnes lepsich vysledku nez se starsi technologii, to snad ani nemusis zkouset )
V kazdem pripade konecne posun vpred! At se dari
Pioneer001
Klony fakt ne a kdyz tak jedine moje.....a semeno je mnohem odolnejsi nez klon ;)
alesh
citace:
Původní příspěvek od masuro
tady toto?
http://www.mazar.cz/cs/produkt/2021...o-4cob/?katID=1

Komu není rady...

a.
masuro
no nevím hoši, sice LED fandím ale tady nevím...jednak jak píše KCB, jet ze semen je blbost. Různe phena, každé jiný čas kvetení, výška, výnos...a ve finále, nikdo kromě mazaru neví jake party a BINy jsou v lampě použity. co jsem tak prokoukl politiku českých prodejců panelů tak bych se klonil k verzi ass cheap ass possible...
Kifo
vyser sa na ich kritiku...ked niekto pestuje sodu 20rokov tak tazko dokaze prijat nejaku zmenu a toboz nie pochvalit:) Ja som zistil pred mesiacom,ze na tomto growe nema cenu zdielat informacie...
Pioneer001
Jinak sazenicky jedou solo pod 80w takze pak jdou pod velke led jen na kwet.........tudiz nepotrebuju klony.
alesh
citace:
Původní příspěvek od Kifo
vyser sa na ich kritiku...ked niekto pestuje sodu 20rokov tak tazko dokaze prijat nejaku zmenu a toboz nie pochvalit:) Ja som zistil pred mesiacom,ze na tomto growe nema cenu zdielat informacie...

Tak záleží na tom, jak kvalitní informace sdílíš.

Jinak já jsem zastánce LED a moje kritika směřuje konkrétně na světla od Mazaru. Obzvlášť tenhle panel přidá k ne moc dobrým výsledkům i nízkou spolehlivost.

Pokud bys chtěl kvalitní panel, bílé COB jsou dneska asi opravdu nejlepší cesta. Případně se ozvi do PM.

a.
alesh
double post, prosim smazat
Kifo
alesh nemyslel som teba...ak pises tak pises kostruktivnou kritikou a to je dobre. Ja si skor myslim,zeby sme sa mali podporovovat a ucit a tiez nie kazdy pestuje roky tak sa proste ucim a robim chyby a som rad za kritiku ak niekam smeruje
ten_hodnej
kifo hlavne ze kdyz jsem ti v tvojem theardu psal at ten led panel od mazaru nekupujes tak se na me sesypali vsichni ledkari... akorat alesh potvrdil muj nazor - za ty penize je to predrazenej kram... nerikam ze ledky jsou vsechny na hovno, ale tyhle zrovna jsou a navic za to chtej nesmysl...
ad. pioneer - to je takovej problem ty kytky vyndat z boxu ven a vyfotit celek jak psal kcb? taky by me zajimala stavba cele rostliny, ne jenom horni palice
Pioneer001
Je boguzel jo je to home made bez bocniho pristupu takze az pujdou ven budi muset polorozebrat jednu stenu.
Pioneer001
Ale ono beztak si neco najdete co nebude podle vasich predstav :D
Kifo
Casopis LEGALIZACE cislo 22 je test na SPECTRABOX 300W. Test dopadol nad ich ocakavanie. 1,2g/W s dobrou kvalitou. Ty o niecom inom zasa pises ten_hodnej. To co som napisal aleshovi nemalo s tym nic spolocne predsa.
Aj tak podstatne je to,ze Pioneer je spokojny s tym co mu to dava. O to ide,nie o to,kto vyrobi viac kuriva a je vacsi borec
Pioneer001
Kluci nehadejme se . hady chovam pro radost pavouky i na vydelek a bylinky pro svoje poteseni...
I kdyz tech 50 co uz to zpapalo by se vyuzilo jinak.....topeni fasada atd atd ale v pavoukach mam taky uz 30 a ve foceni 95 a fotim jen pro radost....
Proste kdyz mas konicek je jedno co stoji
Pioneer001
takze uz je tu zase moc povidani tak sem dam dalsi fotky dneska kdyz to zhaslo (bordel svetlo:D)
ten_hodnej
citace:
Původní příspěvek od Pioneer001
Kluci nehadejme se . hady chovam pro radost pavouky i na vydelek a bylinky pro svoje poteseni...
I kdyz tech 50 co uz to zpapalo by se vyuzilo jinak.....topeni fasada atd atd ale v pavoukach mam taky uz 30 a ve foceni 95 a fotim jen pro radost....
Proste kdyz mas konicek je jedno co stoji


ehm chapu to spravne ze te tenhle set vysel na 50k? za co proboha? mimochodem jsi ani nenapsal tvuj equip...
jinak kytky vypadaj pekne, budu sledovat jak ti to dopadne
Pioneer001
Neeee tenhle nee jako celkove za rok a pul + neake picoviny co s rozdelal a nedodelal....a panely ktere se jen vali :)
ten_hodnej
...aneb proc to delat levne kdyz to jde i zbytecne draze :) az ted jsem si vsiml toho tveho podpisu... hele chapu ze jsi rekreacni pestitel a mozna neresis penize, ale prijde mi ze takhle zbytecne se tvuj konicek prodrazit rozhodne nemusel... kdyby jsi aspon koupil nejaky rozumny ledky na doporuceni aleshe, tak to pochopim ale poslat zlodejum z mazaru cca 35k+ aby se ti ty panely valely doma je fakt ulet... nic proti tobe a ledkam nemam, ja to s vama opravdu myslim dobre, jenom mi hlava nebere kdo si to vubec od tech zlodeju muze koupit, kdyz na webu u 300w led panelu za 25k udavaji ekvivalent 1000W HPS coz je samozrejme nesmysl a za ty penize by mi to melo umet uvarit i kafe... nehlede nato ze ani nepisou jaky pouzivaji diody a cipy, coz jenom dokazuje ze to bude levna cina, ale tady prodavana naivnim a nezkusenym zacatecnikum 10x draz, proto me ta firma strasne sere :) kazdopadne preju at tam je co nejvic kvalitniho kuriva :leaf:
Pioneer001
ono je to celkef ficak jestli dam 15 mazaru a nebo 14.9 aleshovi ;) sahneme si na srdce :D ono ani z ebaye a zpajeni cehosi doma asi taky neni zrovinka top :) tomu zase neverim ja :)
kcb
citace : Ale ono beztak si neco najdete co nebude podle vasich predstav

Sak jasne, jdeme po vas jako po uzenem !

Dovedete si predstavit, ze bychom udelali sraz oponentu nekde treba za nadrazim a tam si, bez pouziti strelnych zbrani, nozu a dlazebnich kostek, pekne ruco, upravili argumentaci?
Pak nekde na pohotovosti budou sedet dva, tri dobiti typci, vyleze sestra a zepta se prvniho : Co Vam je? Ale, asi mam zlomenou ruku. Dobre a jak se Vam to stalo ? Nesouhlasil jsem s efektivnim vyuziti LED svetel. Aha, a Vy ? Zepta se druheho. Ja su tady kvuli PH ))))
Kreator1993
Kcb... Pobavilo
Pioneer001
Sem pro....plzen vlakac?chce nekdo misto basebolky treba panel od mazaru ?ale vden kdy nehraje viktorka ti se tam pak bijou jini
Pioneer001
Ked se mi podari gram wat chcu vasu kapitulaci:D jinak opravdu vse beru z humorem.jinak tenhodnej ono nenacpat 50 do tutoho tak bych kupoval za 249000 ojektiv takze manzelka je ve finale rada ze tech 200dostala pro sebe :D
crazyben
citace:
Původní příspěvek od Pioneer001
ono je to celkef ficak jestli dam 15 mazaru a nebo 14.9 aleshovi ;) sahneme si na srdce :D ono ani z ebaye a zpajeni cehosi doma asi taky neni zrovinka top :) tomu zase neverim ja :)


zapojeni cehosi doma... sorry, ale on ten alesh aspon vi co koupil ;) ty mas v tom panelu "cosi" co vyrobce radsi ani nepopisuje. Jak top to bude, bude zalezet co koupis a jak precizne si s tim vyhrajes... takze jen a jen na tobe.
MocnyOkurek
Ano na konicku se nevyplati setrit je to jedna z mala veci co clovek dela vzdy rad! :). Navic tady tenhle led pest vypada fakt pekne. Ty krasny cisty palice tohle uz je pest kdy si clovek rekne ze ty ledky neco do sebe maj. Skoda jen ze peknej panel ikdyby ho tady doma zbastlil mistni guru alesh tak vyjde aspon na 20k. Tim je to jeste pro me nepouzitelny zas takovej fanda tyhle technologie nejsem. Navic me by chybelo to ze to netopi bo mam porad otevreny okno ale na leto by to byla spica! Tak drzim palce at mas urodu s kterou budes spokojeny:)
Pioneer001
hele vokurko ty si myslis ze netopi????? :D :D keeeez by mam v boxu 28 a ted z tim ob sem vcera resil 30,5 :D okno open :) a netopim topeni zapnu v noci aby nebezel fukar :) a alesh mi psal ze za rozumnej panel taky tak 15k :)
Pioneer001
TAKŽE :D nudil sem se....... a dal sem si tu kurva velikoupraci a vyndal tri kvetniky :D abych videl dozadu na ty jamaiky a mohl vam ulehcit ve spanku :) jako rovnou rikam ......jamaiky provadelo par chyb...:) je to muj druhy in. grow :) takze:
1. jamaiky rosli trochu zbytecne hned ve velkem kvetniku
2. svetlo pri rustu az moc vysoko pri zastrizeni
3. byly zezacatku jen tri takze sem je nechal tahnout.....
4. malo pohybu pri rustu takze tenke (musim podpirat)
5. neoholeni spodku :) (ne mého) :D

ale jsou to z 90% sativy takze protahlej tvar je jim dost podobnej :D :) jinak listky uz zloutnou kyti zacinaji jit do posl. stadia zrani :)


jinak pro priste asi budu ohejbat trochu jinak protoze tohle jsou 40-50 cm keříky :D
v rustu asi svetelko opravdu trochu nad 50cm :) takhle to jde pri 35-40 cm od vrcholku :)
a kdyz se podivam jak vypadala jamaika pri nakvetu :D v teto fazi tak z tech keriku muzu ocekavat takove ty koule :D chlupate ... :) no me delaji radost na to ze je to druhy a pulty grow doma :D
ten_hodnej
citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
Ano na konicku se nevyplati setrit je to jedna z mala veci co clovek dela vzdy rad!


jedna vec je usetrit a druha vec vyhazovat penize z okna za predrazeny sracky... chapu ze penize neresite ale neznam nikoho kdo by si kupoval predrazeny kraviny jen protoze na to ma... a tech 15k kdybys bejval poslal aleshovi tak verim ze budes mit 3x ucinnejsi panel nez tenhle od mazaru za stejny penize... jinak kytky jsou teda pekny prckove, ale ono s tema ledkama ani nejde mit metrovy kytky, jelikoz ten led panel prosviti dost malo... jen nechapu jakto ze tam mas vyssi teploty nez ja se sodikem? jakej mas odtah? mi nerikej ze i ty ledky takhle topi, to uz v tom pripade teda vubec nechapu kdo by si to koupil
Pioneer001
neodtahuju skoro vubec :D a ted sem prisel na o proc teplomer mlží ... protoze ho ofukoval odtah ledek :) takze oprava teplota 26.5
jinak jamaiky maji prez 80 cm :) coz v boxu bohate staci :)
Pioneer001
jinak od alese by byl taky panel 200w za 15 ... nerikam ze led treba mozna kwalitnejsi to netvrdim :) ale kdyz to vezmu do detailu tak ty 4 cipy se daji prepajet za kvalitnejsi a ted zjistuju ze ty cipy co maji mazary resp. npajeni cipu by melo jit i na COB cipy :) takze kdyz se budu nudit sezenu si ale uz jenom bile cob cipy :) tot vse ...
MocnyOkurek
No viids a ja uz ti pomalu zacal verit ze to tak topi:)
Pioneer001
jako jakmile zacnu odtahovat tak rychle vyrovnas teplotu v mistnosti :D takze hlavne kvuli co2 neodtahuju vic nez je potreba :)
Pioneer001
a Ten_hodnej vzdyt ty kytky maji 50cm a sou po dvou ohybech dolu. 20cm stonek nahoru pak maji ohyb (o 10cm) no a pak se ohejbaji nahoru takze bez ohybu a lamani by byly na 70cislech pri nakvejtani a tim ze mam svetlo 30cm nad vrch. a lamal a ohejbal sem tak neaj kam tahnout nahoru protoze sem je furt srovnaval v jedny hladine :) ale hlavi je ze si zakourime neee?
kubok
citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej

jedna vec jinak kytky jsou teda pekny prckove, ale ono s tema ledkama ani nejde mit metrovy kytky, jelikoz ten led panel prosviti dost malo... jen nechapu jakto ze tam mas vyssi teploty nez ja se sodikem? jakej mas odtah? mi nerikej ze i ty ledky takhle topi, to uz v tom pripade teda vubec nechapu kdo by si to koupil

No s tou výškou by som to tak celkom netvrdil 😂 tie moje zmrdy snáď neprestanú rásť do konca kvetu...
masuro
tady je video pro Marsáky/Mazaráky jak z toho udělat CXB3590
https://www.youtube.com/watch?v=1CvL4-Sbs90

pod led se to tahne taky, záleží na genetice, sativa TOP TAO výstřel do výšky...indica klon krásných 80 čísel...
Pioneer001
Tak to zkusim
Pioneer001
tak dneska dalsi fotecka :) holkam se dari dobre ocividne jim nic nechybi a dri se mi i drzet je relativne nizke :)
Pioneer001
Chci zkusit 3-4 rezy ale opravdu nechci platit sms.... Je tu nekdo zapad....?
Pioneer001
takze sem prendal ty tri jamaiky do extra boxu at uz je mam po ruce protoze sklizen je co nevidet :) jinak A do me :D jaky sou to kostata a ubozaci :D :)
ale jak uz sem psal nahore par chyb (trochu vic) sem udelal :) ale napsal sem ze sdilim i nezdary :)
ale sisule sou tvrdy a co kourit taky bude :D
Pioneer001
Tak co kuci porad cekam na strelbu a kameni a furt nic :D
Pioneer001
no uz se tesim jak to projde plicema
Efendy
Jamajky jsou fakt košťata jak prase ono taky v takovém hnoji kde rostou co čekat.
Pioneer001
Hnuj vidis nekde hnuj ne ja ne :D
Efendy
promiň kompost, až se ti tam rozloží ty suché listy :)
Pioneer001
Ty sem vyndal ja sem je zrovna otrhaval a stehoval takze to vypada fakt na fotce jak koprivy od nas od vody :D
Pioneer001
tak pár dalších foteček toho mixíku :) no skusil sem tam hrcnout plagron na kvet tak uvidime :) ale myslim dle meho ze se jim dari dobre.........
Pioneer001
prvni pokosena jamaika :) v mokrem stavu (po ocisteni) na vaze 136g tak uvidime az proschne
Pioneer001
A na to ze toje muj prvni G z femkama tak sem zatim spokojen
Pioneer001
Taak drua jamajka uz je hlavou doluu
Pioneer001
tak tady par fotecek z toho kroviska :)
Pioneer001
tak tady nejaka fotka susiny a polosusiny :D a hura zrát :)
Pioneer001
a pod susinou taky ani radek... (
kubok
Ahoj, vyzerá to super, robíš aj koštovku? B-)
Pioneer001
myslis pro okoli nebo sam ? :D ja uz chutnal :D
Pioneer001
takze vaha prvni susiny 32.4g
druha susina jeste den a ted ma 36.5
a treti sem ted seknul ale ta ma vetsi paldy nez ty dve takze tam odhaduju kolem 40g susiny ......
no a a 3 kytky to ujde. celkem jeste je tam 13 kytek v kvetu tak uvidime jak to bude :)
Pioneer001
Copak ra zluta muze byt?dusik?
Pioneer001
Pánové takže jsem si dovolil udelat chvilinku a vytahat kytku po kytce ven a udělat nějaké ty fotky ... rostlinky jsou bez zástřihu jen ohnuté výška je 60-65 cm
na fotkach jsou Tnt.. Big bud..a Jack H..
Pioneer001
.
Pioneer001
a posledni
Pioneer001
no nekam mi utekly jeste dve fotky ale prdim na to :D a nevim proc ale najak se jim krouti listy :(
Pioneer001
tak TNT by mel byt 10 dni od zralosti :D coz by na jedne kyti odpovidalo vcelku dobre ale jack a big bud fakt ne :D
Pioneer001
:) fialovaaaaaa :)
Pioneer001
Tak posledni jamaika hodila rovnych 41.1. Takze jamaiky susin . 101.1 g
Pioneer001
jeden cvak na oziveni tematu :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma