Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
First grow 150w HPS - Bubble Gum - Klikni zde pro originální téma
slamacek
Já bych jim pěkně ty paldy teďka ostříhal .... myslím si že by jak k těm bliznám bude moci světlo, tak to pustí ještě navíc spoustu pryskyřice a budou moci i lépe dýchat blizničky ho mají také rády. Zkus to alespoň na jedný palici a dej vědět, jak to chutnalo :)
I když koukam že tam neni moc co stříhat jak je to prorostlý :) Aby se v noci neozvala rána, jak se ti groow propad do sklepa nebo k sousedům :-)
Do tech listu bys mohl pomalu balit :) Ty si taky pekna hračička, líbí se mi ta velká palice na té hnědě fotce co kouká do místnosti, dobrá
MethodMan
Dnes jsem objevil prosvitani svetla na koreny a znacne vyvinutou plisen primo na nich. (Kvety jsou OK, pouze chytle koreny).

Cili mam otazku pro borce co se s tim uz setkali, hrozi jim neco? Mam to dojet? Nebo bude sklizen o tyden driv?
MethodMan
slamacku, stříhat je budu asi dnes, v plánu to rozhodně mám. Všechny listy půjdou pryč, a zůstanou jen okvětní. :)

Bude to taková poslední akce před sklizní.
MethodMan
Tákže, vzhledem k tomu, že jsem nemohl čekat než se někdo odhodlá mi poradit, poradil sem si sám. - Ono je to tak koukám nejlepší.

Holky byly u holičky, za prvé kvůli dozrání, zadruhé hlavně kvůli plísním.

Ty maj kozy, co? :smoker:
MethodMan
Včera jsem je ostřihal a přes noc nakynuli jak prase. Neuvěřitelné. Zítra postnu nějaké fotky. :rasta: :leaf:
slamacek
Asi dostali otoky :-) Ještě bych jim snížil vlhkost, zvýšil teplout tak na 30-32 stupňů a pral to do nich. Zaléval max. dávkou hnojiv. Někde jsem dokonce četl, že když je těsně takhle před květem ještě polámeš:-) nebo jinak poškodíš, tak zvýší příjem živin a abnormálně začnou tvořit pryskyřici, protože se snaží zachránit :-) Je to lidový způsob a babské řeči, ale kdo ví :-))) A máš to moc hezký, takže ať nám to roste...a už žádný postřiky!! Plíseň na kořenech? to jasný, když ti na ně jde světlo, udělej tmu a odstěhuje se
MethodMan
Jo s těma stonkama se to dělá na začátku květu, ne na konci, za ten týden to ani nestihnou opravit :) a nepostřikuju je :D nikdy jsem jim nedal žádnej postřik, kromě úplného začátku a byla to osudová chyba.

A hnojím 200% už tak týden, možná to je klíč úspěchu. :) a hlavně BIO :)

Dnes upnu foto. :shots:
MethodMan
Zdravim Growers.

Dnes proběhla poslední výměna vody, holky jsou na "flushi" - dvojnásobná dávka enzymů, jinak nic.

PH 4.5

Za 2-3 dny přijde pro holky zubatá, takže je tohle poslední příspěvek z tý mojí hydro pohádky. :) Potom až sklizeň.

Myslím, že předběžně můžeme zahájit typovačku, tedy pokud si někdo troufá "za mokra". :D Foto usušených dodám samozřejmě až bude.

Jinak se zadní holky už ohýbaj a padaj, podpírat je nebudu, nemá to už cenu.

Zítra bude poslední den světla, pak dva dny tmy.

Tohle kolo byl sice boj, ale od přehození slečen do NFT se mi perfektně odvděčily.

Pro všechny, co si nemůžou dovolit pacháč, naprosto DOPORUČUJI tuto genetiku, protože po dobu růstové i květové fáze nebylo skoro nic cítit.

(poslední 2 dny holky voněj extrémě, ale jinak nic)

Závěrem bych chtěl poděkovat Bio Greenu za jejich úžasná a bezproblémová hnojiva, kdo nepoužil, ten nepochopí. :jumper:
MethodMan
Jeste jedna tu :)
slamacek
No jo, je to moc pěkný. Sice nechápu, proč máš Ph 4,5 -je to málo, protože podle mě je optimální Ph 5,7 při kterém rostliny přijímají veškeré živiny a to si myslím, že při 4,5 těžko budou zvládat, absorbují ti z hnojiva jenom něco nebo pouze v malém množství. Každopádně na tyhle rady už je pozdě, sklízíš:-) Jak měříš dávku hnojiva je mi také záhadou, každopádně nejlepší je si na to pořídit tzv. Ec metr a v tomhle stádiu by holky unesly hodnoty klidně 2,00 až 2,2 což je dobré vědět, protože jim dáš napapkat přesně tolik kolik potřebují a ony toho teď potřebovali hodně moc. A v řadě neposlední PK 13,14 je dost jednoduchý nástroj, kdyby jsi jim v příštím kole nasadil ještě k hnojivu nějaký květový stimulátor a květový booster, garantuje výrobce dalších 20% nárustů palic a to už by za to stálo, ne? Rústové stimulátory dávat i při růstu, pak bys neměl jenom takovýhle rákosí:) Jasný, všechno je to otázkou peněz a když to tak pozoruju, stejnak si to časem pořídíš, tak čauky


P.S. - Tak se nezlob na slamáčka :whip:
Na usmířenou - Na naší zahrádce
MethodMan
Slamacku, komentujes mi tu skoro kazdej prispevek, a tak bys mohl vedet ze pouzivam jak kvetovej booster, tak stimulator. Resp. pouzival jsem.

Taky bys mohl vedet, ze jsem udrzoval PH 6 po dobu kvetu, a taky bys mohl vedet, ze ph 4 je nejoptimalnejsi hodnota pro flushing.

Proc by meli prijmat ziviny, kdyz delam FLUSHING? Ctes malinko co pisu? :) vidis jak ty kytky vypadaj? Me se to zda, ze jsem to nedelal spatne. (Na 150w).

V tomhle stadiu unesou jen cistou vodu, aby se mi procistily od hnojiv, nez je seknu. Coz je mimochodem u bio hnojiv temer nepodstatna vec.

"Jenom takovyhle rakosi"? Si delas prdel ne :D :D

Po nasich SZ te vzdy nepoznam, co jsi nekdy schopen napsat za blafy. (Ne jen u mych prispevku)

Smej se.
wrah
Klid, někdo prostě musí rýpat :) Podle mě to máš pěkné. Ačkoliv s tím proplachem, já použíal vždy jen čistou vodu. Cílem je, aby kytlka postila co zadržuje.. Když máš ph 4.5, tak tam musíš přidávat něco kyselého, nevím jak moc je to dobře.
MethodMan
Nekdo ma bonsaje bez listu, a nekdo ph 4. Dost lidi to tak delalo, a vypadala to dobre. Nekdo to tak nedela proste, co ja s tim. Ja jo.

Rady prijmam, ale ne rady typu at si poridim booster a stimulator, kdyz oboji celou dobu pouzivam, staci cist nez napisu shit.

Fotka s flastickou PKcka byla jen pro srovnani, ne proto, ze by to bylo jediny co pouzivam. Priste je vyfotim s celou sadou teda. :smash:
crazyben
citace:
Původní příspěvek od wrah
Klid, někdo prostě musí rýpat :) Podle mě to máš pěkné. Ačkoliv s tím proplachem, já použíal vždy jen čistou vodu. Cílem je, aby kytlka postila co zadržuje.. Když máš ph 4.5, tak tam musíš přidávat něco kyselého, nevím jak moc je to dobře.


No jasně... jenže v substrátu většinou něco málo zůstane a díky tý čistý vodě to můžou dál papat. Když snížíš ph, kytky přestanou zřát i ty zbytky z hlíny a lépe, rychleji se zbaví všech pro nás přebytečnejch látek který nasbíraly předtim.
MethodMan
Presne tak, nazval bych to jistotou.

Konec koncu, viz. FAQ. Je to tam jasne napsano. :)

Ps: pri vymene vody v NFT zustava spousta zivin v korenovem prostoru, pri vymene by se hnojiva zredily, ale nezmizely by uplne, proto jsem zvolil tuto metodu. :baby:
wrah
citace:
Původní příspěvek od MethodMan
Presne tak, nazval bych to jistotou.

Konec koncu, viz. FAQ. Je to tam jasne napsano. :)

Ps: pri vymene vody v NFT zustava spousta zivin v korenovem prostoru, pri vymene by se hnojiva zredily, ale nezmizely by uplne, proto jsem zvolil tuto metodu. :baby:


Aha takhle :) Každopádně to máš pěkné a to se počítá :)
MethodMan
Tak díky. :)
MethodMan
Z osobních důvodů musela proběhnout sklizeň o den dříve.

Zahajuji tipovačku o karmu.
frek
Zkusim 85g. Hezkej pěst. :)
hosmel
Zkusim 75,8g :D
crazyben
Tak já to zkusim taky... 69g... pěkný
murmur
A já zkusím 89g :driver:
techem
Vidím tam 67gramů, ale přeju rovné kilo... Mám špatné oko :D
eneabeats
74g jak prd :) vypadá to hodně nabité ;)
MethodMan
Hezké tipy, jsem zvědavý. Sušit se to bude asi dlouho, protože jsou furt mokrý jak za mlada :D

Každopádně smokereport ustřižený paličky před týdnem... Stoned, totálně. Měl jsem haldu že nemám bradu, jakoby mi zmizela. Stav byl minimálně hodinu a půl, po půl hodině se vždy tvářil jakože konec, polevil, ale pak mě okamžitě ztrestal a byl zpět v plné síle, takhle 3x za sebou po 30 min.

Kamarádovi jsem sahal na rameno, když jsem s ním mluvil, seřval mě ať ho nehladim, že ho to strašně bolí. (???) :D :D

Byla to spodní palička, pak dám smoke report z hlavních. :D Zatial čůs, a dík za tipy. :)
Dope420
Zdravim kamaráde, moc hezkej pěst a já tipuju 83g ale přál bych ti aspoň číslo s třema ciframa :)
MethodMan
Zdravim G.

Zkracene, po ususeni suma sumarum 82g kouritelnyho matra. Nechci se rozepisovat sem uplne out of reality. Vyhral Dope a karma leti bro.

Smejte se.
eneabeats
Podle toho co píšeš, ze to dela, tak ty seminka bg asi radsi vyhodim :D Tvrdý neberu


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma