Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Okurkova wilma round zwei 8x Kalidog - Klikni zde pro originální téma
MocnyOkurek
Ok no priste to zkusim jak rikate at to jede nonstop.
Nefakcenko
Zdar, jenom k té wilmě, mám to samé s keramzitem ale pro 16 květníků, udělal jsem si kroužky z černé kapiláry 5x3mm. Nastříhal jsem to po půl metru a do každé vyvrtal 5 dírek, spojil jsem to téčkem na vzduchovou hadičku do akvárek, téčko má na vývodech ještě vyndavací mezikus takže můžes spojit dva rozměry hadiček, wilma má ty kapiláry asi 4X2 nebo tak a ty jsem nesehnal. Kapilára 10m 80Kč a 20ks téčka 165Kč a teda poštovný no. A funguje to myslím dobře, chčije to ze všech dírek stejně a keramzit je vždycky mokrý po celým květináči, čistí se to na chuja ale mám z toho tak nějak lepší pocit. Jo a dal jsem na spodek květníku netkanou textilii a stejně ty kořeny prošly zkrz. Ať to kvete
MocnyOkurek
To zni jednoduse to bych mohl zvladnout zkusim to jak pises. Diky moc za radu. Ostatnim dekuji za sledovani a za novy karmy.
MocnyOkurek
Dneska dolito 20litru cisty vody na ph 5.5 nejako se rozpily.
MocnyOkurek
Takze to vypada na posledni den sviceni. Dneska pri kontrole se uz jevi vetsina krystalku zakalenych. Takze finalnalni pocet dni je za me 65+ 1 den tma. Zitra vecer tedy bude smik smik...
MocnyOkurek
Mam zkoseny 2 kytky navic dneska nemam silu, zbytek zitra. Pridavam foto. Jinak k ty ourode. Nakonec si myslim ze to neni vubec spatny. Porad mam chyby v pestovani ktere musim do priste vychytat a stavajici palice u nekterych kytek vypadaj fakt moc krasne, lesknou se, sou samy krystal a i ta hmota se tam nejako objevila :). Voni to taky paradne. Jde citet ze je to mixly Sour diesel. Ten je tam dle me hodne dominantni. Moc se tesim az ozkousim nejakou susinu z topu palic. Jeste smoa zalezi jake z toho budou bomby ale co uz sem vyzkousel si myslim ze to bude fajn kourenicko, dokonce bych rekl hodne spolecenske. Dneska sme v hospode meli 3 brcka z palic z minulyho tydne a pekne sme se posmali a pobavili. Vsem to vonelo a chutnalo. Pritom rychlosuska ve skrini... :)
Kifo
ked skosis dve kytky ako riesis susenie?
MocnyOkurek
Susim to vboxu kde pestuju uz nesvitim. Mam pusteny aktivni oddtah na miniimum. Pouzivam dve metody jedna je rychlejsi a druha pomalsi. Rozdil v chuti a tak sem nezaregistroval. Nejlepsi je si to nastrihat uz na may palicky a susit jen je. Je ot suchy za 5 dni a neni s tim problem. Ale je to casove narocnejsi. Tedka nemam moc casu bo sou jeste vanoce tak to resim ze delam vetvicky. Vezmu z boxu dycky vetvicku opracuju velky listi hnusny maly bez krystalku a zbytek dam susit. Az to uschne jeste rucne z kazde palice oberu to maly listi ktery chci precedit pak pres cednik a vytezit z toho par bilych krystalku na super jointa :)
LonGermaX
Hele ty malý lísky si zpracuj následovně. Udělej si Ice hašiš. Já to dělám vždycky když obírám okvětní lístky trhám je do do pytlíku a až mám čas udělám si přes pytle s kámošem, který je vslastní shit a hodí kolem 20 kousků krásnýho lahodnýho shitu, kterej když napereš do špeka tak máš na celý den co dělat, většinou se to ani nedohulí jaká je to síla. Jinak když nemáš pytle je tu postup své pomocí, který hodlám vyzkoušet a myslím si, že to bude dobře fungovat

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=53397
MocnyOkurek
Longu dik za tip zkusim tuhle srandu.
LonGermaX
není zač, ty pytle jsou lepší tam si uděláš jako by od slabší koncentrace po silnější koncentraci. Ale stojí 1500. Nicméně si myslím a zkusím to, že i tahle metoda bude velice učiná.
MocnyOkurek
tak sichta hotova. Hrozne toto nejhorsi obdobi na pestovani ;D. Kdo chce muze tipovat germany. Ale rovnou rikam zadna slava to nebude. Je zvlastni jak v te wilme sou ty kytky brutalne nevyrovnay. Asi tam bude jebat isty i zavlaha. 3 kytky byly takovy ze sem nemel co vytknout. 3 dejme tomu oznacme uchazejici a 2 byly pojebane kostata. To uplne uprostred a pak od vchodu do skrine v pravo vzadu. Sem tu kytky mel zppracovanou za 15min rofl. Pritom tak dlouho to rostlo. Budu si muset pres vanoce vyhrat s tim zalevanim. Taky sem si vsiml ze sou slabsi ty kterym spadly koreny do vany (bych cekal ze to bude naopak). Ty uprostred spravim tak ze vyhodim shielda a pojedu naprimo a zbytek se musi postarat prehazovani kytek. Ale to budu muset pak prepnout hodne rychle na kvet protoze to bylo na prehazovani zase prerostly. Tak vsem diky za sledovani, rady, karmy a ze smokereportem pak navidenou. Dalsi kolo si nejsem uplne jisty jetlsi pojedu fotoserial ale uvidime nebudeme predbihat :)
Mard
285 germánů a každopádně gratuluji k úspěšnému učebnímu procesu! :-) Jsem to pečlivě sledoval a snažil jsem se poučit se rovněž!
LonGermaX
Ja si typnu 220 preju ále aspon 400
MocnyOkurek
No takze uz to poschlo. Sam sem se divil ze tak rychle ale po zvazeni jsem pochopil Celkove je toho +- autobus 110g. No co vam mam povidat sem na vyvraceni. Nejhorsi pro me je ze netusim co se vyjebalo a proc to vypada jako vypada. Pristi rundu zkusim jeste naposled tu wilmu a pak se holt budu muset vratit na kokos kterej mi tak nejak aspon jde pac svitit na neco 3 mesice aby z toho bylo usmudlany kilo a z toho tretina spodku a podobnych hnoju je proste o nicem. Jedine co na teto rudne povazuju za dobre je mnostvi krystalu na roslinkach. Vypadaj jako by je clovek macel do kokosu. Nicmene to tu tragedii nezmirni. Proste nemam slov tak uz radsi nic psat nebudu. Vsem diky za rady povzbuzeni karmy a kdyztak s pristi rundou navidenou.

PS: chutove to eni spatny
PSS: u dvou top palic sem samozrejme nasel plisen
PSSS: karmu dovasta long pac se priblizil nejvice ikdyz byl hodne daleko :D vitezi gratulujeme
MocnyOkurek
Chlapi cim cistite awinga? sem se to tu snazil najit ale nic sem nenasel. Napada me benzin/lih?
Samulele
Ocot/ voda :) pomer podla chuti :D
MocnyOkurek
Diky za tip zkusim ten ocet. Ono totiz nad lampou je takovy jakoby vypaleny misto co vypada jako by tam zaschla voda. Takovy nejaky bily fleky. Bych to chtel vypudrovat at se leskne jako novej! :)
Severus
Tyjo, to je mi fakt lito, zezacatku to vypadalo pekne rozbehle.. Snad pristi kolo dopadne lepe :)
MocnyOkurek
To je v poohde clovek se chybama uci. Kdyz sem videl tvoje kytky tak i muj problem byl ten ze sem nechal prilis balastu a kytka tak rozdavala svoji silu i tam kde nemela do spodnich palic. Pristi kolo to budu poctive holit. Ty kytky kde byly pekne palice byly prave vice prostrihane a meli i lepsi korenovy bal. U 2 kytek byla ten korenovej bal skoro polovicni oproti tem krasnym to me prave drive privedlo na problem se yalivanim. Nicmene pri cisteni kapilar sem si vsil ze tam je vsdue to hydroton bahno. Takze to s temi koreny asi bude souviset se zanasenim hadic. Ta latka snad neco podchyti. Jinak jak si psal ze chutove ti to prijde takovy nic moc tak ja sem prave nadseny skoda jen ze toho mam tak malo :).
kubok
Fuuuu 110g je naozaj málo :( škoda, grow to bol pekný ale človek sa učí.
Efendy
Škoda, nasere to , ale ve Wilmě bych asi problém nehledal. Už od začátku byl vidět problém s kytkama (2 pěsty stejná genetika u obou průběh na kule, který se nakonec i potvrdil, tedy alespoň tím že to bylo něco jiného. Genetika je asi OK jak je vidět u Severuse. Věřím že kdyby nedošlo k tomu omylu bylo by to minimálně tak dobré jako u Severuse.
LonGermaX
I dveste je malo. Prostrih neco do sebe ma, ale zas nejaky zavratny ocekavani bych v tom nehledal. Wilma je vychytana od sebe a menit na mi neco je k nicemu. To uz sem ti psal. Spis se zanasi to bude ten tvuj problem. Jinak bych zkusil na priste jinou genetiku asi vam nesedla. Ja uz si odjel spoustu kol a kazdy kolonje jiny a v mych podminkach kdy se mi tam stridaji extremy v lete a zime tak sam nevim co se posere. Priste si to hod do vetsich kostel a po par dnech dej nonstop zalivku a uvidis sam ze ti ty salamy po otevreni stanu vyvrati ze stanu ven. Good luck
MocnyOkurek
Efendy to nemelo vyznit jako ze to zalivani je uplna tragedie. Ale da se bohuzel vyresit lepe a je by to taky nic nestalo navic kdyby k tomu dodavali takovy kruhy. Udelal sem foto uz jen to ze mam 5 zdroju vody misto 2 zaruci rovnomernejsi rozprostreni vlahy v kvetinaci. Navic sem z fotaku vytahl jednu fotku palicky at vidite jak krasne oroseny to je..

Jinak pripravy pro treti kolo jsou jiz temer hotovy tak se "teste" na novej fotoserial. Zitra jedu pro prcky tak odpoledne nahodim tema - "Shark utoci na okurka" :).
Efendy
Jasný, vždy se nejde něco k vylepšení. Rozdíl je opravdu znát, jen bych se bál že se to bude zanášet. Wilmu nemám ani jsem ji neviděl v akci, takže jen hádám. V původním provedení vytéká voda tedy pod substrátem? Nejsou ty suché místa tedy jen na povrchu? já mám obyč kapačku do jednoho bohu a na povrchu se zdá že je zalitá sotva polovina květináče, ale když hrábnu cca. o centák níž, tak tam už je vhko všude. Každopádně držím palce v příštím kole.
MocnyOkurek
jj to se casem asi zanese, ale ta netkana textilie na dne kvetinace ubere bordelu z kulicek + mam pripraveny hrebicek kterym to budu cistit. Navic ikdyz se ucpe 1-2 porad jich je na kazdem tom kruhu 5, takze 3 zbyvaj. Na te wilme kdyz je to zaneseny tak to po te jehle jen tak steka na jednom bode. Na tomhle kruhovem systemu neni snad nic horsiho nez na ty jehle. Kontrolu mas taky jednoduchou zvednes kruh a vidis, co tece a co ne. Slabsi snad pak je jeste ze jak se kytka rozroste tak si ji oznackujes jako ptaka ale tim ze je to na teckach se to da i prehazovat. :)
Efendy
Právě se rozmýšlím co koupit a Wilma je ve hře, takž dík za info, určitě pomohlo.
MocnyOkurek
Mno tak mam tu jeste jednu vec ktera je snad ze vsech nejhorsich co sem dneska zjistil Celou dobu sem na to palil sladkych 250watu!!!!! Takhle ten pest dostava uplne jinej rozmer!
krobak
citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
Mno tak mam tu jeste jednu vec ktera je snad ze vsech nejhorsich co sem dneska zjistil Celou dobu sem na to palil sladkych 250watu!!!!! Takhle ten pest dostava uplne jinej rozmer!

:angel: no tak to teda hej, úplne iný rozmer. Trochu viac rozveď ako si na to prišiel, na balaste si to asi prepol. V každom prípade si u mňa vrátil do hry kúpu wilmy v budúcnosti, skoro som ju zavrhol po tom ako si zvažoval že ju odstavíš.

PS: sledujem Tvoje tretie kolo a držím palec. Jj Bárt je týpek :wink:, pred pár dňami som si za ním bol po Ednika.
MocnyOkurek
No zjistil sem to tak ze jsem zapojoval svetlo a kontroloval jestli neni nahodou lumatek na 600 bo mi mi odpalil lampu. A on byl na 250... sem to asi zapomel z toho kola v lete kde sem pak kvuli teplotam svitil 250. Takovy amaterismus neuveritelny. Lampu sem mohl dat klidne 20cm nad vrcholky s takovou :( ale co uz tedka je to na 400 a snad to povali vse jak ma:) JInak ty moej problemy s wilmou sou i nezkusenosti wilmu ma hodne lidi rado urcite to neni spatnej system. Snad ted to treti kolo uz bude jakz takz v cajku a bude se ladit jen EC a poradny banany! :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma