Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
Cfl grow box 125 w 6500k květ 125 w 2700 K a konec Philips master son Pia 2100K 250w - Klikni zde pro originální téma
AkatronChronic
Ale připadaj mi malý :( vybec nesli nahoru
AkatronChronic
To to mam tak spatny ze nikdo ani jeden koment :)
!ZAU!
Zdravim.Prave ze neni co vytknout :D proto nikdo nepise.Co ta teplota?Me hodne pomohl obyc PC vetrak namirenej ze spoda na vybojku.Pripevnil jsem ho na stinidlo.Jak mas velkej box?Jestli muzu poradit,priste bych dal tu usporku tak na max 7dni.Pod 250w ti to pojede lip.Jinak to mas dobry.Krasne ve stejne vejsce.Akorat priste by to chtelo vic vyplnit prostor.Jinak posilam K+ at se dari
AkatronChronic
Tak to ani nevis jakou mam radost ze nekdo napsal :) box je skrin vid siroka 100 cm hluboka 60 a vysoka 175cm .. Jinak ten prostor me mrzi celkem dost ale ja vul si myslel ze pojedu CFL az dokonce :D proto jsem vzal jen 4 rizky..ty dve kyticky co jsem tam mel mam na balkone :) bal jsem se samce aby me to neoprca .. A preve proto jsem kupoval i CFL kvet :) ten jsem nakonec vubec nepouzilbtakze 900 kc vyhozeno uplne zbytecne :) ale mozna trebas priste neco zkusim :) ale zpatky k tematu .. Myslim si prave ze za to muze ta cfl protoze nejsou vysoky a myslim si ze to bude znat pri sklizni a to me sere :) jinak kdyz je venku normalne mam v prostred kytek teplotu 26.2 °C a vlhkost pres den 37% a noc okolo 55% ale jede mi jen ofuk a ne odtah takze bych to jeste pres tu noc trosku stahnul na tech 40-45% urco .. Prave kali dog trpi na plisne takze to urco nechci :) takze asi tak jinak jeste jednou dik :) podporí to :))

A jeste dopisu tu ventilaci .. Mam pc vetrak od zdroje na ofuk.. Je zapojenej na 12V takze jede jak svina je to 150 mm takze to je pohoda .. No na pritahu u diry mam malej stolni ventilator 20w taha studenej vzduch dovnitr a zaroven ho rozfoukava pod kytky a skriz kytky a nakonec na stinidle jsem si udelal diru a dal tam pc ventilator zapojenej jen 9V a ten skrz stinidlo tahne horkej vzduch ven pres tu alobalovou trubku.. Ale asi by to chtelo jeste jeden odrat nekde vedle.. Jinak mam pres den kdyz jsem doma malinko pootevreny dvere pro jeste vetsi jakoby pritah :)
AkatronChronic
Mam takovy dylema udelal jsem si sam stinidlo ze zrcadlove nerezi ale furt nevim jestli nedelam chybu aby trebas nemenilo spektra a tak... co myslite? Dam 3 fotky kdyz jsem to montoval .. Diky za kazdej nazor.. Dobry ? Spatny ? Ja sam nevim furt me to jebe v hlave :) ale zase si rikam ze lepsi nez nejake hobby stinidlo ne?
!ZAU!
Rekl bych ze je povedene.Kolikrat jsem tu na groweru videl uplny silenosti :D a jelo jim to.Rekl bych ze odrazovej material nebude mit az tak velkej vliv na spektrum.To se spis resi kdyz svetlo pres neco prochazi cooltube atd.
Mard
No teda Indoor nejedu, ale co jsem četl tak nejdůležitější je odtah nahoře. Tam lidi dávaj celkem silný větráky. Mnoho lidí ani přítah dole nemá.
Stínítko je nejspíš fajn, spektrum to určitě nemění, ale jde o to, zda stínítko rozděluje světlo rovnoměrně dolu, tedy aby to nekoncentrovalo světlo na nějakou stranu, kde by pak pochopitelně rostly kytky rychleji.
AkatronChronic
Kdyz kouknes na stranku č6 tam to mam vyfoceny s odtahem nahore .. Ale problem je ten ze to nemuzu udelat primo nad lampou protoze by razem svitala s pulky do roury .. Jedine nejakej rozražec svetla
AkatronChronic
Tak a mam tu zase nejakej uppík :) jak jste si asi vsimli nemam diamantovou a ani jinou folii ale nasel jsem u tchana v garazi neco jako odrazovou folii tak jsem si dal po obede pracicku a vylepil jsem to tim :) snad to neni chyba :( co myslite? :) jinak uz ted vim ze toho nebude tolik :( jinak tady foto :)



:whip: Ještě k hnojení včera jsem jim dal navíc k Hesi bloom a Hesi fosfor plus taky 2ml bio grow od biobizz abych doplnil trošku růstových prvků :) tak snad jim to prospěje :)
AkatronChronic
Mensi up 35 dne kvetu ... Nenabejvaj jak jsem cekal ale smrdi to zle :)

Teplota zase kolem 30°C to me sere musim to pro priste lepsi vyresit .. Nejakou turbinu z konkordu asi :D :flamer: :flamer: :flamer: :frog: :frog: co vy mate na odtahu za vetraky? Nejaky doporuceni za rozumny penize? Napiste dik :)
Mard
30 mám normálně v pokoji :-)
AkatronChronic
No ja si prave myalim ze 30 u vrsku jw tak normal teplota .. Venku je kolikrat podstatne vic na slunicku a kytk to zvladaj dobre :) ale mit 27°C tak bych byl radsi :) co si budem povidat :)
krobak
citace:
Původní příspěvek od Mard
30 mám normálně v pokoji :-)

Čus, horká mi robia v izbe teploty 30 plus, nieje to normálne podľa toho ako sa cítim :). Stan držím pri max. výpekoch na 33, nejde to vôbec ovplyvniť, zostáva len čakať ako sa to vyvinie.... toľko k tomu. Nech to rastie.
AkatronChronic
Presne ja teda jeste prestehoval box (skrin) do loznice tam je nejvetsi chladno ale zase citim celou noc skerko :D tak ono si nevyberes :) jinak soucitim s tebou ✊✊✊
AkatronChronic
38 den :) zacinam navic davat plnou davku Hesi Boost 2ml na litr :) plus samodrejme fosfor plus 2.5 ml na litr a bloom comlex 5ml na litr ...

Co myslite to spodni listí ? Trosku asi zacit redukovat ne? :)
Syntek
Cau, podle toho posledniho obrazku mi to pripada, ze ti to napadlo padli. Ty bily fleky na listech, taky sem s tim mel problem jednou :-/
nice bloom
citace:
Původní příspěvek od Syntek
Cau, podle toho posledniho obrazku mi to pripada, ze ti to napadlo padli. Ty bily fleky na listech, taky sem s tim mel problem jednou :-/


Klidně bych řekl že to může být odraz světla z blesku, na listech, prostě hra světla, ale vypadá takhle nak i padlí, no kdyby AkatronChronic poslal detail foto listu, taky mě to přijde divná fotka.GL peace
AkatronChronic
Zdar borci hele na jedny rostlince za tmy jsou videt takovy bili flicky .. Ale vubec nevim co to je vidim to poprve v zivote .. Reknete mi o tom neco vic :)) diky
Zelínář
To víš že jo... buď pošli fotku nebo křišťálovou kouli
AkatronChronic
Hmmm tak jsem zjistil po prohledávání groweru že je to asi fakt padli :( achjoo musím jít a ještě dnes sehnat ten DISCUS asi nebo ještě někdo psal peroxit ale vdit už tam mám pálky tak jak to mám nastrikat :( asi jen tak jemně na napadena místa? Foto dodam ale přes lampu (den) to není na fotkách vidět .. Ale pokusim se to nafotit ..

JA SI RIKAL ZE MI TO JEDE NEJAK PODEZDRELE BEZ PROBLEMU :( no nic zacnu stim bojovat .. Tafy foto ale neni to moc videt .. Ta mala palicka je skoro cela napadena..
Zelínář
S tím ti chlape neporadím, ale chemii bych v době květu rozhodně nepoužíval.
Ten peroxid by se asi dal použít ale s jakým výsledkem ???

Snad se ti ozve někdo zkušenější a poradí ...
!ZAU!
Cau je to na 100% padli.Doporucuju ti nejvic naoadene listy ostrihat!!!A zajdi do Obi,Baumaxu atd pro Discus maj to tam na 100% stoji to asi 70kc max a je to jedinej pripravek kterej mi fakt vzdy pomohl..Co nejdriv si to kup a bude to v pohode.edit: uz ti poradili..normalne to postrikej vsude i box i kvetinace proste vsechno.musis znicit ty pory.Discus ma ochranou lhutu 14 dni a to mas v pohode.Tak je lepsi to vyresit ted,poradnym postrikem.Nez aby ti to na par dni pomohlo a pak pred sklizni se ti to objevilo.Postrik udelej ve tme..A box jestli muzes tak vycisti.Jinak stim budes mit problem furt i pristi kolo.Padli je svine.
!ZAU!
Jinak peroxid nepomaha!!!Peroxid sem pouzival kdyz se mi padli objevilo pred sklizni.Spis sem ho pouzival aby se to nesirilo.nez aby to vyresilo problem.
AkatronChronic
Zau - díky za radu.. Byl jsem v tesku ale neměli to .. Takže budu muset počkat do pondělí :( jak se to ke mě dostalo svině jedna .. Mám to ve skoro sterilním prostředí .. Twl mě sere :( ale snad zejtra sednu do auta a poměru to někam koupit ..
!ZAU!
Prave ze tohle se siri ani nevis jak..muze to bejt od matkare.muze to mit soused na obyc kytkach.To clovek nikdy nezjisti.Ale zaklad je po tomhle dezinfikovat celej box.Tady na groweru byli lidi co stim meli problem at to meli ze seminek nebo z rizku!A kolo co kolo.Tady je zaklad dodrzovat cistotu,kdyz uz to mel clovek jednou v boxu
AkatronChronic
Rozumim zejtra to poresim a udelam jak rikaš .. Ma to jenom jedna rostlina a ani ne moc ale jak rikas musim hnedka jednat ..
AkatronChronic
Takze malej upgrade boxu :) sehnal jsem kvalitni turbinu z konkordu :)))) trosku jsem ji jeste odhlucnil ale stejne :D fukar jako prase :) a teplota ve skrini furt stejna :( asi je to proste timhle debilnim hícem :( tady nejake foto :)

Tedka sedam do auta a jedu pro ten sajrajt na to padlí :( tak snad to sezenu :)
!ZAU!
Cau.Mozna to je blbost.Ale napadlo me,diky tomu ze si vymenil odtah za vetsi a teplotu mas stejnou.Je to divny.I v tehle vedrech se ti musi teplota hnout aspon o trochu.Tak me napadlo.Podle fotek mas ve dvirkach mezeru.Kdysi sem myslel ze kdyz necham rozeplej homebox ze se mi snizi teplota.Ale naopak teplota se zvetsila..Vyzkousej zapalovacem jestli ti to protahuje.jestli ti to protahuje nad lampou je to spatne.Ale zase nadruhou stranu mas odtah primo od lampy..Prinejhorsim to provizorne zalep treba izolepou tu mezeru a uvidis.Jestli to ma cenu vubec recit.Ale logicky odtah bude prat vzduch cestou nejmensiho odporu.coz je tesne nad kytkama.No uvidis.
AkatronChronic
Hej borci sehnal jsem hoo :) :)zau paradis jak to namichat . kolik toho mam dat? Pisou tam na vino na jabka ale na skerko tam nepisou nic :D :D :D
!ZAU!
:D na skero :D ja daval 2g na 10l ale namichej toho min.10l je na plantaz :D
AkatronChronic
Jasny takze jeden ten pytlicek do 1.5 L rozprasovace a vystrikat cely sakumprdumprask nebo pulku pytlicku kdyz celej je na 10 l tak asi pulka bude idealni ne? :) jinak fakt diky jako ! :)
!ZAU!
Celej je na 10l.tak pulku nemuzes dat do 1.5l.pulka je na 5l.No jestli mas vahu tak na na 1.5l odvaz 0.30g jestli ne.Tak udelej lajnu rozdel na pul.A tu pulku jeste na pul a mas to na 2.5l tak sem to udelal ja.
AkatronChronic
Jo pravda:) vahu mam :) takze cely pokropit i palky tak jako nejak rozumne spis asi na ty listy a vystrikat i box teda :) a melo by to zmizet svine ..
!ZAU!
Vsechno to poradne postrikej.Hlavne az budou mit noc a nech pustenej odtah.No ono to na listech zustane nejakou dobu.Ale nebude se to sirit
AkatronChronic
Vystrikano tak snad to bude ready .. Ale ty více to je v prdeli.. 33 až 35 a neudělal vůbec nic ani ten mega odtah nepomáhá :(
AkatronChronic
40 den kvetu :) to padlí me sere ale dal jsem tomu 2× postrik tim discusem a snad to bude ready .. Tady foto :)
AkatronChronic
Dneska jsem provedl redukci napadených listů tak tady jedno foto :):jumper:
AkatronChronic
42 den .. To padli je zretelne videt :( teda jen na fotkach za tmy .. Jinak se jim dari celkem dobre .. Jeste dnes dostanou postrik proti tomu zmrdovy a snad to sleze .. Jinak to vypada jako kdyby ten postrik to smyl do takovejch zhuku .. Myslite ze to zmizi uplne ?asi tezko co? Pripada mi jako kdyby ten postrik to jenom zhorsil ale ono i tak by to asi melo tendenci rust...No tady foto :) kdyz tak napiste :) diky
AkatronChronic
43 den . za svetla par fotecek :) libí? :) a jeste jsem prisel na ochcavku mam 3 kali dogy a ne 2 a jednoho mazara..tipek v tom mel asi gulas :) a ten jeden rizek co nevim co je ale je krasnej .. Ma peknou stavbu palek :) asi nevite co by to mohlo bejt co? Je to ta posledni a predposledni fotka ..
AkatronChronic
!- Bohem -! Díky za K + mě vdicky strasně potěší :) takže ještě jednou díky Kamo !!!
Jinak dam nějakém report .. Poslední týden s hnojkama a pak flush a kosa :) můj cil byl aspoň 100g ale jsem si nejistej :( možná jsem to moc roztahoval :) no uvidíme :) jinak jako bonus dostali Hesi PK ..ale do hlíny v tabulce není :) tak snad jim to jen prospeje :)
A jeden problém nad kterým přemejslim od začátku .. Po přepnutí nepovyrostli ani o 5 cm ..to je pro mě záhada .. Všichni píšou že po přepnutí víc jak 100% nárůst a mě nic .. Přitom už jsem pěstoval indoor takže vůbec nevím .. Čím to mohlo bejt nevíte? Květináče 5.7 L
techem
hoj s tím růstem záleží na modelu, některé nepovyjedou o víc jak 10cm, některé vystřelí jednou tolik nahoru...já letos jedu skunk 1 a nepovyjely víc jak 10-12cm (a to jsou jen paličky).....taky záleží na tom jak vysoko máš světlo, já ho mám letos vysoko, bo v těch vedrech mám i tak ve skříni kolem 35°C ale holkám to zdá se moc neškodí ;) jinak pěkné kolo kolego ;)
AkatronChronic
Techem také mockrat děkuji fakt mě to potěší když přijdu a mám tu K+ :) jinak já ty teploty taky mám podobné .. U vršku se nedostanou pod 31°C a to mám odtah jako prase:D ale taky se mi zda že si nestezujou :) jinak tvůj grow s3 mi moc líbí :) pestu zdar ;)
AkatronChronic
Neco k porovnani :) akorad nedokazu drzet brejle zapalovac zaroven :D takze pruhy :))
AkatronChronic
Takze tu mam jeden s poslednich uppu :) dnes je to 54.den kvetu :) takze zacinam flush 🚿🚿 necham to do asi do nedele podle a pujdou pod kosu .. Asi tohp nebude moc a zase to krasne voni a tvrdy to je jak prase :) padli mě napadlí to se nezmenilo .. Po postriku se to zastavilo ale nezmizelo :( hold tohle me prekvapilo protoze jsem o padlí doposud nic nevedel .. Ted uz vim :D :D Ale zase teda musim rict ze na tom 4 rízku se zadny padli v podstate neobjevilo cos mi prijde divny .. 3 Kali dogy to maj a ten 4 nic.. no nic par fotek tady :)


3
4
5
foto je Kali dog

Co si budem povídat už se na to tešim :jumper::drools: :drools: :drools: :drools: :jumper:

Mám to jen pro sebe takže mi to chvilku vydrží :) teda až uvidím kolik toho bude ..
AkatronChronic
Dalsi
!ZAU!
Cus vypada to krasne.To je jedno ze toho bude min :) ale vypestoval jsi to ty!A vlastni vyrobky chutnaj nejlip :) Jinak neco k tomu.Dneska si zacal flush?a v nedeli kosa?to je hodne kratkej flush na hlinu.Kdyz toho bude min,tak aspon at to poradne chutna.
AkatronChronic
Tak kolik myslis ty? Já myslel dvakrát až třikrát vodu a pak tma .. A když dam tmu tak už nic nevypijou .. Tak právě nevím .. Rad si necham poradit :) ;) Chci dat 3 dny tmu .. Tak to je tak akorad ne? Jinak
Blizny Kali doga jsou 90% hněde .. A microskop nemám právě abych kouknul..
Tak mám strach abych to nepřejel právě ... Čas mě netlačí klidně dam flush až do příští středy což by mělo bejt 1 week flush jak píše Hesi :)
!ZAU!
No ty uz si na 54dni co?V hline tak 10dni ale 14 by bylo ideal.Mas moznost to proplachnout treba ve sprse?Ja to delal tak ze sem dal vlaznou vodu a proplachoval treba 10min.Obcas sem cumel co teklo za vodu.Chtelo by to fakt tech 10 dni.ale aby si z toho nemel uspavadlo :)jinak s tou tmou,to sem nikdy nehrotil.daval jsem ze zvyku 1den.
AkatronChronic
citace:
Původní příspěvek od !ZAU!
No ty uz si na 54dni co?V hline tak 10dni ale 14 by bylo ideal.Mas moznost to proplachnout treba ve sprse?Ja to delal tak ze sem dal vlaznou vodu a proplachoval treba 10min.Obcas sem cumel co teklo za vodu.Chtelo by to fakt tech 10 dni.ale aby si z toho nemel uspavadlo :)jinak s tou tmou,to sem nikdy nehrotil.daval jsem ze zvyku 1den.


Prepnul jsem 27.6 takže to odpovídá :) plus minus den .. Nebo myslis že to mám nechat flushovat a nechat to ještě normálně ještě 10 dni ? :)
!ZAU!
No nechal bych to minimalne do ty stredy.ale i tak si myslim ze to je malo.Ale treba se ti vyjadri nekdo kdo pouziva HESI
krobak
Ahoj, ja som preplachoval 12 dní + 2 dni tma. Green poison na chuť už teraz mňamka, mazar škrábe jemne v krku. Po odležaní v pohároch sa chuť zlepší. Pozor na pleseň keď im ideš dopriať viacej dní tmu. Máš to pekné. :)
AkatronChronic
citace:
Původní příspěvek od krobak
Ahoj, ja som preplachoval 12 dní + 2 dni tma. Green poison na chuť už teraz mňamka, mazar škrábe jemne v krku. Po odležaní v pohároch sa chuť zlepší. Pozor na pleseň keď im ideš dopriať viacej dní tmu. Máš to pekné. :)


Díky za ohlas ;) myslis nebo myslíte že má cenu skratit třeba periodu na 10/14 nebo 8/16 ? To se asi nedělá nebo jo ? :)
!ZAU!
Dela se to.ale spis na rychlejsi dozrati,coz ty moc nepotrebujes.Spis naopak bys to potreboval protahnout kvuli proplachu.
Mard
Já také tedy proplachuji hlínu tak, že tam naleju postupně hromadu odstáté vody. Ze začátku z toho tečou hnědožluté fuje, ale když to proleju tak 5-ti násobkem objemu hlíny vodou, tak ke konci protéká jen čistá voda.
AkatronChronic
citace:
Původní příspěvek od Mard
Já také tedy proplachuji hlínu tak, že tam naleju postupně hromadu odstáté vody. Ze začátku z toho tečou hnědožluté fuje, ale když to proleju tak 5-ti násobkem objemu hlíny vodou, tak ke konci protéká jen čistá voda.


A to udelas jenom jednou a nechaš vyschnout a kosa? A neudelaš z toho bláto? :) to by vysichalo tak tejden :)
AkatronChronic
No nic dneska jsem to vyplachnul 4 litrama odstaté vody každou kytku :) a nějak zvlášť nic hrozného s toho neteklo :D asi biobizz jak je bio nechává víc usazenin než třeba Hesi :) každopádně jsou poprvé proflushovany a čekám na vyschnutí pak to z opakuju a 2az3 dny tma a konec zdarec :) :) jedno foto z vany :)
!ZAU!
On EC metr by ti ukazal co z toho tece. :) Jak dlouho to teda nechas a co ta tma?Ale podle barvy listu,to vypada jako by jsi flushoval 10 dni.Si snizoval davky hnojiva?pred koncem?
AkatronChronic
Ne právě nic jsem neměnil akorad jsem jim dal nakonec místo Fosfor plus PK 13\14 jinak si myslím že to je modelem .. Ty 3 další jsou zelený pěkně akorad zase máj padlí .. A trošku popálený listy od toho discusu takže asi tak :) jinak tedka to nechal 3 dny proschnout dam znova flush pruplachovej a pak 3 dny tmu a zdaaar :) a ECčko bych chtěl ale Litr to mě přijde dráhy .. No uvidíme třebas časem:)
AkatronChronic
Zdar lidicky takže dneska poslední důkladný proliti čistou odstatou vodou :) a v pondělí poslední cyklus 12ti hodin a pak už jen 1-2 dny tma a konec .. Myslim si že budu sklamanej co se tíče gramaže ale co .. Pár chyb jsem udělal ale ve 100g jsou doufám tak uvidíme kolik to hodí:) Ale materiál to bude slusnej protože to člověk pozná po smradu :D
AkatronChronic
Tady par poslednich fotek :) ustrihal jsem listy a propichnul stonek u 3 za 4 kytek :) uvidime jestli se to obalí priskyrici jeste vic :)

Vecer pridam jeste nejake realne foto ze tmy :) jinak jsem uz musel zkusit malej zaštipek a stav zajimavej :) uklidil jsem celej byt :D takze zadnej stoned nebo jak se to pise :D chut samodrejmne zadna protoze suseno na rychlo na stinidlu :) :D:micro: :micro:

Ten pichanec foto 3 :) nevim treba to je bezvyznamne :)
AkatronChronic
Slíbené noční foto :) ma tendenci se to furt nafukovat tak nevim jestli to malinko neprodlouzim :) zejtra chci svitit naposled ale mozna to o 2 dny protahnu :) a dal bych jeste jeden flush .. Ten rízek od tipka co mi nerek co to je je fakt obalenej :) kouknete a kdyz tak dejte vedet :)

✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


A mužete začít tipovat :) samodrejmne o K +
2 nejbližší typy oceněním :whip: :popcorn: :hug: :hug:
AkatronChronic
Next


V den sklizně na viděnou přátelé
AkatronChronic
Borci poradite mi ? Z palek zacinaj vylejzat novy uplne bili blyznicky .. Je to normalni? Vis foto


Budu rad za kazdou radu ... protoze chtel jsem jim dat zitra tmu .. Tak tedka nevim sakra
paluba
tak 215g ..přeji samo sebou víc
AkatronChronic
Ty jooooo :) kéž by jsi měl pravdu :)
Ale to tam nemam asi určité :)
krobak
Tipovačka beží, tak sa pridám 128,7gé samej dobroty. Bude viac, tipovanie mi moc nejde. :D
Mard
Rovných 135 gramů
!ZAU!
113.23g
hosmel
145g :)
AkatronChronic
Zdarec :) diky za kazdej tip .. Jsem vul a nejak jsem to prepocital .. Ty 3 kali dogy jeste nejsou .. Pocitam ze jim jeste dam tyden a tento model uz musim sklidit ten uz je ready :) tady foto a celkove kolik bylo budu informovat :) ale rozhodne to neni jako Bohem a jeho 120,g na kytce :) je to takova obalena bonzai :)

3 foto rozdíl v modelech :)
petr616
135.5 g
zhulbong
Mělo to chtěnný efekt to propíchnutí stonku??
petr616
149g ;-)
AkatronChronic
Ja prave nevim jestli melo ale do tydne to bude suchy tak vyhlasim vysledky ake zadna slava
AkatronChronic
TAKZE MAM TADY VYSLEDEK :) JAKO CELKOVE BYCH TO ZHRNUL JAKO CELKEM POVEDENY GROW:) MEL JSEM NEJAKY PROBLEMI S PADLI ALE JINAK TO BYLO V POHO :) NA RUST CFL 125W A KVET JEN PHILIPS MASTER SON T PIA 250 w


Teda vysledek neni uplne na vahu najlepsi ale ma to vybornou chut :)

celkove tedy 107 gramíku

Jsem spokojen :) bavilo me to :) Diky borcum za kazdou radu hlavne ohledne padli :) diky chlapi 👏👏👏👏✌👌👌👌👍👍👍👍

Výtěz tipovačky je !ZAU! a druhe místo KROBAK :) parada ;) karma leti :) diky za tipy ! :)

Jeste diky za rady ohledne dlouheho flushingu :) fakt je to znat tech 13 dni vody :) Mejte se a growu zdareeeec !
LeFly
Pěknej grow chlape! A hlavně když potom chutná;)
Evzen Huml
zdar moc pekny
AkatronChronic
Díky :)
AkatronChronic
Zdravím přátelé :) našel jsem chuť a sílu na nový grow 👌😎😎👌 takže kdyby někdo chtěl sledovat moje další úsilí tak budu rád ! 😎😀 Jinak jestli někdo jede nedo jako 2 × cfl 125w Blue a květ 250 hsp Dejte vědět :)
maksix
Zdravím tě já taky pojedu růst 125 cfl a 250 hps 😉tak nám to třeba poroste současně☺
AkatronChronic
Paráda ja stejně budu zakládat nový protože ať to nemastim dohromady s tímto growem :) snad svine padlí už me znovu nenavštíví.. :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma