Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Okurkuv prvni hydro pocin 4x SD(Sour diesel) a 4x ED (Ed rosenthal super bud) - Klikni zde pro originální téma
MocnyOkurek
Takze nejaky ten sumar. V tehle runde se udelalo nekolik chyb

- nenapufrovany kulicky moc litalo ze startu PH
- kytky sem prepl pozde hydro neni dobry napad prepinat na 40cm :D
- bylo zasrane horko a ikdyz sem svitil v noci bylo to naprd.
- zhruba 3 tydny sem svitil jen 250W
- chtel sem je jeste zhruba 5 dni nechat ale odesel mi ten odtah tak sem je musel pokosit

Co se tyka mnozstvi neni to nejhorsi. Na to ze jsem musel uriznout vrsky vsech ED to dopadlo celkem slusne. Mrzi me akorat ze kompletne zastinily SD a ty toho moc nedaly :). Ale o to sou chutnejsi. Vune obou modelu je v poradku ikdyz eda mi prijde takovy mene vyrazny. Krystalku je na obou kytkach dost s tim problem neni. Problem je konzistence palic. Vsechny vrsky blizko lampy od ED sou celkem ridke. Nejlepsi sou vlastne takovy ty druhy vrsky ktere ztracely na hlavni 20-30cm. Ty sou prekvapive i celkme plne ale je jich hrozne malo. Mnozstvi na gramaz odhaduju max na 150g spise bych to videl na 120 ale vazit se mi to nechce pac je toho 5 sklinek a neni se cim chlubit :( :). Udelal sem i nejaky foto. Je tam jedno jak sem to rizl. Pak sou tam fotky 3 palic. Prvni je SD nejlepsi vrsek. Druhy je ED lizatko(lizatko je jen takova kratsi tenka vetvicka ktera ma nahore takovou kulicku a vypada to jako lizatko :) ) a pak ED vrsek na kterem jde videt ta ridkost. Ridky je samozrejme i SD ale ten dela aspon ty konvalinky ktere maji dost hmoty.

Dalsi rundu budu zacinat dnes kdy mi dorazi odruda KaliDog v poctu 10kusu tzn 8 do skrine a 2 nahradnici. Asi budu pokracovat tady a nebudu zaklad novy tema. videl sem ze nekdo serial s kalidogem taky aspon muzu sledovat nejaky rozdily mezi kokosem biobiz a hydro bcuz. Setup bude totozny jen sem vymenil ty shit ofuky za Hurricane KYT-30 Box Fan. Staci mit zaple na 1cku a je dostacny pruvan a daleko mene hluci. Doufam taky ze dele vydrzi :). Jak prcky zasadim hodim tady foto jak vypadaj. Jinak od soboty uz mam nahozeny wilma setup a trapim to na nizky PH at se vyhnu tomu cemu minule kolo. Kulicky sem musel po kole prosrpchovat tak nejspise zase nasaly vodu z vysokym PH a je to treba vyplavit. PH se snazim drzet 5.0 - 5.5. Minule kolo sem na radu jel s PH kolem 6.0 a na konci 5.8 tedka to zkusim drzet na tech jejich papirovych hodnotah co pisou a to 5.2 - 5.5 jestli ten problem s palicema nebyl treba i tim.

Kazdopadne vsem dekuju za rady a sledovani a v dalsim kole navidenou!
MocnyOkurek
Zdravim, takze holky sem uz zabydlel. Zalivku maji 0.9 EC, PH 5.3. Zalivani jako minule 15 min co 15 min. Na zacatek sem je pocakal jeste navic leafcoatem od biobizu co mi tu zbyl tak snad jim to bude tez smakovat. Pridavam jedno foto. Pocitam ze prepinat budu do tydne. Uvidime co budou holky delat a jak se jim u me bude libit :). Tak s pristim reportem navidenou
krobak
Mňa prekvapil mazar v mojom prvom kole. Palice riedke, celkovo štruktúra nič moc. Oproti GP prepadák. Stav dobrý ale oči moc nepoteší než ho ubalíš :D. Opäť budem sledovať ako sa s tým popasuješ. Osobne by som bol za založenie novej témy, ono ťažko sa po nejakom čase oddeľujú jednotlivé pesty keď chce niekto dohladať niečo konkrétne. Je to samozrejme na Tebe.
MocnyOkurek
No dobre zalozim novej topic :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma