Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 [2] 
Poprve, 18x Nebula, 600W, kokos - Klikni zde pro originální téma
kebul89
Ja tipuju 325g
Dr_paradox69
390g
DOCtom
519g by bylo suprový. :-)
breakbeat
400g
zlobivejkluck
Zdarec, mas to paradni, chci se zeptat kde beres clony nebula? Projel jsem ranec webu abych sehnal regulary tohodle strainu a nezadarilo se. Uz jsem i premyslel nad vyletem k tem rakusakum ale po precteni par threadu jsem v tom skeptickej a radsi bych si udelal svoje. Jinak tipuju tak 500g dry.. ,.)GJ
strýček_Pompo
429g
kebul89
2 zlobivejkluck: ja bral nebulky z hanf&hanf z vidne a super, predtim jeste 2x jine s kamosem a jsem nad miru spokojeny! Mam to hodku a pul, takze dobry, plus si udelam vylet do Vidne 😃 pokud ale chces Nebulky, je treba si tam zavolat nebo napsat jestli je maji a pockat si. Nedavno jsem tam byl pro dalsi pro kamose a mely je na netu skladem a pritom kdyz jsem dojel, tak nic - "pouze" JH, AK47, WW a dragony...
Diky za tip, snad jsi blizko 👍
goordon
Nádhera! 555g matra :rasta:
kebul89
Ususeno a vysledek je 428g! Za coz je spokojenost samozrejme 😃 prvni tri vyhlasim pozdeji, dnes jen info plus foto... Pekny vecer 👍
kebul89
Vysledky jsou nasledujici: strýček_Pompo luxusni trefa s 429g, 2. misto breakbeat s 400 a koles na 3. s 456g. K+ odletely, ja diky za sledovani, rady a kacka, majte sa ✌️
nesmysl
500


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma