Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 [3] 4 
[led 396w/aeroflo 10] - Klikni zde pro originální téma
cflgrow
Up
cflgrow
Neco okolo 24 dne
cflgrow
Po tmě
Postman16
Tohle vůbec nevypadá špatně na to že je to pod ledkama :) kolik máš EC ? A na kolik tě vyšly ty 3 panely?
cflgrow
citace:
Původní příspěvek od Postman16
Tohle vůbec nevypadá špatně na to že je to pod ledkama :) kolik máš EC ? A na kolik tě vyšly ty 3 panely?
cus,ec 1,35 a panely www.rekker.cz
cflgrow
Dalsi po tmě
Dr_paradox69
jo kemo sou to krasavice,ale vyplati se to az to takhle bude vypadat pod jednim tim panelem...
cflgrow
Nechapu
Dr_paradox69
tricet klacku porizovacka,svitis 600 stejne jako my smrtelnici,a ke vsemu na plochu 0,72m na druhou...to zas ja nechapu...
BomberOne
Jsem fanda svícení LED, nadšenec do pěstování obecně a držim palce každýmu growerovi bez ohledu na to, jestli jede na kvantitu nebo na kvalitu :-)
NICMÉNĚ tohle je taková pí*ovina, že to svět neviděl!
Sorry, ale cpát 600W LED na plochu, kterou v klidu utáhne 400W klasika? To prostě rozumně neodůvodníš ani kdyby se Dalajláma stavěl na hlavu :-D Ani kdyby se na ni stavěla tvá manželka...
Jo kdyby to bylo 180-250W LED a vykazovalo to výsledky, tak tu budu skákat radostí a radostně se tahat za pindíka (na tohle čekam vtipnou reakci), ale tohle??? :-D
Já jen abych si to nějak shrnul - jestli to správně chápu, tak to co tu děláš, je něco jako nacpat do původně 3válcový fabie motor z verze RS, ale naladěnej tak, aby jel hůř a byl dražší s horší spotřebou... Přesně tohle tu děláš.
Jestli chceš udělat službu světu, tak mi ty panely prodej a já z nich udělam 3 skříně s 2,5 násobkem tvýho výnosu. (to je sranda, já vim, že mi je neprodáš)

Hele neber si to osobně, mam rád každýho, kdo pěstuje a právě pro tuto lásku k bližnímu svému tě chci vymotat z kolotoče sebeklamu a neopodstatněnýho pocitu uspokojení.

PEACE :-)
Dr_paradox69
jedina vec v cem se mylis bombere je ze kdyz to das do solo skrini tak nejspis neudelass vetsi vynos...dal bych to do jedne ale aspon dvakrat takova plocha...
cflgrow
Celou dobu tady čekám az tady začne nejakej novej člen psat moudra,tímto bych prosil vsechny co nemají led v oblibě,aby se vyhli tomuhle tématu.Uz me nebaví to poslouchat.
Naposled;za 30 klacku si je koupi jenom roura,ja jsem chytřejší a dohodl jsem si slevu a to docela výraznou!!!box je max rozměru,co mužu mít doma,nevim za jak dlouho by se roztekl,kdybych tam dal 600w sodík,ted mam světlo tak 20 Cm nad vrcholy a ideální rozptyl světla,nevim jak bych to zvladnul se 400w sodíku,zdůrazňuji ze box je vysokej 170cm a neco ma aero.Dalsi a nejdůležitější důvod je,ze jsem led chtel,zajímá me to a baví me to,je to muj koníček,takze při koupi jsem nekoukal na to kolik to stojí,ale na to,jak s tim budu spokojenej a ja spokojenej jsem.Pockej si na konec,at vidis tu p... Co svět neviděl,udělej si stejnej box,dej si tam sodík jakej chces a pak mi napis az udelas alespoň 3/4 co ja v tomhle setupu
TommyGun
Nic proti tobě ani proti ledkám, ale klidně se s tebou vsadím, že udělám víc pod sodíkem než ty pod ledkama.. ještě se zeptám jak byla ta sleva vyrazna? Popřípadě v jakém krámě si je kupoval?
cflgrow
ukaz
Dr_paradox69
a kdo ti rikal ze se na 0,7 metru sviti sestikilem?to ctyrkilo by bylo tak max...
cflgrow
Tak ukaz,uz me to nebaví,každej ma jen plnou hubu kecu,jak je videt,o tohle tema neni zajem,mazu účet a uz sem nikdy nic nepridam,jak jsem rekl,pod sodikem muže pěstovat každej debil a lidi co to nedokážou přiznat,tak spini ledky,nevim proc by ledky neměli bejt dobre,jestli proto ze 600 g pod led je horší než 600g pod sodou a nebo ze to rekl paradox a nejakej bomber co se vcera regnul,tohle tema jsem dělal pro lidi,seru na to,místo aby lidi byli rádi,co tady ukazuju,jen kritizujou,tipicky závistivý Češi,sbohem
TommyGun
cflgrow:
Prober se! Já jsem ti snad hanil ledky?? Já v tom taky vidím budoucnost, ale ty tady máš silácký kecy ať ti někdo ukáže kdo udělá pod sodou alespoň 3/4 co ty pod ledkama.. Tak já ti píšu, že s úsměvem! Ty si jako myslíš, že tam budeš mít 600g?? To snad ne?
cflgrow
citace:
Původní příspěvek od TommyGun
cflgrow:
Prober se! Já jsem ti snad hanil ledky?? Já v tom taky vidím budoucnost, ale ty tady máš silácký kecy ať ti někdo ukáže kdo udělá pod sodou alespoň 3/4 co ty pod ledkama.. Tak já ti píšu, že s úsměvem! Ty si jako myslíš, že tam budeš mít 600g?? To snad ne?
nikdo tu o tobe nemluví,tak nekecej a konej,proc bych nemohl mít g na w?protoze to neni sodík?
TommyGun
A co třeba prostor?? Jinak já proti ledkám nic nemám.. Myslíš, že je reálné v tvém boxu udělat 600g? Já myslím, že ne-e..
cflgrow
Divné,protoze od místního clena(nebudu uz nikoho jmenovat)jsem se doslechl,ze nemam byt směšný,kdyz jsem napsal,ze prostor a počet kytek hraje roli
st3pi
Ahoj, tvoje vlaknu sleduju a drzim jako fanda palce at vse dopadne zdarne. K tomu co ti tady pisou, se snad muzes jen pousmat, ikdyby si mel veci na pest za 250 000 a udelal pod tim 1g tak to muze bejt kazdemu sumak, pokud te to bude cinit stastnym :). Jedine co muzou je tak akorat mektat, co-kdyby jak-kdyby a blausasdasd!#@$#@$%.

Pevne verim, ze si to (prosim) rozmyslis ...
TommyGun
Jako já ti přeji úspěch, ale 600g ve stanu 120x60x170 je podle mě nereálné ať na to svítíš sodou nebo ledkama.. GL
TommyGun
st3pi:
No tak ty jsi výbornej!!!
cflgrow
Tipovacka uz ted tommy?
TommyGun
klidně! 400gramů +-
ThunderFuck!
Zdarec

chlapci tohle je galerie ne diskuzne na teoreticke téma pestovani v boxu 120x60 600w led... Je tu uz 15 stran haneni a oponovani misto hezke galerie....

A ty nemaz zadny ucet a pokracuj dal v hezke galerii..:-)
Bárt
Hlavně se chlapi neperte :starwars: ! Jsem rád za každý takový pěst , at dopadne jakkoliv, tak výsledek bude mít informační hodnotu a od toho tu máme fórum , ne? :rasta:
Astronautr
citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Divné,protoze od místního clena(nebudu uz nikoho jmenovat)jsem se doslechl,ze nemam byt směšný,kdyz jsem napsal,ze prostor a počet kytek hraje roli


jen jesli jste se spatne nepochopily a nebylo to mysleno tak ze pocet kytek na prostor nhraje roli to znamen trochu neco jinyho....
cflgrow
citace:
Původní příspěvek od Astronautr


jen jesli jste se spatne nepochopily a nebylo to mysleno tak ze pocet kytek na prostor nhraje roli to znamen trochu neco jinyho....
vice kytek ti zkrátí dobu růstu,takze vliv to ma
Dr_paradox69
a v tom mas kurva pravdu i nemas cfl,sou vzorky kerym to nahusto prospeje a sou vzorky kery bys tak zasadit nemohl,a nehanim ledky,to ses asi nekde spatne docet,ja hanim nelogicnost rozhodnuti pestovat 600w ledky na prostoru 120x 60 jak uz tommy nebo kdo vyse psal...nic nemaz,cin se timto stastnym dale, ja chcu videt vysledek...
ThunderFuck!
citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
a v tom mas kurva pravdu i nemas cfl,sou vzorky kerym to nahusto prospeje a sou vzorky kery bys tak zasadit nemohl,a nehanim ledky,to ses asi nekde spatne docet,ja hanim nelogicnost rozhodnuti pestovat 600w ledky na prostoru 120x 60 jak uz tommy nebo kdo vyse psal...nic nemaz,cin se timto stastnym dale, ja chcu videt vysledek...


Proc ti to porad tak lezi v zaludku?? Elektriku plati clf, svetla kupoval clf, kourit to bude clf. Proste se rozhodl pro takovou wataz na takovy prostor.... Uz jsi tady skrz to napsal dost a stejne se to nezmelinolo....
:Dr@m:
Kvalita materiálu pod LED je prokazatelně lepší než pod HPS a věřte, že i na takové ploše se dá udělat velmi slušný výsledek, koukněte u mě pod čarou na první pěst aero250w/400w chronik a pochopíte.

cflgrow: Vůbec ty negativy neber vážně protože to vypadá parádně:p: jen tak dál!
cflgrow
26.den
Brejk2013
Mas to hezky. Preju velkou sklizen K+
cflgrow
35.den
Co vy na to
st3pi
Mas to paradni, hlavne aby to tesilo tebe :) , na konec jsem opravdu nateseny...
cflgrow
Up
cflgrow
👌
cflgrow
Up
TommyGun
Zdá se mi to, nebo jsou nějaké vrchy přesvícené? Ale to je asi jenom haluška co?!
Dr_paradox69
spis to vypada na spaleny infra redkou...
cflgrow
Jsou presvicene
Bárt
citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Jsou presvicene

Proč přesvícené? Žádné fleky a ani jiné problémy nevidím.
cflgrow
Protoze,to co je presvicene,tak normálně pak zelená,bylo na více palicich,ale jinde uz to zezelenalo,kdyby byli spálené,tak by asi nezelenali,Na listech to bylo taky,nejdriv světle zelené a pak v poho zelené,někdo tu tu dřív psal,ze je to presvicene,od te doby si říkám to samé,nikdy dřív jsem se s tim nesetkal
TommyGun
Bart:
Kdyz se kuknes na fotky tak jsou nejake spicky vrchu presvicene, myslel jsem ze jsem vypalenejm ale dnes strizlivim okem vidim, ze tomu tak je..
Bárt
citace:
Původní příspěvek od TommyGun
Bart:
Kdyz se kuknes na fotky tak jsou nejake spicky vrchu presvicene, myslel jsem ze jsem vypalenejm ale dnes strizlivim okem vidim, ze tomu tak je..

Pokud tam něco bude, tak to muže být zrovna tak z výživy, ale celkově vypadají kytky pěkně, zdravě, ale lepší foto by pomohlo, fakt nic problematického nevidím :-)
TommyGun
Kytky jsou krásně zdravé to bez debat a vypadají fakt dobře ale nějaké špičky vrchů už vykazují přesvícení to mi nikdo nevymluví.. Neříkám, že to néjak extra vadí, ale chci tím říct, že na tento prostor je prosté téch led panelů moc.. prosím neberte to jako rejpání jen říkám svůj názor.. ale kdyby kolega cflgrow ještě přikoupil jeden led panel+ještě jedno aeroflo10+stan 150*150*200 tak jsi myslím, že by to byl totalhardcore.. to mi jen tak projelo hlavou, že by to bylo fakt top..
cflgrow
Pravda,box je na to malý,dalsi kolo uz koupim 150*90*200 a aeroflo bud 14 nebo 20,to uz bude zajímavější
cflgrow
The end
!ZAU!
Tak ja zacnu :D 223 gramofonu.
cflgrow
citace:
Původní příspěvek od !ZAU!
Tak ja zacnu :D 223 gramofonu.
tak ja taky 333
cflgrow
A jeste dotaz,jak nejlépe sušit?
celek
citace:
Původní příspěvek od cflgrow
A jeste dotaz,jak nejlépe sušit?


že by pomalu? :-)
Dr_paradox69
pomalu a ve tme...aspon tyden nez to zacnes curingovat,zalezi jestli to rozstrihas nebo nechas v kuse,a jinak jestli si tipujes 333 tak se nejak podcenujes ne?600w 300g,no nevim,ale neber to zas jako rypani,doufam ze tam bude aspon 400 jinak ty ledky totalne ztracijou vyznam...a co ti psal tommygun to je pecka napad!
cflgrow
Neboj,nemuzu přece dat správnej tip ja,bylo by blbe dávat sam sobě k+
alesh
citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
[...]600w 300g,no nevim,ale neber to zas jako rypani,doufam ze tam bude aspon 400 jinak ty ledky totalne ztracijou vyznam...a co ti psal tommygun to je pecka napad!

To tyhle LEDky neměli ani před, když se vyráběly.

a.
cflgrow
To jsem nejak nepochopil alesh
alesh
Koukám na to... :) Moc smyslu to nedává. Chtěl jsem říct, že tyhle konkrétní LEDky za moc nestojí. Ale pěst je to pěkný, o tom žádná. Teď si vem, že existují LEDky, který ti dají stejný množství světla s cca 1/3 spotřebou.

a.
Bárt
citace:
Původní příspěvek od alesh
Koukám na to... :) Moc smyslu to nedává. Chtěl jsem říct, že tyhle konkrétní LEDky za moc nestojí. Ale pěst je to pěkný, o tom žádná. Teď si vem, že existují LEDky, který ti dají stejný množství světla s cca 1/3 spotřebou.

a.

Máš nějaké vyzkoušené? Aby nebyly lepší jen na prospektu, papír snese všechno :-) , podle prospektů 120W LED panel nabízejí jako náhradu za 600W už dlouho :-) , ale jen na papíru. Já už pár ledek i "značkových" v akci viděl, ale bylo to vždy podobné, jako toto.
cflgrow
✨✨✨ kdo chce,at tipne za k
Balon
211g
TommyGun
303,3
!ZAU!
Tak jsem to videl na zivo.A ve skutecnosti to vypada mnohep lip.Palice sou luxusni a prekvapilo me ze i spodky jsou dobre prorostle.Proto menim svuj tip na 359g.
Kreator1993
326 g :)
st3pi
333
acheron
341 gramcov :)
alesh
citace:
Původní příspěvek od Bárt

Máš nějaké vyzkoušené? Aby nebyly lepší jen na prospektu, papír snese všechno :-) , podle prospektů 120W LED panel nabízejí jako náhradu za 600W už dlouho :-) , ale jen na papíru. Já už pár ledek i "značkových" v akci viděl, ale bylo to vždy podobné, jako toto.

Tak dokud budou lidi považovat za "značkový" LEDky čínský krámy s přelepeným štítkem a pětkrát větší cenovkou (jako např. tohleto, mazar, apollo, ... ,... ,...), nic se nezmění.
Výrobců, kteří tam dávají opravdu kvalitní díly, je jen několik.

Dneska je technologie na úrovni diod taková, že se za značně vyšší cenu dá nahradit sodík cca 1/2 příkonu. To, že ji nepoužívá žádný komerční panel je druhá (smutná) věc.

Jinak tip 288g.

a.
koogi1
302, Jinak pěkný grow.
cflgrow
citace:
Původní příspěvek od alesh

Tak dokud budou lidi považovat za "značkový" LEDky čínský krámy s přelepeným štítkem a pětkrát větší cenovkou (jako např. tohleto, mazar, apollo, ... ,... ,...), nic se nezmění.
Výrobců, kteří tam dávají opravdu kvalitní díly, je jen několik.

Dneska je technologie na úrovni diod taková, že se za značně vyšší cenu dá nahradit sodík cca 1/2 příkonu. To, že ji nepoužívá žádný komerční panel je druhá (smutná) věc.

Jinak tip 288g.

a.
bez komentáře,za 1400,což je 1/5 ceny by toho panelu šel každej z vas
Strašně me mrzi nebo spíše jsem strašně zklamaný,kdyz někdo napíše,ze jsou to čínské krámy a nema ani sajn co to dokáže!!!kdyz jsem tema zakládal,myslel jsem,ze to většinu nadchne,ale ted vim,ze je tu spíše vic kritiku!proto uz dalsi kolo nebudu zveřejňovat,po zveřejněni výsledku the end
alesh
Ale jo, 1400 je pěkná cena - asi tak odpovídající. Pěst máš taky dobrej, na místní poměry výbornej. Ale tyhle LEDky jsou mrdky, o tom žádná the end. Pokud nejsi schopný ustát tuto _objektivní_ kritiku, asi to tak pro tebe bude lepší.

btw...z první stránky:
citace:
Původní příspěvek od Mitch Buchannon
Teda, ani se nebudu ptát kolik tě ty ledky stály... :D

citace:
Původní příspěvek od cflgrow

15,bez investice neni zisk


a.
MocnyOkurek
No jenze nemuzes stavet na dobrem nakupu ktery nemuzou mit vsichni. Veci se hodnoti podle toho jak sou bezne dostupny. Kdyz s epodivam na ten odkaz co si daval na startu panel porad stoji 7k. Vzhledem k tou ze mas 2 kusy se tu bavime o 14k. Za tuhle porizovaci cenu mas lumatek, awing a 600 a jeste ti zbyde peniz na pozvani kamosu v hospode na pivo. Vysledek bude asi taky nesrovnatelny viz galerie a fotografie palic pod 600W vs ty tvoje. Ledky budou urcite budoucnost popr z nich budoucnost vyvstane. Ale zatim se to imo jeste nevyplati. Je to proste pro technologicke hracicky. ja davam prednost radsi osvedcene jistote :).

Jinak kytky mas krasny ikdyz mohly mit vetsi palice. Tipnu si 303g
cflgrow
Objektivní kritika?vždyť jen urážíš,pises ze to jsou krámy a mrdky,se to nauč psat jinak a budu to brát.Chtel bych slyšet,proc jsou tak špatný jak tvrdíš,to co jsi tady napsal,uz jsem tu četl tak 20krat.
Dr_paradox69
precti si cfl prosimte tryd led svetla kde alesh pise spousty rozumnych argumentu,hromady mereni a sou tam i dasli nadsenci jako nikolaj keri se tim fakt zabyvaji,jako alesh kerej je tu pres ledky si myslim docela kapacita...kdyz neco o ledkach napise on tak to ber za hotovou vec...
cflgrow
Hoši,tohle nema cenu,tady je to sama kapacita,zase se řeší kdo rad co píše a měření atd,ale praxe nikde,sbohem
cflgrow
Jak se maže profil?muze me někdo smazat?
alesh
Však tu v praxi potvrzuješ moje slova, ne?

a.
Dr_paradox69
cfl vole ses jak ve skolce,mami vem me domu decka me rikaji ze mam spatny ledky...
cflgrow
Jak jsem ji potvrdil alesh?grow dobrej,ke 400g bude urco,takze nevidím nic co jsem potvrdil,mít větší box,více kytek,nevidím důvod proc by neslo udelat g/w!!! A paradoxy,ja grower nepotrebuju,ale vy jste ti,které to zajímá
Dr_paradox69
grower nepotrebuje nikdo,blazne...bud chces nebo nechces se podelit...a sou tu lidi co to zajima,a nenechavaji se smazat kvuli , ,blbym kecum´´jak ty...delej co chces ja uz ti sem ani nevlezu,mir s tebou maslo...
cflgrow
ok,od tebe mi to ani nevadi,protoze jsi jeden z lidi,co tu vubec neuznávám
alesh
citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Jak jsem ji potvrdil alesh?grow dobrej,ke 400g bude urco,takze nevidím nic co jsem potvrdil,mít větší box,více kytek,nevidím důvod proc by neslo udelat g/w!!! A paradoxy,ja grower nepotrebuju,ale vy jste ti,které to zajímá

Však se nakonec shodnem, ne?
Potvrdil jsi, že s tímhle světlem dáš sotva g/W i když máš vše velice dobře zařízený. To přece není žádný posun.

Grow je opravdu dobrej. Je jasný, že když máš vysokou intenzitu osvětlení, tak že g/W trošku utrpí.

a.
cflgrow
to uz by mel byt kvalitní led ne? http://www.budmaster.co.uk/budmaste...grow-light.html
alesh
citace:
Původní příspěvek od cflgrow
to uz by mel byt kvalitní led ne? http://www.budmaster.co.uk/budmaste...grow-light.html

Těžko říct, nikde jsem neviděl žádnou recenzi/grow journal. Co ti můžu říst jistě, že to je šíleně předražený. Píšou Osram diody, ale to je tak široký pojem, že to nic neřekne. Jinak nepíšou žádný relevantní údaje, ten graf vs. 600HPS bude imho smyšlenej. Solidní výrobce by měl uvést ideálně celkový výkon v uE (stantard v profi hortikultuře) nebo alespoň jaký diody přesně používá.

Kvalitní prověřený LEDky dělají Area51, Onyx grow, Apache Tech, Optic Grow Lights nebo třeba Hans. U těhle panelů je známý, co tam výrobce dal a koupíš si kvalitu.

Ještě o kus výš se dá dostat s DIY panely, ale chápu, že ne každého to považuje za plus, když si to musíš udělat sám :) Ale pokud bys měl zájem, ozvi se - daj se udělat monstra za docela pěknou cenu.

a.
cflgrow
citace:
Původní příspěvek od alesh

Těžko říct, nikde jsem neviděl žádnou recenzi/grow journal. Co ti můžu říst jistě, že to je šíleně předražený. Píšou Osram diody, ale to je tak široký pojem, že to nic neřekne. Jinak nepíšou žádný relevantní údaje, ten graf vs. 600HPS bude imho smyšlenej. Solidní výrobce by měl uvést ideálně celkový výkon v uE (stantard v profi hortikultuře) nebo alespoň jaký diody přesně používá.

Kvalitní prověřený LEDky dělají Area51, Onyx grow, Apache Tech, Optic Grow Lights nebo třeba Hans. U těhle panelů je známý, co tam výrobce dal a koupíš si kvalitu.

Ještě o kus výš se dá dostat s DIY panely, ale chápu, že ne každého to považuje za plus, když si to musíš udělat sám :) Ale pokud bys měl zájem, ozvi se - daj se udělat monstra za docela pěknou cenu.

a.
mas nějaké odkazy,kde je koupit?zajima me ten osram,zatim nemam zkušenost se stavbou,ale klido do toho pujdu,pac me to baví,takze ja jsem pro
alesh
Z těch, co jsem vypsal, používají 4 výrobci Cree a 1 Bridgelux.
Pokud bys měl tedy zájem o DIY, nejlepší volba jsou dneska velký bílý COB (multičipy), především právě od Cree a Bridgeluxu.
Více tady http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

a.
cflgrow
Chci tu největší kvalitu led,jaké by si zvolil ty,s cenou cca okolo 20000
Sinedos
pěkná prace :) tipuji 310
alesh
citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Chci tu největší kvalitu led,jaké by si zvolil ty,s cenou cca okolo 20000

Plánuješ to na stejnou plochu?

a.
cflgrow
Nn,prostor bude 100*100 a pak jeste jeden 120*120 a tam dam ten budmaster,to co mam ted prodám
alesh
To by to mohlo vypadat nějak takhle:
8x $46 Cree CXB3070-0000-000N0HAB30G
2x $75.44 Meanwell HLG-185H-C1400B
16x $0.907 TE Conectivity 2-2154857-2
Dohromady to dělá $535 tedy asi 12800Kč + 20% DPH je 15400Kč za diody + napájení. Zbylých 5000Kč na chladič, asi nějakej větráček, kabely, atd.

Takhle bys to měl regulovatelnou lampu 40-425W (i s driverama) s tím, že na max. výkon už by to bylo na hranici co se týká max. intenzity (předpokládám ten 1m^2).

e: Tahle společnost je distributor Cree a měli by být schopni dodat CXB3070-0000-000N0HAB30G nebo CXB3070-0000-000N0HAD30G nebo CXA3070-0000-000N00AB30F za poměrně dobrou cenu (asi lepší než Digikey) při min. objednávce 10ks. Tak je můžeš zkusit případně taky zkusit.

a.
TommyGun
Jaký je vůbec výsledek?? Myslím gramáž..
cflgrow
Dnes to ostriham a vecer výsledek
!ZAU!
tak jak?uz se tesim na vysledek :D
cflgrow
tak zvazeno,340+ ,spodky jsem vubec nestrihal ani nevazil,s tema by bylo tak o max 15g vic
ten_hodnej
kytky super, ovsem vzhledem k wattazi okolo 600w je vynos opravdu nizky, takze v tech ledkach neni az tak veliky potencial jako si par lidi tady mysli :) sice super ze to netopi ale za jakou cenu .) nic proti ledkam nemam, jen ty porizovaci naklady jsou docela vyssi oproti sodiku... btw. fotky susiny budou? sice obnovuju starsi theard ale zajimalo by me to dik :)

cflgrow
Cus,poradí někdo cim to je,ze jsou takový povadly?
Ph 5,8
Ec 0,34
Teplota 27,5
Vlhkost 65-70 %
Diky za pomoc
Bárt
Už je malinko vyšší, než ideální teplota na start, ale jednoduché řešení je přes klony na dva dny natáhnout mikroténové sáčky , dole je nech volnější.
citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Cus,poradí někdo cim to je,ze jsou takový povadly?
Ph 5,8
Ec 0,34
Teplota 27,5
Vlhkost 65-70 %
Diky za pomoc
FrYnK
citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Cus,poradí někdo cim to je,ze jsou takový povadly?


tvl vyfot to pod normálním svetlem ne pod timhle ruzovym haluzem..

predpokladam ze příčina je maly EC...
cflgrow
Ok,bude to malé ec a jeste jeden problem,takový suchý fleky na listech
:Dr@m:
přidej EC a bude to OK


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma