Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 3 4 
[led 396w/aeroflo 10] - Klikni zde pro originální téma
Bárt
citace:
Původní příspěvek od cflgrow
cau,teplotu vody mam24,7 a u vrsku 25,5
ec mam 1,7 jestli mam v pohode merak,ph drzim 6
Mel jsem docela dost problemu,nejdriv mi po korenech lezli nejaci blazni a od te doby mam takovy nahnedly koreny.k tomu jsem jim tam míchal chvilku(doufam chvilku) ec asi 2,5 a jeste je presvitil. Voda koluje nonstop.je to moje první hydro a druhy pest v zivote,tak se mi nesmějte,priste se polepsim,jo a jeste,kdyz hladina klesne,ph mi klesne,ale ec stoupne

Pokud máš hmyz na kořenech, tak se ho mužeš zbavit insekticidy na postřik,ale do zálivky také, nevadí je to odzkoušené. Pokud poškozují kořeny, tak to dělá i fleky na listech. Když ti stoupá EC, tak PH klesá, tak to je normální, ale za sníženým přijmem živin často muže ten hmyz, jseš si jistý, že ho tam už nemáš?
LonGermaX
Kořeny mi taky hnednou. Co se týče ec píšou v článku že se má držet pokud možno plný rezervator...kdyz hladina klesne o 1/4 nebo na 1/2 dolit polovicni koncentraci nebo vodou podle toho jak se vyparuje voda...stačí je jednou prepalit a uz hnednou, či záleží taky hodně na vodě zda má v sobě hodně železa...teplota vody je na max 25 je strop, nad 25 už je to nå zadelani plisne
cflgrow
Ty srace tam porad mam,ted jsem to zjistil,vyvíjí se na musky,ale nevypada to,ze ji ch tam je moc,uz jsem je jednou hubil,ale asi spatne,jo a jeste listy co jdou z palic,tak se mi krouti nakoncich.Jaka ma byt tedy teplota a jsk zjistit,zda mam dobre vykalibrovanej merak,diky
LonGermaX
Mušky identifikovat nejhorší jsou smutnice.Teplota kde? Roztok max 25 min 18...jak poznas nakalibrovany merak? Strcis ho do kal.o roztoku o známém ec musíš naměřit zpravnou hodnotu, když ne tak zkalibrovat...pozor každý ec metr má svůj výrobcem daný kal.roztok o známé hodnotě ec
cflgrow
Ten uz nemam,ale mam tu jeden ec 2,8 a co ph?
LonGermaX
Já té moc nechápu chlape, máš kal.roztok o hodnotě 2,8? Jestli to není hodnota pro kalibraci od výrobce tak bych Ho tím nekalibroval, ale tu hodnotu si muzes podle mě odmerit zda ukazuje ok.Ph co máš za merak mě stačí jen purfrovaci roztok ok ph 4 podrzim kalibraci na přístroji a strčím Ho tam počkám píp a hotovo...máš manuál?
Bárt
citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Ty srace tam porad mam,ted jsem to zjistil,vyvíjí se na musky,ale nevypada to,ze ji ch tam je moc,uz jsem je jednou hubil,ale asi spatne,jo a jeste listy co jdou z palic,tak se mi krouti nakoncich.Jaka ma byt tedy teplota a jsk zjistit,zda mam dobre vykalibrovanej merak,diky

Budou to smutnice, jsou nebezpečné, ty mohly způsobit i problem s EC, kytky budou mít poškozované kořeny, použij rychle insekticid,
cflgrow
ja mam merak milwaukee a kalibruje se tak,ze strcis sondu do vody a tocis koleckem na tubspravnou hodnotu,to jsem udelal s tim ec 2,8.Barte sakra co to je??ja na ne mam akorat gnat off,mrzi me,ze te tohle kolo zklamu,nebude za moc stat,ale poucil jsem se pro priste
Bárt
citace:
Původní příspěvek od cflgrow
ja mam merak milwaukee a kalibruje se tak,ze strcis sondu do vody a tocis koleckem na tubspravnou hodnotu,to jsem udelal s tim ec 2,8.Barte sakra co to je??ja na ne mam akorat gnat off,mrzi me,ze te tohle kolo zklamu,nebude za moc stat,ale poucil jsem se pro priste

Ghnat Off použij, je do hydra, jen mám pocit, že v kokosu mu to trvá, než zabere, dej to do zálivky a dej vědět, jak rychle zabral. Pokud máš insekticid třeba ve spreji, tak stříkni do nádrže, nad hladinu myslím.
cflgrow
Ča kluci,tak jsem ty srace oddělal,procistil od sracek!!Ted jsou jen na ripenu,ale myslim si,ze jsem ztratil min týden,chloupky mam stale bílé,do konce mi chybí nejakých 5-10 dní,nemam mikroskop(zatim)takze co myslíte,mam je jeste pohnojit,podle me bych je mel sundat az tak za necelý 3 tydny,to jsem usoudil podle toho,že jeste vubec nevypadají zrale
LonGermaX
Dokud to nevypadá tak jeď, hnoj méně a uvidíš po nové zálivce kolik sleze EC druhý den, tak když tak o něco přihnoj.
Bárt
citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Ča kluci,tak jsem ty srace oddělal,procistil od sracek!!Ted jsou jen na ripenu,ale myslim si,ze jsem ztratil min týden,chloupky mam stale bílé,do konce mi chybí nejakých 5-10 dní,nemam mikroskop(zatim)takze co myslíte,mam je jeste pohnojit,podle me bych je mel sundat az tak za necelý 3 tydny,to jsem usoudil podle toho,že jeste vubec nevypadají zrale

Proč Ripen když to není zralé ? Dej tam hnojivo a bez Ripenu, ten jen uměle ukončuje kvetení, potřebují výživu, jinak to nedopěstuješ. To že ti nezavadají pestíky je dobře, bude to stále nabývat na objemu , ale Ripen je ted na nic. Těch pár týdnů už dojeď.
cflgrow
Takze dny uz nepocitam,jinak ph 6,ec bylo vcera vecer 1,1 a dneska je 1,5 coz uz mi hlava nebere,teplota u vsku je 23 az 24,v noci min 19,neco a teplota vody od 20(noc) do 24(den).Dal nechapu,ze nektery vrchy jsou takovy neprorostly,a hned 5 cm pod nima uz jsou palice,ze bych s nima rozbil okno,svetla jsem zvedl na max,takze na ne svitim urco z min 30cm.
Dr_paradox69
cus,sleduju a rekl bych ze ty vrchy sou prepaleny svetlem,videl sem neco podobnyho pod litrem na par siskach...nevim co pise vyrobce o tech tvych panelech,ale co sem se dival ja na jeden velkej 900w tak ten mel osvitit az 15m ctverecnych takze asi hodne vysoko zavesenej,tech tvych 30 cm je asi porad malo...tot muj nazor...at to dotahnes do zdarnyho konce,peace
Bárt
citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Takze dny uz nepocitam,jinak ph 6,ec bylo vcera vecer 1,1 a dneska je 1,5 coz uz mi hlava nebere,teplota u vsku je 23 az 24,v noci min 19,neco a teplota vody od 20(noc) do 24(den).Dal nechapu,ze nektery vrchy jsou takovy neprorostly,a hned 5 cm pod nima uz jsou palice,ze bych s nima rozbil okno,svetla jsem zvedl na max,takze na ne svitim urco z min 30cm.

To zase znamená, že si berou více vodu, takže jim stačí nižší EC roztoku, dolej jen obyč vodu a mělo by se to srovnat.
Ty máš model Shark Shock, že? Ten dělá normálně hodně tvrdé palice, ale zeptej se matkáře na obvyklý výnos a nebo dej odkaz na pěst s tímto modelem pod HPS tady, alespoň budeš mít srovnání jak výnosu, tak vzhledu. Ty deformované palice budou zpusobené možná nesprávně smíchaným světlem, poměr vlnových délek má vliv na vývoj rostlin, takže i na květy, něco by mohlo v tom světle chybět a nebo se nepromíchají dobře barvy světla, jak jsou blízko lampy.
cflgrow
Taky si myslím,že to je tím,že jsou moc blízko,dal jsem je dál,uvidíme,ale hlavní o co jde,tak mi výrobce tvrdil,že můžu svítit z 10 cm,což evidentně nemůžu,optimál bude kolem 40-50 cm aby se promíchaly spektra,tohle kolo jsem zjistil co a jak a druhý už bude o poznání lepší,tomu pak můžeme říkat test,ještě jsem přemýšlel,vyrobit si vlastní,ale top kvalitu,tím myslím Osram panel,o stejné watáži jako tyhle pro porovnání led diod,je to reálné?
LonGermaX
Ano, je to přesvícený taky sem i to stalo. Palice se jako by vytahují a vypadá to jako by se přepnuly zpátky na růst. Nevím kolik udržuješ vody v rezervátoru a jak jí tam máš dlouho. Chce to nemíchat do plna potom každý den tam dolít vodu či 1/2 EC. Čím měně tam máš roztoku tím víc si berou vodu a zvyšuje se koncentrace. Taky jsem zpozoroval, že se mi to děje jen u toho velkého NFT kde je 100L rezervátor.U toho menšího je kolem 40L, ale jsou tam jen tři kytky a tam se mi EC nehne. Jak ho tam dám tak většinu času zůstane. Podle mě je poddimenzovaný rezervátor na počet kytek.
cflgrow
Cau,uz jsou jen na ripenu a poprvé za cely pěst mi ubývá voda a zároveň klesá ec
!ZAU!
Tak jak to dopadlo?
Bárt
Já bych navrhoval, zahájit tipovačku !:rasta:
cflgrow
Zdravím,byl jsem mimo,výsledek je kolem 196,spodky jsem rovnou házel k listum. Hodnocení - nic moc,do ted jsem nepochopil jak se mi mohli ty brouci dostat do systému a dalsi věc-rozhozeny ph a ec monitor,bylo to moje první aero,ted uz mam rozjetý nový kolo,tak snad bude lepší,je to 10*mazar,hnojiva pořad ghe
cflgrow
Zdravím a přeju všem do nového roku ty nejlepší palice.
Neví někdo co se děje s listama,vypadají zdrave,akorat ta barva,nejdriv je taková žlutá,pak zezelena a pak jeste jedna věc,u ph+ec monitoru mi to přestalo měřit ph,ale ec a ppm měří furt?
prashiwa
kdyz jsou stredove pestiky zlute tak je to vporadku mlade listy casem chyti chlorofylovy pigment .
znamena to ze mas dobry ph a roste to rychle . ja mivam nove vyhonky listu uplne zlute
nespis si to vsak splest s prehnkjenjm nebo zloutnutim ze zimy nebo spatneho ph .
pokud jedes ec 0,5 -0,7 ph 5,2 -5,5 nemuze se az do finale nic stat
cflgrow
Jeste jedna fotka,co na to říkáte,kamarádův box,ma to v kokosu pod 250 cfl,co ma špatně?
Bárt
citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Jeste jedna fotka,co na to říkáte,kamarádův box,ma to v kokosu pod 250 cfl,co ma špatně?

Nic moc klony s deficitem živin, žloutnoucí a zřejmě i zaříná fialovět a dřevnatět stonek, potřebují dobrou výživu a čas.
Bárt
citace:
Původní příspěvek od prashiwa
kdyz jsou stredove pestiky zlute tak je to vporadku mlade listy casem chyti chlorofylovy pigment .
znamena to ze mas dobry ph a roste to rychle . ja mivam nove vyhonky listu uplne zlute
nespis si to vsak splest s prehnkjenjm nebo zloutnutim ze zimy nebo spatneho ph .
pokud jedes ec 0,5 -0,7 ph 5,2 -5,5 nemuze se az do finale nic stat

Dle mého názoru je to PH příliš nízké, zrovna na startu v rustu to vede často ke žloutnutí, dusík se nejlépe vstřebává kolem PH6 a to EC bych také zvedl na 0,8-1,2
cflgrow
citace:
Původní příspěvek od Bárt

Nic moc klony s deficitem živin, žloutnoucí a zřejmě i zaříná fialovět a dřevnatět stonek, potřebují dobrou výživu a čas.
klony jsou totožný,oba mame stejný,stejně starý,jeden matkar,jsou starý 10 dni cca,co myslis výživou?
TommyGun
Zdar, nevím jaké byly klony když si je dovezl, ale taky mi nepřijdou stoprocentně fit.. pH 5,2-5,5 taky není úplně ideální(to je tak dobré na hydro).. v kokosu je nejlepší 5,8 až 6.. já bych navrhoval jak píše Bárt přidat hnoje a zvýšit ph na hodnoty jak jsem psal a příště bych ty klony přesadil klidně na dvakrát.. ne hned do finálních květináčů..
Bárt
citace:
Původní příspěvek od TommyGun
Zdar, nevím jaké byly klony když si je dovezl, ale taky mi nepřijdou stoprocentně fit.. pH 5,2-5,5 taky není úplně ideální(to je tak dobré na hydro).. v kokosu je nejlepší 5,8 až 6.. já bych navrhoval jak píše Bárt přidat hnoje a zvýšit ph na hodnoty jak jsem psal a příště bych ty klony přesadil klidně na dvakrát.. ne hned do finálních květináčů..

To PH je nízké i pro to hydro, sice Holandani to tak často uvádějí, ale praxe mě opakovaně u aera přivedla k PH 5,9 na startu a i PH 6,4 mi přijde naprosto lepší, než pod 5,5. Dusík se nejlépe přijímá u PH 6,2 a pod 5,5 o dost méně. http://www.420magazine.com/forums/i...ake-charts.html
A to sázení přímo do velkých květináčů také nemám rád, jednak to dlouho vysychá a také to vede k nestejně vysokým kytkám.
koogi1
Do coco hned od zasazení klonů ať jsou ve finálu či jiném menším tak ec 1,4-1,6 a toto se vám nemůže stát. Ty klony potřebují pouze najíst a pofičí zase dále,jen si myslím že na ten prostor je CFL málo budou se tahat za světlem,lepší by byla 250W MH. Jinak ta vlhkost na zakořenění není úplně ideální-chtělo by to aspoň 65-75% rh. U toho tvého aera souhlas+- s MR Bártem.
cflgrow
16.den
Vlhkost mam mezi 60 az 75%.
Příště je vyfotim bez světla.
cflgrow
Co myslíte,kdy přepnout,dnes rostou cca 20.den.
cflgrow
Jak velké by meli byt,aby byl co nejlepší výnos?
KREATOR
Hydro ani LEDky jsem nikdy nejel ale řekl bych ze jsou akorat na prepnuti.
Dr_paradox69
sem myslel ze to prepnes uz ten 20 den...mozna i to bylo moc :-D,ja sem prepinal minule 20 den v hline,samo to nebylo tak silene husty jak to mas ty...ale stejne to ted prepnu driv...
cflgrow
Ja si myslim,ze abych docílil nějakého solidního výnosu,tak musím mít velké kytky.
Aby bylo g na w,tak by na kytkach muselo byt cca 60 g v průměru,da se to vůbec?
Bárt
citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Ja si myslim,ze abych docílil nějakého solidního výnosu,tak musím mít velké kytky.
Aby bylo g na w,tak by na kytkach muselo byt cca 60 g v průměru,da se to vůbec?

V hydru se na HPS přepíná i za 5 dní a po přepnutí to letí nahoru, na výnos to zas tak vysoké nemusí být, ale musí to být dobře vyplněné, ale pod LED ten výnos neočekávej velký, na této ploše víc než 300g asi neuděláš ( pod LED světlem)
Dr_paradox69
no 60 na kytce asi neudelas ani kdyz je nechas narust do dvou metru...navic asi se u tech ledek bude snizovat hodne intenzita svetla s vyskou...takze stejne minimalne od pulky dolu to budes met oholeny...
breakbeat
ja jsem teda k tem ledkam docela skepticej, jestli udelas vic nez 180g tak klobouk dolu....
!ZAU!
citace:
Původní příspěvek od breakbeat
ja jsem teda k tem ledkam docela skepticej, jestli udelas vic nez 180g tak klobouk dolu....

Kolo pred tim udelal 196g a nemel to z daleka takove jako ted.Ja si myslim ze je nemozny nacpat 600g do toho prostoru.Kdyz jsem videl v boxu 120x120 g/w uz tak to bylo nahusto.A ty mas polovicni prostor.Myslim si ze 350-400g bude uspech.
cflgrow
Kdyby ten zau nebyl tak chytrej,uvidíte 2 kila😄
Jak se dela s floraklenem,nejdriv vyměnit vodu a pak nalit nebo do starý vody
:Dr@m:
Floraklen do nové čisté vody, tuším že se nechá působit 1-2dny a pak se můžou domíchat hnoje. Jinak jak jsou velké? Už jsi přepl?
cflgrow
Cus,uz vim,ale dik.
Mají okolo 30 Cm a vcera jsem je prepnul.
Neví někdo jaká by měla byt hloubka vody,jestli to ma po kořenech je stekat a nebo mají byt ponoreny?
:Dr@m:
ideální výška na tvůj setup, budu sledovat ať se daří)
cflgrow
3.den 12/12
cflgrow
Pro !ZAU! At vi jak se pěstuje vrazda😜
!ZAU!
Mas to pekny..Akorat si fakt myslim ze ty koreny nemaj bejt ponoreny.Jen detail at to tu nestoji :D
Astronautr
kdyz budou koreny ponoreny bude to spis neco jako bublak pripadne nft jesli voda proteka aero ma na koreny jen strikat a voda jen stekat. coz si ale v pozdejsi fazi kdy koreny vlezou vsude nedovedu dost dobre predstavit...
spachal
Vypada to dobre, at se dari i nadale. Rust je pod ledkama vzdy ta .. lehci faze :]
cflgrow
Chci se zeptat,mužů teda strihat listy abych to lépe prosvitil?je to fakt mega prales
Dr_paradox69
nic nestrihej,trochu to roztahnni jenoom...
:Dr@m:
Maximálně můžeš zastřihnout jen čepele listů, nikdy nestříhat či trhat celé listy.
cflgrow
Roztáhnout uz to nejde,ok nic nestrihat
Astronautr
no prostrihej vetvicky od spoda co nemaj moc svetla vdyztak aby ti u hlavniho stonku zustal list to je jen dobre a vetvicku pric tim se ti to taky prosvetli listy treba jen u nekterjech treba 1-2 "prsty" zastrihni do pulky pokud nebude stacit "prostrihani" od cca 25 dne kvetu uz nema moc vyznam prothavat...
cflgrow
Tak listy teda nechám jak jsou,jinak to ted silene roste,kytky denně vypijou okolo 6-9litru,je to vubec možný?
cflgrow
Takový dotaz,co říkáte na amazon,ma s nim někdo zkušenost?
Dr_paradox69
odpoved na tuto otazku by me tez zajimala...
kcb
mrknete na moje vlakno, tam najdete odpoved. Pokud se s Amazonem naucis delat, tak je to vynikajici system. Rychle a efektivni pestovani. Skoda jen toho rozmeru, misto 80*80 meli delat 100*100, teda z meho pohledu )
cflgrow
7.den 12/12
Uz to kvete,jaké ec bych měl mít?
Dr_paradox69
kolem 1,5-1,6 podle me...a pridavat postupne tak od 40 - 45 dne,pak zas ubirat...vypada to este lip jak minule kemo,vyfot to zas bez svetla at vidime ty sileny cernozeleny listy :-D
!ZAU!
Presne!To je jak v Las Vegas to svetlo :D Jak jsou velky?
cflgrow
Rostou jako z vody☺
sWei
to bude tím že rostou z vody :D pěkný to máš
Dr_paradox69
a kolik teda ted palis realne wattu?to uz neni jenom tech 396 jak je v popisu ne?
Bárt
citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
a kolik teda ted palis realne wattu?to uz neni jenom tech 396 jak je v popisu ne?

To je spotřeba dvou panelů, má tam ted 3, takže skoro 600W :-O
Dr_paradox69
v tom pripade nevidim tu usporu ani prinos pro pestovani...jedinej prinos je barva svetla pro kytky, ktery sice vypadaji zdravejsi,zelenejsi,ale v kvetu je jim to hovno platny kdyz to nema dost lumenu na to aby to udelalo radny palky...co te k tomuhle setupu vedlo?
cflgrow
Pockej si na konec,pak to pochopíš:)
Dr_paradox69
jako uprime sem tezce uvazoval o ledkach,panel 900w,ale precetl sem si tu par trydu a presvedcilo me to ze litr sodik udela minimalne dvakrat vic zabavy...kolik od toho cekas ze si myslis ze to pochopim?pochybuju ze se i s timhle setupem dostanes na g/w...ale preju ti at toho dosahnes,pac to bude stejne asi nej pest tu pod ledkama...
cflgrow
Mam box 120*60,10 kytek,neni mozne tu udelat g/w.
Mit box 120*120,muzeme se o tom bavit,ja cekam 300 +
Dr_paradox69
no a kde je teda ta pointa tohodle systemu?beztak by se dalo udelat tech 300 i s puvodnima dvema panelama...
Bárt
citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
no a kde je teda ta pointa tohodle systemu?beztak by se dalo udelat tech 300 i s puvodnima dvema panelama...

To je právě ten PARADOX :-) , už jsem to tady několikrát naznačoval, ale raději držím pec .:angel:
Dr_paradox69
nj,ja se radsi na plnou hubu zeptam :-D
breakbeat
jojo 600w na ledkach je fakt ulet, nehlede na to ze se ty lumeny nevyrovnaj ani jednomu ctyrkilu... jestli sklidis aspon 250g tak budes rad... navic podle me doba rustu i kvetu bude delsi nez u sodiku takze propalis na eletrine raketu
cflgrow
chlapci,az budete mit manzelky,atd. Tak pak se budeme bavit o pointach boxu 120*60.
Proč 3 svetla?proc 600w sodik a ne 400?cim vetsi sila,tim vetsi kvalita,tvrdost atd
Dalsi kolo udelam 2 uplne stejny boxy,v jednom 396w led a druhej 400w sodik,oba aero10,stejny hnojky vse,co???
Dr_paradox69
to je kemo furt neporovnatelny ty musis udelat srovnani 400w sodik vs ekvivalent 400w sodi coz asi neni 400w ledek,kdyz je to tak bozi a lepsi...
breakbeat
jj ten srovnavaci test udelej, hlavne pouzij stejnou genetiku a uvidis sam rozdil - pod sodikem to roste rychleji a budes mit vetsi vynos... (vubec bych se nebal rict ze pod 600w panelem neudelas ani tolik co pod 400w sodikem)
cflgrow
Nechapu,proc se neda srovnat 400w led a 400w sodik. ???
Dr_paradox69
pac to neni cesta kupredu ale zpatky,ledky by snad mely predcit ten sodik o 100 procent ve stejne watazi,podle toho co se vsude pise...
cflgrow
To ale podle vyrobcu,ja beru w jako w a pokud by 400w led udelalo vic nez 400w sodik,tak to krok dopredu je nebo ne?
Dr_paradox69
no budiz,krucek dopredu by to byl...pochybuju ze ten rozdil bude nejak markantni a ze vubec bude ve prospech tech ledek...schvalne to zkus,at konecne vis co je lepsi...nerikam ze ledky nejsou budoucnost,to jsou,ale pocitam tak deset let nez to bude na takove urovni jak o tom ted pisou ze uz je...
cflgrow
ja vim co je lepsi,kdyz chces bejt nejlepsi,musis to nejlepsi porazit:)))
Bajt
projizdejte www.420magazine.com o led panelech je toho tam ranec, a ti co presli z HPS na LED tak jsou spokojeni a ja pod mim prvnim zkusebnim taky.
a souhlas s cflgrow: pod led je mnohem lepsi kvalita sice mozna mensi vynos ale to ozelim uz jen kvuli tomu ze to bude BEST.
cflgrow
Tady jso ty zeleny listy pro paradoxe✌
Dr_paradox69
jj barvicka krasna,ty vepredu hazou snad dokonce fialovy odstiny nebo je to nejaky zkresleni?
cflgrow
To bude zkresleny.
Jinak je pravda,ze pod led to kvete dele,jak se nekde psalo
cflgrow
Neco okolo 13.dnu květu
cflgrow
Jeste tu
cflgrow
A nevíte jeste někdo jestli se minerál magic mícha do roztoku nebo jak?
goordon
Jen pro zajímavost a omlouvám se za OT, pokud někomu připadá, že to tu nemá co dělat, ale tohle mi příjde jako fundovaný zdroj informací, co mi o LE-Diodách řekl asi nejvíc http://www.odbornecasopisy.cz/res/pdf/39807.pdf
+
možná něco navíc
http://www.odbornecasopisy.cz/res/pdf/43464.pdf
http://www.odbornecasopisy.cz/res/pdf/41828.pdf
cflgrow
Jeste jedna po tmě
koles
Pecka! Vypadá to čím dál líp :sun:
cflgrow
Kvete to
cflgrow
Všem dik za K
cflgrow
Jeste po tmě
cflgrow
Budu fotit každej den
cflgrow
Cca 20.den 12/12
Bajt
parada tohle kolo dopadne dobre drzim palce :) a ty dalsi budou lepsi a lepsi
cflgrow
Dalsi foto
sWei
to je lahůdka pro oko :)
cflgrow
Diky


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma