Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
Mitchův mikro kýbl 2x25W CFL - Klikni zde pro originální téma
Mitch Buchannon
pokračování...
Mitch Buchannon
a ještě :D
sWei
jak to frčí?
Džejmsn
Mič asi zkosil,páč to nemohl vydržet? :D
Mitch Buchannon
nn, zítra snad nahodim fotky. koupil jsem 125w cfl bloom a jede to nádherně. nakonec z toho pár grámků bude :DD
Mitch Buchannon
Ahoj komunito. Už se mi blíží sklizeň, jsme na 44. dni květu. Udělal jsem dobře že sem koupil tu 125w úsporku, protože pod ní začaly krásně kvést i spodní paličky a pěkně se obalují pryskyřicí. Počítám že kolem Vánoc budu sklízet takže na Nový rok si vychutnám svůj indoorek. Už se nemůžu dočkat :D

Btw už jedu druhé kolo. Postavil sem si malej boxík na růst kde mi pod těma starejma úsporkama 2x25w vyklíčili 5x Chocolope a 5x Chocolope x Jack Herrer - všechno regular. Až mi dozrají vdovky a draci tak je rovnou šoupnu na květ.
Mitch Buchannon
další detaily ;)
Mitch Buchannon
Oprava: Drak kvete 45-50 dní a teď jsme na 44 dni takže sklizeň bude rozhodně dřív než na vánoce. To znamená že dnes byla poslední zálivka s hnojivy. Pestíky horních palic už docela hnědnou ale od půlky dolů jsou ještě bílý. Asi to sklidím postupně :D

Tak se mějte a se sklizní se zase přihlásím i s fotkami :)
breakbeat
prosimte to ze kvete 45-50 dni jsi zjistil jak ? podle me to je hodne ruzny, hlavne se nerid tim co pisou seedbanky u modelu ale rid ze okem... snad poznas dozraly huleni, tohle nevypada na tejden pred sklizni
Mitch Buchannon
Já sem vůl. Pitomá biologie. Nejsou to pestíky ale blizny :D Samozřejmě že doba květu u seedbanek je mnohdy jiná než v reálu, ale když říkám že blizny hnědnou tak hnědnou což znamená že kytka dozrává, ne?

Jinak fotky dost matou protože fotím mobilem ;) peace :D
sWei
na bliznách nezáleží spíš na trichomech
breakbeat
sice zacinaji ty chloupky lehce hnednout ale ty palice jeste nemaji ten spravnej objem, tudiz by jsi se osidil o dobrejch par gramu... nech to tam jeste aspon tak 10-14 dni cca muj odhad
Mitch Buchannon
No nemaj objem proto, že předtím byly pod slabejma úsporkama a to co se neudělalo dříve se podle mě už nedožene.
breakbeat
praveze dozene, tyhle posledni dny to praveze nabyva na objemu nejvic... hlavne by byla skoda na to svitit takovou dobu a pak se pripravit o vynos jen kuli tomu ze by jsi to sklidil trochu driv...
Mitch Buchannon
59. den květu. Už pomalu kosím draka :D. Ve středu jsem ustřihl jenom takovej záštipek, usušil fénem v ponožce a musím uznat že je to opravdu síla :DD. Zpočátku dobře high ale měl jsem toho moc tak jsem pomalu přešel do stoned a připadal jsem si jako když jedu ve starý karose. Vždycky když zastaví na zastávce tak začne šíleně vibrovat :D No a takhle jsem se asi cítil :D Má to pomalej náběh takže hlavně nepřepálit začátek :D.

A vdovky už se taky chýlí ke konci. Tipuju to tak na týden. Samozřejmě že sklizeň bude probíhat postupně od shora dolu.
Mitch Buchannon
1. detail draka
2. detail vdovy
3. drak ve skříni
breakbeat
pjekny, hlavne to nesus fenem hehe )) 25g cca by tam byt melo minimalne
Mitch Buchannon
Fénem jsem sušil jenom na košt ;)
Mitch Buchannon
Konečně je všechno setnuto a sušeno ve skříni.
1. 2. White Dragon
3. Black Widow

Kolik tipujete že toho bude? :D

Druhé kolo: http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=74689 ;)
Witko69
23,4g chutneho relaxu
sWei
myslím si tak 19,4 ale přeju mnohem víc :) ted to bude o to lepší když pojedeš celej květ pod 125 w ;)
KREATOR
tipnu si 22,2gé
Yenifetátko
Mnoo 19,8gé přeju vííc !
koogi1
25g. Ať chutná.
yabasta
16
koogi1
Jeste takovy dotaz,psal jsi ze na dalsi kolo mas nachystane semenacky z (regular) tak mne zajima proc regular? Podle meho by se ti sesly spise femky at jedes na jistotu. A nebo to je pokus o zachovani genu (matky)?
Mitch Buchannon
Podívej se http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=74689 druhé kolo už jede ;). No tak regular proto, že byly za výhodnou cenu a taky proto, že bych si rád udělal semena. Jako jo na další pěst možná koupím 5 femek ať mám taky něco originálního :D

Jinak hezký Vánoce všem :)
Mitch Buchannon
Už jsem něco zhulil ale tady jsou fotky toho co zbylo :D
Nemám váhu, takže si jenom vezmu průměr z vašich odhadů ;)

White Dragon:
Totálně pocukrované palice, skoro se nedá drtit v ruce, mění se v prášek :D Jinak opravdu chutný strain, chuť je taková zemitá, lehce citrusová ale neškrábe. Stav je 2 hodinový high pak jde postupně do stoned kdy je člověk uplně vyjetej :D S touto odrůdou jsem hodně spokojenej, uvidím jak bude působit po měsíci ve sklenici :D
Mitch Buchannon
Black Widow:
Překvapila výnosem, palice byly hodně zarostlé a listnaté s vysokým množstvím pryskyřice. Vůně je po pomerančích a jiných citrusech. Chuť tohohle strainu je velice zvláštní, neškrábe, kouří se naprosto v pohodě ale po vyfouknutí kouře začne dráždit a dráždí i chvíli poté. Stav trvá 3 hodiny, já osobně jsem byl dost high ale ne tolik abych nezvládal každodenní činnosti. Je to ideální hulivo do práce či školy, po odeznění high ani nepřichází stoned, jenom to tak hezky odezní a člověku je fajn :D

Tahle odrůda je opravdu zajímavá :D
Mr.Sordo
citace:
Původní příspěvek od Mitch Buchannon
Už jsem něco zhulil ale tady jsou fotky toho co zbylo :D
Nemám váhu, takže si jenom vezmu průměr z vašich odhadů ;)

Tak,to jsi mě dostal.lol
Mitch Buchannon
Je to tak, já opravdu nemám váhu :D
KREATOR
Nemáš váhu a black widow te překvapila výnosem :-D ty seš borec :-D tak aspoň že si spokojenej a že pálo chutná. :-D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma