Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
1. kolo pod 400W, 20 rostlin - uvítám každou radu - Klikni zde pro originální téma
zubáč222
Čus já bych tam nalil jen Ripen s tou vodou, možná potom vysazení Ripenu jednou enzym...Zvyš tu teplotu at nemaj v noci pod tech dvacet
Kmotr007
A můžu se zeptat jak zvýšit teplotu ve sklepě? Můžu tam zapálit svíčku?
A hnojivo na kořeny už nemám používat teda?
zubáč222
citace:
Původní příspěvek od Kmotr007
A můžu se zeptat jak zvýšit teplotu ve sklepě? Můžu tam zapálit svíčku?
A hnojivo na kořeny už nemám používat teda?


Svíčku rači nezapaluj nebo ti to tam ješte blafne,sežen si sonoflexu a táhni sní vzduch od jinud,. Odvod vzduchu pouštíš taky pryč,tak i ten přítah zkus nako pořešit
Kmotr007
Řešil jsem to tak, že přítah se zapínal se světem, tudíž když je tma tak jedou jen ventilatory a odtah na max. Ted je venku 20°C tak sjem zapnul pritah tak uvidim jestli to pomuze.. jinak myslis ze bych mohl táhnout vzduch ze sklepa? ze bych ucpal diru na pritah z venku at nejde zima z venku do sklepa.

Btw: uz to nemam zalevat na kvet? nebo jeste muzu??
zubáč222
No když to ucpeš tak zabráníš pruchodu Co2 ,když to budež delat v noci tak to vadit nebude.Ten přítah na noc nezapínej pač ti to stim studenym vzduchem tak rychle nenaboptná...přímotopem mužeš v noci přihřejvat. A nebo si tam pozvat skupinku místních (tučnáku) at ti ten sklep aspon trochu prohřejou :D
Kmotr007
Problém je ten, že přímotop nemám a ani nemám, kde ho sehnat.. :/
Chce to vymyslet jiný způsob na těch pár dní..
A ještě mám takovou otázku, je lepší při světle nechat jet na plné kule přítah a odtah snizit, nebo nechat na plne kule odtah a snizit přítah, tudiz min studenejsiho vzduchu. (kdyz to mam vse na plno, tak mam cca 23-25 stupnu a to se mi zda malo na konec kvetu, chtel bych cca 26-28 max.

Díky, za každou radu jsem rád.
strýček_Pompo
ahoj,jak ti to dopadlo?
mongoose
Hoja, proplach už určitě začni. Euforku (ze semen) jsem v mém případě kosil až v 67. dni.
Kmotr007
Ahoj,
tak jsem ucpal na noc otvor hadrou at tam nejde vubec zadny vzduch z venku, snizil jsem ventilatory o jeden stupen a mam 20 stupnu ale 90vlhkost.. nechavam otevreny sklep, snad to pomuze..

Chci se zeptat, listy mam ostrihat az to sklidim nebo jeste pred sklizni jak to budu let ripenem?
travodlak
citace:
Původní příspěvek od Kmotr007


Chci se zeptat, listy mam ostrihat az to sklidim nebo jeste pred sklizni jak to budu let ripenem?


lepší ihned po sklizni...
zubáč222
citace:
Původní příspěvek od Kmotr007
Ahoj,
tak jsem ucpal na noc otvor hadrou at tam nejde vubec zadny vzduch z venku, snizil jsem ventilatory o jeden stupen a mam 20 stupnu ale 90vlhkost.. nechavam otevreny sklep, snad to pomuze..

Chci se zeptat, listy mam ostrihat az to sklidim nebo jeste pred sklizni jak to budu let ripenem?


90 procent vlhkost? Tak na to bacha to ti muže splesnivět...
Kmotr007
Ahoj lidi, tak já blb jsem nechal privod do boxu zacpany tou hadrou a dosel jsem domu az ted o půl noci, box se zapina kolem 19:15. Tak jsem hned to byl dat pryč tu hadru a šel do boxu, teplota 29° a vlhkost kolem 46%. Myslíte, že bych to měl nechat tak, já si myslím, že to je optimální na konec květu ne? Navíc by mě zajímalo, jestli by pomohla ve sklepě zapálená svíčka, dal bych to poblíž boxu a ještě do zavařovačky, prý to pomáhá.. Nemáte zkušenosti? A mohla by tam být zapálená svíčka? aby nebrala kyslik kytičkám..

Díky za rady.

Mimo téma: Sklidil jsem Out, ostříhal a dal do zavařovačky s kočkolitem, (viz obrázky). Tráva měla 200g, tak jsem tam dal necelých 200g kočkolitu. Dal jsem to na dno a na to jsem dal kapesnik, aby se neslepily kuličky k šišce. Nemáte někdo zkušenosti, jestli jsem tam toho nedal moc? A mám to tam nechat celé 3 měsíce nebo to mám dat pryč po pár dnech a nechat travu v zavarovacce? :)
fedousek
teplota i vlhkost v cajku :-)
každopádně nemusíš mít strach, že bude svíčka brát kyslík kytičkám, páč kytka kyslík nepotřebuje ve fázi svitu... ale jestli to něčemu pomůže, tak to si fakt nemyslím...
Kmotr007
Zdravím všechny, kteří mě sledují :)
Dnes je to 50. den 12/12
5 dní to zalévám čistou vodou (1x s enzymem), obden s ripenem (3x + 1x ripen + enzym). Ripen dávám 10ml/l (udava se 4-6)
Dnes jsem měřil výtok s EC metrem a měl jsem 1.6
S kamarádem jsme se domluvili, že to sklidíme cca 57den. (7 dní hodláme zalevat už jen čistou vodou neupravenou dešťovkou - je to dobrý napad?) a poté necháme tmu(3 dny nebo týden?) Zneklidňuje mě jen jedno, jestli ten tyden bude stacit a někde jsme četl, že bych měl nechat vyschnout hlínu než to sklidím... Můžete mi poradit? :)

Ps: Fotky budu dávat po jednom, bohužel nevím, proč nejde zrovna 5 naráz(asi velký soubor) a na jedné fotce jsem označil červeně místo, které nevím co je.. snad to není plíseň :/
Kmotr007
E
Kmotr007
U
Kmotr007
F
Kmotr007
O
Kmotr007
R
Kmotr007
I
Kmotr007
A
Kmotr007
!
Dr_paradox69
je tak,je lepsi nechat to pred sklizni pekne proschnout...ty fotky mi jebaly taky,ale nahravam je po jednom ale pak dam pridat az se nahrajou vsecky,sou pak u normalne u jednoho prispevku...peace
Kmotr007
Tak to zalívám čistou vodou upraveným pH cca 6,5. Začali se mi dělat takové hnědé fleky na žlutých listek (na těch malých, žloutnou mi některé) a když jsem se dnes díval na šišky tak tam jsou malé hnědé pestíky a pak trčí velké rovné špičaté a jsou takové ještě bílé(mléčné) a to máme dnes 53. den květu.
Dr_paradox69
to zloutnuti pred sklizni vubec neres,klidne muze zezloutnout cela,aspon vidis ze spotrebovala hnojky a cisti se...noa jinak myslis asi blizny hnedy a mlecny?nebo myslis trichomy a dival ses pres lupu?
Kmotr007
přes lupu jsem to nepozoroval (řekl bych,že bych to ani nepoznal) jen na oko. Bohužel nevím, jaký je rozdíl mezi blizny a trichomy.. ale pokud trichomy jdou vidět jen přes lupu, tak jsem myslel blizny hnědé i mléčné(mléčné jsou větší, hnědé jsou zkroucené malé).

Ještě bych se chtěl zeptat jen pro informaci, pH se upravuje hned jak vezmu vodu z vodovodu nebo až to smíchám s hnojivem? Já vždy upravil vodu na cca 6,4 a pak přidal hnojivo.. (kromě Ripenu)
Dr_paradox69
no ty trichomy sou videt jen pod tou lupou,tady ve faq je urcite fotka z pod mikroskopu...no a ph bys mel upravovat az s hnojkama,popripade musis vedet co ty hnojky s phckem delaji,a podle toho nechat tu rezervicku na hnojky kdyz meris pred hnojkama...
Kmotr007
Dnes jsem meril EC (prolil jsem je vodou) a bylo 1.4 a 1.6 .. je to hodně?

Ec vody je 05.
Kmotr007
Tak chlapi, dnes je to 56. den (vy jste mi radili že to mám nechat +- 55 dní).
Jak jsem psal, včera jsem to prolil pořádně vodou až se mi pod boxem udělalo mokré velké kolo. Když jsem oddělal kytku z pod tácku tak v ní doslova plavala.. změřil jsem EC a bylo 1.6 u malých a 1.4 u velkých. (nebo 16 a 14, což si myslím, že je blbost, ale desetinná čárka se mi neukazuje) a vodu z kohoutku máme 05 EC. (zalivám to bud 2x 2,5l nekdy 3x, ale vcera jsem to zalil 4x, protoze jsme četl, že se to musí pořádně propláchnout) Dnes jsem to nezalil, půda byla porad mokra. Cisti se rostlina i kdyz je puda mokra ale ten den jste ji nezalili? Díky

Na závěr pár fotek, co na to říkáte?
Dr_paradox69
cus,vypada to dobre na par dni pred kosou,jinak to prolivani treba ja valim ve vane rovnou sprchou,kazdej kvetinac treba trikrat prosprchuju aby nim proteklo aspon 15 litru vody,jedine tak to odsolis poradne,a klesne ti to eccko treba na 1,0 nebo i niz...jinak jak uz sem psal pak to necham radne proschnout nez to seknu takze ten proliv delam minimalne 10 dni pred kosou,necham vyschnout dokud kytky nevadnou a pak jim davam jenom dve deci ciste vody abych je udrzel este svezi nez je seknu...davej ted bacha na plisen zapni odtah na plno kdyz mas takovy mokro v boxu...
Kmotr007
Dobré ráno, dnes jsem se vzbudil a šel do boxu (svítilo se, i když mělo být zhaslé). Asi 3 hodiny navíc.. (mám to od 6:10 - 18:10).
Teď otázka, vadilo by to, kdybych nechal tmu místo 12/12 tak 15/9 (pouze dneska, že bych to zase zapnul kolem té 18:00) nebo musím dodržet svit a zapnout to až kolem 21:00( aby se to vyrovnalo na 15/15 - pouze dnes) a zítra by to bylo zase 12/12.
Díky
PS: to mám za tmy vzít všech 20 kytek z boxu osprchovat studenou vodou a pak zase všech 20 kytek do boxu? Stačí to jen jednou udělat?
travodlak
citace:
Původní příspěvek od Kmotr007
Dobré ráno, dnes jsem se vzbudil a šel do boxu (svítilo se, i když mělo být zhaslé). Asi 3 hodiny navíc.. (mám to od 6:10 - 18:10).
Teď otázka, vadilo by to, kdybych nechal tmu místo 12/12 tak 15/9 (pouze dneska, že bych to zase zapnul kolem té 18:00) nebo musím dodržet svit a zapnout to až kolem 21:00( aby se to vyrovnalo na 15/15 - pouze dnes) a zítra by to bylo zase 12/12.
Díky
PS: to mám za tmy vzít všech 20 kytek z boxu osprchovat studenou vodou a pak zase všech 20 kytek do boxu? Stačí to jen jednou udělat?


další den to nastav normálně 12/12 jak to bylo...
sprchovat za tmy nemusíš...dělej to klidně za světla...čim víckrát to uděláš tim lepší...dělal sem to taky tak s tim rozdílem že po sprchování sem ještě pořádně zalil upravenou vodou a nechal pořádně odtéct(samozřejmě mezi průplachy nechat médium pořádně proschnout)
Dr_paradox69
jak rika travodlak,ten jeden kratsi den by je nijak poznamenat nemel,a jo prolivam to za svetla nejlip z rana(pro kytky) a pak maji 11 hodin na prosychani...a jinak me tece z kohoutku voda ph 7 takze uz to pak nijak neupravuju,a taky nesprchuju studenou vodou,ale aby mela tak aspon tech 22 stupnu,neudela sok korenum,a lip rozpusti soli co v tom sou,a zalezi co pouzivas za hnojky a jak moc zasolujou substrat,ja jedu plagron alga a delam to jenom jednou...chut vynikajici...cuzz a prijemny strihani preju :-D
Kmotr007
Pánové děkuji za rady, dnes to proliji pod tou sprchou.
Někde jsem četl, že bych to měl zalít ještě před kosou enzymem kvůli rozkladu kořínkům nebo co.. mám to prolét i tím nebo už jen vodou? a můžu zrovna už ty žluté a hnědé listí od kytičky oddělat ať to víc prosvití, když už je budu vytahovat z boxu, nebo to mám nechat až před kosou?

Dnes je to 57. den.. jak dlouho to mám ještě nechat svítit?
Dr_paradox69
ja leju enzymy este pred flushem ve vetsi mire jinak leju tak jednou za tyden...ja uz bych to tam nelil ty enzymy,jenom bych to proplachl nechal vyschnout a sklidil...a ty suchy listy uz z toho beztak obrat muzes,kdyz to budes mit venku,aspon ti na tech suchych mistech nezacne plisen...
Kmotr007
prosím tě a můžu i ty zelené listy už otrhat aby zůstali jen šišky? Nebo jen ty žluté a hněde?
Kmotr007
Ahoj všichni, tak dnes proběhl proplach před sklizní pod sprchou. Následně i manikúra.
Já si pořád myslím, že to ještě cca týden chce.. přijde mi to strašně živé ještě...
Kmotr007
ještě:
travodlak
citace:
Původní příspěvek od Kmotr007
Ahoj všichni, tak dnes proběhl proplach před sklizní pod sprchou. Následně i manikúra.
Já si pořád myslím, že to ještě cca týden chce.. přijde mi to strašně živé ještě...


hoď nějaký detaily palic...
Kmotr007
Ahoj, bohužel nevím jak se dělá makro a pochybuji, že náš foťáček s 5 megapixel to zvládne..

Jinak, dnes jsem to chtěl ještě prolít (naposledy to mělo tu sprchu) ať zjistím ještě EC.. ale když jsem šáhl na hlínu, tak ještě byla mokrá, tak to nechám ještě pořádně vyschnout a snížil jsem dobu světla na 10 hod a tmu na 14 hod. (Přemýšlím, že už to asi zalévat nebudu a nechám to vyschnout a dám tomu už tmu a pak kosu)
travodlak
citace:
Původní příspěvek od Kmotr007
(Přemýšlím, že už to asi zalévat nebudu a nechám to vyschnout a dám tomu už tmu a pak kosu)


zklamanej určitě nebudeš ;) hezkej pěst
Kmotr007
Dnes je to 3 den a pořád je to ještě mokré, tak to nechám ještě svítit..
Některé šišky tak na pohled už hnědnou a mají barvu skoro jak od Tomiguna (http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=549407)

Děkuji travodlak, snad nebudu, jen se bojim hnojek.. sklidil jsem out a docela tam citím hnojky, tak abych neudelal chybu u in..
Tomigun
citace:
Původní příspěvek od Kmotr007
Dnes je to 3 den a pořád je to ještě mokré, tak to nechám ještě svítit..
Některé šišky tak na pohled už hnědnou a mají barvu skoro jak od Tomiguna (http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=549407)

Děkuji travodlak, snad nebudu, jen se bojim hnojek.. sklidil jsem out a docela tam citím hnojky, tak abych neudelal chybu u in..

ale to je foto sušiny, to ti zhnědne všechno. abys to neměl překvetlé nakonec... pořiď si mikroskop na příště a čekuj zakalení pryskyřice
travodlak
jj i při sušení to ještě dojede...
Kmotr007
Tak dnes už na to svítit nebudu, odpojil jsem světlo.

Chci se zeptat, musí jet přítah, nebo stačí při tmě jen odtah a větráky?
Případně můžu zapnout ještě přítah, že to bude brát vzduch z místnosti(sklep) a ventil ven uzavřu, ať tam nejde zima z venku. Kdybych to nechal jet z venku, tak mi kytičky umrznou.. a kolik dní je mám nechat ve tmě? Díky
Dr_paradox69
ja bych nechal jet ten odtah,a muzes aji jeden ofuk...a ve tme to muzes nechat den nebo taky dva,tri...uvidis podle toho jak to bude vypadat...
Kmotr007
Fota z mobilu (2. den noci)
travodlak
už bych se nebál to seknout...to bude dobrý...
Kmotr007
Zdravím, tak poslední fota před sklizní.
Od neděle to nezalívám a dnes to bude 4 noc.
Listy na kytce se ještě docela drží, což se divím.. ale ty u šišek (malé) už hnědnou a drolí se. Mám v plánu to zítra max v úterý sejmout.

Mám v plánu to sušit v boxu, jen nevím jestli i s kořeny nebo bez..

Kmotr.
Kmotr007
a ještě pár:
Dr_paradox69
no,zitra to uz sekni...a jestli s korenama nebo bez?to je na tobe,kazdej rika neco jinyho,ja susim bez korenu,schne to rychlejs,kdyz uz nic...
fedousek
Koukni se, jestli tam nemas v palicich plisen, jelikoz ty hnedne listky v palicich pouze v urcitych mistech muzou ukazovat na plisen uvnitr palice... K tomu je divny, ze velke listy mas ok. Velke by mely odejit driv nez ty male v palicich... Schvalne otevri par sisek v miste, kde je ten uschly listek a uvidis.

Zda semi to a nebo mas na tech vsech fotkach za svetla vyfocenou jednu a tu samou kytku?
Kmotr007
Ahoj ve spolek.
Tak jsme to dnes ostrihali a pokosili.
Co na to říkáte? Jak Vám to dlouho schne ve stanu? Mám dole 2 ventilátory, na kazdem rohu (vedle sebe) jeden, tak že to fouká na jednu stranu(konkrétně na levou, ventilátory jsou na pravé). Odtah mně jede ze sonoflexu (mám ho nahoře u kytek).

Jestli už jde tipovat výnos, tak můžete začít.

Otázka na závěr ještě.. až to bude suché, mám to dát do zavařovačky se silikagelem a nebo to mám dát bez? Děkuji.

Fedousek, plíseň tam nebyla, ty listy malé byly suché až se drolily (jak jsem psal), plíseň by se nedrolila.
Je to jedna ta samá kytka, zkoušel jsem které fotka bude tak nejlepší.

A ještě dodatek, uřezal jsem to, tedy bez kořenů suším.
fedousek
To bys koukal, jak muze byt list suchy... Plisen je uprostred palice, cimz padem list odumira a nakonec uschne. Plisen se samozrejme drzi dal a rozsiruje dal... Mno nekdy treba uvidis, i kdyz ti to samozrejme nepreju :)
Kadopadne sem to psal, aby jsi to radeji omrkl, jelikoz to vypadalo jako vzorovy priklad, ne ze ji tam mas :)

Jinak to vypada pekne a jestli muzu tipnout, tak bych to videl na 330g ;)
Hanz23
a jak to dopadlo???
Kmotr007
Zdravím všechny co sledovali můj grow.

Píši sice opožděně, ale bohužel, byl jsem tak nedočkavý, že jsem do ani nezvážil, ale odhad je tak cca kolem 300g, ale všechno jen vršky! a ten smrad pánové.. ve vlaku to šlo cítit i přes krabičku která byla ve 3 pytlech!!

Děkuji všem co se zúčastnili mé diskuze, MOC jste mi pomohli!!! :-*


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma