Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 [2] 
Forest Gardens 2014 - Klikni zde pro originální téma
Praseone
A tady Bubba Kush, musím říct že oba sou zalistěný až to hezký není :D
Praseone
Zdravím,
tak včera z důvodu plísně jsem sklidil ze zahrady Critical Kush. Kdybych ho nesetnul tak by za týden byl shnilý úplně celý ;-( Škoda, trpěl nejvíce, chtěl ještě tak 2 týdny. Dále Bubba Kush oholen od listů a dneska kosa. Biddy Early Citral z kterého se mi nakonec vyklubal BKxDPD.. Asi jsem pomíchal řezy, ale celou dobu vypadal stejně jako ten z lesa... Takže to tak bude, ten také oholen a dneska zřejmě kosa, taky se do něj pouští plíseň hrůza... A MBxHZ už z 90% zralej, takže dneska kosa i pana menda... Fotky odpoledne ;))

No a přez týden se jdu podívat do lesa, tak uvidime jak to vypadá tam a zkontroluju rovnou i babičin koutek s BK a CK, tady ani jeden vůbec neplesnivý, což mě moc potěšilo... Majte sa.. :winner:

EDIT: mobil. příspěvek
benjichaouat
Taky uz to dneska seberu, na pude to jeste snad dojde.
Praseone
Jojo benji, snad to na ty pude dojde. Sundavas ty heri vid? Jako MBxHZ je krasne zralej a nádherně voní, jako jedinej na 100%. Ten BK sem skosil vcera a ten je v pohode, tvrdý pálky jak hovado, nechapu ;-), ale ta doja by chtela tak tyden jeste, ale uz to jebu dnes sklidim oba a nechám jenom Phoenixa a mimozemšťana. Fotky postnu odpo, zatim

EDIT: mobil. příspěvek
Praseone
Tak jelikož je u nás ještě hezky tak sem se rozhodl že ještě pár dní nechám ten BKxDPD dojet, zůstává mimozemštan, White Phoenix a BKxDPD.
Mám tu nějaký fotky paliček ze záhonku a pár fotek holek z babičina koutku.... Jinak ten CK mě mrzí, začíná i v koutě už plesnivět a ještě by klidně dva týdny snesl :-( Uvidím co s ním, jinak z koncem týdne kosa BK...:babovka:

UPík lesních zahrádek bude o výkendu, nějak nestíhám....:busted:

1. - 3. Bubba Kush x Double Purple Doja ( Celou dobu až před týdnem sem zjistil, že podle stavby by to měl být BKxDPD co mám na Fleku č.1 a ne BEC :( )

4. - 5. Mendobog x Haze (Dnes setnuto)
Praseone
A tady BK a CK...
Jinak ten rozdíl v půdě je nesrovnatelnej, oproti záhonu....

1. - 2. Critical Kush

4. - 5. Bubba Kush
Praseone
Ahojte, tady fotka Alien Abduction...
A druhej přeživší White Phoenix, ten vyfotím koncem tydne při kose, dnes kosa BK a CK v koutku.
Info z lesních zahrad a fotky budou koncem týdne, uz sem tam byl ;-)

1. - 3. Alien Abduction
Praseone
Čaute, tady něco z lesních zahrad... Kosa bude zítra :-)
Samozřejmě plíseň je neúprosná, je to hrozný ale tak 1/3 úrody je plesnivá. Stejně počítám že další třetinu vrcholovek schovám a ze zbytku bez plísně udělám bubblehash, schovávám si i ranec listí a půlku BK a CK a celej WP včetně palic, co mám na zahradě, ten taky půjde do hashe.....

1. - 5. Alien Abduction 2 phena
Praseone


1. Tahoe Alien

2. - 3. Old Time Moonshine

4. LA Confidential

5. Bubba Kush x Double Purple Doja
Praseone
Přídavek ještě :-)

1. Bubba Kush x Double Purple Doja

2. White Phoenix (zahrada)

3. - 5. Bubba Kush z babičina koutu, hnojen jednou na růst, jednou na květ věcma od biobizzu a takhle se v kvalitní půdě odvděčil. Palice tvrdé jako kráva, nádherná ovocná vůně a ta vrcholovka? Sem vám ji vyfotil, ta byla teda excelentní.
Jako nejen že mi přerostla to BK na záhonku, ale i výnosem překonala.... Napíšu srovnání, gramáže, apod....

Fotky sušínek budou postupně během dnů přidávány ... :cox:

Mějte se tu.... a přeju taky parádní sklizně a bez čórek... !!:bath:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma