Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
první INDOOR - 600W - Klikni zde pro originální téma
TommyGun
488,8
Pajas
310g :-) ale přeju víc
salamist&
no....hodně sem to na začatku posr...je toho mnohem míň..nebudu napínat...u půlku...
salamist&
=> 240
TommyGun
hm, tak to je celkem provárek, ale třeba to bude stát za to.. Příští kolo bude lepší.. karmu posílám
salamist&
děkuji...jj...asi 5 veci...ktery vim co zmenit a na co se zamerit..melo by byt lepsi
salamist&
.
salamist&
Ahoj Groweri, tak jsem po roce opět zde :)
holky mam vysazený od 18.4...v hlíně s perlitem, hnojím zn: Jungle Juice...

od matkáře sem si přinesl třásněnky nebo svilusky....měl jsem moc radost :)
dostali co proto: Vermitec 1,8 a zdají se být ok....

12.5. jsem přepl ... pri vyšce cca 35 cm...holkám se daří, jen u tří holek (pouze jeden list na každé) - se krouti na horu...na omak suchy (pouze špička)....vypadá to opět na teplotní šok? proč to pak nemají ostatní? večer dodám fotky...teď spinkají....

+ v tomhle váhám...

hnojim dle tabulky od Jungle...kazdou zalivku jsem o pul miliku přidal (na doporučení tady) a teď to důležité...když jsem přepl, tak je tam teď: při růstu bylo 3,96 ml na 10/l ... jak jsem přidával...jsem teď 6,1ml / 15l....teď po přepnutí by to mělo být: 3,9 ml / 10l....a mě jde o to....jestli mam rovnou z těch 6,1ml skočit na 3,9ml (10l) - jedu 15l) nebo taky postupně snižovat (6,1 -> 6,0 -> 5,9)
popř jak?....EC nemam...PH býva kolem 6,2...

moc díky...
salamist&
přidávám fotky...












a barvu toho listu - mají taky jen ty 3...odstřihnout?

















salamist&
II.
salamist&
kde ste klucíííííííííííí....pomooooc
ten_hodnej
http://grower.cz/pestovani/navody/z...ojeni/7.html#49 ... procti a uvidis, neco jim asi chybi, mozna zkus trochu pridat
salamist&
díkes za koment....spíš mi šlo o příspěvek: č.108


co se týče listů, to mám snad pročteny...a došel jsem že, to vypada bud na teplotní šok a nebo na Fosfor popř. hořčík......takže zase nic nevím

použitý link:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499
http://www.growweedeasy.com/cannabis-root-problems
http://www.growweedeasy.com/marijuana-symptoms-pictures

zkoumám to 2 dny :-/

ale když budete vědět...fosfor vs. hořčík <=> obojí?

předem moc díkes

PS: posledních 5 fotek je cajk...jen 3 zkrouceny listy + jelikož jsem nevěděl a stále nevím, prolil jsem to enzymama...mozna to dám ještě jen čistou (odstátou) vodou...
Hodor
Pardon nie tu som chcel dat prispevok :confused:
salamist&
10 den květu :baby:









































salamist&
II.























































<- tak jsem je oškubal :)




salamist&
17 den 12/12
salamist&
:)
salamist&
...
salamist&
21 den 12/12
salamist&
25 den 12/12
salamist&
39 den 12/12
scars22
Sleduju , vypadají hezky, kolik cm máš tentokrát lampu?
Trošku se ti připalují na 39.den. Já mám někdy u vrchů hard teplotu 30 stupňů(už jsou i horka), ale solím na to 2 ofuky (Hurricane 30cm) tak to jde. Lampu mám cca 30-40cm nad vrchama.
Tak fandím, ať to bobtná:)
salamist&
ahoj, měřil jsem to a mělo to něco mezi 40-45cm od vršku k lampě...trochu jsem ještě zvedl....teď těch 50cm +/-
scars22
citace:
Původní příspěvek od salamist&
ahoj, měřil jsem to a mělo to něco mezi 40-45cm od vršku k lampě...trochu jsem ještě zvedl....teď těch 50cm +/-


To je sice výš, ale šestikoule to prosvítí, lepší výš než to mít spálený :) Peace
salamist&
50 den 12/12
salamist&
ahoj, dnes tomu je 60tý den... 12/12
naposledy prolito vodou...a počítám v neděli popř. v pondělí - šmitec

můžete tipovat,

můj tip je: 330g

oproti min. kolu (240g)
viz strana 1-7...jsou tyhle mnohem lepší,tvrdší, voňavější, prostě bomby...
salamist&
II. - 60 den 12/12
ten_hodnej
zdar tipuju neco okolo 312g, skoda ze se ti nepovedlo vic vyplnit prostor, ale salamy mas pekny tak snad tomu bude odpovidat i vyslednej kour .) preju samozrejme co nejvic
Subaru
Můj tip 258 gé
Witko69
272g
senssistar
Tipuju 333gee :) ale preju vic ;)
Fanatik
299 ;) ať se daří
salamist&
šmitec
salamist&
tak hotovo - finalní score je : 181g :(


tipovačku vyhrál SUBARU


díky za komenty...
ten_hodnej
toje skoda ze z toho bylo tak malo, mozna jsi to sklidil trochu driv nez bys mel, ale aspon ponauceni pro priste, rozhodne porid vetsi kvetinace (minimalne 11l) a kazdou holku v jednom kvetinaci, porid jich aspon 16 at zaplnis prostor a uvidis ze to bude pristi kolo o dost lepsi... tak preju at se dari


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma