Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
200W CFL - RED Homemadebox - Klikni zde pro originální téma
ribo
Ja by som v tejto fáze ešte listy nestrihal. Máš len 7. deň, ešte takých 10-14 dní sa to bude tahať, nechaj ich nech idú, max ohýbaj. Listov sa začínaj zbavovať, až keď to bude mať význam - keby tienia paličkám. Poprípade listy zatiaľ ohni pod sieť, pokiaľ to ide.
btw som ti vravel prepni to, lebo ťa prerastú :teef:

////Jo a to spálenie ignoruj... Mne sa to kvôli práci stalo veľa-krát, že sa mi napr. palica 10 hodín opierala o lampu... To CFL je také múčne vo výdaji tepla, že tie listy sa skôr vysušia, než spália... Poprípade ja som spálené listy trochu zastrihol, nech nefunkčná časť listu netieni a nesnaží sa žrať živiny.
Čuss Tomsio,to už utrhni.at to zbytečně nebrzdí tu kytku a ten druhej výhonek ještě stípní aby jse ještě rozdvojil nevim co jinýho stim.
koles
A necpi tu lampu tak nízko! :D Pak k tomu musíš každej den a když se o pár hodin zpozdíš, dopadne to, jak to už dopadlo... spálením.

Jinak se mi ten tvůj scrog moc líbí. Zkus ještě zaplnit i ty krajní oka, až ti větvičky trochu povyrostou.
Tomsio
citace:
bloomman Čuss Tomsio,to už utrhni.at to zbytečně nebrzdí tu kytku a ten druhej výhonek ještě stípní aby jse ještě rozdvojil nevim co jinýho stim.


Teď nevim co si myslel abych utrhnul.. :D Mluvil jsem tam jak o tom stonku tak i o listech a zakrslejch výhoncích.. :)

citace:
koles A necpi tu lampu tak nízko! Pak k tomu musíš každej den a když se o pár hodin zpozdíš, dopadne to, jak to už dopadlo... spálením. Jinak se mi ten tvůj scrog moc líbí. Zkus ještě zaplnit i ty krajní oka, až ti větvičky trochu povyrostou.



Snažim se je tam dostat ale zatim tam nedošáhnou.. :) Lampu moc zvedat nechci aby se mě to moc nehálo.. sice tam mam nad tim dost místa ale i tak to nechci tahat.. :) Dostávam se tam každej den několikrát.. ale teď to opravdu vylítlo přes noc jak jsem to ani nečekal a nepočítal jsem s tim.. takže teď už je tam větší rezerva než před tim.. :)



Díky za přízeň, rady, ignorování mého pravopisu, sledování a K+
Čest já myslel to jak ti uvadá abys odřízl + štípnul ještě nějakej ten výhonek kolem aby ti to vyplnilo dobře prosotor místo toho uvadlýho.
Tomsio
8. Den

citace:
bloomman Čest já myslel to jak ti uvadá abys odřízl + štípnul ještě nějakej ten výhonek kolem aby ti to vyplnilo dobře prosotor místo toho uvadlýho.


Hele už jsem ho odstranil a byl snad z 95% oddělenej.. štípat se mě nechce.. už takle jsou docela opožděný.. a celkově už se mě zdá že je na to pozdě..
Tomsio
9. Den

Už konečně začal nakvétat Opium :))
Tomsio
13. Den
Tomsio
15. Den

Poradí někdo? Je to plíseň na listech nebo nee? Podle mě ano.. a to díky malému prostoru nad květníky kde při zálivce se smočí listy.. sice jsem se snažil minimalizovat dotyk listů.. ale i tak se tam něco ukázalo.. list se snažim odstranit.. doufam že se to dále nerozjede.. :(
ribo
To, že sa listy namočia nevadí, jedine ak by stáli (skôr teda plávali) vo vode. Ostrihaj všetky poškodené dolu.


///Spodné listy pri CFL aj tak nedostávajú moc svetla, pár listov tie rastliny nezabije :)
Tomsio
citace:
Původní příspěvek od ribo
To, že sa listy namočia nevadí, jedine ak by stáli (skôr teda plávali) vo vode. Ostrihaj všetky poškodené dolu.


Ty listy se smočily v zálivce s hnojkama.. takže podle mě se buď spálili od hnojek a nebo začli plesnivět.. :( Snad se to nebude dále rozšiřovat.. nechtěl jsem stříhal a odstraňovat zbytečně listy aby se kytky nezbrzdily.. a ono to stejně jinak nešlo.. :(
Čus Tomsio můj názor je že ti to zpálilo to hnojivo který si na ty listy omylem nalil.Bejt tebou tak prostříham trochu ty spodky,ať tam máš víc prostoru při zalívání a jde ti to víc do vrchů a vybral bych si nakou šikovnou malou nádobu na zalívání.jinak to máš pěkný myslim jsi že tohle kolo bude povedený :) Pěstu Zdar
Tomsio
18. Den 12/12
Tomsio
28. Den 12/12
Tomsio
Chtěl bych to kolo ukončit..

Přestal jsem fotit hned jak se pozastavil server.. takže foto nemam.. větší část ze sklizně šla na mast.. takže neváženo.. ale kouř to byl slušej ze všech modelů..

Díky všem kteří sledovali.. :)
Tomsio
Nové kolo - od poloviny květu

Box: Homemade 81x52x150

Světlo: 200W CLF RED

Stínidlo: Euro Reflektor Hammered

Odtah: Axialní ventilátor,Ø 12cm,20W,178m3/hod

Přítah: Pasivní

Ofuk: PC ventilátor 120mm + 90mm

Hnojiva: HESI

Půda: Plagron ligh mix

Květníky: 4x6,5L

Osazenstvo:
Special queen 1 od RQS

Klíčivost 5/6

Po nedokončení předešlého kola bych rád dokončil aspoň to kolo co teď dojíždim.. :) bude to pravděpodobně poslední kolo v homemade boxu a pod CFL.. hodlám přejít na 250W sodík v Dark street 60x60x150 :)


________________________________________________________________
EDIT: Ještě bych chtěl poděkovat moderátorům fóra, že se o nás tak starají a za spojední dvou mých vláken v jedno. :)
Tomsio
Tak abych to trochu přiblížil..

Po špatnym nastavení časovače jsem měl 33. dní 16/8

Teď se nacházíme ve 32. dni 12/12 a 22. dni květu (teď váham nad tim jakej ten údaj se počítá jako je zmíněn na stránkách banky - délka květu) zatim jsem vždy počítal od přepnutí..

Hnojim plný dávky jak mají HESI předepsaný v brožůrách jednou týdně..
Tomsio
35. Den 12/12 25. Den Květ
Tomsio
39. Den 12/12 29. Květ

Holky jsou za polovinou a už vypadají velice hezky.. Nafukujou se jak balónek :D Nehorázně smrdí oproti předchozích dvou kolech.. (jedu bez pacháče) Takže doporučuji nepodcenit to (jako já) a u toho modelu opravdu jéct pouze s pacháčem.. :) Jsem s tímto modelem zatim velice spokojen.. Chtěl bych ho zkusim i na outdoor.. :) možná že je to model na další 2-3 kola..
Tomsio
40. Den 12/12 / 30. Den Květ

Tak mě to nedalo a musel jsem je vyfotit i za tmy.. je to parádní podívaná.. Pod CFL to vypadá moc pěkně.. :)

Děkuji všem za sledování


EDIT: Omlouvam se za kvalitu u první fotky.. Ale zároveň mohu doporučit kouknout na druhou fotku v plné velikosti :)
Tomsio
42. Den 12/12 / 32. Den Květ

Dnes hnojeno: Plnou dávkou na květ, enzym, doplněk na květ :)

Dnes pravděpodobně naposledy hnojeno. Možná poslední poloviční dávku dam i 35. Den květu a pak už jenom průplach 14 dní :)
Tomsio
45. Den 12/12 / 35. Den Květ

Dnes zahnojim poslední poloviční dávkou na květ a necham průplach 14 dní. Palice jsou pořádný bambule.. :D takže se už i nějaký větvičky prohýbají :)

Tady je foto
Mas to hezky na to ze je to cfl ...ww a sq 1 jsem jel taky in i out moc to nezhulovalo aspon me ne :D jel bych vic indikove strejny blueberry dp je v klidu jinak gl :)
Tomsio
Ahoj.. díky.. Prozatim jsem velice spokojen.. :) Mě zatim chutnalo vše co jsem vypěstil.. :) takže myslim si že u mě to zhulovat bude.. :D
Tomsio
47. Den 12/12 / 37. Den Květ

Už prolejvam čistou vodou.. moc velký změny na kytkách už nejsou.. Smrad nešel vydržet pořídil jsem pacháč..
Tomsio
52. Den 12/12 / 42. Den Květ

Jedeme do finále :) Dnes oholeny listy.. bál jsem se že se vyskytne plíseň.. Některé palice jsou tak těžké že jsem musel větve poděpřít špejlema.. Už zaleju pouze 2x.. Dnes a poté 3 dny před kosou..

Ten kus metru má 50cm

FOTO: 1. Holka
Tomsio
FOTO: 2. Holka (Jsou tam vlastně 2 holky v jednom květináči..)
































3. Holka
Tomsio
FOTO: 4. Holka



























Celek























Pokus o makro.. :D
Tomsio
59. Den 12/12 / 49. Den Květ

Z nedostatku času v příštích dnech jsem seknul holky už dneska.. A myslim si že jsem ani špatně neudělal.. Sekl jsem je na den přesně jak uvádí banka.. Zde přidávam fotky :)

Edit omlouvam se za kvalitu fotek.. Foťák začal kravnout.. :/
Tomsio
Jinak už můžete zkusit tipovat kolik g se mě tam tentokrák povedlo vyťuntit.. :D 2 kolegům nejblíže tipujícím rád dám K+ :)
Mam z toho obrovskou radost je toho určitě více než v minulých kolech.. na CFL se mě to moc líbí až jsem překvapen.. :)

Díky za sledování a doufam že bude sledovat až se ozvu v novém boxu se sodíkem :)
yabasta
56 gurmánů moc pekna kulička
techem
61g ;) přeju více ;)
marekSVK
ostávam pri mojom tipe 60g :)prajem samozrejme viac :) čus
KREATOR
skusim 72.gé jinak S.Q. vypadá parádně.K+ tobě.
Praseone
52,5 gé ;-) preju vice to je jasny
cardiak
55 g pěkné paldy :)
bloomman
Zkusim 80 G PĚSTU ZDAR )))
chlapeczlesa
Tak 75 g. Pěkný je to!
Keen
tipuju 78 g. jinak moc pěkný :)
koles
69 dží
sailinder
71 gété
Kenway
72,5 G ale přeji ti mnohem víc :))
lolo
ja si myslím, že 63g ale prajem určite viac :)
Tomsio
Tak děkuji za tipy a tipování bych už zastavil..

Momentálně jsem paličky zbavil větviček a po zvážení mě vychází 73,3g.. ale zatim jsem pouze ve 4/5 sušení.. ještě tomu pár dní dam tak doufam že nepadnu pod 70g :) No ještě dam vědět a vyhodnotim tipovačku..

Jinak jsem rád že mam minimum nebo vůbec žádně spodní paličky kterej bych se jinak zbavoval a šoupnul je do mastí.. Je to díky oholení všech spodních větviček a paliček.. Takže i díky tomuto mam i vyšší výnos než v předešlých kolech.. :) Mam velkou radost.. :)

Děkuji za sledování :)
Tomsio
Zdravim.. tak po usušení toho je 71,9g.. :)

K+ dostávají KREATOR a Kenway

Díky za sledování a K+ :)

EDIT: Smoke report bohužel nemohu udělat.. Možná ho dodam až za pár týdnů..
Kenway
Pěkná palička :)) Snad se můj grow tento rok taky povede :)
lolo
Pekný výnos, pekná palička, gratulujem :) a verím, že najbližšie aj pri CFL dáš 1g/w a vytrieš nám zrak :D :)
Tomsio
lolo: Děkuji.. :) moje CFL jela 3. kolo.. takže už je pořádně vysvícená.. :) chtěl jsem přejít na 250W sodíka.. tak uvidíme jak nakonec dopadnu.. :) ale určitě se nedostanu 1g/w :D :D.. tohle kolo jsem moc neřešil.. :) myslim že když zůstanu u CFLka budu rád za podobnou gramáž :)
Tomsio
Nové kolo!



Zdravim..

Po dlouhém rozhodování jsem se přiklonil k ještě jednomu poslednímu (opravdu poslednímu) kolu pod CFL.. zase vás uvítam v novém boxu.. :D teď už ale né homemade ale mam už koupený pěkný stan.. budu rád za každý ohlas..



Box: DARK STREET 60x60x140

Světlo: 200W CLF RED

Stínidlo: Euro Reflektor Hammered

Odtah: Ventilátor TT 100–145/187m3/h (Axialní ventilátor,Ø 12cm,20W,178m3/hod)

Přítah: Pasivní

Ofuk: PC ventilátor 120mm

Hnojiva: HESI

Půda: Plagron ligh mix

Květníky: 4x6,5L

Osazenstvo:Special queen 1 od RQS
Tomsio
Klíčení..
Tomsio
Omlouvam se všem ale kolo je úplná tragédie..

Nejdřív semena.. hnus.. nevim jak to obchod skladuje ale z 9ks mam 3 holky.. a jsem rád že vůbec to..


Po delší pauze tu mam jednoho návštěvníka.. vůbec netušim co tam dělal.. :)
Kenway
Venku je celkem zima takže se přišel asi ohřát :D
krasus
Jo jsem taky jednou rikal ju motyl v boxu a za 3 tydny vsude housenky :-)
Tomsio
Ještě to.. já nereagoval jů motýl ale co je to za svini a lekl jsem se.. :D doufam že nebudu mít takový "štěstí" jako ty.. jinak jak si postupoval ve tvém případě? normál biool? :)

Akorád chci přepínat na květ.. tak abych tam neměl pak s tim velkej problém..
Tomsio
Tak už jsem nevydržel a přepnul jsem na květ.. po hroznym růstu a spoustě problémů se semeny doufam že bude květ rychlej a klidnější..

Musel jsem kytky ohnout aby byly "položený".. ještě jsem tohle nezkoušel.. tak doufam že jsem vše dobře okoukal od místních členů.. :)
Tomsio
Konec kola už byl před nějakým tim měsícem.. ale dostal jsem z toho nějakej čoud.. Bylo to spíše testovací kolo na novej prostor a další věci..

Díky za sledování celé CFL série.. Teď jdu do 250W sodíku..

Díky


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma