Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 [2] 3 
Zatmívačka a jiná překvapení. - Klikni zde pro originální téma
benjichaouat
1-3 krizenec Super Cali Haze
4 Ultimate medicine
5 true blueberry
benjichaouat
1 Sweet mendobog
2 Nejakej automat, nevim co presne.
benjichaouat
Tady neco co jsem v rychlosti nafotil tesne pred sklizni Aliena. Larryho OG/the purps jsem nafotit nestihl, tak az suchej matros vyblejsknu.
benjichaouat
Alien
benjichaouat
....
benjichaouat
1- mel by to byt grand dady purps, ale nejsem si tim moc jistej. Pravdepodobne to bude neco jinyho a pri predkliceni mi jedno seminko zabloudilo, kam nemelo.
2-3 Tohle uz je grand daddy purps na 100%.
4-5 Ultimate medicine
benjichaouat
1- Vdova
2-5 Legends ultimate indika
benjichaouat
Mel by to byt Jack herrer ze seminka, ale taky si tim nejsem moc jistej. Par jacku uz jsem odjel a tohle voni dost zemite a nenapadne, bude to nejspis nejaka sativka krizena s herijuanou, daval jsem jich klicit nekolik druhu, tak kdo vi. Uvidime casem, jeste ma tak 14 dni do finishe.
benjichaouat
Larry OG hodne nadupanej modylek. Nadherna vune...jako cerstve posecena trava. Tvrdost, jaka se na OG geny patri. Proste vsechna cest. Na flushingu si u ni davam zalezet. uz proplachuju 3 tydny a jeste ji cca 7-14 dni davam. je v asi v 58 dni.
benjichaouat
Larry
benjichaouat
larry
benjichaouat
nejaka ta susina

1 Vdova
2 alien
3 sweet mendobog
benjichaouat
Tak dnes jsem zjistil, ze krizenec super cali haze, kterej pred 3 dny dominoval me zahradce uz neni na svem miste :-). Chtel jsem ho dnes sejmout, ale zustal tam jen pahyl. Slo o tuhle krasku. Vystopovat pachatele snad nebude takovej problem. Bydlim na malem meste a podle susiny tuhle krasku natuty poznam. Podle koure na 100%. Mohlo z ni byt takovych 500g, takze se jen tak neztrati a urco se ke me vzorek dostane.


Sere me jen jedno, ze jsem spodni palky opylil a byl hodne zvedavej na vysledna seminka. Z lonska jsem si nic nenechal. Takze vsechna moje prace v prdeli, byla to 3 generace.
benjichaouat
No a larry OG uz taky vysí. Seknul jsem ho pred 3 dny cca v 65 dni. Tezko rict. Nebyl jsem 3 dny doma a kdyz jsem se vratil, tak 1/5 byla plesniva a musela pryc. dal jsem ji 24 hodin tmy a ukoncil jeji zivot. Zrala uz byla, spodky dojdou pri suseni.
benjichaouat
Larry
benjichaouat
Larry OG, proplachoval jsem ho 25 dni, takze jsem na vysledek hodne natesenej. Pry to ma byt chutovka, rikal matkar :-).
benjichaouat
Lýry
Časlove
Paráda, asi nejhezčejc odjetej Larry OG kterýho jsem viděl, dobrá práce!:)

Zajmavý, že řikáš, že je víc obsypanej než Larry x Purps, to v indooru je tomu naopak. Co banány, byly nějaký? Můžeš mi pak srovnat jak na tom by výnosověl Larry OG a LOGP, vetšinou je ten hybrid s purpsem výnosnější a to o hodně!
Jo a sušin TA vypadá taky hodně slušně! :D

Jinak čorky svině no, ale to asi už všichni víme a známe...
Praseone
Ty vole, zrovna na tu cali sem se docela tesil jak to s ni dopadne, me taky minulej rok zmizelo, ale skoro vse :( Ale takovejm lidem se v dnesni dobe nevyhnes... Super pest
benjichaouat
citace:
Původní příspěvek od Časlove
Paráda, asi nejhezčejc odjetej Larry OG kterýho jsem viděl, dobrá práce!:)

Zajmavý, že řikáš, že je víc obsypanej než Larry x Purps, to v indooru je tomu naopak. Co banány, byly nějaký? Můžeš mi pak srovnat jak na tom by výnosověl Larry OG a LOGP, vetšinou je ten hybrid s purpsem výnosnější a to o hodně!
Jo a sušin TA vypadá taky hodně slušně! :D

Jinak čorky svině no, ale to asi už všichni víme a známe...



Mas recht, krizenec je vynosnejsi i kdyz z larryho bude asi vic, obsypanost tak stejna. Banany nebyly a to jsem je stresoval skoro kazdej den :-), az bude cas, tak se rozepisu a hodim i smokereport treba, testovacka uz probehla a spokojenost neuveritelna. Nechtel bych to hulit kazdej den :_) Valim do prace, tak jsem to sersmolil jen ve zkratce.
benjichaouat
1. NN
2-4. Grand daddy purps
benjichaouat
1,2 Larry OG/purps
2,3 Alien Tahoe
benjichaouat
tady smokereport
Časlove
citace:
Původní příspěvek od benjichaouat
tady smokereport

Se ti to nějak vykouřilo z hlavy ne? :D
Praseone
Se divíš? Mu nemáš dávat tak silný a zabijácký odrůdy, napsal smokereporta usnul u toho :rasta:
benjichaouat
citace:
Původní příspěvek od Časlove

Se ti to nějak vykouřilo z hlavy ne? :D


Jen klid, nevykourilo, jen jsem si to okynko zarezervoval, protoze sem pravdepodobne budu v nejblizsich dnech davat dalsi fotky a k samotnymu smokereportu se dostanu pozdeji, protoze larry se zatim susi a nebyl cas ho jeste prubnout. Taky musim pujcit vahu. Ale Vsechny odrudy od tebe presahnou hranici 100g, to uz je ted jasny.

Vubec me tvoje geny dost potesily. Grand daddy purpla jsem sklidil pred tydnem zralyho. Psal jsem ho jako grand dady purps, ale ted se divam na cedulku a byl to vlastne grand daddy purple, popletl jsem to. Snesl by snad jeste 3 dny, ale to pocasi....bal jsem se plisne. Sisky jak z indooru. Tohle se ti hodne povedlo, takovych rychlovek jsem moc v zivote nejel.
benjichaouat
1,2 Ultimate medicine
3,4 Vdova

Chybi jim jeste tak 2-3 tydny a je to docela tragedie, ridky a strasne opozdeny, mraziky se na nich taky podepsaly nejvic.
benjichaouat
Boubblegum. Nizky teploty snasi v pohode, ale taky to neni zadnej rychlik, jeste 2 tydny.
benjichaouat
Sweet mendobog

Vypada dobre, chybi jim tak tyden. Krasna ovocna vune a uzasna obsypanost. 50% uz je na kompostu kvuli plisni.
benjichaouat
Actual sativa X Herijuana

Docela cumim, jaky je tohle pheno rychlovka. Sklizeni vcera a uz jsem tak tyden pretahl, nebyl cas.
benjichaouat
1,2 grand daddy purple uz cca 12 dni vysi
3,4,5 black erdpurt X herijuana sklizeno vcera a uz jsem to taky tyden pretahl
benjichaouat
Nigerian nightmare X herijuana ....jsou to prckove, protoze jsem je daval naposledni chvili, abych si overil dobu sklizne. Tahle pujde za cca 3 dny.
benjichaouat
erdbeer X herijuana pujde do 5 dnu.
benjichaouat
NHU X herijuana pujde zitra
benjichaouat
NHU X herijuana jiny pheno, sklizeno pred tydnem
benjichaouat
Vsechny fotky jsou stary 1-2 tydny, takze nacasovani sklizne VS stav kytek na fotkach je dost zavadejici.
kammo
A to najdolezitejsie?...smoke report?:-)
benjichaouat
Samec Grand daddy purps ze seminka, kterej na periode 17/7 začal kvést. Je starej asi 3 týdny. Dobrej rychlík.
benjichaouat
AF
benjichaouat
AF
benjichaouat
AF
benjichaouat
....
benjichaouat
AF
benjichaouat
DB
benjichaouat
Girl scout cookies/G13 WW










Bubba kush/double purple doja











Pakistan chitral kush















MK ultra













Chem D

benjichaouat
:-)
benjichaouat
ChemD
cont3
pekne to mas :)
benjichaouat
SourDawgyJones
benjichaouat
Tady nějaky venky v kvetu....NHU/herijuana, The purps/herijuana, Erdbeer/herijuana
benjichaouat
GSC/G13WW
benjichaouat
white fire
benjichaouat
PCK
benjichaouat
Apollo11
benjichaouat
sour collision
benjichaouat
sour collision
benjichaouat
SSSDH/sour collision
benjichaouat
MK-ultra
Praseone
By mě zajímalo kolik tam toho ještě máš, ale paráda !
benjichaouat
sour collision
benjichaouat
pakistan chitral kush(pheno1)
benjichaouat
Pheno2
benjichaouat
pheno 3
benjichaouat
Pheno 5
benjichaouat
Pheno 7
benjichaouat
P8
benjichaouat
the purps
benjichaouat
chemdog IBL/purpurea ticinensis
































erdbeer/herijuana(pheno1)
benjichaouat
erdbeer/herijuana(pheno2)
benjichaouat
the purps/herijuana
benjichaouat
NHU/herijuana
benjichaouat
Chemdog D
benjichaouat
Amnesia haze(core)
benjichaouat
AH
benjichaouat
powerplant
benjichaouat
über dawg(chem d x chem '91)
benjichaouat
Girl scout cookies/G13WW
benjichaouat
Z6
benjichaouat
Jack herrer
benjichaouat
Vsechny out odrudy uz vice, nebo mene podlehaji plisni, ale NHU/her se statecne a ocekavane drzi, je to muj svaty grail. Jinak erdbeer/herijuana temer zrala, chce to jeste max tyden.
Praseone
Ahoj benji, no tak ta moje heri/TAS by taky ještě týden snesla, ale neskutečně mi ji napadla plíseň a to sem jí i kontroloval a stejně bum a plíseň, hlavně že jsme se o tom ještě bavili :D... Kdybych to teď týden nechal rozjet na slunku tak nevim no a to jsem jí fakt třeba už 2x zbavil plísně.
Jinak super Jack...:popcorn:
benjichaouat
Tak to bych uvazoval o postriku. Treba previcur je svinstvo, ale ma kratkou ochranou lhutu a jestli nechces pouzit chemku, tak existuji ruzny bio pripravky, nebo ruzny jiny prirodni metody. Muj TAS by chtel jeste tak 16 dni. Erdbeerek je tesne u konce.
Praseone
Já bych to videl tak tyden a kosa prave, byl docela rychlej, ale ta plíseň se začala rozjíždět hodne, takze jsem ho radsi podrizl než aby mi půlka shnila ;(
Spis na ten zbytek bych potreboval nejakou ochranu proti plisnim...

EDIT: mobil. Příspěvek
benjichaouat
Jestli chces, tak ti muzu dat par tipu, ale jsou spis preventivni s ucinkem pri existenci plisne 50%, ale zase bez ochrane lhuty a vlivu na chut. Jinak zancka AgroBio ma minimalne agresivni pripravky. Osvedcenej je previcur, kterej ma kratickou ochranou lhutu, ale dam bych aspon 35ml na 10L a jestli to chces uplne zastavit a ochrana lhuta je ti putna, nebo ji dodrzis, tak pripravky na bazi medi, jako treba kuprikol. Nebo ruzny pripravky na plisen treba jahod, novozir, polyversum dythan nebo jak se to jmenuje. jsou toho mraky, ale hulit bych to nechtel, tak si nastuduj ty ochranny lhuty.
Ja to jdu resit tak, zkusim udelat nejakou plachtovou strisku, kterou budu davat jen na noc nad kytky kvuli rose a v pripade deste.
Karlík
čau Benji,co je teda podle tebe nej na plíseň, klidně i preventivně? Každoročně si s plísní užívám svoje, kdyby to šlo alespoň z části eliminovat, bylo by to parádní...akorát jedu normální out a čím později bude,tím víc plísní,to je jasné...
už jsem na nějaké ranné odrůdy zkoušel Pythium, výsledky takové nejisté, hlavně koncem srpna chcalo a chcalo..
Přemejšlím právě nad nějakou chemkou (přesličky v okolí moc nerostou a roztok mlíka mi loni taky dvakrát moc nepomoh, jinak mám bio rád...) , byl bych ale nerad,kdyby se to pak odrazilo na chuti...
Co třeba Proplant jako prevence?
Previcur se ti tedy osvědčil na již napadené rostliny?Chtěl bych to právě aplikovat nějak zavčas a dodržet alespoň ty ochranné lhůty.
jackherer
prevence previcur v růstu a na zač. květu , případně můžeš stříknout i proti padlí diskuss ... prevence je nejdůležitější. základ je vybrat odolnej model a starat se o to a udělat takový podmínky aby to zbytečně plísen nepřitahovalo - moc nepřelívat, nedávat do lesa a na podobně vlhká místa, prostříhávat spodky a středy, ke konci klidně i velký listy (ale ono to stejně chytá spíš z těch malejch okvětních), někdy i blbě udělanej postřik s vysokým ec může oslabit imunitu...
potom při napadení mrkni sem http://mandalaseeds.com/cz/Guides/P...Mold-and-Fungus
benjichaouat
Preventivne strikat jichou z bylin, to mliko, preslicka, vyluh z cesneku a ten previcur z chemek je dobra prevence a v pripade napadeni nejsetrnejsi a ucinny polyversum a kdyz uz je to masakr, tak prave ten kuprikol treba, je dost agresivni, tak bacha na spaleni.
Je dobry kolem kytky pudu zamulcovat posecenou travou, senem, slamou, cim vic, tim lip, neni takovej odpar z pudy a taky nemusis tolik zalivat a jeste se ti kytka tlenim prizivuje. Protrhavat listy, nemit kytku tolik zahustenou je dobry treba v indooru, ale venku je hlavnim faktorem pocasi a kdyz prsi a prsi a prsi, tak to nepomuze. Rezistentni odrudy. Prohlizet kytku, plisen likvidovat.davat ji na vzdusna mista, ne jak ja ke zdi. Sice otocena na jih, takze tepelna past, ale moc tam neprofukuje, kor kdyz mam jeste kolem stromy :-).
benjichaouat
Takhle jsem to poresil. Dest, ani rosa nemaji sanci. Na noc budu davat plachtu a je vymalovano.
Praseone
Ja právě sem si udělal taky z plachty střechu na kytky, ale zatim ještě nepršelo, ale myslim si, že by to mělo pomoci.
Jinak kamarád koupil 250ml nějakého přípravku, tuším MOLD STOP a prej se to používá i v době sušení rostlin aby se ti nerozjížděla plíseň když sušíš. Použití i na kvetoucí kytky, že to prej můžeš naprat i do palic a prostě to přestane hnít a vůbec to není znát na chuti. Je pravda že ta lahvička stála asi 800,-

Jo a fakt pěkný monstra tý Heri... To je ten erdbeer/heri a NHU/heri že jo?
benjichaouat
To zni zajimave, trosku zagoogluju. Ja pouzival kdysi ke konci kvetu nejakej pripravek na bazi kvasinek, tusim bud rot stop se to jmenovalo. Strikali jsme tim i v posledni den kvetu a fungovalo to, ale taky to bylo pekne mastny.
Ta plachta pomuze i proti rose, to je taky darda pro kytky, chce to davat uz z vecera. Ja to davam od 20:00-6:00. Kytky byly rano krasne suchy a plisen dnes zadna, ty, co mam mimo plachtu sem tam plesnivy a v lese je to docela katastrofa, tam jsem dnes musel strikat, jinak by z toho nebylo nic.
benjichaouat
the purps/her

























NHU/her
benjichaouat
Erdbeer/her










































jiny pheno
benjichaouat
Chemdog/purpurea





































Actual sativa v lese


















GDP v lese
benjichaouat
Nejaka NN sativa, kterou jsem nahodou objevil
benjichaouat
Tady neco malo z lesa pred 14 dny, tam je to katastrofa, na fotce to co zbylo, zbytek zplesnivel, nebo ho rozsekala zver.
benjichaouat
Tuhle kytku jsem byl dnes postrikat, protoze je neuveritelne zbarvena. Na fotce to neni vydet, ale je cela bila, jak kdybych ji poprasil cukrem, jsem zvedavej, co se z toho vyklube. Co to je nevim, prootze jsem kreten :-).
benjichaouat
Jeste jedna
Praseone
Děkuju za bližší foto, erdbeer náádhera! Jinak máš pravdu a ten přípravek se jmenuje
bud rot stop.... :-)
benjichaouat
JJ, tohle fakt funguje, rozjetou plisen ti to nezrusi, ale jako dobra prevence pred dalsi je to paradni pripravek. Nadherne voni a ma konzistenci, jako nejaky boostery, clovek by to nejradsi nalil i ke korenum:-).

Tady susina Dannyho.
cont3
Zase to vypadá jako indoor jak ty to děláš to je záhada moc pěkné :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma