Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Sklep by Frydrych - Klikni zde pro originální téma
Beatrix
Ahoj, proplachuješ mezi koly celý systém? nejlépe peroxidem nebo něčím podobným?
Problém co popisuješ mi dost připomíná můj nft (vcelku stejný jako máš Ty) systém v druhém mžn 3 kole, když jsem to pořádně nevyčistil...Je potřeba si na tom dát záležet, usazuje se to a pak to dělá neplechu. Mi od toho docela pomohlo Flora Kleen od GHE způsob použití už najdeš případně na obalu. Nechť se daří Bea
Frydrych
Ahoj da se rict ze 3 x za kolo vymeju nadobu . Peroxid nedavam protoze se nema michat s jib hnojkama pak to dela neplechu uz jsem v bubleru odpalil koreny tak to radsi nedelam . Tedka jsem poridil od ata clener .tak jsem to vcera vycistit dal jen vodu s ph 5.8 a cleaner dneska do zas vyleju a dam vodu uz s nepatrne hnojkama . Tady mam foto zas boxu cocos vse od canny a taky to mam zlute . Vodu mam hodne tvrdou davam na 20l 5ml kyseliny coz je mrda
Frydrych
Posledni dny Sour Diesela-reserva privada
nft hnojky jib 🙂
Growoli
Krásně vyčištěný kytky k+
Frydrych
Diky moc
Tedka jsem najel i cocos a jine hnojky poridil jsem metrop a zacatek se me moc nepovedl popravde ale uz je to proste jako hulkova krev jako metrop 😁 Sd je opravdu happy ponem jit klidne spat az k ranu je to kopanec do repy.

Uz jedu dalsi mix substratu s cocosem a zatim jsem hnojil jednou na pravo je C+ v pravo od kamose co si az moc pripravil na out tak to krasne vyslo ze muzou byt holky u sebe :)
Frydrych
9den 12/12 pod MH 400

Holky pijou jak prorvany ec 1,1 ph 6,1 docela tezky udrzet stabilitu u mixu nikdi nevim co udelaji rust jeste pokracuje .
Frydrych
3 tydny 12/12 a aplikovana canna boost + coco B
Frydrych
cau bando chci se zeptat zda ma nekdo zkusenosti s vybojkama 1000W DE ? objednal jsem si set https://www.hotchilli.cz/kompletni-...ender-large-de/ nechci delat reklamu !!!!

vse jsem zapojil podle navodu pichni do síte a najednou jeden z koncu zacal jiskrit a zacal se palit plast okolo .. raci posilam na reklamaci ale dost me to zarazilo mel jsem to na doporucení
AladinXXX
vadnej kus,nejak bych to neresil a pockal na novou.....
V@ly
tak takovou vadu nechceš.. hlavně buď rád, že se to neprojevilo v dobu kdy nejsi doma. chybu v sobě určitě nehledej. a raději bych se poptal v nějakých shopech, jak sou na tom s reklamacemi. kolik kusů se jim vrátilo atd..
Frydrych
Mam to stesti ze me to posilaji cele znova ale prej naposledy 😁


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma