Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Oznámení

Stránky: 1 [2] 
Nový SSL certifikát pro Grower.cz - Klikni zde pro originální téma
muso
Zatiaľ sa sem dá dostať cez Firefox > about:config > security.tls.version.min > 1
Ktokoľvek má prístup k DNS záznamom domény by mohol nastaviť bezplatný Cloudflare SSL. Kľudne nech sa ozve, rád pomôžem, hlavne nech sa toto legendary fórum zachová.
Piestik
Zdravim, za tymto forom stoji Sensi Seed ? Su uvedeni ako kontaktna osoba na domene. Kontaktoval som ich so ziadostou o upgrade webu. Najde sa tu kontaktna osoba na spravcu webu ? Zasluzilo by si to udrzbu , viem rovnako pomoct.
Cyberneticusss
Mě to šlape na 12 let starym tabletu
hellping
Zdarec, co se stealo že to zas šlape ? Pár let jsem se nemohl dostat na Grower a dnes náhodou kouknu a ono to jako fakt jede ? A pojede to takhle dál a nebo to je jen haluz ?
pineapple
Slape to celou dobu ale je to tu dead a lepsi to nebude, psat cokoliv na internetu je vlastne cim dal nebezpecnejsi
Carllito
citace:
Původní příspěvek od Maxeaux


Zmizol Carlos, uz neni.




Není tedy nějaká možnost dělat to za nej ???
Slunce83
Pokud na overgrow za prezdivkou LemonadeJoe je Carlos tak LemonadeJoe psal posledni prispevek letos v zari. Bylo by mozne to prosim nejak zjistit? Doufam, ze je Carlos v poradku. Je skoda, ze Grower zanika. Rozumim tomu spravne, ze pokud Carlos skutecne zmizel, az platnost tohoto webu skonci Grower uplne zanikne? :(
Neslo by Grower nejak zachranit? Urcite by s tim nekdo ze zdejsich zkusenejsich ITaku rad pomohl.
Carllito
Podle vseho postaci az prijde cas zaplatit znovu domenu a jede dal
Blby je to se zabezpecenim podle me pro hodne lidi problem kvuki kteremu sem nic nedavaj jinak novy clenove asi ani nejsou a starsi clenove sem chodi dost ale vic na kontrolu nez neco pridat treba pro me uz he grower zavislost
Temer denne jsem tu
AladinXXX
2carllito : +-je tak,ale je to o dost slozitejsi....

btw:nemam informace,ani kompetenci,ci pravomoce k zachrane webu,nemam vetsi pravomoce jako zdejsi clenove.......

stale Seržant....:flamer:

A/S
Jálo
Nejsem programátor, jen trochu ajťák. Co vlastně znamená nezabezpečený web zrovna tady na groweru? Pokud nemáte registraci na váš hlavní, ale nějaký fake email, který ani nepoužíváte, tak ok. Dále nesmíte v pm uvádět vaše osobní informace. No a to je asi všechno. Zkrátka někdo se může nabořit do vašeho profilu. Tady žádné online platby neprobíhají a o to tu jde společně s hackem profilu nejvíce. Já v tom žádné velké riziko nevidím, pokud ty 2 body dodržíte. Když bych to měl k něčemu přirovant, tak nezabezpečený web je jako místnost plná lidí a když někdo chce poslouchat, tak bude. Zabezpečený web je vaše vakuum.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma