Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
LED box nostress - Klikni zde pro originální téma
GreenPlanet
Fakt klobouk dolu,jsem zvedavej na vysledek :)
NoStress
heled za prvy jsem uz tyhle moduly zde na foru psal do topicu od aleshe a za druhy co mi to pises do galerie!!! OT jako prase

http://grower.cz/forum/showthread.p...274#post1082274
NoStress
63.den 12/12 dneska naposled svitim a pak prijde tma a pak des a hruza :chef::bong:
NoStress
64.den 12/12
substraty skoro proschnuty tak prichazi na radu tma 24h, pak kouknu jestli je to suchy a kdyz ne tak jeste 24h tmy a pak sekec mazec :)
NoStress
jenom aby bylo na co koukat - už jenom udělám nějakou díru na vývod kabelu a přívod vzduchu (2 vzduchovací kameny na Hailea ACO-9602 (456l/h)), 4ks uchycení na konce se zátkama, navrtám díry a osadím 14 ks rozstřikovačů :)
Tohle seskládání je zmenšenina toho co je v aero řízkovnici pro 105 rostlin a řeknu vám žádná prdel nasadit ty hadice až do konce na Tčka :mutant:

foto č.4 - jak to bude osazený
GreenPlanet
Ahoj,muzes prozradit z ceho to mas poskladany? diky :) vypada to dost dobre
NoStress
65.den 12/12
měli 24h tmu, ještě je nechám 24h a pak kosa
Bárt
citace:
Původní příspěvek od NoStress


Nevim proc ale na par kyti jsou takovyhle svetly listy uplne ve spodni casti (ten druhej stinil tak sel taky :starwars: ), jenden dokonce sam upadnul. ze by uz je kytka nepotrebovala?

To na těch listech máš listovou plíseň (příspěvek 64 a 68, ne ta fotka výše), ta napadá první oslabené listy, takže dole, ale už to stříkat nemá cenu, to bude v klidu.
Jinak na tu watáž máš lepší výsledek, než na jiných kupovaných panelech , co jsem zde viděl. Jednak budeš mít asi kvalitnější diody a hlavně to nemáš zakryté nejakým sklem, jak mají ty kupované, na tom mají dost světelných ztrát. Doufám, že do budoucna zvýšíš výkon, mohlo by už jít o pěknou sklizeň.
NoStress
jestli to byla plisen tak kytky jsou silny protoze vic uz to nepokracovalo - par listu a byl klid :)
jj chci si postavit panel 250 nebo 300w z 3w led
NoStress
Tak za chvilku pujdu sklizet, kytky otocim a necham je tyden ve skrini se zaplou ventilaci - je to dobrej postup?
Dneska mi přišel PH a EC metr... Spadnul mi úsměv - ph 5,6 a EC 0,62 :( AHčka snižujou ještě PH takže se to asi moc dobře nevstřebávalo => mohlo to bejt víc nakynutý...

EDIT:

po kalibraci roztokama Milwaukee pro ktery jsem si dojel do Gshopu:
- PH metr dokalibrovan, ukazuje 7,0 a 4,0 i po oplachnuti vodou a znovavyzkouseni.
- EC metr nezkalibrovan - pri roztoku 1413uS mi to nešlo nastavit pod 1600, takže řeším reklamaci s prodejcem, ale pro teď to beru tak že to prostě ukazuje +0,2EC

zdrojova voda ma tedy - PH 6,5 a EC 0,35 takže pohoda jazz:goldcup:
NoStress
tak a je to.. :)
dexda
Proč to sušíš i s listama? :O Zbytečný materiál, který udržuje vlhkost a zpomaluje sušení. Ty velké listy na dlouhých stopkách při těch pár malých kytkách mohly být ostříhány před věšením. Já třeba stříhám velké listy i z větví dvoumetrových kytek.
NoStress
u venku jsem to strihal druhej nebo treti den - listy povadnou a je daleko lepsi pristup na vystrihavani takze v tom nevidim problema :smoker:
NoStress
takže prostříháno, takový ty mrzáky lístky šmiknu až to budu sundavat ze stonků.. výnos vypadá že nebude nic moc, doufám že to bude alespoň chutnat, při tom prostříhávání to vonělo hodně slušně (přijde mi že už jsem si to někde cítil) a docela se divím že úplně jinak než v květu
NoStress
po dvou bongech jsem byl hodne peknej, ostatne jeste ted jsem :D :D
Withman
Gratuluju. Hlavně, že to funguje! :D Bude tipovačka? Tipnul bych 78g. :)
NoStress
zatim co jsem ostrihal (cca polovina) tak pres 30g + nejvetsi vrsky. az to bude komplet navazeny napisu :)
dexda
Tak tady také něco přidám pro porovnání. Nechal jsem pár klonů - 5 cca o měsíc mladších sourozenců těch tvých White Rhino, které mi zbyly, zakořenit v květníčkách a 7.4. šly do větších nádob a pod 250W MH, světlo 18/6, substrát již min 2x použitý - směs kokosu a běžného substrátu pro muškáty. Celkový přístup lze označit jako JAVES (čti žaves= žádné velké sra...). Zálivka -voda za studny s pH 7,2 upravována zpočátku přidáním HNO3 na snížení pH na cca 6,0 + enzymy+root + Plagron COCO A 3 ml/l Po 10 dnech výměna žárovky za 400 W HPS na 12/12 režim. Zálivka s upraveným pH kys. fosforečnou+ enzymy + Pl COCO A+B po 2-4 ml/l (postupné zvyšování dávky)
24.4. se objevily první kuličky květů a 24.5., tj 36 dní!!! jsem stříhnul, protože květy už byly až moc hnědé. Na to, že se uvádí u W. Rhina 7-10 týdnů květu, byl tohle hotový sprint :) Možná bylo příčinou použití menších nádob, kdy kytky měly kolem 2l substrátu, ale přesto výsledek nedopadl až tak tragicky. Chodil jsem zalévat jen obden, od objevení květových kuliček na ně foukal stolní ventilátor, přítah přirozený otvory ve zdi sklípku u podlahy, odtah samovolný otvorem u stropu. Jak říkám Javes...



Uvidíme, kolik z toho bude, až to uschne a bude to zpracovaný.. tipuju u těch mých 5 kytek 50-80... uvidíme, jak velký mám oči :):einstein:

Tak výsledek je 38g nejlepšího+13g drobnějších + 19 g prcků a květ lístků na výrobu výtažku. Na variantu Javes celkem odpovídající, i při tom "rychlokvětu":flick:
"Piece of s**t"
Jsi šikula. Zbastlit si LED svítidlo a pak pod ním vypěstovat takový paldy je úspěch a je jedno, jestli z toho kapne málo, nebo hodně. Důležitý je, že to funguje. Klobouk dolů :freddy:
NoStress
jeste stale neni navazeno, ovsem abych popsal ucinky:
date si bong nic nic a najednou postupne zjistite ze jste zmasteny jako taga (high).. tri bongy za sebou nedoporucuju, nastesti stavek kdy pada hlava (chvili mi to prislo ze se muzu normalne hybat akorat mozek je nasracky :D :D) vydrzi jen chvili a pak je to takovy to high.. to trva par hodin a pak zase postupne vysumi. zadny uspavadlo, dam si bong a je to jak energy drink - neusnu. Takze dobry na party, do prace, na hrani her, v podstate na jakoukoliv cinnost (slo mi to po tom dost dobre, dokonce i sachy docela sli :)). Kdo chce neco nadoma - gaucovku (na to jsem byl ostatne zvyklej i ja) tak at vybira jinej model nez White Rhino, nebo ho necha dlouho kvest (to nemam vyzkouseno ale melo by to tak byt.

edit:

podle nazoru par znamych hulicu nejlepsi model co hulili takze napoprvy dobry neeee :D
NoStress
Takze vysledek je 72g + neco malo co jsem uz zkouril :)
26dni kvetu (26) se svitilo 80W a az do 66dne kvetu(40) to jelo na plny kule tzn 104W led (ne real spotreba, na tu to nikdo nepocita).
do 26 dne 0,9g/W a do konce to vychazi 0,69g/W

takze zprumerovano 0,8g/W ou jééé :) uvidíme jak to poroste z vody
dexda
Z ekonomického hlediska je třeba výsledek označit jako SKVĚLÝ! Na to, žes to jel prvně, s neznámým modelem a za chodu dodělával, je to udivující.
K+
GreenPlanet
Ahoj,fakt parada,uz mas rozjety dalsi kolo v aeru?
NoStress
vycistim bedynku, do vika udelam 8 der pro kosicky. dam tam vodu + h2o2 a necham cirkulovat. dneska mi prisel novej ec metr milwaukee tak ten zkalibruju (musim koupit kalibracni roztoky). pak si vemu klony wappa a pojedem dalsi kolo :)
NoStress
zkalibrovano, voda s h2o2 mi to proplachla a klony nakoupeny. bohuzel pri vrtani vika mi to prasklo takze se to pokousim slepit a zitra to snad uz osadim kouskama :)
Withman
Teším se na další report. Ať to roste pane! :-))
NoStress
Fotky vrcholovek (jedna mi prisla presvicena od blesku tak 2x), ta nejvetsi palicka v pravo ma jeste extra dve fotky z obou stran :love:

další pěst zde:

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=70279
super..takyjedu ledky a nezalejvam vubec,mam tojeste maly,ale se zvlhcovacem by me to neproschlo jak si to resil ze zacatku? dík a za mě k+
NoStress
vetrak na ofuk ofukoval i substrat..
no ja je plazim po zemi,tak nechcimoc ofukovat,prej to neni nak uplne dobry porad na ne fucet,ale zkusim to nak poladit tady mam šňůru.. http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=70523


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma