Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
GabberLord 600W great whitte shark - Klikni zde pro originální téma
GabberLord
53. DEN 12/12

Zdravím growery, tak zase po delší době přikládám nějaká nová fota zahrádky :) kytičky mají už 53.den 12/12, takže je nechám až do konce a počítám že termín bude 5-8 května. od 1.května začnu svítit už jen 10/14 a od 5-8 bude 3 dny tma, je to tak správně? Bohužel jsem e musel potýkat s dalším problémem a to je usazená voda na dně květníků. Odtok vody z květníků mám řešený dalším květníkem ve kterém je to posazené, každopádně jsem před týdnem zalil trochu více a neuvědomil si tu chybu, a začali se mi dělat ty tmavé fleky na listech, až začali úplně schnout a drtit se. jsem musel jednu po druhé vyndat a dát je na rošt nad díru v zemi ve sklepě, a komplet jsem enzymy prolil, a čekal cca 20 minut než ze všech květníků vytekla stará hnusná voda s usazenýma hnojkama. SMRDĚLO TO JAKO KANÁL! :( Tudíž si myslím že to bylo v zásadě přehnojené tím, že spodky kořenů stáli v téhle hnusné vodě asi týden :( :/ zbývá mi cca 25 dní do konce takže jsem teď 2x proplachoval enzymy abych vyplavil ty sr**ky a očistil je, dám jim ještě jednu nebo dvě salvy 3ml BLOOM+1ml GS a poslední dva týdny už jen čístá voda nastřídačku s enzymy :) Jde to vidět na těch denních fotkách vlevo. Naštěstí se včas ještě vzpamatovali. Paličky jsou oskafované jak cukrem posypané :) nádhera. Stále se ještě nafukují a dělají mi radost. Podle mého tipu bude výsledek dost bídný ale tohle kolo jsem měl samé patálie a přece jenom bylo to mé první :) Ze všech chyb jsem se poučil a už vím jak to další kolo provést mnohem dokonaleji ;)

*p.s. napadlo mě jak zamezit usazovaní vody, a ohromné ulehčení na proplach. Udělám si desku nebo rošt, velikostí přesně podlahy boxu, vyříznu do ní na další kolo 16 kulatých děr o průměru květníků, ale asi tak o 1-2 cm užší, tuto desku postavím cca 20 cm nad zem (upevním) a květináče nasázím jako do formiček. Květináče (bez misek) budou tedy viset nad zemí. Na zem dám fólii nebo plachtu se spádem do rohu, kde už bude otvor na výtok ven a do odpadu :) Takže kytičky budou nad zemí a můžu je vesele prolejvat, voda přebytečná okamžitě proteče dolů skrz a odteče rourou do odpadu. Nic se nebude usazovat a hnít , navíc zespoda bude možná další ofuk menší aby tam byl čistý vzdoušek :) Tak doufám že se mi zadaří a bude to plnit hezky svůj účel ;)
GabberLord
2. kolo fotek ;)
GabberLord
Dle mého tipu, bude výnos kolem 200g, ale sám nevím :) doufám že se pletu a po usušení navážim alespoň 300-400 :)
koogi1
No fota pěkné:) ale listy máš nějaké strakaté
nekolísá ti trošku více PH !!???
GabberLord
držím se na 5.8-6.2 , měřim kapičkama, a záleží na kocentraci hnojek a většinou je to kolem těch 6. Některý listy jsou strakatý asi před týdnem jsem měl trochu problém že jsem si neuvědomil koncentraci hnojek a dával jsem kyseliny stejně jako při 1ml/l a teď sem lil 3ml bloom a 1ml GS a došlo mi to až pak, tak jsem to přeměřoval a už to mam srovnaný :)
GabberLord
65. DEN 12/12 - FINÁLE


Tak máme tu 65 den 12/12 - GWS má doporučenou dobu květu 65-75 dní, rozhodl jsem se už udělat kosu za 3 dny. Můj první grow trval půl roku což je sílená doba co jsem se načekal a nastresoval jestli vše bude v pořádku, ale musim říct že jsme se toho taky dost nauči la vypozoroval, takže už se moc těšim an další kolo :) už jedu pro další sadu tentokrát znovu Fair Seeds 8x Jack Herer a 8x White Widow pod 400W růstovka a 600W květ, sada Plagron Bio a budu zařizovat řízkovnu a trochu si budu hrát a selektovat rostlinky :) Pořídil jsme další odtahy 380m2/h ale stejně pořídim větší a todle dám na přítah. Lampu jsem už přidělal na řetízky a budu ji posouvat co nejblíže rostlin. Opět pojedu hlínu ,na růst light mix a na květ přesadim do grow mixu. Můj tip je zatím kolem 350-300 ale uvidíme :) přiložim poslední fotky, tak posuďte ;)
GabberLord
a teď... 3 dny tma... ;)
Praseone
Vypada to bombove, hlavne fotky susiny dodej :-)) Muj nazor je ze z toho budes mit krasnych 450g sucheho :-) jinak preju vic
GabberLord
Díky :) byl bych rád kdyby bylo víc, ale přece jenom to prví kolo měli holky dost ukrutný a šli ze stresu do stresu, tak se to podle mě odrazí na celkovém výsledku. ale jsem rád na jednu stranu že jsme s tím měl takové patálie protože jsem se z těch chyb alespoň poučil, a využiju to všechno pro další kola. Hlavně budu mít už předem před-vyrostlé řezy z řízkovny a matkárny a v tomdle hlavním boxu už pak pojedu jen 12/12 modely do 60 dní , takže bude sklizeň jednou za dva měsíce , a né jednou za půl roku :D :) Fota dodám ve středu až přijdu z práce a pak až dosuším ;)
GabberLord
[b] Tak jsem nasušil 2357 g mokrého :) spočítám že to proschne 4-5x, takže celkový výsledek tipuji kolem 350-450 :) zašlu večír foto :D
Mr.Sordo
No a tady to ukončíš,nebo ještě sušíš?lol
tak se asi prehulil a uz to nedopsal :D skoda rad bych videl kolik.z toho vytahnul
teatree
V dalším trejdu píše, že 450 g sušiny..
GabberLord
Zdravím, ano bylo to něco mezi 440-460 g, všem se omlouvám za nedoplnění údajů!! M+l jsem starosti s prací a dalších kolech a úplně jsem na to mezitímněkolikrát zapoměl, napsal jsem dokonce smokereport, ale nenahrál :/ takže do zítra to tu máte ;)

Každopádně 8/10 testerů bylo velmi potěšených účinky, ale bohužel nepodařilo se mi pořádně propláchnout a bylo to znát na chuti (škrablavá a hutná až těžká) a vůni ( téměř žádná napovrch, po nastříhnutí však silné aroma takové té"voňafky" :D

to be continued... !
Kalashnikova
Jinak az najdes nejakej model ze seminek kterej je za 2 mesice hotovej tak mi napis prosim te. Protoze bys byl hrdina :-D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma