Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
NFT / Flo-Gro 600w + 400w Recon + NL, OB - Klikni zde pro originální téma
Hopík44
Síť Flo Gro ReCon :leaf:


Opět pouze palice nad sítí















Hopík44
ReCon :leaf:

Dvě noci stříhání, plné šnůry a stále to není všechno.
NL jsem bohužel zapoměl nafotit, už to bylo k ránu a únava byla značná a podpořená zkušebním brčkem Rekona kterému jsem odlomil nechtěně jednu ze spodních větviček při manipulaci. Takže jsem dal sušit a při kose si na ní vzpoměl a byla teda kvalitní.





Na tom polštáři je asi 1/2 ostatní se ještě slunili a užívaly poslední minuty pod lampou.
Kupička byla vysoká asi 30cm, fotil jsem i z boku ale fotka je nepoužitelná.
Hopík44
A abych nezapoměl dávám foto zbytku kytek které ještě žijou v systémech a mě čeká další stříhání. Tedy jsou jen odebrané vršky asi 20-30cm ostatní co zbylo je na foto
fanan
ahoj zajímal by mně ten recon.byly to feminy nebo regulary. chtěl jsem to koupit že bych z toho střihnul nějakej pěknej kros ale prej je to dost nestabilní.tak bych se rád zeptal jestli to nevyhodilo hermáče.
Hopík44
Zdravím,
fananovi jsem už dávno psal ale abych tuto otázku tady nenechal otevřenou:
Byly to reguláry ze semen ale já mám matku z řízku té nejlepší ze semen, se svolením matkaře, kámoš, od začátku jsme do toho takto šly. Měl jsem celkem 3 řezy ze tří nejlepších kytek a ted mám jednu, ještě jsem je proselektil. Na selekci od začátku jsem neměl zrovna místo. Ani na matky nebylo místo, proto zůstala jedna.
Hopík44
Pár fotek, jen tak.


Vše na fotkách je ReCon
Hopík44
Northern Lights :leaf:

Vyrostl jako jediný, nebo se o to pokoušel kdybych ho nedržel do výšky 100-110 cm

Vůně je celkem slabá ale sladká s nádechem jehličí, ale účinek je ohromný, na pár minut méně odolného jedince posadí na gauč ale potom pozvolna a pomalu opadává tak dvě hoďky ale dá se u toho pracovat.

Celkem 7 kytek 258g





Ta první fotka se mi tam omylem zatoulala, jinak to jsou spoďáry z Recona ped sušením na hash.

a ta poslední je tam zase 2x a to když jsem se snažil přes edit odstranit tu první. No nic.:biglaugh:
Hopík44
Orange Bud :leaf:

Dosáhne výšky 60-70 cm, palice jsou tvrdé a krásně sladce voňavé.
Tak i chutnají, sladce s nádechem pomeranče nebo mandarinky.
Účinek je pro zvyklejší kuřáky spíše na denní pokuřovaní a vychutnání chuti a vůně, na gauč nepošle ale příjemně prožene mozkové závity obzvláště při nějaké tvorbě!

Celkem 8 kytek 216,5g
Hopík44
ReCon :leaf:

Výška 70-80cm. Palice nakynuté bambule ale žádný šutr na pohmat.
Vůně citrus s pepřem, nemůžu si pomoct, tak to i chutná, sladce, citrusově a trochu pikantně.
Jinak zmašťovák ohromnej! Do práce ani náhodou, takže odpočinková záležitost ale dá se fungovat po 15 min opadnutí. Drží tak 3 hoďky příjemné zmatenosti a myšlenkových pochodů na plné obrátky.
Při řeči prostě myšlenky předbíhají řeč až moc, takže dokončená věta už je vlastně o něčem úplně jiným.:D :D

Celkem 18 kytek 340g
Hopík44
:leaf: Konec zvonec / sečteno a podtrženo :leaf:

Celkem 814,5g + 5l kýbl spoďárů a 10l listí na hash

Toto kolo dopadlo na to kolik problémů bylo na začátku celkem obstojně.
Překvapil mě však výnos jednotlivých druhů na kytku
1. NL 36,8g
2. OB 27,06g
3. ReCon 18,88g na jednu rostlinu.

Děkuji všem za sledování, rady, připomínky, dotazy, PM a hlavně K+
Hopík44
Ne Ne Ne :drools:

ReCon

NE můžu si NE dovolit to jsem NE dat!!! :rasta:

:leaf: :leaf: Loučím se z tímto pěstem s brčkem právě z oné paličky na foto. :leaf: :leaf:

:rasta: Takže řádně!!! :rasta:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma