Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
Apeho pvní INDOOR - Klikni zde pro originální téma
Apofish
Tak po delší době jsem opět zde. Tentokrát se vzduchotechnikou do mé květové místnosti. Je v ní větráček, který zvládne 106M krychlových za minutu. A pak aluflexem taženo ven větracím potrubím. Jediný problém je s hučením větráku. Jak nejlépe to odhlučnit ? Skelnou/minerální vatu tam moc rvát nechci.
První foto je přechodka ze čtverce na kruh, což je šikovné :)
Apofish
Tak jsem dnes přepl. Holky mám akždou jinak velkou, tak snad to nebude na obtíž. Další kolečko si musím dávat pozor na výšku.
Apofish
Tak 9. den květu. Paličky se už klubou.
Celek.
Palička.
HERMAČ ????
sailinder
zdarec,podla ceho si zistil,ze na tej poslednej fotke je hermac,ja to este nevidim,a nani to nahodu ten automat,inac podla teho jak je vytahnuty,a malo kosaty bych povidal,ze je to cisty samec,ale niektore automaty sa tak tvaria,aa nevetvia,idu od hlavneho stonku,este chvilku pockaj,az mu vylezu naozaj viditelne gule,zakial ich neotvori tak mas cas,to len aby si sa neunahlil...
Apofish
Právě si nejsem jistý. Ale chlap by to neměl být, má nahoře krásnou paličku. Pak nafotím ještě detail toho, podle čeho jsem si myslel, že má koule :) Každopádně budu rád, když to HERMÁČ/KLUK nebude
petis__
Já myslím že ty koule tam jsou vidět, takže nejspíš hermáč. Buď ho vyhoď celého nebo průbežně otrhávej koule, ale buď pečlivý, jinak ti může oprcat zbytek osazenstva ;)
Apofish
Když to všechno otrhám, tak to bude OK ? Protože kyti má opravdu dost paliček, byla by jich škoda. Přikládám detailnější fotky
sailinder
takze je to totalny hermac,ked chces ho mozes skusit kastrovat,ale je to piplacka,hlavne ked sa ti gule schovaju za pistise k hlavnemu stonku,a dojde k cistej prcacke,takze ja bych radil,bud ho daj niekde mimo,a tam ho kastruj a skus ho dojet,a pel s hermouse,ked opelis samicku s regular semen,tak by ti mala dat feminizovane semienka,alebo utres slzu a vyhodis ho ven...

na tej 3fotke s prispevku 107 sem si vsimel dobre, brebericu(dospela sviluska)
petis__
Já bych se ho zbavil, vypadá to že má těch koulí fakt hodně a výsledek by stál stejně za nic a pyl bych taky nepoužíval.
Apofish
Asi ho zkosím. Je nějaká možnost použít ho na mast ? :-)
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od Apofish
Asi ho zkosím. Je nějaká možnost použít ho na mast ? :-)


no šance je, ale musel bys toho nashromáždit o dost víc, tohle je nic :)
Apofish
Hermáč už je izolovaný, tak uvidíme :D Co z toho nakonec bude :-D
Edit: Přidávám fotky
1. Osazenstvo. Ta nejhustší se mi nějak rozjela do velikosti :-D
2.Palička Northern Light Samonakvétačky
Apofish
Tak Hermáč se nakonec osypal hromadou koulí, na izolačce mám další 2 a jednoho, u kterého si nejsem jistý. Polárky AF jsou sice malé a nerozvětvené, ale pěkně se mi osypaly. Bohužel jsem 2 dny nebyl doma a trošku se mi jedna připekla, ale snad bude OK. Paliček je hodně, ale nejsou extra velké. Uvidíme, no. Jak poznám, jestli už nepřejíždím tu dobu ? Mají zhnědnout ? Díky za radu
Apofish
Maly pokus. Co rikate na tohle? Jede to 10 dni :-) Pod 5w led zarovkou
sailinder
uplne v pohode,casem ked tam das aspon 23w usporku tak docilis krasnu bonsayjku,jak to mam ja s perlu,az sa cudujem,co dokaze pod 23w usporku vypestit...
Apofish
A je to hulitelne? Posles, co tam mas? :-D
sailinder
to este nevim ci je to hulitelne,byl no name,ale premenoval sem ju na perlu,a je krasna vypalictena,a je to nejaka sativa,protoze je v 76.dni a stale kvitne a furt nove a nove pupene,a konzistencia palicky jaa taka polotvrda,palicky su tvrdsie jak sem mal s outdoorku,tak to huleni budem vedet,az to probnem,ja netestujem dokial to nie je vsetko jak ma byt...
Apofish
Tak to ma byt. A ta usporka? ;-)
Apofish
Menší up. Rozrostlé jsou NO NAME. Tenké, ale s pěknýma paldama je Polárka
Apofish
Nejak se to potentilo. Uz mi zbyly jen 2 no name. Vsechny ostatni jsou Hermaci, coz me sere. Z toho plyne, ze do no name uz nejdu. Je to na nic. Polarka snad ok. Pridavam foto me budouci snad matecni rostliny pro rizky Jacka Herera. Jedu stale pod 5w bodovkou, budu ale muset prikoupit jeste tak 3-5,aby nasvitili celou kyti
Apofish
Tak jsem si postavil takovy mensi panel na ty ledky. Vyvrtal jsem do nej vice der pro pripadne pridavky, ale zatim tam budou 3x teple svetlo a 2x bile svetlo. Cele to bude zrat 20w, tak uvidime kam se s pokusem dostaneme. Samozrejme pod ni pujde jiz muj rozjety Jack Herer. Uz ho musim presadit a dat do vetsiho roomu. Z tohohle uz protéká. Jak ten ctverec spravne chytit, aby se neprevazil?
Apofish
21 dní pod LEDkou, Jack Herer.
Jinak paličky Northern Light.
Poslední je no name.
Apofish
Menší up. Jack Herer pod LED a ostatní Polární záře a no name pod sodou
Apofish
Tak jsem sklidil, bylo toho NO NAME 36,6 g a Polárky 6.8 g. Teď jedu toho JACKA pod LED, co jsem sám dělal.
"Piece of s**t"
[QUOTE]Původní příspěvek od tuffgong1
Re: přímotom...

Tady bych rád upozornil že elektricke přímotopy mají kolikrát wýkon 1000w a více třeba i 2000w není vyjímkou... Tím chci říct že vytápět box přímotopem je dost drahé.

Bavíme li se o tom 1000w přímotopu tak za 30 dní vytápění zaplatíš +- 900 kč za eletriku při periodě 18/6 a +- 1800 kč při periodě 12/12 . Tak na to pozor aby jsi nebyl překvapenej učtem za elektřinu :-)
[/QUO

Jen podotknu, že nejlepší a nejlevnější řešení je malý teplomet o příkonu 400w s termostatem, dnes zakoupitelný do 400sta korun (Tesco, Elektry) zavěšený (nebo i jinak umístěný) co nejblíže nádechu v boxu. Vyzkoušeno, venku -15, v cimře 10, v boxu si teplomet přifoukával dle potřeby jakmile teploty spadly na 18 začal, při vytopení na 21 se vypnul. Díky silnému větráku dokáže opravdu zvednout teplotu v boxu 1x1x2m za 1-2 minuty o 3 stupně (1-2min akce ku 10 minutám pohovu, za 1 "noc" spotřebovaly fakt asi 0,3kwh, což je prd.
Apofish
citace:
Původní příspěvek od "Piece of s**t"
[QUOTE]Původní příspěvek od tuffgong1
Re: přímotom...

Tady bych rád upozornil že elektricke přímotopy mají kolikrát wýkon 1000w a více třeba i 2000w není vyjímkou... Tím chci říct že vytápět box přímotopem je dost drahé.

Bavíme li se o tom 1000w přímotopu tak za 30 dní vytápění zaplatíš +- 900 kč za eletriku při periodě 18/6 a +- 1800 kč při periodě 12/12 . Tak na to pozor aby jsi nebyl překvapenej učtem za elektřinu :-)
[/QUO

Jen podotknu, že nejlepší a nejlevnější řešení je malý teplomet o příkonu 400w s termostatem, dnes zakoupitelný do 400sta korun (Tesco, Elektry) zavěšený (nebo i jinak umístěný) co nejblíže nádechu v boxu. Vyzkoušeno, venku -15, v cimře 10, v boxu si teplomet přifoukával dle potřeby jakmile teploty spadly na 18 začal, při vytopení na 21 se vypnul. Díky silnému větráku dokáže opravdu zvednout teplotu v boxu 1x1x2m za 1-2 minuty o 3 stupně (1-2min akce ku 10 minutám pohovu, za 1 "noc" spotřebovaly fakt asi 0,3kwh, což je prd.


Jo, to se dá. Ale teď na léto je to jedno. Dnes jsem dal klíčit AF AK47. Pak čekám od Ministry of Cannabis - Big Bud XXL a Zensation. Jsem zvědavý


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma