Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 
LED 240W / 4x bubbler 10l / Mazar, White Rhino a Durban p. - Klikni zde pro originální téma
LuckyBoy
citace:
Původní příspěvek od dmtart
spíš bych se zamyslel nad tím na co se ptal VEGAN...
..také mi to hnědlo..kdybys hledal tak to tady najdeš..do bubláku (hydra) se očas přidává i preventivně peroxid vodíku...v tvém případě bych ho okamžitě přidal a pak to párkrát zopakoval ..mě to vždy pomohlo
..když už to bylo opravdu špatný,kořeny smrděli a už sem jim dával sbohem tak mi někdo poradil peroxidovou lázeň..do kbelíku s 5ti litrama vody dám 1-1,5deci(dával sem i 2,5) 33‰peroxidu no a při výměně roztoku v bubl.dáš víko i s kytí do lázně(jen na omezenou dobu!!!cca uplnej max je 5min)
..peroxid doslova vyžere zahnilý kořeny,sliz a jiný hnědý a zapáchající neduhy....mám to vyzkoušený nesčetněkrát a funguje to...vyndáš uplně čistý bílý kořeny..je to docela rachot šumí to pak jako blázen..
..takovej Soun of white noise...ale to už je zase Anthrax a jeho skvělý album..a to sem nepatrí
čus a at to roste
!nejdřív hledej,pak se ptej!

všiml sis toho datumu posledního příspěvku?
a zase ten peroxid....
nesmysl
Peroxid nikdy nemíchat s jungleindabox
otoxy
Moc pěkné.
Kartac
moc krasny


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma