Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
105W cfl rast, 250W kvet 4krat great white shark - Klikni zde pro originální téma
Nicker
Za mě 70g ;)
tominoza
88.5g
Connoisseur
69g
Hy3nA
101 tam bude :)
LonGermaX
111 g dobry vysledek. jedu taky GWS ja pocitam ze budu sekat v 65 dnu. Co ty na to, neni to brzo?
mikael
Tipuji 104g suchého bez stonků.
ThaRems
116 g
josip222
102 g
Vitas
95g
sailinder
:crazy: mam radost z vasich tipu,o takej gramazi sa mi ani nesnilo...
filipec
90
sailinder
takze zdravym vseckym zucastnenych na tipovacke,s mojho pestu sem spokojny,bol to prvy indoorek,takze keby sem s teho mal len 20g vubec by mi to nevadilo,islo mi hlavne o zabavku,a v zabavke budem pokracovat,mimochodem uz sem zacal novy threadek,to len keby to nekoho zahjimalo,ale aby sme sa dostali k jadru veci,takze v prvem rade by sem chcel zhodnotit cely pocin,v kterem sem sa lecos poducil,a nejake tie veci pokefoval,jak to ma byt,sak s chyb sa clovek uci,zistil sem,na konci pestu,ze studnicna voda mi tece ph 8,2 coz je kurna dost,takze tym,ze som tam pridaval hnojiva,tak sa to urcite znizilo,ale urcite to nebolo ono,uz mam ph meter,takze uz to ph budem kontrolovat(kiticky tym ph tak strasne nestradali,aspon sa tak netvarili),taka druha skusenost,co som si zobral za ponaucenie je,ze treba vystikat palicky ktore uz nemaju sancu dohnat ostatne,a za tretie sem zistil,ze na cfl je nutnost sietka na scrog,takze tri vypichnute chyby,a tak sa presunme k vazeniu po jednotlivych kitickach:

žraločice:
31g.
17g.
17g.
20g.

Perla:
12g.
jelikoz tip na perlu bol len jeden tak to vyhral Nicker

palicky boli ocistene od stoniek,a spodnych prtusu bolo toho krasne vonavych(a to doslovne) 85g.

a tymto chcem vyhlasit vítazov tipovacky ktori su dvaja,pretoze nemam vahu na desatine cisla,a bolo by to nespravodlive,takze za tipovacku posielam k+
yabasta 88g. tominoza 88,5g.
tak aby sem to objasnil,neviem ci to yabasta myslel aj s tipom na perlu,alebo bez nej...?
a tominoza mal tip 88,5g.a jelikoz nemam mikro vahu na desatine cisla tak berem jeho tip 88g.


tak a abych to cele zavrsil tak suche palicky vonaju uplne luxusne,mne vonaju po chmeli a grapefruitovych supach, chut je lahka neobycajne sladka a neskrabava a nedusiva, chut ma jemny nadych maty a lahko zemity,ale este sa prelezi a chut urcite bude este lepsia,uz horsia byt nemoze, stav s tejto zralocej slecny je ukludnujuci az vytuhnutost,a zaseky v myslenkach(miestami sanka na prsa),navaly rehotu,a to sem bol sam, stavek trva asi tri hodky,a pozvolna ustupuje,v mojom pripade dost brutus,v robote nebolo do coho kopnut,tak o 13tej zhulba z jednej sklenky,a o 15.30 sem nebol schopny odjazdu z rachoty(netrufel sem si soferovat)


tak sa chcem vsetkym podakovat za k+ a pestujte a pozivajte trafku na zdravicko...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma