Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
first grow | 250W | 0,3m2 | JH x E | SCROG - Klikni zde pro originální téma
WIRKLICH

citace:
Původní příspěvek od ladikfzr
koukám na to s takovým ůžasem že mám problém zavřít hubu :)


dík, fakt mě to těší hoši :-) na poprvý se mi to povedlo, čekal jsem tak 30 gramů, když jsem přepnul :-D

ale musím vám říct, že mám vyplněno asi tak polovinu, možná maximálně 2/3 prostoru - šlo by tam udělat víc, tak se možná o to pokusím ještě než tu skřínku vyměním za větší... - ještě jedno kolo a pak řízky na out :) a pak po květnu si zas pojedu in :)

kdyby někdo chtěl nějaký rady nebo otázky, jsem k službám
WIRKLICH
tak prej svilušky... :/ nevím jak je to možný, ale prej tejden a jde to pod kosu - o svátky :D tak to nestíhaj.... uf..... ale nevim už mě ty brouci ...... !!!!!
Hy3nA
nebudu opakovat, že se divim tomu, co si z těch ošmikanejch koštat dostal, jak už se tu psalo, ale K pošlu :)
WIRKLICH
hele jo, nejsou to košťata :-D zejtra udělám detaily, rozstříhám síť a vyfotim to po květináčích :-) a pak už jen průprachy a na ježíška to seknu....
mimochodem, díky, ale já si to takhle nějak představoval - né tak tvrdý, ale takovej scrog jo.... jsem na to zvědavej, kolik toho bude na váze
chlapeczlesa
Pane wirklich, das ist wirklich zázrak. Když jsem viděl fotku jak jsi to oholil, tak sem si říkal, že to je blbý. Při mém prvním pěstu jsem to taky vočesal a vyhlásili mě tu jak malýho hajzla. Že prej v solární elektrárně taky neběhaj hoši s kladivama a nerozbíjej panely aby zvedli výnos...a hle ono je možná lepší to skutečně vorvat...jsem z toho jelen. Každopádně to vypadá fakt moc dobře. K+ ti letí!
WIRKLICH
co Ti na to mám říct :shots: nemám ten nick a avatar jen tak :freddy:
asi to ještě nikdo z nich nezkusil protože se bojej, já se o ně staral s citem.... a přesně něco podobnýho mi řekl předevčírem kámoš... "Dělal sis to co jsem Ti radil úplně po svym a je to ještě lepší než jsem si dokázal představit na první kolo... když občas jdu na grower, tak tam nechápu ty debily co si myslej že když daj klíčit semínka pod lampu kde maj 30°C že ten studenej parapet bude mít taky 30°C a pak pomlouvaj seedbanky :D " - jeho příklad (jakože mi radil ať to zastříhnu než přepnu, listy nestříhat a pod.... a já když to zasříhnul tak FIM a nechal vzpamatovat a pak přepnul, listy jsem stříhal atd.)

k tomu ostříhání, nechal jsem jen pár listů a už jsem měl vypozorováno že ty malý co rašej vyrostou třeba za 2 dny, tak jsem věděl že to tak kytka zvládne... a do týdne to byl zas ten samej keř :-) ...zítra rozsříhám síť, zas to oholím skoro na stonky, nafotim to venku ze skříně, poprvý propláchnu a nechám dojet ty spodky...

:einstein:
WIRKLICH
nedalo mi to a ještě jsem musel vyfotit stonky :D stihnul jsem to jen tak tak, akorád šli spinkat... :rip:
WIRKLICH
tak ode dneška sundání scrogu a průplachy, přihazuju koštovačku fotek co nahraju až sklidím :micro:
WIRKLICH
update - 55 den květu :

http://youtu.be/QW4O8JhfY-U

http://youtu.be/201A5ahMlPs
:girldevil


UP : 58 DEN

http://youtu.be/goV1KgJp_EQ
:injured:
WIRKLICH
proplachuju... asi po šestý, ale už jsou dost vratký, tak se to špatně vyndavá a přenáší, hnojky z toho už netečou (jen co mám chycený po okrajích květináče- a ty jen když je namočím tím průplachem)... takže uvažuju že dneska poslední polední právoplatnej průplach a pak už jen zalejvačky vodou bez vyndavání(dokonce nějaký palice jsou tak těžký že je ten stonek neudrží, ale ani se nezlomí). jinak, sklízet bych už mohl, většina paliček má zakalený nebo dokonce už mléčné trychomy, ale podle kalentáře to má ještě 10 dní a nemám dojetý spodky a úplný vršky(udělaly se mi tam vrchlový kalíšky, jestli jsi viděl to poslední video) tak to ještě nechám... vzhledem k tomu, že do konce roku už je zbytečný sklízet... jinak chuť zatím nic moc , prostě skéro, vůně lehká ovocná....a každym průplachem lepší
:whisperer a už jsem zhulil pár g spodků :satan: :eek:


:megafon: FOTO ZE VČEREJŠKA, MÁM I VIDEO, ALE MÁ 700MB, TAKŽE CHVILKU ZTRPENÍ:einstein:
WIRKLICH
https://www.youtube-nocookie.com/embed/RYCsIUXfylA :popcorn: :mutant:

63 den květu, poslední průplach
filipec
citace:
Původní příspěvek od Mongol
no super !!

koukám, že kytkám nevadí voda přímo z kohoutku při proplachu . . :)


Vůbec ne, můzu doporučit..pak je ještě dobrý po "prosprchu" prolejt
klasicky odstátou vodou s upraveným ph
WIRKLICH
ono je teď PH úplně jedno, spíš bych řek že by bylo lepší mimo limity aby kytky dostaly šok... dělal jsem to jen 8x, už mě to nebaví a příjde mi to k ničemu, špinavá voda tekla jen do druhého průplachu :/

jinak samozřejmě nevadí, jde o to aby jsi dostal pryč hnojiva a čím těžší(tvrdší) voda, tím to jde líp-fyzika...
já to cca 2h potom (až to malinko proschne) proleju normální vodou -pro klid duše (třeba s flushem ale není potřeba) a ony to v pohodě ještě vypijou :bravo:

taky mě napadlo to jen ostříhat od palic a jet na nich druhé kolo, ale v posledních dnech si to snažím spíš rozmluvit :D
:pimp:
WIRKLICH
čau zelináři, tak koštuju spodky a musím říct že ihned high nákop až si musím dát 2 cíga abych nezačal něco kutit :D potom už jen pohodičkovej stav na kterym se dá dělat všechno :love:
chuť zatím nijak vyjmečná, prostě vlhčí s příchutí skéra...
jinak paličky mi po mym experimentu začínají modrat (až duhovatět) - vrchní listy - v místnosti kde jsou občas otvírám okno a snižuju teplotu i pod 20°C. chtěl jsem zkusit mou myšlenku, že většina fen se dá zmodrat a né jen BB... :) mám připraven i experiment s okořeněním přichuti, ale to tu radši nechci pitvat :D trychomy mléčné, den květu asi 65 z 70... akorád nevím jak je to s tou tmou na konci, počítá se do těch dní? - takže bych měl zhasnout už pozejtří? nebo to mám nechat do 70 a pak na 3 dny zhasnout ? ...no nevím, zkouknu to pod lupou a podle toho zhasnu...
:smoker:
filipec
citace:
Původní příspěvek od WIRKLICH
čau zelináři, tak koštuju spodky a musím říct že ihned high nákop až si musím dát 2 cíga abych nezačal něco kutit :D potom už jen pohodičkovej stav na kterym se dá dělat všechno :love:
chuť zatím nijak vyjmečná, prostě vlhčí s příchutí skéra...
jinak kytky mi po mym experimentu začínají modrat - vrchní listy - v místnosti kde jsou občas otvírám okno a snižuju teplotu i pod 20°C. chtěl jsem zkusit mou myšlenku, že většina fen se dá zmodrat a né jen BB... :) mám připraven i experiment s okořeněním přichuti, ale to tu radši nechci pitvat :D trychomy mléčné, den květu asi 65 z 70... akorád nevím jak je to s tou tmou na konci, počítá se do těch dní? - takže bych měl zhasnout už pozejtří? nebo to mám nechat do 70 a pak na 3 dny zhasnout ? ...no nevím, zkouknu to pod lupou a podle toho zhasnu...
:smoker:


normálně to počítej do doby květu, 70 dnů není nikde napsáno, ne?
řiď se tím, jak to vypadá ;)
WIRKLICH
jj to říkám :D ...takže už mám tejden zpoždění dopč :D :D :D :D

:girl:
WIRKLICH
hoši, teprve dneska jsem to začal stříhat a vážit, ochutnávka ze dneška
WIRKLICH
:whisperer pánové, tak jsem to zvážil, přičetl to co jsem odhulil (1/3 jsem sklidil a 2/3 ještě nechal jet a sklidil pozdějc) z 1/3 bylo 87g .... tzn průměr na kytku 28-29g - to byl 'nejmenší' truhlík. a z druhé části sklizně byl průměr na kytku 31-32g...
nebudu vás napínat, těch zbývajících 6 kytek(na této fotce+jedna z tý první) mělo 185g (na jedný bylo takřka 50g!!! hádejte na který ) , když to sečtu (sčítal jsem to 5x) je to pouhých 271g (GE index 1,107) ... takže bohužel, můj tip 136g nevyšel :(
chci podotknout, že číslo je opravdu úplně suchej produkt(možná že i moc) - s co nejmenšími stonky a bez spodků které jsem ostříhal, když jsem sundal síť kvůli průplachům (takže vážně z 90-95% jen vrcholy SCROG jak jsem si maloval v prvním příspěvku). jsem z toho nadšenej, ale zároveň zaraženej a vyděšenej jak se mi to povedlo...

jo a jinak, vážil jsem i stonky a nej palice... nej palda měla 6,45g(hned ta v půly u dveří) na druhém místě byla v pravém vzdáleném rohu - 5,04g.... stonky po ostříhání produktu měly od 1.6g po 3.9g............. no nic....... asi si teda zasadím další kolo :D snad jsem vám dokázal, že pěstovat jde lehce, jen to chce chtít, vžít se a přemýšlet....
:goldcup: takže tohle můj první indoor.... :love:
:rasta:
filipec
citace:
Původní příspěvek od filipec
Ty vole, pokud tam máš přes sto vrcholů (a že to tak vypadá),tak to pod 200g nemůže jít :D
A to to ještě nabobtná, trochu se bojim, že ti asi budu hodně záviďet :)
Držim palce ať to zdárně dokončíš


jó vole, já Ti to říkal :D
gratuluju ke skvělýmu výsledku a k síni slávy ;)
ať se daří ještě líp! :)
WIRKLICH
ano, měl jsi pravdu, já počítal zas 110 vrcholů = 100g + ..... chceš na košta ? :D už mám jen tak půlku, žahnu dva, tři grámky denně :D :hanged:
ale těžká, ovocno-hašová dobrota, neříkám nic... :banana:
prenda
Stříhání listů u květinek ti zvyšuje riziko plísní. Ustříhnuté konečky začnou většinou lehce usychat a při vyšší vlhkosti je to hned. Nepozoroval jsem že by to přineslo něco pozitivního.... Ale pěkný výsledek :).
WIRKLICH
já vím, že se to do síně nehodí, taky to nechám promazat... ale než se tak stane, mám tu pár fotek ze zákulisí :)
Lipánek
Ahoj

Tak já jen čumim takovej začátek a a úplně famózní konec!!!
To je velká paráda letí K+:-)
bull
citace:
Původní příspěvek od WIRKLICH
[i]

jinak samozřejmě nevadí, jde o to aby jsi dostal pryč hnojiva a čím těžší(tvrdší) voda, tím to jde líp-fyzika...
:


Ahoj, máš to moc pěkný!
To PH je skutečně jedno, jen co já mám vypozorovaný: vodu z kohoutku mám Ec 0.9 a pokud se tím snažím vyplachovat, potřebuju cca 3x tolik vody oproti dešťovce nebo destilce. Destilkou proleju 5l a mám cca 0.3, kdežto z kohoutku EC 0.9 mám po 10l stále 1.2.
Vlastně je to stejný, jenže tam pak mam 0.9 shity z vody.
Dále se taky podle mýho na tu tvrdou vodu nemůže navázat tolik solí, jelikož je už "plná"..


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma