Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Swet cheas Radium RNP-T 150 W - Klikni zde pro originální téma
Mahnee
8.novacku
Mahnee
Holky za tmy..
Scroo
pekne kytky na 26. den RUSTU uz chci videt jak budou vypadat ve 26. dnu KVETU .....
Škopejda
jaký jsou rozměry té nové skříně? možná to někde píšeš ale já to přehlédl.
nacpi tam v příštím kole víc rostlinek co jsem tak koukal na ten prostor tak třeba 12 se jich tam vejde určitě.
Mahnee
Cus Scroo ja jsem to spletl tohle 26 den kvetu akorad jsem to napsal spatne musim to prepsat:-D

a skopejda:rozmery jsou 120 ctverec a 170 vyska. Tedkon tam mam jen dve protoze jednu jsem musel vyhodit kvuli tomu ze se mi zblaznila ale uz jich mam novejch 8 rozjetejch tak je tam pak dam;-)
Škopejda
dej jich tam víc než 8 vůbec bych se jich tam nebál dát třeba 16...
já mám 90x90 a v příštím kole jich pojedu buď 12 nebo 16, to ještě uvidim
Mahnee
ja bych jich tam dal klidne vic ale vyklicenych seminek mam jen 8 myslel jsem ze to bude stacit:-(a tedkon nez koupim semena a nez vyklici tak tech 8 uz budou vetsi a nekoho kdo ma rezy bohuzel nemam takze asi budu muset u tohoto kola zustat na 8:-(
Škopejda
8 je taky dost, pěkně si je nech rozrůst a ať to jsou pořádný keře :)
Mahnee
Premejslel jsem o siti myslis ze by to melo smysl?
Mahnee
Ahoj lidi muzete mi prosim nekdo poradit jak poslat soukromou zpravu?tedkon jedu internet na mobilu a mam v tom na hovno prehled:-Ddekuji
Mahnee
Cabas kluci muzu hodit zarivku Philips TLD 18W na rust aspon na chvilku? dal mi ji kamos ze natom delal rust a ze docela dobry ma sice jen 1200lm ale ma pekny modry svetlo.. Dik za radu ;-)
Stanton
Vzdyt mas kytky v kvetu tak na co 18W zarivku?Samozrejme ji tam muzes dat ale myslim ze je to zbytecne.
scunk
Asi myslí na ty prcky v kelímcích. To určitě můžeš. Jestli myslíš nad kvetoucí holky, tak je to k ničemu..:-)
Stanton
Aha tech jsem si nevsiml.Na ty male vyklicene tim klidne muzes chvili svitit,zalezi jake to ma spektrum .
Mahnee
Ano myslim na ty male a parametry zarivky jsou Výkon18 WPrůměr26 mmDélka590 mmBarva světlachladná bíláBarevná teplota4000 KSvětelný tok1200 lm
scunk
Na prcky jí určitě použít můžeš. Jen jí nedávej moc vysoko od rostlin aby se ti prckové nevytáhli.
Mahnee
jj mam to asi max 4cm nadtim je to uplne studeny a nehreje to vubec takze je to v pohode;-)
Mahnee
29.den květu a fotky malích slečen. 6 jich je peknejch ale ty dva mrzaky co jsou uprostred u asi poslu ty se nehejbou :-D
Mahnee
jedna palicka
Mahnee
...
Mahnee
Tak přidávám foto 30dne květu. Holky jsou v polovine kvetu a vypadaj jak vypadaj. Zacinaj docela pekne cukrovatet a krasne voni;-)
str3p
:) Zdar.

Hele kdyz uz rves ty lupeny, tak je utrhni i s tim stonkem.
Takhle to vypada fakt divne :).

pic
Mahnee
Zdur jsou tam 4 spatne utrhli takze si myslim ze zas takkva katastrofa to neni;-)ale utrhnu to poradne dik za postrech;-)
Mahnee
Ahoj lidi, prosim chci se zeptat. Mam ty novy mali kyticky v kelimku ktery maji 1,5dcl ukazka na foto. Muzu to z toho presadit rovnou do velkeho kvetniku ktery mam teku 11L nebo bude lepsi jestli to presadim jeste do mensich coz mam 3l a pak az presadim do 11l. Na FAQ pisou ze je to lepsi presadit 3krat a o urcitych litrech kvetniku. Jestli to mam udelat tak jak pisou 3x nebo to jde o jedno presazeni zkratit aniz by potom byli nejaky nasledky nebo tak neco.. Dekuji za odpovedi ;-)
sk8
To ti nestačí co je napsaný ve FAQ? Ano přesaď nejdříve do 3L.
Škopejda
Jen ať se ptá!!! Líná huba holé neštěstí. Taky jsem to četl v FAQ že se to má dělat, ale já to nedělám. Dávám je rovnou do velkých. Dříve jsem to dělal tak, že jsem je dával postupně do větších a větších ale na můj výsledek to nemělo žádnej vliv, jen to byla práce. Třeba se pletu, je to jen můj postoj, ale příde mi to zbytečná práce
Stanton
citace:
Původní příspěvek od Škopejda
Jen ať se ptá!!! Líná huba holé neštěstí. Taky jsem to četl v FAQ že se to má dělat, ale já to nedělám. Dávám je rovnou do velkých. Dříve jsem to dělal tak, že jsem je dával postupně do větších a větších ale na můj výsledek to nemělo žádnej vliv, jen to byla práce. Třeba se pletu, je to jen můj postoj, ale příde mi to zbytečná práce


Ahoj , taky bych to tak udelal,presadil bych to rovnou do velkeho.Myslim ze je to lepsi nez presazovat nekolikrat,pac kazde presazeni je pro kytku sok a sok znamena zpomaleni rustu.Ve faq je to ale mysleno dobre,ze kdyz se kytka presadi umozni ji to novy rust korenu do stran , coz znamena vic zivin z noveho substratu.Podle me je to ale dobre jen pokud chceme pestovat bez hnojiv a nebo treba u matky ktera uz je starsi a v malem kvetniku stagnuje a potrebuje vetsi prostor.Bylo by zajimave zkusit polovinu kytek presadit rovnou do velkeho kvetniku a druhou polovinu presazovat postupne,pak by se zjistilo co je efektivnejsi. :)
Mahnee
Ahoj kluci dekuji vam;-)mam 7 sazenicek protoze jedna nevydrzela tak udelam 4 hned do velkyho a 3 presadim jeste do mensiho jak rika stanton;-)tak uvidime kterym se bude darit lip.
Mahnee
Jinak Sk8 ja jsem si to precetl ale ptam se lidi proto jestli to treba nestaci udelat jen 2krat;-)Jinak cist umim.dik;-)
Mahnee
Tak male foto z 36.dne kvetu..
scunk
Promiň, že ti to tu zasírám, ale na přesazování musím reagovat. Je to podle mého názoru naprostá blbost. To, že rostlina je limitovaná prostorem který jí nabídneš asi ví každý z nás. To,že když přesazuješ tak vystavuješ rostlinu šoku asi taky, ale že je ve finále kořenový bal kompaktnější a lépe "rozprostřený" po nádobě při sázení rovnou do finální nádoby...to už asi moc lidí neví.
Nechápu 3x přesazování rostliny když žije max. 3 měsíce. Hromada kořenů po přesazení stejně odumře, protože kořeny za "kelímkovou" bariérou(směrem ke kmínku) nepotřebují rozvíjet svojí strukturu jako ty co jsou v kontaktu s čerstvou hlínou a odumírají.
Vezmi si třeba Ibišek, který po dosažení určité velikosti nádoby nemusíš už přesazovat(jinak se přesazuje 1x za 2 roky) a jen dorovnáváš hlínu na povrch květináče. Navíc se po 2 letech přesazuje(od řezu) do květináče o 2cm většiho než je původní. Ibišek má daleko složitější kořenové větvení než má naše idoorová láska...:-)
Takže jsem zastáncem semínka, nebo řízku rovnou do "finálové" nádoby..
Ať to roste...;-)

S.
Mahnee
Vubec nezasiras jsem za kazdou poucujici zpravu ;-) ja jsem tedkon 4 dal rovnou do finalovych kvetniku a 3 jeste budu jedno presazovat na zkousku. A tedkon jsem sehnal jeste nejaky rezy tak kdyz vyjdou tak budu i ty davat rovnou do velkych. ;-)
Mahnee
Tak tady uz jsou mi mali holky 3xpower kush a 4xorange bud.A od kamose dostanu jeste 3x Critikal Jack sazenicky od seminka ale jeste mu musi trosku povyrust takze celkem budu 10holek:-)
Or mam uz ve velikych kvetinacich a Po jeste v mesnsich ktery budu jeste presazovat na zkousku jak budou holky vypadat a rust kdyz pulku presadim 3x a druhou jen 2x.
Hlinu maji plagron light mix a do zalivky dostavaji zatim jen enzymes + s upravenym PH (+)-5,8 az 6,0. Rucickovy meric tak proto digital uz je na ceste:-)tak doufam ze tedkon se holka bude darit lip nez minule a nebude snima takovejch problemu :-D
Mahnee
Tak pridavam mali holky cca po16dnech rustu mysleno od vlozeni vykliceniho seminka do hliny.Tedkon se jim dari dobre a rostou jak z vody :-)snad se jim tedkon bude darit lepe..
Mahnee
Zdarvím kolegové, tady přidávám jednu svojí potvoru:-D je to krásnej 3lístek a sám se mi zastřihává:-Djsem zvědavej jak poroste dál :-D
Mahnee
Ještě přidám jedno zkoušený mikro z lístků velkých kytek. Je to zvětšeným minimikroskopem 60xpřiblížení a vyfoceno fotákem z mobilu 8mpix ale něco tam vidět jde :-D
Mahnee
cerstve vypletena sitka kdybych ji chtel nahodou dat:-Dnuda tak skladam:-Docka jsou 7centimetrovy tak ani nevim jestli velky nebo mali.:-D
Stanton
citace:
Původní příspěvek od scunk
Promiň, že ti to tu zasírám, ale na přesazování musím reagovat. Je to podle mého názoru naprostá blbost. To, že rostlina je limitovaná prostorem který jí nabídneš asi ví každý z nás. To,že když přesazuješ tak vystavuješ rostlinu šoku asi taky, ale že je ve finále kořenový bal kompaktnější a lépe "rozprostřený" po nádobě při sázení rovnou do finální nádoby...to už asi moc lidí neví.
Nechápu 3x přesazování rostliny když žije max. 3 měsíce. Hromada kořenů po přesazení stejně odumře, protože kořeny za "kelímkovou" bariérou(směrem ke kmínku) nepotřebují rozvíjet svojí strukturu jako ty co jsou v kontaktu s čerstvou hlínou a odumírají.
Vezmi si třeba Ibišek, který po dosažení určité velikosti nádoby nemusíš už přesazovat(jinak se přesazuje 1x za 2 roky) a jen dorovnáváš hlínu na povrch květináče. Navíc se po 2 letech přesazuje(od řezu) do květináče o 2cm většiho než je původní. Ibišek má daleko složitější kořenové větvení než má naše idoorová láska...:-)
Takže jsem zastáncem semínka, nebo řízku rovnou do "finálové" nádoby..
Ať to roste...;-)


S.

Ahoj taky jsem pro nepresazovani v indoor ale v out-u ,kdyz nekdo nema moc mista a pestuje mensi kytky v kyblech,je presazeni na zacatku kvetu ku prospechu.Novej prostor a nove ziviny udelaji v kvetu hodne.

citace:
Původní příspěvek od Mahnee
cerstve vypletena sitka kdybych ji chtel nahodou dat:-Dnuda tak skladam:-Docka jsou 7centimetrovy tak ani nevim jestli velky nebo mali.:-D



7cm je dost ..Oka by mely byt tak velke aby nema sli protahnout vrcholky takze staci i 3x3cm nebo 4x4 . :)
Mahnee
Tak pridavam holky opet nafocene po 4 dnech.Myslim ze tak nejak kolem 20 dnu rustu.Asi. Rostou fakt moc hezky hlavne PK ten se mi libi hodne. Zatim vypada ze jim nic nechybi tak snad v tom budou pokracovat. Jen mi neni jasky kytky jsou +)- 8az10 cm vysoke spise PK a stonky jsou hezky silny ale prijde mi jak kdyby uz chteli být drevnaty je to dobre nebo ne poradi nekdo?Do zalivky kterou jim delam upravenou na 5,8 davam zatim porad jen enzymi nic vic ale zacnu asi zachvilku pridavat trosku Plagron Alga..Jeste musim nekde procist jak dlouho staci bez hnojiv:-DHlinu mam Plagron Light mix..Jinak v cernych kvetnikach mam OB a v hnedych PK.Ty ceka jeste jedno presazeni.Dekuji za rady
Mahnee
Stanton-jinak oka jsem delal ze jsem je vyplítal provazka na pevno ale tech 7 muzu rozdeli na 3,5 coz neni zadny problem jestli by to bylo vyhovujici tak udelam pridam jen par metru provazku :-D.Dik
Mahnee
Tady jeden malej kousek z vetsich kyticek. Oholil jsem jednu bocni palicku aby mi nestinila na spodek.
Mahnee
Tak tady mam polovinu skrinky na rustu,dneska mi prislo 6 rizku S.A.G.E byli to docela chcipacci myslim si ze posledni kusy asi:-D ale snad se chyti prokorenene byli dobre ale tod asi vse:-Djedna fotka vsechny pohromade a jedna jen rizkove.
Mahnee
Moje armada zivin:-D
Mahnee
Zdravim.tak tady pridavam muj pruser.Dneska jsem vyndal 2 velky kyticky z boxu ze jim umeju bejvak a stala se mi hrozna vec:-D polozil jsem si kytku na zidli a ona mi spadla pac jsem oni zavadil:-(takze se mi nepekne zlomila tak me to donutilo to seknout driv nez jsem mel v planu:-((byl to jejich 52 den kvetu takze to ani neni zas tak nejhorsi cukr uz je skoro jako trtinovy:-)takze stejne by byl cas to pomalu pripravovat na kosu.Fotky mam uz z ostrihanyma listkama.Tak jsem zvedavej co z toho bude:-DNa sylvestra neco bude:-D
Mahnee
A tedkon kdyz uz mam velky v konci budu si hrat z dalsima holkama ktere uz mam rozjete v nejaky cca23-25dnu rustu:-Dsnad nebude takovych problemu jako bylo v prvnim kole:-(

Tedkon mam na zahradce

4xOrange bud-ze semen
3xPower Kush-ze semen
4xS.A.G.E-řezy

Vyzivu mam:Plagron alga grow,Plagron Bloom,Bio-Bloombastic,Bloombastic aRootbastic od ATAMI. Potom jeste na koreny Enzymes+.
Hlínu:Plagron light mix.
Ventilace: 100VKO - 105m3/h odtah,pritah mam 2xpc vetracek 12V,Ofuk klipsnak.
Folie cernobíla
Stinidlo 2x Hobby velké 50x40cm
A svetlo: 2X Sodíkovou výbojku RNP-T 150W

Tak snad se na podruhe bude darit:-)
Mahnee
A tady uz jsou nejaky fota holek.3x Power kush u zdi a 4xOrange bud pred nima.Po roste moc hezky Or trosku pomalejs. Pak pridavam foto Po ktery byl presazen z maleho kelimku do 3,5L kvetniku na zkousku jestli se vice vyplati presadit 3x.Mam tam foto krasne prorostleho balu kdyz jsem presazoval do finalniho teku 11L.
Scroo
ta posledni fotka je ten Krasne prorostlej bal ? nebo si upl omylem jinou -? :D
Mahnee
Jo to je on mysleno to bylo na obrazec ve stredu hliny a pacicky na rohu kvetniku ktere obklopily koreny:-D
Mahnee
Zdravím kolegové
Tak přidávám foto po 4 dnech a musim říct že holkám se daří dobře a krásně rostou.
Zátím bez žádných problémů vypadaj zdravě mají hezkou barvu a už zacínají pěkně vonět.
Začal jsem hnojit růsťákem dávám 3Ml na litr vody+Enzymy+ 1Ml na litr vody.
Ph 5,5-6,0
Mahnee
Zdravím kolegove. Dnes se hodlam prepnout na prvni den kvetu. Holky maji mezi 40-45cm, tak snad to bude dobry.1foto vsech. A dalsi dve fota budou vyfoceny listy zacinaji delat nejakou neplechu.U dvou kytek se mi to zacina objevovat kdyby nekdo mohl poradit budu moc vdecny dekuji..
scunk
Mas to moc hezky.Jen s tim Ph bych sel lehce nahoru.Na hlinu je 5,5-6 dost kysely..At to roste..
Mahnee
Zdravim tak pridavam foto po 4 dnech od posledniho pridani.

Kytky uz mam 4den prepnuty na kvetu a kdyz jsem prepinal meli 40-45 tedkon maji o 8cm vic.
Do zalivky davam 2ml Alga grow a k tomu uz 2ml alga bloom na 1L vody cetl jsem si tady ze neni dobry vysadit rustove hnojivo ze dne na den snad jsem to pochopil dobre :-D
Holky rostou dobre akorad budu muset oholit asi trosku spodky ale to si musim jeste poradne tady najit abych holky nejak neznicil:-)

Teplotu drzim stalou 27 pres den a 19-20 noc. Vlhkost kolem 50
filipec
Čus, vypadá to pěkně, ale myslím si, že jsi hodně přehnal tu vejšku před přepnutím..
Pokud probereš ty spodky, tak to snad prosvítíš.
Držim palce :)
Mahnee
Tak budu verit ze se nejak moc nevytahnou abych nemel nejaky stromy bez kvetu:-Ddekuji
Mahnee
Ahoj lidi stal jsem mi takovy pruser muzete mi nekdo poradit jestli se to napravy? kdyz jsem kytky premistoval v boxu tak se mi na jedny kytce povedlo udelat neco strasnyho:-D Jak ma kytka slahouny od zastipu ta jsem jeden tak trosku natrhl ale ne uplne pridavam fotky normalni ale nejde tam toho moc videt tak jsem udelal jeden takovej hodne amaterskej nakres tak to znej snad pochopite co myslim. Me by zajimalo jestli kytka prezije nebo chcipne dekuji.
Škopejda
cago, snad by to nemelo tolik vadit, pokus se aby ty dva kusy byly porad u sebe a ono to sroste, snad :) jinak sem koukal ze ti nekterý trochu přerůstají, zkus je trochu zbrzdit tim ze je ohnes, nebo zmacknes stonek....
filipec
Čus, jo sroste to a kdyby náhodou ne, zvadne jenom daná větev, zbytek kytky to neohrozí.
Mahnee
Dik kolegove mam je spojeny provazen dost pevne tak snad sroste,a uz je mam zohejbany ne sice kolinkama ale klasicky provazkama takze uz budu delat to abych je dostal do stejnych visek;-)kolinka mam ale bojim se ze kdyz je tedkon na kytku dam tak je polamu to nevim jestli je nejlepsi prece jen ty stonky uz jsou dost tlusty. A jak se dari tobe koukal jsem a uz jsem te tady dlouho nevidel.
sailinder
zdarec mahnee,stalo sa mi neco podobne pri ohybani,tez sem si chcel nafackovat,ale netreba panikarit,ono sa to krasna zrostne,mne to v tej nalomenine dva krat tak zmohutnelo...
Mahnee
No abych rekl nevim jestli jsem si toho spis predtim nevsiml ale ta kytka ma nahore u hlavicky silnejsi stonek nez dole :-D nevim jestli je to tim ale je to husty :-Dkytka krasne jede dal ;-)
sailinder
chcel sem ti poslat link k temu prestrihavaniu spodkou a listou,vobec sa toho neboj,a ostrihaj co potrebujes,kukni jak to tento borec ostrihal a jake kvetenstvo s teho vytriskal...
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
Mahnee
ua to je hodne dobry:-D bal jsem se ze kdyz je nejak hodne prostriham tak se mi stresnou ale koukam ze se toho nejak bat nemusim :-D
sailinder
ja sem moje holceny prestrihaval uz dva krat,a listia maju jak kebych nic neostrihal,asi je to aj genetikou,tie moje zralocky vala jak blaznive...
Mahnee
Zdravím kolegove,tak po mensich kosmetickych upravach jsem dam nejake foto.
Holky rotou zatim docela dobre a i se mi povedlo pomoci provazku je trosku srovnat do stejnych vysek :-Djen jsem mel tedkon par dni problemy z teplotou.
Pres den jsem tam mel 24 ale pres noc jen 16 coz asi neni uplne nejlepsi.
Ale tedkon uz je vse v pohode topim nonstop v pokoji aby bylo dobre 26den a 20vecer :-)
Holky jsou 14 den na kvetu a konecne zacinaji chloukovatet :-D mam tam 6kytek jednu jsem musel vyhodit mela kulicky-(ale zbytek budou samicky tak musim zatukat.
Zalivku jim davam Plasgron Bloom podle tabulky 4ml na litr vody a voda upravena standartne na 6,2Ph,ktomu enzymes+ 1ml na litr vody. Mesic pred sklizni budu davat Bloombastick treba u power kush tim ze ma dobu kvetu kolem 2 mesicu tak zacnu pridavat uz zachvilku.
Mahnee
citace:
Původní příspěvek od Mahnee
Zdravím kolegove,tak po mensich kosmetickych upravach jsem dam nejake foto.
Holky rotou zatim docela dobre a i se mi povedlo pomoci provazku je trosku srovnat do stejnych vysek :-Djen jsem mel tedkon par dni problemy z teplotou.
Pres den jsem tam mel 24 ale pres noc jen 16 coz asi neni uplne nejlepsi.
Ale tedkon uz je vse v pohode topim nonstop v pokoji aby bylo dobre 26den a 20vecer :-)
Holky jsou 14 den na kvetu a konecne zacinaji chloukovatet :-D mam tam 6kytek jednu jsem musel vyhodit mela kulicky-(ale zbytek budou samicky tak musim zatukat.
Zalivku jim davam Plasgron Bloom podle tabulky 4ml na litr vody a voda upravena standartne na 6,2Ph,ktomu enzymes+ 1ml na litr vody. Mesic pred sklizni budu davat Bloombastick treba u power kush tim ze ma dobu kvetu kolem 2 mesicu tak zacnu pridavat uz zachvilku.
Mahnee
Hezky vecer, tak pridavam foto ve 24 dnu kvetu.Celou dobu to lezlo pomalinku ale tedkon kazdy den mi prijde ze se to zmenilo:-Drostou pekne. A mam rovnou otazecku mam v boxu tedkon 2x 150W lampu zitra mi prijde set 400W myslite ze nebude vadit kdyz ji vymenim za ty 2 lampy? Abych holky nestresl kdyz uz jsou v 24 dnu kvetu?Dekuji za rady. A tady jsou 2 fota.
Škopejda
zdarec, snad to taková pohroma nebude... ikdyž je tam rozdíl jen sto wattů, tak svítivost tý čtyřstovky je téměř dvojnásobná než když tam budeš mít 2x 150wattů. uvidíš. Ale spousty lidí dává třeba průběžne víc a víc wattů
Mahnee
Tak snad se nic dit nebude.. Tedkon jsem nasel ze ty 2 co tam mam maji dohromady 30t lumenu a to 400kilo ma 48t to zas neni takovi skok. dekuji za radu ;-)
Mahnee
Tak tady jeste pridavam jednu palicku focenou ve spanku..Power Kush oboji
Mahnee
Tak dneska jsem nainstaloval 400W tak snad se nezblazni holky ze maji vic svetla:-DHreje pekne ale netopim pres den v mistnosti a v boxu mam krasnych 26,7 uz dve hodiny takze asi maximum :-)potom az pujdou spat zatopim v mistnosti a uvidim kolik bude v noci.. Taky jsem si udelal takovou malickou predpestni mistnustku pro 4x řízky S.A.G.E který jsem si pozdejs sehnal.

Holkam davam: 3Ml alga Bloom na 1L vody davam o jeden Ml min nez doporucuji.
A do Power Kush uz prvni tyden pridavam 1Ml BloomBastic.

Zatim pridavam jen foto cele skrine mam tedkon holky ve skrini trosku neupravene takze pak dam lepsi foto:-D
Mahnee
Zdravim kolegove.
32.Den Kvet

Tak pridavam foto po 5 dnes od vlozeni 400kila a prijde mi ze se mi ve skrince nic nedeje je mozny ze by tomu tak mohlo byt? :-(jedina zmena je takova ze kytky krasne voni a dela se tam cukrik to je pekny ale hlavicky se nemeni a jsou porad takove slabsi ne jsem cekal ze budou kdyz dam lepsi lampu :-D ale snad tomu jeste bude jinak..

1.Foto kdyz stavaji
2.Foto kdyz spi
3.Foto Jedna palicka Power Kusch blizka prece jen je lepsi nez orange bud ten jede pomalejs ten ma jeste hodne pred sebou :-DFoceno telefonem takze nevim jestli kvalita bude dobra ..
Mahnee
Zdravim muzu se vas kolegove na neco zeptat jestli to nikdo budete cist?

Holky zalevam standartne zalivkou upravenou na 6,2 a tedkon jsem zkousel jednu kytku prolejt abych zmeril kolik ma vytok a ten mel 5,6 neni to malo? Ptam se jestli bych to mel nejak prolejt nebo jim tohle nevadi. Ec bohuzel nemerim :-(

Dekuji za rady a postrehy
rasty
Ahoj. Pokud nemas nejake zmeny na kytkach tak bych to neresil. Nekdo dokonce podliva vodou upravenou na 5,6 PH. Kytkam to evidentne nevadi, kdyz se divam na tve fotky. Rasty

K+
Mahnee
Dekuji ti jsem hned klidnejsi. A holkam to zatim nevadi porad jsou hezky zelene a nic jim nechybi ;-)Dekuji za K+
Škopejda
vypadá to pěkně... jen bych dal to světlo asi výš... máš ho dost nízko se mi zdá...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma