Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
White widow - muj prvni indoor - Klikni zde pro originální téma
lluuiissaa
53 dni kvetu

tak nevim....asi budu brzy sklizet, pocitam jeste tyden???
Maskach
Pocitej spis jeste dva tydny hlavne to nekos zbytecne brzo ;) to by byla skoda. Ted mas jeste furt 70% bilich bliznicek, a 30%hnedych, az to bude obracene, tak kos. Rekl bych vazne tak 10 - 14dni, az to bude vypadat ze budes vazne kosit, nech tam dva dny tmu a nezalivel. a pak sup snima ven :)
Slušný škubátka :D

Ještě 2 týdny s propláchnutím a budou vyset.
lluuiissaa
jj dekuji, ja si to myslela, ten proplach se dela jak?
šapša
že by zalejvat čistou vodou?
Maskach
za par dni to zalejvej uz jen vodou
lluuiissaa
jj to vim, jen jsem netusila, ze je to proplach
AHM4D
čau, jak přestaneš hnojit dobrý je každou kytku prolejt aspoň 10ti litrama vody, čím víc tím líp, poznáš to pak na chuti ;)
toketoy
přesně jak říka AHM4D, ze začátku to prolej co nejvíc ať najednou vyplavíš co nejvíc hnojiv, nejlepší je během flushe udělat aspoň 2 pořádný proplachy cca stejným objemem vody jakej má květináč. úplně nejlepší je když změříš EC vyteklé vody, tím zjitíš kolik hnojiv si vyplavila a můžes sledovat jak ec postupně klesá s dalšími zálivkami čistou vodou případně dalším proplachem několika litry vody a tím zároveň víš kdy je už půda čistá. pak dáš naposled vodu abys vyplavila i úplný zbytky hnojiv a můžes kosit...
Škopejda
citace:
Původní příspěvek od toketoy
přesně jak říka AHM4D, ze začátku to prolej co nejvíc ať najednou vyplavíš co nejvíc hnojiv, nejlepší je během flushe udělat aspoň 2 pořádný proplachy cca stejným objemem vody jakej má květináč. úplně nejlepší je když změříš EC vyteklé vody, tím zjitíš kolik hnojiv si vyplavila a můžes sledovat jak ec postupně klesá s dalšími zálivkami čistou vodou případně dalším proplachem několika litry vody a tím zároveň víš kdy je už půda čistá. pak dáš naposled vodu abys vyplavila i úplný zbytky hnojiv a můžes kosit...


Tohle dělám i mimo flush, propláchnu je velkým množstvím odstátý vody s upraveným ph a pak je normálně zase zaleju jejich obvyklou dávkou v té dané fázi. Pokaždé se jim to líbí a je to an nich i vidět :)
lluuiissaa
A co plisen? Nemuzou mi zacit hnit koreny, kdy ten proplach udelat? Za svetla ci za tmy? Rano, vecer....dik za poradu :-)
indician
Proplachuju pokud mozno rano (teda rano podle kytek :-D).
Ale kdyz proplachnes alespon tri hodinky pred tmou, tak bych se toho taky nebal.
lluuiissaa
oki diky za rady :-))
šapša
No pokud nebudeš věřit v tomto případě pěstebnímu schématu a nebudeš flushovat (proplachovat) jen týden ale trochu dýl tak do květináče nemusíš valit pod parou hektáky vody. Páč to možná tímto způsobem vyplavíš z média ale tisíc pro ne z kytky nakonec budeš mít krásnou chut maggi po hnojce v pupině. Takže má rada zní proplachuj v normál zálivkách delší dobu i 14 dní nestačí . A přísahám k tomu mi dopomáhej bůh. :D (včerejší Pohlreich) :bravo:
lluuiissaa
rano jsem jednu proplachla, zbytek zitra rano, protoze jsem nemela tolik odtate vody s upr.ph. 11l kvetinac=5l staci?
Stanton
Ahoj, cim vic tim lip . Propachnout poradne a nechat vyschnout.
lluuiissaa
ok diky
AHM4D
na proplach bych úpravu vody až tak neřešil, máš chvíli před sklizní ;) 5 litrů je málo, v tvým případě bych kytky hodil do vany, pořádně je prolil vlažnou vodou ze sprchy, a když to budeš chtít mít echt :) tak bych je nakonec zalil odstatou vodou s upraveným ph třeba 5, záleží kolik vyteče z květníků, počítám že z kohoutku máš ph minimálně 7..a do sklizně samo zalejvat jen vodou.
lluuiissaa
spletla jsem se v litrazi, prolevam 11l kvetnik 10l odst.vody s upr.PH na 5,3
lluuiissaa
53 dni kvetu (minuly tyden jsem to opet popletla, fotky byli z 46 dni kvetu ah jo)

takze pridavam fota, opravdu to jeste tyden mam nechat?
koogi1
Hój no pěkný kítky to máš jen co je pravda:D
Týden jim ještě nech určitě ne li více.
Uvidíš že trpělivost přináší pěkné
plody tvé práce:)
lluuiissaa
Timto chci uzavrit svuj prvni indoor, udelala jsem par chyb a proto ackoliv sklizen je kvalitni, vynos me hooooodne zklamal....cca 150g.
koogi1
Na první a na 250tku to není hrůza ba naopak si myslím že je to docela úspěch:)
No příště skus pořídit nějaké hodně kvalitní a výnosné řezy budeš to mít o kapku kratší svícení a i ten výnos by mohl jít nahoru.
Jinak odemne k+ :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma