Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
23 wat usporka,no name - Klikni zde pro originální téma
kopštros
a dalši
kopštros
28 den 12/12
kopštros
33 den 12/12 hnojeno stale kristalonem,bohužel mi zustaly 2 květinky.ta 1 mi umřela žizni nedostala 3 dny napit a neunesla to.
kopštros
ještě 25 dni a kosa,dalši kola koupim lepši hnojiva .
kopštros
36 den
kopštros
den 44 už sem přestal hnojit ,a podlivam pouze čistou odstatou vodou.
kopštros
už to žloutne jako prase
kopštros
asi ty listy sestřiham ne?
filipec
citace:
Původní příspěvek od kopštros
asi ty listy sestřiham ne?


Proč?
kopštros
46 den 12/12 pomali seto rysuje,jenom škoda že mam ve skřince tolik mista ,a svitim jen na jednu kytku.
Ahoj, no rýsuje se to vskutku pěkně, ale trochu se mi nelíbjej ty listy co jsi ostříhal, za 1. se mi zdá že je tam evidentně nějakej problém a za 2. v květu stříhat listy se nevyplácí - ale v tomhle případě to je nutnost když sem viděl ty listy.

Nemáš tucha čím by to mohlo bejt, řešíš to nějak ?
Nezdá se mi to jako přirozený žloutnutí :/
kopštros
no ja myslim žeto je cele sprasene již od květu ,kristalon moc holkam v květu nedoda.a listy už byli skoro uplně hyn. tudiž sem usoudil že bude lepši je ostřihat.nehledě nato že za nejakejch 10 dní bude kosa.
kopštros
50 den 12/12 hloupky začinaji ze 30 procent hnědnout,takže to vydim na 3 dny max.možna 2 dny tmy.
kopštros
voni krasně po citronech.už se těšim na košt
kopštros
den 54 nejak se tomu nechce dozrat,vydim to tak na 3 dny ještě
Zdravím kopštrose :D
Hmmm :3 jen to nech je tam evidentní že to krásně kyne a ty trichomy sou krásně obnovený, ať z toho máš co nejvíc ;)
hodně se mi to líbí, příště zkus víc kytek, a bude toho vagón :D
Takže držim palce a dobře se zhul xD
kopštros
no planuju na dalši kolo 6 kusu,ale musim nějak pořešit pachač
kopštros
zdarec tak sem moji holce po 61 dnu,12/12 ukončil trapení.
kopštros
foto celku,
kopštros
boxik a šup do chladku.
kopštros
a tady mame kořenovej bal.
kopštros
a tady mame dalši kolo 5 semen Black Domina x New York Diesel - Fotr seeds,vykličilo bohužel jen 3.tak dodavam 3 krat no name co sem dostal od znameho nějakej venek.jinač substrat sem tetkom zvolil kokos.hnojivo kupuju přiští tyden nejspiš plagron kokos a plus b.svytit budu od začktu 200wat cfl 2700k.
kopštros
a tady mame holki jak se sluni 2 den 18/6
Deluxko
Ahoj tá sušina v tom boxíku je červstvá alebo vysušená ? podlmna ak je čerstvá nedaval by som to takto naseba sušit može to začat plesniviet predsa tie paličky este pustia nejaku vlhkosť :) nejak ju rozlož aby bola priedušnejšia :)
kopštros
zdar neni to sušina jeto mokre ale jeto otevřene,a co dva dny to trochu prohazim .neboj tosi pohlidam,plysen si nemužu dovolit.
Deluxko
Okej :) super teda prajem vela stastia a sledujem therad :)
kopštros
zdarec chtel sem se zeptat nekoho skuseneho ktere hnojivo je lepsi na kokos
1/http://www.growshop-ostrava.com/Eshop_Products.aspx?ProductCategoryId=173
2/http://www.growshop-ostrava.com/Eshop_Products.aspx?ProductCategoryId=60
kopštros
7 den 18/6 zatim nehnojeno nebylo čim
kopštros
tak a dneska večir dostanou konečně napapat,koupen praglon a,b
sailinder
zdarec, tak jo tak to na ne vybal,nach cucaju...
kopštros
nevite někdo jak to mam odměřit 2ml hnojiva na 1 litr vody?toje snad kavova lžička mala ne?
sailinder
injekcnu strikacku,ale da sa aj takto ze 20kvapek je 1ml.,ale najpresnejsi su injekcne striekacky,alebo pipeta,taketo dohady,ze kavova lyzicka vedie k tomu,ze to mavaju borci prehnojene,alebo nedohnojene...
PanPampalán
citace:
Původní příspěvek od kopštros
nevite někdo jak to mam odměřit 2ml hnojiva na 1 litr vody?toje snad kavova lžička mala ne?


Docela mě to zajímalo tak jsem to šel změřit :einstein: :D .
Takže moje čajová lžička má přesně 1ml, ale jako univerzální míru bych ji rozhodně neuváděl. Právě proto jsem změřil něco, co můžeš mít doma. Takže víčko od Coca coly má 4ml, víčko od sirupu hello příchuť malina 3,5ml víčko od slunečnicového oleje gold plus :D 2ml, ale myslím že víčko od oleje by mohlo být podobný na všech. Je totiž blbost odměřovat půl víčka od coca coly. :D

A jak říkal kolega být tebou do budoucna bych zainvestoval do injekční stříkačky nebo pipety, je to s ní dost pohodlný.
Já na začátku odměřoval odměrným válcem co jsem šlohnul jěště na základce, a taky to šlo :D

Peace :rasta:
kopštros
pan pampalann děkuji za info,vičko od oleje bude to prave ořechove.supr dik za tyden se ozvu
PanPampalán
Ale bacha na to jak říkal kolega...

citace:
Původní příspěvek od sailinder
injekcnu strikacku,ale da sa aj takto ze 20kvapek je 1ml.,ale najpresnejsi su injekcne striekacky,alebo pipeta,taketo dohady,ze kavova lyzicka vedie k tomu,ze to mavaju borci prehnojene,alebo nedohnojene...


Měřit množství hnojiva do kokosu pomocí víčka od oleje to si přímo říká o průser :D

Peace :rasta:
kopštros
v ponděli koupim pipetu,pak to bude ok
Premenuj si prosím thread, lebo som sa zľakol že ti to vyrástlo pod 23W :D
kopštros
15 den 18/6 hnojeno 3ml na litr odstate vody.holkam se daři asii dobre ale mam pocit žese listy krouti jakoby nahoru,sou krasne zelene nejspiš to bude ale tim že byli cca 5cm od lampy dneska sniženo tak uvydime.
kopštros
jinac kokos mě mile překvapil podle mě vydrži nacucanej vodou dele než hlina,ale toje věc nazoru.
kopštros
19 den 18/6 holkam se daři zatal dobře.listy se srovnaly tak bylo to tou lampou moc blizko.jinac necham jeste tyden a přepinam na 12/12
kopštros
de vydet ze plagron jim chutna .co myslite jake boostry se daji použit?
kopštros
takže změna dneska přepinam na 14/10 a za tyden na 12/12
kopštros
25 den 14/10 holkam se daři fajn,dneska přepinam na 12/10 protoze seto jestě vytahne.cos celkem ani moc nechci.
kopštros
a foto celek zatim hnojim 3ml na litr plagronu.
kopštros
2 den od přepnuti,12/12 roste to jak z vody jedna kytka ma už celkem cca 50 cm tak tet už nevim co stim.tak sem udelal operaci zlomeny stonek
kopštros
snad to rozdycha
kopštros
repete foto celek
kopštros
takže po uspěšnem zlomeni se kytka po dvou dnech dala spatky do kupy ,a zvedla se jakoby nic.
kopštros
a tady dominy vystrkujou pomalu ružky.
kopštros
přivazani snurkou
kopštros
a celek
kopštros
zdarec mam už doma smrad jako blazen,nemate nahodou někdo skušenosti s vaportekem?
http://www.growshop-ostrava.com/Esh...tCategoryId=177
Meccman
todle je na pytel. nevím jak na takové kytičky ale mě to nefungovalo a to jsem to použíl na chodbě. Nejlepší je ta elektrická voňavka co stříka podle toho jak nastavíš a vuně pomeranč nebo citrón. máš to krásné od začátku jsem koukal a jde vidět jak se postupně tlačíš kupředu ! jen tak dále. Ps: odkuď jsi ?
kopštros
tak dneska sem zakoupil vaportek mini na 10m³ ma vydržet 30-60 dni tak uvydime,zitra dam vedet as rano jak vstanu jak to funguje.zatim zdarec.
kopštros
takže dneska rano sem byl mile překvapen po baraku se nelinul žadnej smrad ganjy.ale krasne vonava avivaž nebo něco takoveho.takže každemu kdo ma takovej mini indor jako ja tak doporučuji.a tosem vaportek otevřel jen napul.tak zatim se měj myli deničku.
Zdravím, tento problém taky řeším, trochu většího rázu, celej dům zamořenej nehorázně sladkym skérem, myslíš si že by to stačilo i na řekněme 20 kytek na 60x60 ?
Jinak budu muset koupit pácháč, i když to už taky není tak zásadní rozdíl nejslabší kompet je za 1800,-
funec
kuci pachac je zaklad pestovania bez vacsieho rizika odhalenia. Mas par wattov ale smrad na 3 bloky okolo, takze ti tam na udanie vleti URNA a mozes vysvetlovat par kytiek, ktore sotva stacia na vlastnu spotrebu...
kopštros
classic no myslim že tak na 20 kytek je už jasne že ten pachač potrebuješ,zaleži kde to mas atd.
kopštros
zdarec tak tu mame dalši update,den 10 12/12 slusně seto rozjiždi tady mame 2krat no name docela seto vytahlo ale snad už bude jen kvest.
kopštros
včera proběhl flushing kokosu doporučujou jednou za 14 dni,a tady mame foto celku.
kopštros
pokus o makro mini paliček bohužel foceno mobilem 5 mega
kopštros
a makro 2 domina
kopštros
a tady foto boxu docela malo mista.
Buffalo
Nádhera s toho uz neco bude
kopštros
takže dneska sem oběvil jednoho samce na no name.tak už mam trochu mista v boxu.
kopštros
den 17.12/12
kopštros
foto celek
kopštros
a tady bohušelsem musel sundat stinitko,a par polamanych větev
kopštros
a makro no name
eneabeats
Zdarek,

Musím říct, že na to, jak to vypadalo ze začátku "poměrně marný pokus" to vypadá luxusně a i na to, že to je noname to vypadá moc dobře :)

Budu dále sledovat

Gl :)
kopštros
nazdar bazar tak tady mame 25 den 12/12 ,holki se maj docela k světu.
kopštros
tady pokus o makro.
kopštros
a tady velke sklamani ohledne no name,tak krasne to vypadalo, ale zacina to cim dal tim vic řidnout.tak uvažuju jestli nebude lepši to vyhodit,a mit vic mista na dominy.
kopštros
a foto celek no name.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma