Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
Classicův čarovný boxík :) - Klikni zde pro originální téma
asi 300 ml květníček...
Zdravim
Kytičky sou ok, možná málo dusíku, nvm...
Přišel mi EC metr, používám ho spíš jen pro kontrolu, stejně ale leju míň.
A zjistil sem že EC vody co používám - ze studny je hooodně nízký, takže ok.

Nejprve ale - http://www.youtube.com/watch?v=IxZ6...feature=related pustit ... :)

Fruit spirit: Dost se táhne už měřila okolo 43cm, díky ohýbání a uvazování má teď tak 30 čísel a pokrejvá plochu asi 40x40 :)... některý větve se barví místama do fialové.
Jinak díky ohýbání má kolena jak slon ! :D

Special Kush: Malej,silnej,voňavej,zelenej - stručný popis ;)

Už zapínám odtah - podle potřeby, jinak jede nonstop ofuk klipsnový ventilátor.

Jinak se mi zdá že to strašně dlouho trvá u obou se přepnout na květ... sice už ukazujou pohlaví ale ne nijak razantně.

Někdy jsou vrcholky FS 3-5 cm od výbojky když příjdu, ale zatim sou ok díky ofuku lampy, prostě je výždycky navohejbám a jedou dál.
Sice není až takhle žlutej jako na tý fotce, ale trochu jo -> trochu růstovýho hnojiva ? ?
Každým dnem se rozpíná po boxu ;)...
Special Kush #1.... byl ještě nakonec přesazenej do většího květníku, a kořenovej bal byl hodně exklusivní :D ...
Avšak listy dostávaj nák nafrak...
:D
...trochu víc roztahaný, ale aspon má dost místa :)
mr. stonek...

Některý spodní listy začali plesnivět, tak sem je hned okuchal, už byly celkem slabý a nedostávalo se k nim světlo ...
Zdravim....
Hned z rána pár dotazů pořídil jsem si http://www.hypermotoshop.cz/growsho...y/ec-metr-meter a ec vody my vyšlo 87,EC odtoku FS 180, EC odtoku Kushe 380

Rozsah měření: 0~9990µS/cm
Rozlišení: 1µS/cm (0 ~ 999µS/cm) 10 µS/cm (1000 ~ 9990µS/cm)

Ale myslím že display má jen 3 místa... takže by to znamenalo ec vody 0,8,FS odtok - 1,8,Kush - 3,8 ? ?

Je pravda že kush vypadal jako přehnojený.

A ještě do závěru, asi problem s paldami na FS, na jedné větvi se na paličkách (trichomech) začalo usazovat cosi, možná plíseň, bílé chloupky jsou na konci černo fialové, mám nafocený odpoledne to sem hodim, prosím o radu. Kdyžtak sem nebo do PM ... díky moc
Grazzl
zdarec hele mám ten stejnej metr měří v jednotkách µS/cm
pokud máš na dysplay jj tam dole ti bliká x10 jestly se nemýlím jinak jo pokud ti to píše 180 ec je 1,8 taky sem z toho byl ze začátku zmatenej ale funguje pěkně tak ať se daří
Co to je ? ... vypadá to celkem zhoubně :O
Každopádně to takle vypadalo včera.
Odvčera hodně naboptnaly třeba o 1/3 ... a nejak se to tam ztratilo jako by se to lepšilo ale nvm.
Jde o paličky tak 10 cm od ventilátoru a jedna vrcholovka par cm od výbojky, takže by to neměla být plíseň :O
-----------------------------------------------------------------------------------
Včera

FS: PH 5,5-6,5 ( měřený papírkama ), EC 1.8
SK: PH stejný a ec 3,8 což se podepsalo na listech...

Dneska dorazil TopMax, Alga-a mic... nebo jak se to menuje (Biobizz)
Takže to pak začnu přidávat podle potřeby... Topmax asi za 2 zálivky, nechám zatim kytky trochu srovnat ...


-----------------------------------------------------------------------------------
Dnes (14.11.)
Jsem obě holky zalil 0,5ml Bloomu,0,5ml TopMax,0,5ml alga-a-mic ... to asi na 1 l vody, výsledný EC 1,1

Pomalu budu zvyšovat a uvidíme...
Tak vypadá to že je bez menších problémů plíseň není :D a paldy se paličatí.
...
mmmm... :D
Mr.Nobody
Čágo

Hodně brutální keř, taky si teďka pěstuju podobnou potvoru...

Ten spodek boxu bych polepil fólií. Voda ve spárách mezi deskama, není prej uplně v poho :)
...
...
Kmeťák
hezký kámo, konečně si dělám představu..:) Dneska postnu ty svoje rošťandy..
pestu zdar
moc pekny, tak me napada jestli je lepsi mit pod takovou watazi jednu poradnou kytku a nebo vic malejch.Je jasny ze jedna velka bude dyl rust a bude potreba vic casu na sklizen ale co efektivita vyuziti svetla a celkove premena svetelny energie na gramy :)
Jó nad tím sem taky přemejšlel, šlo by to tak že bych jednu nejlepší kytku ze selekce třeba z 10 roztahal po celym boxu, nebo z ní udělal jeden řízek, (tadle vyplnuje steží asi 70%) a pak bych se asi dostal na výnos technik jako sou SoG ...
Ale na příští kola plánuju zase víc kytek a pořádně vyplnit prostor.
Jakože pak třeba 9x roadrunner 2 na plochu 60x60 a to pak máš jistotu že maximalizuješ výnos, tady je to taková sázka do loterie, jestli to tak nabyde nebo ne :)
pestu zdar
skoda ze nebyla dyl na rustu abys ji roztahal uplne poc celym boxu aby se to dalo nak porovnat, ale tak jsou tu growy ktery dokazujou ze z vice kytek pod malou watazi se da udelat dost, ale grow s jednou kytkou tu moc k videni neni
:D ...



24.11. EC- 2.1 (2ml bloom,3ml topmax,1ml alga-a-mic listy jsou pak krásně zelený a je to vitalizér, tak proč ne ;) )

Zalívám je asi 1x za 2-3 dny... po této době je květník krásně proschlej (pořád to tam fouká, takže půda krásně prosychá) .

Ofuk jede nonstop 18w klipsnovej větráček - přišel sem na jednu věc když se zavěsí vzhůru nohama má asi 1/3 výkon a někdy se dokonce zastavil :rejp: :mad: , takže jsem udělal pár úprav a už je tak jak má bejt a fičí.
Odtah jede taky nonstop - nemínim opakovat problém s plísní :) ( jakmile se vypne do 2 hodin tam je neuvěřitelná vlhkost která je přímo cejtit )

Podlaha pokrytá diamantovkou a konečně má box i 4 stěny :bounce: .
Tady náký ranní fotky :)..
Mystery
Pěkná slečna :-) To je FS nebo SK?
To je FS.. sk je v pravém rohu, ale vypadá slušně taky :D ale v tom 11l květníku se to pěkně chytlo :) na fotce sou tak 2/3 pald :D a paliček
ta větev vepředu vypadá dobře :D :D 35.den
Zdravim, takže po bezproblémovim pěstu se dostavili celkem zásadní problémy.
FS byl nejspíš pěkně zasolenej a listy to vods*ali... jakože celkem rapidně, kynutí se celkem zastavilo a paličky co jsou blíž k světlu tak blednou.Asi 3 dny zalejvám čistou vodou a dneska sem ho prolil kompletně.

Buďto je problém v PH ... to se pohybuje od 5.7-6.5 cca a kytka nevstřebává dusík a odcházej jí díky tomu kořenyp rotože to bylo přesolený ( navíc sem se dočet že biobizz to přesně dělá, zkušenostp ro příště kdykoli jim budu chtít něco nalejt tak vezmu přesně 1/2 toho co sem chtěl o.O)
ECměřený před dvou dnama odtoku bylo 2.0 ... a teď jsem měřil ec v konvičce ve který připravuju zálivku a po přidání jedlý sody na zvýšení PH jsem naměřil 5,4 EC ??? :O
Takže to tomu určitě taky nepřidalo, pořádně jí vydrhnu a snad by se měla už začít rovnat,
SK1 dostával stejný zálivky a jenom malinko listy jinak si roste dál.
rozlejzá se to nehorázně... upřímě doufám v přehnojení protože to bych byl teď už celkem za vodou

Kdybyste věděli neváhejte napsat, dík
Mystery
Před 2 lety jsem měl stejný problém, listy vypadaly takto:

http://img215.imageshack.us/i/dsc00240zv.jpg/

Nakonec to bylo moc nízkým PH ... podle fotek to vypadá na stejný problém.
Ouu díky ti kámo ... taky jsem nad tim přemejšlel při nízkym PH se totiž nevstřebává K a další prvky květu potřebný ... a PH normál čistý vody se mi pohybuje okolo 5,7... celkem pecka nemít problém s vodním kamenem ale takle je to celkem na ***
Nemáš nákou radu čím zvýšit ph ? zkoušel jsem jedlou sodu ale zas mi připadá že to strašně zasoluje, EC mi strašně vylítlo. budu muset koupit PH metr a ph roztoky ale to až po vánocích ... :/
Jinak díky ;)
ladikfzr
zdarec chlape...hele vyřešil jsi to nějak....já mám kytky taky někde kolem 40 dnu na květu....hnojím taky biobizzem a na jedné kytce mám uplně stejný problém
Mystery
Největší průser je, že už listy takto poškozené zůstanou. Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem zvednul PH zálivky, takhle to prolejval 14 dní a pomalu se to vzpamatovalo. A nejdůležitější je se tomu problému vyhnout v budoucnu.
Nice very nice, but :D :D já mám tak 14 dní do sklizně o.O to sem teda krásně završil...

Na příští kolo si snad už pořídím i PH metr, a budu lejt míň stejně v tom pak není takovej rozdíl :) akorát se může víc věcí podělat.

Takže z toho FS nečekám nákej extra výnos, ta kytka rozhodně nepracuje jak má a ani se jí nedivim .
Dnes - 48. den květu (69 celkově) jsem dal do tmy Special Kushe na 2 dny.
Fruit spirit si tam ještě chvilku pobude ale už taky krásně zraje ;) a stále kyne.


*takovej Kush kterýho svět neviděl xD..
Dnes - 52. den květu (73 celkově) FS dostal tmu některý paldy už měli tak z 80% hnědý trichomy.
zahradkar6362
moj grow
Lipánek
Sleduji:-)
...
Dlouho očekávaná kosa je tady a já se s vámi podělím aspoň o ty fotky :)....

Dámy a pánové Fruit Spirit !
Vůně hodně sladká žvejka pronikavá, paličky tvrdý jak šutr, pryskyřice na rozdávání.
Po ostříhání z nůžek malá kulička haše :)

...

Tak já tu nálepku z legalizace lípnul sem :D na čestný místo

Doporučuji si to zobrazit v plný velikosti :D :D stojí to za to
:D nezlobte se ale dám víc foto strašně se mi líbjej :) :rasta:
a další :) nakonec přez ty útrapy kterejma si ke konci prošla to vypadá ještě dobře :injured:
Macro spodku :D :D minipalička ale bude stát za to !
ještě s kamelkama na porovnání - kliděn si typněte kolik :) (jde jenom o FS z SK bylo jen pár gé chuťovky :D )

Rozvinutá :punk:
Takle si tam teďkonc visí :D :)

Byl bych rád za 70 g takže doufám že tam budou :)

A zavinutá :jumper:
Lipánek
Pěkná prácička !!

Tipuju tak 65 gé. :jumper: Ale přeji víc:winner:
filipec
Já bych řek 44,1 ale těch 70 bych ti přál
sWei
Já si myslím že by tam mohlo být 61 gé ;)
No :D vážně to nedokážu odhadnout o.O u jinejch mi to de líp než u sebe :D.

Ale tak aspoň představím plány na další kolo
dávám naklíčit semínka pana Mysteryho - člena.
(Early girl x Shaman) x LR 2
G13xLR 2
a tzv MMS - Might Mystery Seeds :D genetika neznámá
+ jeden Royal automatic z g shopu
Měli by to být autoflowering všechno, každopádně to se uvidí, proběhne menší selekce, nejrychleji klíčících a vitálních jedinců.
Konečný počet do skříně by mělo být 9 semínek do 3,5L květníku.
Mezitím si budu zařizovat matkárnu s úsporkama tak uvidíme jak se to povede :)
sakal
Tipujem 53g , ale prajem ti aj viac ako tých 70 :)
Zdravím všechny přítomné :D
Usušeno a je to ve sklenicích :)
Teď si s tím budu ejště chvíli hrát a pak podám fota
A tady výsledky:
Fruit Spirit : 62 g (+ 3 g spotřeba :D ) voní po žvejkačkách a to tak že dost pronikavě, stávek vystihuje to co píšou na balení prostě - Extremly High,zhruba po 10 minutách od užití přichází pozvolnej ale zabijáckej nájezd a vrcholí pohodovym high :)
Special Kush #1 : 8 g voní po citrónu nebo takovym sladkym čaji :)
stávek velká pohodička na ovolnění

Foto dodám za pár dní, ještě to trochu doladim ve sklencích.

Tak zatím zdar
Z rodinných důvodů končím, ještě poslední kolo pod 250w nebo konec úplně. Ale budu se tu na vás koukat a kochat se aspoň vašimi výtvory.
Zdravím vás co jste zavítali do mého trýdu.
Znovu to rozjedu ale v menším, o hodně menším a to tak že jsem koupil HB ten úplně nejmenší, a pojedu tam vertikální pěstování v celkem malých květináčích a v kokosovém médiu,odrůdu jsem zvolil dle mého předchozího výběru,hnojit budu stejně jako v předešlých pokusech,ventilaci obstárávají malé ventilátory.

Tady něco na poslech : http://www.youtube.com/user/TeknoDi...n?feature=watch

K věci tedy : :)
Pěstírna: Homebox mini (XS) 30x30x60
Světlo: 150w soda ( už značně vysvícená ) na vert.
Květníky: 4x 3,5l malinko seříznutý aby se mi tam vešly (cca 3,3 L)
Médium: 100% kokos od cocostar :D
Modýlek: 5x Special Kush # 1 od RQS ( ten mi prostě sedí a pokud se kupuje 10 KS tak se v jednom shopu dá pořídit za 400 ,- tedy 1 semínko za 40 kč :) ) - pokud vyklíčí všech 5 tak jeden z nich pujde na out.
Hnojiva: Biobizz - Grow,Bloom,Alga-a-mic,Top max,Final solution, + zezačátku stimulax
Ventilace: Všechno to pojedu v PC ventilátorech, a prozatím to vypadá že na odtah slouží 3x PC na adaptéru - odtah by mohl být něco okolo 40m3/h, na tak malý prostor asi dostačující, a ofuk lampy bude 1-2 pc ventilátory.
Vybavení: Ph metr (akvariní kapky na snížení Ph, protože mám vodu ze studně s hodnotou něco okolo 7.0) ,EC metr (voda ze studně 1,2 EC, možná budu zalévat dešťovkou nebo destilkou, uvidím )

Bude to můj první pěst v kokosu,na vertikál a v tak malém prostoru tak doufám že toho moc nezmrvím.
To je pro tuto chvíli všechno, tak se mějte hezky čao :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma