Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
WW řezy pod 400W HPS - Klikni zde pro originální téma
koogi1
Hlavně kontroluj jestli někde není plíseň,ta je hned!
Subaru
No ja sem to nakonec jeste trochu pomačkal at je to tvrdsi, uz je to skoro uplne suche ale jeste to slo, nedrolilo se to nejak moc. Nyní to nechám ještě na novinách a pak jeste ty sklenky zase...
koogi1
JJ souhlas na noviny to bude ještě dobré :)
A než to nacpeš do sklenic hoď sem nějaké výsledky
ať máme pastvu pro oči a chuťové buňky:D
Subaru
No je toho sakra málo :(. Je to z 90% suché tak už to mám i zvážené, večer tu hodím výsledky. Myslel jsem že toho nebude moc, protože jsem udělal spoustu chyb, příště to snad bude rozhodně lepší.
Na druhou stranu do vybavení jsem dal jen max. 3500 + hlína a hnojky :) zbytek homemade..
koogi1
Au to musí být lahoda:D
Chyby se dělají proto aby mohly být napraveny :)
Tak šup šup plnit sklenice a zavařovat :D
Máš odemne K+ za pěst i když nedopadl jak nás dost očekávalo
ale zasloužíš si jej za to že víš že jsi chyby dělal a sdílel je i s námi.
Držím palce do dalšího kola.
Subaru
Moc díky... Tak sem si říkal, máme doma podpětí,a hodně to kolísá, přes 225 V to nejde no a klidně i 215 V, tímpádem i HPS nejede na 100% a docela mně to štve, žádné stínosti na ČEZ nepomáhají... Jinak moc díky, příště už nebude přehnojování, bude lepší průvan a taky bude aero tak se těšte :-) Do 2 hodin tu dám už snad ty výsledky ;)
Subaru
Takže přátelé, celkově jsem sklidil pouze 127 gramů + asi 10g spodních, menších, ne tak tvrdých paliček.. Vítězem tipovačky je koogi1, congratulations :)

//oprava 175 gramů celkem
koogi1
Děkuji za gratulaci.
Jen jak jsem četl výše chceš se pustit do aeroponických systémů asi budu příliš přísný,ale asi bych doporučil nejdříve si projít alespoň hlínu
a cocos,snad až pak se pustit do tohoto krásného systémku který je opravdu zajímavý na všechny strany použití,sakra jsem neřád sám radím a sám sem nevyzkoušel!Doufám že mé podněty nikoho nijak nepobouřily pokud ano sory. Ale jinak pokud dáš sem budu sledovat a rád se přiučím já od tebe :D dobrou .
Subaru
Díky, já s tebou souhlasím, měl bych nejdříve zvládnout aspoň z většího procenta úspěšnosti hlínu, nebo třeba i ten kokos, taky věřím že by to určo bylo i lepší, ale užby mně znovu nebavilo jet to samé, spíš se těším objevovat nové a dělat zas něco jiného, tak proto aeroponie :) Hlínu mám/budu mít jen outdoor ;)
Astronaut
zdar sory Za ot..
mam ten samej ec metr ale meri to v jinejch jednotkach jak to prepoctu na ec? diky
Growman
citace:
Původní příspěvek od Subaru
Takže přátelé, celkově jsem sklidil pouze 127 gramů + asi 10g spodních, menších, ne tak tvrdých paliček.. Vítězem tipovačky je koogi1, congratulations :)


Tak nakonec jsi to vše zvládnul, až do úplného konce. To, že jsi sklidil jen 127g nevadí. Výsledný produkt vypadá pěkně. Příští grow bude ještě lepší atd.
Subaru
Chuť po chemce mini-minimální až žádná :) Matroš kvalitka :smoker: :goldcup:
Jo a zapoměl jsem započítat ještě trochu míň tvrdé paličky, které jsou ale taky plně použitelné, takže celkový výnos 175 g :)
VFR
citace:
Původní příspěvek od Subaru
Moc díky... Tak sem si říkal, máme doma podpětí,a hodně to kolísá, přes 225 V to nejde no a klidně i 215 V, tímpádem i HPS nejede na 100% a docela mně to štve, žádné stínosti na ČEZ nepomáhají... Jinak moc díky, příště už nebude přehnojování, bude lepší průvan a taky bude aero tak se těšte :-) Do 2 hodin tu dám už snad ty výsledky ;)


Cau. Koukam uz sis spoustu veci vychytal od prvniho grouwu - good - jen tak dal :)


Stim CEZem - oni stim nic neudelaji - nejspis budes daleko od trafacky a to jeste skoro na konci linky.... co?

to by se tam u Vas museli stavet novy parcely (na lince od trafacky), aby jste dostaly posileni
Subaru
Jo je to tak jsme od trafacky cca kilak je to tady napikacu :) Jinak díky.
Subaru
Proč jsem měl tak malý výnos? Hm... protože jsem pěkný blbec. Ani stínítko si neumím zohnout jak má být (uprostřed dosvit nic a na steny to svitilo suprove - predtim sem to asi nevidel). Achjo. Ale znáte to, chybama ....
koogi1
No no nebuď tak skeptický.
Jak příště něco rozjedeš se neboj a klidně se rozepiš a někoho požádej o pomoc s growingem:) určitě někdo pomůže ze zkušenějších borců.
Ale podle mne si nedopad lzase až tak špatně 175g je docela úspěch.
Mi se také pár kráte podařilo pod 600W udělat jen 300géček ze 25 kitek a nenadávám si bohužel nevyšlo o to více se to podaří příště.
Jo a na tu 400W si kup už pořádné stínidlo určitě se vyplatí trochu zainvestovat!
Těším se na tvůj další grow:D
Subaru
Nj já na začátku myslel že 3 kila za stínidlo je až moc a že to bude dost cool :D :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma