Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 [2] 
Durban Poison,Purpurea Ticinesis,Orange Bud,LSD,Purple and AF-Northern Lights - Klikni zde pro originální téma
Aladin
No omlouvám se za kvalitu fotek,ale telefon přece jen není foťák ať má mega pixelů kolik chce.

Zde to mám tak nějak pohromadě

1. Jen vrchy
2. Vrchy spolu s obranými středy
3. Vrchy spolu s obranými středy+neobrané středy s Purpurea T.
Aladin
Takže ZAHAJUJI TIPOVAČKU. Tipujte z druhé fotky z příspěvku č. 101.

Vítězi poputuje K+. Jinak spodky mám všechny bokem,ty půjdou na hash,před tím je zvážím abych věděl kolik jich bylo a kolik bude výsledného produktu. Časem snad oberu středy z Purpurea a zmiňovaného Holland Hope. Doplním i smoke-reporty
RaScaL
Zdravim... 366g ale preju vic :)
markal
nazdar tak mislim tak 338 hmhm
myemi
311 G
406 g :-))
weeder
341g
Chronic
373,9 gé
mongoose
285G's, ovšem přeju více
Zenga
275g
Aladin
Zdravím,jsem tady z vyhlášením,nějak jsem na to úplně zapomněl. Tak tedy začnu. Na fotce z které jste tipovali bylo 259 gramů. Takže nejblíže byl Zenga a posílám mu K+
Jinak,mám obraný taky Holland Hope,až jej zvážím tak to sem hodím. Nebylo toho moc,jelikož dobré byly jen vrchy a zbytek byl docela bordel. No středy z Purpurea T. jsem nestihl obrat :-D ,ale bylo jich asi tolik jako z D.P.
No a kdybych měl shrnout kolik z čeho bylo- Durban Poison(vrchy-58 g,středy-cca 40g)
-LSD 1 (vrchy-35,44g,středy-20,50g)
-LSD 2 (vrchy-40,15g,středy-23g)
-Purpurea T. (vrchy-59g,středy cca 40g)

Holland Hope musím ještě zvážit,a pak sem hodím i jeho gramáž. Rovnou bych přihodil Smoke Reporty. Do té doby se mějte.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma