Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
RainManovo zahradnictví : Matky/klony/Palice VS Aero/hydro/hlína - Klikni zde pro originální téma
..: RainMan :..
Díky za karmy !

seknuto v 60.dni
..: RainMan :..
Na fotce 400ges ale dohromady toho bylo 580.
..: RainMan :..
4.pěst 21x G13 skunk a 9x WW od dvou místních členů

rozjezd 2x 400w metla a soda

Hnojky: zas Ahčka, docela jim to PH lítá ale když člověk už ví tak se to dá.Jinak spokojenost.Dobrá chuť po dobrém čištění. V květu k základní sestavě hnojiv G+B+M dávám ještě PK 13-14.

teploty : v cajku
Vlhkost : taky v cajku
..: RainMan :..
vlevo G13 skunk a v pravo White Widow od Dutch Passion
kvůli časovému rozdílu opatření osazenstva sem musel ty Wdovky zastřihovat a ohýbat aby mi nepřerostly.
V plánu bylo udělat stromy jaký má MANHUNT :D takže sem nechal růst 23 dní. ty G13cky byly jěště miminka když ty wdowky už sosali.
..: RainMan :..
pátek, 15. února 2013
..: RainMan :..
výškovej rozdíl jak prase. No musím to asi vzít křovinořezem !
že by síť byla moje naděje na srovnání schodu ? moc semi nechce vymýšlet konstrukci na sít.
Všimněte si mého systému odtíkání. Libry mám nad zemí asi 20 cm! Odpad teče do nádrže mimo box.Jedu na odpady ale sem tam sliji odpad s novou dávkou.

Vtok : PH- 5.8
Výtok : PH- 5.8
Ec zatim neměřim
Kytky sou krásně zelené a zdravé, preventivně sem provedl postřik proti savým hajzlům.

Wdovky :krásné, zdravé, a dobře se větvící. Provedeno několik FIM technik a vždy dobře reagovala, prostě no stress. Listy krásně ostré čepele. žádne deformace listů. prostě luxusní klony od dobrého matkáře. (luxusní klony poznáte že při předání, knim čichnete a cítíte skééééro) obyč klony nesmrděj protože sou ve stresu a takovej rozmar jako smrdět si, si nemůžou dovolit. Tod má zkušenost.

G13 skunk: taky od místního člena,matkáře jestli dobrého teprv uvidím. Zatim co můžu říct. Klony luxusní, smrděli skérem a vypadali dost dobře , krásná tmavá barva listů. Po přesazení se moc nesrali a hned začali valit jak o život! Tak velké listy jak talíře sem v indooru ještě neviděl. Fakt ! ůplně naddimenzované listy, obříí talíře. Kytičkám se prostě daří na 120%. Pomali doháněj ty vdovky, protože sem na G13ckách neproved žádnej zástřih.

sem moc zvědav na výsledky, zatim je to dobře našlápnutý a hlavně zdravý !!!!
..: RainMan :..
další fotky
..: RainMan :..
+++
..: RainMan :..
další
..: RainMan :..
neděle, 17. února 2013
..: RainMan :..
7. března 2013
docela jungle co ?
..: RainMan :..
2x 600 wat
9.den na květu
Proplach proveden.
PH
Do fáze květu PH ůplně v cajku Vtok a výtok stejný- 5.8 A hned po přepnutí to skočilo na 5.5 výtok !!!! srovnal sem to a teď valím vtok 6.2 a výtok je 5.8 , někde to prostě zmizelo to PH , napadá vás nějaký vysvětlení ? Trochu to PH na výtoku musím zvýšit asi na 6.1 ? někde sem četl že to je lepší v téhle fázi květu, co vy nato ?
..: RainMan :..
10.den
..: RainMan :..
další
Hopík44
Zdar, máš to krásný, palec nahoru!
Jak jsi se popral s tou rozdílnou výškou?
A roztáhni křídla vlaštovce. :D
..: RainMan :..
13.DEN 12/12

Poradte mi prosim nejaky postrik proti sviluskam co se da pouzit v kvetu. Urcite to tu jeste pohledam ale kdyby nekdo poradil nezlobil bych se.
Jinak PH mě teď začíná zlobit Naleju 5.8 a vytece mi 5.4 tak sem to srovnal tak ze naleju ph 6.3 a vytecemi 5.7 , mam to zvysit na vytoku na PH aspon 5.9 ?
..: RainMan :..
Stonky jak nohy od stolu, listy zase jak talíře.
..: RainMan :..
Vlevo 7 truhlíku je G13 skunk a v pravo 3 truhlíky je White widow z DP.
..: RainMan :..
Doufám že nic neposeru a tuhle squadru dovedu do finále. Hodlám pak čistit asi posledních 7 dní a to destilkou a enzymy. Mám je třeba pak ke konci mučit ? jako třeba těch posledních 7 dní :D co den to jinej trest/stres a napadámě hned UV ozařování, lámání, propichování stonku, tma 24H,a nakonec extremy jako zalití kořenů vřelou vodou nebo dva dny tmy. Co vy nato ? Mohl bych to třeba zkusit jen na pár kytkách a porovnat, když je mám v takovém počtu Jo to udělám :D
..: RainMan :..
Kámoš co taky jel nějaký lampy tak ten jak viděl že sou paldy malý tak je zažal hned lámat a dost brutálně ohýbat. Normálě !! vrchní palici asi v 40 dnu kvetu chytl a zlomil , tak ze vysela uplne obracene. To kdyz sem videl neveril sem ze to je dobry. Ale jako nakonec palice to zvládly udělaly brutální kolena v místě zlomu a vypadaly neskutčně ! tvrdé a velké no jak ruční granáty. A na kytkách co to neudělal tak jen trapnej vršek :D
tuffgong1
zdar :-) moc pěkný to máš !
Jiank tady je typ na ty svilušky , zkoušel jsem a pomohlo mi to , jen ta cena je strašná :D

http://www.klecka.cz/growshop/BAC_P...alityPlus_0_25l

Tohel se o tom píše :

PV + je ne-toxický produkt.
Lze jej použít u rostlin, které byly vystaveny stresu.
PV + lze použít v každém cyklu růstu nebo květu.
Má zároveň jak preventivní tak léčebné učinky proti stresu a sviluškám.
Postřik listí proveďte od dolní k horní části rostliny.
Je doporučeno ošetřit i půdu nebo kokosu.
Postřik můžete opakovat již po 5 dnech.
Lze jej použít 6 hodin před sklizní.
Před použitím dobře protřepejte.
kaktus
čau, koukám, že ti to dobře valí. akorát jestli to jsou ty řezy ode mě, tak jsem ti nedával G13 skunk, ale fruity juice, ale to jsem ti říkal
..: RainMan :..
jezis, mel bych to prestat tolik kourit :D
..: RainMan :..
http://www.youtube.com/watch?v=Yysd5an4aQg

Test pěstebných stanů , já to říkal diamantovka na hovno :D a ještě tak šíleně drahá :D
tuffgong1
zdar
nic proti , ale silver box nerovná se diamantovka.... Diamantová folie je lepší než klasická bílá o tom není pochyb dukaz podávám v odkazu srovnání folií.... V silver boxu je nějakej stříbrej mylar či co .

srovnání folií je zde:
http://www.magazin-legalizace.cz/cs...dil?rubricId=17

a srovnání povrchů v boxu je zde :
http://www.magazin-legalizace.cz/cs...dil?rubricId=17
Evel
Slyšel jsem že podle nejnovějších výzkumů vyplynulo že white fólie je účinnější než silver :) Říkal mi to jeden známý, který vlastní growshop.
tuffgong1
Re: Evel
ano ale to je i ve dvou příspěvcích nad tebou :D rainman to má v tom odkazu na youtube a já to mám v tom odkazu srovnávání boxů v magazínu legalizace :-)
acheron
Zdarec RainMane, tak co, dotiahol si to do uspesneho konca? :) Boli to teda holky G13Skunk alebo tie Fruity Juice? Ak G13-stky tak co na tu odrodu povies?
Praseone
Musim uznat, brutalni projekty teda ! ;-))


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma