Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
čaute ľudia.. ide sa sadiť :D - Klikni zde pro originální téma
Onelove
zdravím :) .. no dopadlo to takto...

Jack postupne zhadzoval všetky listy až do posledného.. potom som ho sklidil a zavesil do boxu kde sa postupne sušil asi týždeň ...výsledok bol asi 5g ...vôňa skoro žiadna ..chuť a kvalita nič moc ..celkom fiasko:D

Red Dwarf sklidený, usušený, zdymený ... chuť a vôňa velmi dobrá ovocná svieža, zaujímavá ...účinky prekvapivo silné ... fakt super odroda veľmi nám chutila škoda že toho nebolo viac len asi 3g ... ale tak aspoň niečo keď už bol RD v detstve zlomený pri búrke a musel to rozchodiť :D

a Boba som nevidel asi 2 týždne ale naposledy bol krásny a velký ako vždy :D dúfam že keď tam v najbližších dňoch pôjdem bude už konečne kvitnúť :)


ďalšie kolo v boxe je neisté .. mama začína mať reči... asi veľa kuká telku a tak má hlavu plnú kalerábov ...ja si nejak poradím ale najprv treba €€€€ :D ...
s pozdravom Onelove :rasta:
mayiaa
Ahoj Onelove,
pěkný thread :) a roztomilý ten mini bong :D
Fandím Bobovi, ale také si myslím, že to bude spíš fakt Bob.. Mám stejnou kytí, taktéž nějaký noname a také jsem doufala, že to bude holčička, ale teď už má kuliček, tak kluk jako buk. :) Nevadí, udělám si z něj čajíček :D na balkoně mám už jednu kvetoucí holčičku plus 3 ze 3 vyklíčených AKček, tak jsem zvědavá, jak dopadnu, mezitím studuji zde na groweru a fandím ostatním growerům!

Tak tedy good luck ;)
krisa.lc
Cau,
posielam K+, sledoval som tvoj thread, skoda toho Jacka - neboli to nejake odrbove semena? Inaac tiez som mal tento rok Red Dwarfa a tiez chutii.. :) Tak prajem nech sa ti ta zvysna rastlina vydari a urcite dalej prispievaj ako sa jej dari, bo dako malo nas tu je pestujucich Slovakov.. :) Drz sa..


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma