Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
První indoor 600W - Klikni zde pro originální téma
def: diky, jo grow se ma davat do kazdy zalivky 1ml, tak asi budu, snad tim nic nezkazim. Ja uz prave tohle kolo radsi nechci moc experimentovat ))
UncleBatman: je to blbost no, ja chtel jen prostrihat spodky a nejak sem to vzal vsechno, ne protoze bych se neudrzel, ale protoze sem spatne pochopil jak se kytky strihaj, a stinili si tak jsem jim chtel nejak "pomoct" :D Priste budu chytrejsi. Jinak ta vlhkost 30-40 byla trebe jen jeden den, ted je stabilne tak 40-55, takze myslim ze ideal.

A co se tyce toho preliti, tak tu jednu jedinou NL mam v 11L kvetinaci, a je asi prelita, nebo nevim, uz hrozne dlouho je ta hlina i dole vlhka a nechce to nejak vyschnout. Zalivam ji min, ma tudiz min zivin a je celkove takova zabrzdena, hlavne mi pripada ze vypada uplne jinak nez vsechny ostatni NL co tu kdo ma :D
28/12 tma

Od teď hnojim 4ml bloom, 4ml topmax, 4ml heaven, 1ml grow.
Něco za světla, 28 den květ. Zluty chronicy uz vypadaji lepe. Po dlouhy dobe jsem zmeril PH.
PH zalivky 5.6, PH vytoku 6.4
Tak a je tu 30. den květu, i přes pár chyb z toho mám na poprvé radost :)
35. den 12/12

Zdravim groweři, chtěl bych se zeptat na pár věcí popř. poprosit o rady:
1. Došel mi bioHeaven, ktery podle toho co jsem se docetl snizuje ph, myslite ze ho mam poridit nebo to muzu dojet bez nej? (jen bloom+topmax+grow)
2. Dneska jsem v boxu objevil !SMUTNICE! Sice jsem viděl jen par kousku (na 2 lepovych deskach cca po 4ks) ale znepokojuje mě to, mam to na neco poridit? Asi ano, nechci aby se ty mrchy rozmnozily. Myslite ze pripravek DURSBAN je idealni volba?
3. Jedna jedina NL co mam, ma psanou dobu kvetu cca 45-50 dni, myslite ze uz mam zacit flushovat a je realna kosa za tech cca 14 dni? Vubec na to zatim nevypada.
4. vybiram na dalsi kolo nove stinidlo, ten destnik je good, ale je uz dost jety, myslite ze adjust awing (ten nejvetsi) je ta spravna volba? Libi se mi i napr. ten diamond reflector, ale ten mi pripade na muj box dost maly.

Diky za odpovedi!
Jinak za ty fotky se omlouvam, jsou foceny starsim fotakem, ale nemam ted nic lepsiho.
Jagditrax
Čau.
1. Kludne bez neho. O chvilu budes asi aj tak koncit. Ak moc chces tak si ho kup.

2. Mas to vacsinou 45-50, tak by som tam osobne uz ziadnu chemku nelial. nemas moc do konca, tak to skus nejako ukocirovat v ramci normy. lepaky, +popozeraj nejake bio-diy , vyluhy alebo tak. nepouzival som, tak blizsie neporadim. Paraziticke hlistice tiez asi moc nestihas vzhladom na termin, ale skusit mozes. Ak to mas doma a mas nejake interierove rastliny, tak na dalsie kolo by som ich urcite kupil a osetril vsetku hlinu v byte. nevies kde ti zaletia. U mna sa kurvy dost drzali v trave pre macku (ale aj inde).

4. wingom nic nepokazis, 100 ludi 100 nazorov. napis ludom ktory pouzivali wing alebo diamond, najlepsie ak mali obe.
DIky!
Jeste bych se chtel zeptat na to flushovani, podle toho co se pise za doby kvetu maji ORANGE BUD, PEPR i NL cca 14 dni do konce. Takze uz nemam hnojit a davat jen final solution (AH) ?
Jagditrax
Niekto tvrdi, ze biohnojky netreba flushovat vobec, niekto ze 3 dni staci a niekto flushuje normalne bio-nebio. Ja som si to flushol normalne . Osobne si myslim, ze to daju pekne aj bez dalsieho hnojenia. Predchadzajuce kolo som daval 1/2 davky biobizzu a spokojnost najvacsia.
Alebo si sprav pokus a z rovnakej odrody polku flushni poriadne, polku vobec a uvidis aky bude rozdiel. Npr. Chronic a pepr, tych mas dost. :)
zajonc
citace:
Původní příspěvek od novyclovek23
DIky!
Jeste bych se chtel zeptat na to flushovani, podle toho co se pise za doby kvetu maji ORANGE BUD, PEPR i NL cca 14 dni do konce. Takze uz nemam hnojit a davat jen final solution (AH) ?




hele normálně to stačí kdyz to flushnes 10 dnů... a pak 4 dny jen čistá voda.... ve finalé to je takhle nejlepší... záleží co ti chutná když kouříš.. bude to jemnější... a nepujde z toho cítit síla hnojiv.. taky zaleží jak kdy... a jak u koho... někdo dává už od začátku víc hnojiv... myslím, že 10dnu flushing.. + 4dny čistá voda uplný LUXUS !!! :))
bubik
...ahoj . na Final Solution se vykasli nebo ho aspon nelej na vsechny kytky - poznas ten rozdil v chuti... jinak hezkej grow...:D
ganja-steve
citace:
Původní příspěvek od bubik
...ahoj . na Final Solution se vykasli nebo ho aspon nelej na vsechny kytky - poznas ten rozdil v chuti... jinak hezkej grow...:D


Mne to taky prijde, ze je v tom vzdycky citit. Zrovna jsem se nedavno o tom ,,hadal" s prodavacem v jedom growshopu.
Na prvni modelu co seknu zkusim s i bez a uvidim. Docela jsem na to zvedavej, a celkove me zajima vysledny vzhled a chut palic.
zajonc
citace:
Původní příspěvek od novyclovek23
Na prvni modelu co seknu zkusim s i bez a uvidim. Docela jsem na to zvedavej, a celkove me zajima vysledny vzhled a chut palic.


final me prijde ze diky nemu mi vzdy hezky jeste nakynuli palice... a kdyz to pak procistis cistou vodou tak by ani chut nemela byt citit.. jak rikam ja dělam 10dní flushing a cca 4-6dní pruplach cistou vodou... a mám to v kokosu a luxus :) jemný kouř bez hnojiv a tvrdé prorostlé kamínky.. i spodky
39. den 12/12
Krasne to leti, palicky uz zacinaji hnednout, PEPRy nadherne voni.
Zalivka 4ml bloom, 4ml topmax, 1ml fish mix
NL jsem poprvy zalil cistou vodou s final solution.
U pepru dam u pulky tyden final solution a potom par dni jen voda, u druhy pulky posledni tyden ciste voda. Sem zvedavej jestli tam bude nakej rozdil a podle toho budu flushovat ty zbyle chronicy.
Jinak vsem diky za rady, v tydnu by mel dorazit novy awing + dig. predradnik, ale to necham az na dalsi kolo, ve kterem chci zkusit jet hnojiva Advanced Nutrients, co jsem o nich cetl jak od vyrobce tak tady na groweru tak me to docela uchvatilo :)
Orsek
na to že to je 39.den 12/12 tak to vypadá moc dobře.. krásně posypaný paličky ;-) .. jak dlouho to ještě necháš? Jinak přeji co nejlepší výsledek ;-)
Zdar, diky. Hele jedu poprvy takze nevim jak dlouho, zatim to jeste moc nevypada, dnes je 40. den takze jeste tak 10 dni asi urcite. u chronicu tak aspon 20. PEPRy vypadaji docela ready, nejvic ze vsech, zbytek zatim moc ne, ale je ted videt kazdym dnem zmena.
Orsek
Jatro: Máš pravdu, jsou to trichony, ale asi ten cca 65den bude ideál.

Jinak co mě tak lidi říkali tak že prej Chronic je celkem výnosově na tom dobře, ale kvalita nic moc.. Sem zvědavej na SMOKE REPORT ;-)
citace:
Původní příspěvek od jatro


Ty jmena hnojek mne neco rikaji, myslim ze jsou Bio :)
Final solution neni nutny, stacila by jen voda. Ale, kdyz uz ho mas ;)

Serious Seeds - Chronic
Flowering Time Indoor: 63 - 67 days (~65 days)


Jj ty hnojky jsou od BioBizz, od ted uz hnojim jen chronicy.
Me prave nejak nedoslo, ze kdyz hnojim bio tak asi nepotrebuju final solution, ale presne jak rikas.. kdyz uz ho mam, tak ho ozkousim :)
Co se tyce doby kvetu tak to mam napsany, co uvadeji banky, je to nejak takhle:
Orange Bud cca 55dni
PEPR 45-50
Northern Light 45-50
Chronic mam napsany 55-65
nejak orientacne se toho drzim, a myslim ze pepr za ten cca tyden bude a chronic taky vypada ze bude driv nez 65.den, uvidime.
pár fotek 40, den 12/12
Dr. Cannabis
Moc pěkný................ držim palce :)
43. den 12/12

PEPR a NL dostavaji pouze cistou vodu s final solution, nakonec davam final vsem, pripadny rozdil zkusim u Orange Budu, ktere mam dva. Chronic dostava 4ml bloom + 4ml topmax a nakejm tem zlutejsim obcas trochu growu nebo fishmixu.
Teplota je OK pac je furt stejna zima :D Ale vlhkost me trochu trapi, obcas vyleti na 45-50, tak aby to nechytlo nakou plisen. Snazim se vetrat ale venku je hrozna zima tak moc nemuzu.
Jinak palice mi pripadaji docela maly, tak sem zvedavej jestli to ted posledni tyden, resp. ctrnact dni nakyne.
44. den 12/12 prosim o radu: jeden PEPR, takovy mensi mi po jednom zaliti s final solution fest zezloutl, ostatni jen trochu, je to normalni ? Myslite ze je ta kytka rdy na seknuti? Vypada nejzralejsi ze vsech.
48. den 12/12

Zdravim growers! potreboval bych poradit co se tyce setnuti kyti, vubec nevim jestli uz je cas, lupu abych mohl pozorovat ty trycho..neco :) bohuzel nemam.
Jinak ty prvni co budou nemam kam dat do tmy, tak jsem se chtel zeptat, jestli by vadila mistnost kde by meli tmu ale je tam treba 5-10 stupnu, takze strasna kosa, popr. koupelna... Diky!
UncleBatman
ahoj, 5-10°C, to je teda ale opravdu malo chlape, to by asi nedelalo dobrotu..
citace:
Původní příspěvek od novyclovek23
48. den 12/12

Zdravim growers! potreboval bych poradit co se tyce setnuti kyti, vubec nevim jestli uz je cas, lupu abych mohl pozorovat ty trycho..neco :) bohuzel nemam.
Jinak ty prvni co budou nemam kam dat do tmy, tak jsem se chtel zeptat, jestli by vadila mistnost kde by meli tmu ale je tam treba 5-10 stupnu, takze strasna kosa, popr. koupelna... Diky!


Čus ten final uš tam nelej ted jen čistou vodu s upravenym Ph.Pořadne to prolejvej,ltak litr vody na květináč.Toho pepra bych ješte tejden nechal...je to na tobě tak at chutná
zdar ok budu jim davat jen vodu, ten final dostali cca 3x. Necham je jeste par dni a uvidim, jen nevim kam je dam do tmy, myslite ze by vadilo kdyby ty dva dny tmy nedostali vubec? Nebo jim mam doprat aspon tmu v koupelne nebo nekde?
zajonc
hele kdyz nedas tmu nic se neděje.. ja osobně to nedělám.... je to podle me jen aby se ocukrovatěly víc... takze kdyz jsou dost osypané.. aspon enbudes mit tak opelene ruce u sklizně :))
bull
Cus, mě to s tou tmou nepřijde tak důležitý, nezkoušel jsem půlku kytek nechat ve tmě a půlku seknout hned, ale některý kolo jsem jim tmu dal a jindy ne.. Já to spíš dělám kvůli tomu, když kytky nechtějí dozrát a už nekynou, tak jim zhasnu, jednak aby je to nakoplo a dozrály a druhak ušetřim pár kWh..
Pokud je dáš do koupelny, tak jim zapni větrák, ať se to tam hejbe a moc se tam nesprchuj :).. Pokud jim tam rozsvítíš až se pudeš mejt tak se myslim taky nic hroznýho nestane...
Cus! Diky vsem za rady... ok ty prvni co seknu dam bud do koupelny nebo na tmu seru, tem chronicum pak tmu dopreju v boxu. Pristi round pojedu jen 1-2 modely.
50. den 12/12
Jedna vetev se mi pod tihou palic urvala, uz to tu susim a bude predcasna degustace :P Jinak lupu nemam ale co se tyce zabarveni tech pestiku tak mi prijdou docela dost do hneda, takze PEPRUM davam max. par dni, a chronic bude taky urcite driv.
54. den 12/12

hoj groweri, tak se mi to pomalu blizi do finale, sem ted dost na vazkach co s tim, nejradsi bych to utnul vsechno najednou, ale nevim jestli by to byl dobrej napad, PEPRy vypadaji ze by kazdym dnem mohli byt, chronic jakztakz taky, orange budy zatim moc ne a ta jedna jedina NL vypada taky docela rdy. Bohuzel nemam cim udelat lepsi fotky.
55. den 12/12 asi ji dam vsem 60 dni a end, nebo nevim jak bych to resil, nemam proste kde susit/dat do tmy 10 kytek co budou pripadne driv. Jinak jednoho nejmensiho PEPRika jsem seknul pred par dny, ted uz mi visi a co jsem zatim ochutnaval tak je to moc dobry :D
59. den 12/12 - v boxu zbyva 25 kytek, 2 pepry uz sem utnul (jeden takovej mrzak a jeden takovej normalni, dohromady asi 35g - pak hodim celkovy vysledek) a je to pro me fakt luxus, vzhledem k tomu ze jsem x let zvykly na huleni "z ulice". Vubec se to neda srovnavat, vypada, voni i chutna luxusne.
Orange budum, PEPRum a NL davam posledni 1-2 dny. Chronic vypada tak, ze pulka vypada docela ready a pulka nic moc. Necham jim jeste par dni ale do konce tydne to musim nejak utnout, jelikoz se stehuju a pak bych to nestihal.
Hazim jeste poslednich par fotek pred sklizni, stejne to nikdo nesleduje.
1. foto PEPR
2. foto OB
3. foto NL
4. foto celek
NORM
Sleduju, ale zadne fotky nevidim??

jo, už to jede..
Nejak to blbne, ale uz sou tu.
zdar groweri, potreboval bych poradit co se tyce pestiku - na 90% palicek na kytce jsou pestiky prevazne do hneda, ale na vrcholcich, na tech nejvetsich palicich tak pul na pul, je to normalni ? resp co ted s tim, kytka vypada zrala, tak mam ji tam jeste nechat at dozraje komplet i s tim vrskem?
NORM
Jo, je to normalni.. Ale o zralosti rozhoduje barva trichomu ne pestiku.. Mas aspon lupu?
Sorry, ja myslel ze trichom a pestik je to same :D tak tedy vetsina trichomu je do hneda, jen na vrcholcich jsou jeste nejak bily. Lupu bohuzel nemam. Musim si pro ni nekam zajit, nechtelo se mi objednavat pres net lupu za 50kc a platit 150 postovny.
65 den květ. Tak jsem nasel dokonce lupu, ale uz je mi asi na prd:). Dneska je OB, NL a zbylym PEPRum konec. Chronic necham jeste 1,2 dny a taky konec.
NORM
co je to vepředu za štětináče?:)
Vepredu PEPRy.. co znamena stetinac ? resp je to v dobrym slova smyslu?:D
NORM
jo je, jen že má tolik špiček(foxtails).. tím se vyznačují hlavně sativy, tak by to mohlo být trippy pheno:)
Ahoj vidím že používáš Sunrain , taky do něj chci jít ,mohl by si mě prosím napsat jak si stím spokojenej ? ted mam to maly hobby žebro ale svítim na pude 600 watt 2* , podle mě to osvítí plochu jak hovado a rovnoměrně , předem díkes ...
Zdar, je to moje prvni stinidlo, ale na to ze jsem ho koupil uz dost jety si vubec nestezuju, tu plochu 150x150 osviti vesmes krasne celou. Na dalsi kolo sice pojedu awing, ale jen proto, ze jsem ho koupil vyhodne jeste s dalsim vybavenim a ten sunrain uz je dost pouzivany. kdybych kupoval jen nove stinidlo tak bych sel do nej asi znova. Jedina "nevyhoda" kterou jsem teda ja moc nezpozoroval, ale rikal mi to predchozi majitel stinidla, je ze nahore u vybojky je mezera a tudiz unika trochu svetla, ale neni to ani moc poznat a staci tu diru prekryt treba nakym odrazovym materialem.
NORM: foxtails, trippy pheno atd je na me uz moc odborny, jdu googlovat :D
jarmil194: myslim ze je to dobra volba, urcite nebudes litovat.. jinak ja ten svuj budu asi ted v tydnu prodavat, tak kdybys mel zajem, za nakou symbolickou cenu, tak kdyztak pm

Prikladam jedno "superkvalitni" foto sušiny PEPRu :D
hoj groweri, tak uz mam konec.
celkem byli kytky na kvetu 60(pepr, ob, nl) a 65(chronic) dni.
nemam ted vubec cas, a pri finalnim ostrihovani listecku sem myslel ze se zblaznim :D
hazim naky fotky jak to vysi, a kdo chce muze tipovat, samozrejme za k+
v tydnu hodim vysledek.

na fotkach je 25 kytek z celkovych 27 (ty dve meli 35g).
1. foto PEPRy+OB

2. foto neco co odpadlo z pepru a ob :D

3. foto chronic

4. foto chronic stejny kytky jen jiny foto.
koukam ani jeden tip :O takze dekuji vsem ochotnym za rady a pomoc, a kdyz budou naky tipy tak pak hodim vysledek, jeste to nemam hotovy.
lubik07
pekneee....ja si tipnem....435g.....;)
320 G....
Narkotekk
+- 386,5 g K+
Balon
444g
THC-Man
379G K+
SubFocus
428,5G :) Ale přeju kilo samozřejmě :)+++
mysak
368G
rasty
445 g minimalne....
micros
415 gramců! jinak moc pekně
330 gramofonkuu k+
bobaneks
408g :-)
zdravim, tak konecny vysledek je pro me bajecnych +- 510g, balon & rusty K+


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma