Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 3 
1 pokus ... rady - Klikni zde pro originální téma
Yxolol
....Next all
Yxolol
JEDETO pomalicku :( ale aspon ze se to nejak vyviji :D
Yxolol
nejakou jinsi warriantu na dobu rustu zarovky usporky nebo neceho do nizke cenove relace....... jinak predradnik doam mam na 250 w ..
na rust maji svetla dost musi jim to stacit jakou tam mas teplotu _ den/noc ? a vlhkost ? a co prisun vzduchu ?
Yxolol
takze den teplota okolo 22-23 C a v noci 21-20 C .a vlchkost pres den je 48 % +- a pres noc 60 %
Yxolol
jinak prisun kysliku maji dobry jee 1 pc 12 V na ne takze trosku kolisaji :) pak 2x active pritach 12v vetracky a odtach 2 pv vetracky :)
Yxolol
Poridim foto :) stene se nudim :)
Yxolol
Favoritka Widow 1# :)
Yxolol
Widow 1 # je nejkrasnejsi zatim :P
Yxolol
Rodina Pohromade :D
Yxolol
Ptaci oko :O :D 10 DEN RUSTU !!!!
Yxolol
Fotky jsem se snazil poridit svedomiteji tak doufam ze se budou libit :/
Yxolol
Tak me to nedalo a obednal jsem lampu 125 W rust Usporku :) tak uvidime az dodje jestli to bude lepsi :)))))
Tak co jak to roste ? nejake fotky ?
Yxolol
zitra dam foto .. :) nejspise o weekendu dam skrin dohromady to znamena ze tam lupnu uz tu 250 :) a dooufam ze uz to konecne uchladim jinak holky povyrostli jen bych se chtel zeptat kdy se dela ta metoda FIM .... podle pater ale ja newim od kama se ty patra pocitaji :) :D jinak ta 125 w rustovka nevysla byla tu z bazacu a typek uz ju prodal skoda no :( zitra doufam ze upnu neajky fotky
Yxolol
Pridavam foto
Yxolol
2 rostlinky rostou lepe jak ostatni jestli je to kvulki tomu ze maji vic svetla ale zda se mi ze jsou stejne daleko od lampy :( prosim o radu kdy to smiknout nebo ,,,, nebo FIM .... chci mit kericky :P ale newim jak na to kdy cetl jsem uz moc fagu ale porad si nejsem jistej.... jinak rostlinky vypadaji dobre planuji behem tydne presadit na tu HPSku at ju vyuziju kdys ji mam :)
Yxolol
tet 1 stech krasnejsich :) Slečna Top 1 :) hiji ---------------------> dale jsme se nudil a nasel jsem neco o Seeds Fair....


Podrobný popis
White Widow® je jednou z nejznámějších, nejžádanějších a nejsilnějších odrůd. Části svého jména vděčí sněhově bílému pylu, který pokrývá mohutné palice. White Widow® získala řadu ocenění na různých Cannabis Cupech. Vysoký obsah THC ji předurčuje k tomu, aby byla užívána pouze zkušenými kuřáky.

Pěstování White Widow® doporučujeme pokročilejším growerům.

Základní údaje 60% Indica 40% Sativa, feminizovaná semena – 5 ks, určeno pro pěstování indoor
Doba kvetení 56-70 dní
Čas sklizně nehodí se pro skleník ani outdoor
Výška 0,3-0,8 metru
Nároky White Widow® vyžaduje pečlivý přístup k pěstování. Skvěle se hodí pro zaštipování, nebo zelené moře (najdete v článcích). Dozrává po 8 týdnech, ale můžete ji nechat i 10. Pokud poslední dva týdny zkrátíte světelný cyklus na 8 hodin světla a 16 hodin tmy, získáte ještě více krystalu.
Chuť a vůně White Widow® sladká a silná chuť i vůně
Výnos Vysoký
THC % 20-25
Ocenění 1. cena BIO High Times Cup 1995 a mnoho dalších


Chtel bych met dotaz k tomu sviceni 8/16 :) je to ucinne ci ne? :) diky predem za kazdou reakci :)
Yxolol
.....
Yxolol
jinak jeden ofuk PC fun 12V maka porad a kymaci s rostlinkama .... dale jsem zmenil kabelaz u 250W koupil jsem vodice trochu jsem si pohral :) at mam kabelaz venku z boxu tak jsem udelal delsi ..... :D :)
Pekne to roste sem zvedav jak to dopadne :)
Yxolol
na to ze to je 22 den růstu tak si myslim ze nic moc :) zkusim jak to povali pod tou sodou jestli to uchladim :) ... jinak presadim to uz do final kvetniku a to 5,7 l ty nejvetsi co mam doma :) a uz to v tom necham .) a uvidime jak to bude vypadat Jedina ma vlastnost je nedockavost chtel bych po tom moc :D asik alwe hnojit zacnu +- za tyden myslim si ze ten substrat je plny zivin .. jelikoz to porad presazuju :) tte do 3 vseho dobreho :) dam odpoledne up :) jak to vypada
Yxolol
Jinak prosim O radu jak to mam presadit .....? mam ten stonek zas skovat pod hlinu i to 1 mini patro jen stema mini listkama skovat je pod hlinu :) ..? nechcu met vytahle obludy dik Za radu :)
podivej je to tvuj prvni grow zadny ucednik z nebe nespadl roste to trochu pomalu to je pravda ale roste ...... osobne bych koupil hranate kvetniky fakt usetri dost mista s presazovanim bych klidne pockal urco nemas jeste poradny koreovy bal dej jim jeste cas dej je pod sodu vytahnou se ti bude to mozna v tomto pripade jen dobre nehnoj pokud vis ze zemina ma dost hnojiv a cekej rostou pekne vapadaj i zdrave a to je hlavni (pouze muj nazor prosim neodsuzovat)
Yxolol
:) diky diky ..... ja mam 5,7 L kvetniky jsou hranate :) ------ prave uz bych to i presadil na hotovo :) jinak diky...... a jeste jednou presadil bys to az k tomu 1 patru nebo mam nechat stonek.. ? vysokej jak je ,,,, jsou take pohuble
ja osobne bych neprihnoval hlinu zasadil bych to do stejne vysky nebo jen malicko prekryl nejsou fakt jeste moc velke ..... pokus omyl :) osobne bych pockal jeste ... :) dej to pod sodu tak jak to je a uvidis hlavne si vychytej vetrani ... dej to pod sodu a koukej co se bude dit a podle toho bych to resil
Yxolol
aha aha je mi to jasne doufam ze dneska na to budu mit cas :) mam rysovani and hlavu :D ale na ne si dicky najdu cas
Yxolol
UP !!!!!!



Takze zacnu negativama ..... presadil jsem 2nejvetsi kyticky do puvodne myslenych 5,7 ale nakonec jsou to 6,7 l :) trosku jsem se cabl tim padem mi nezbyl substrat :) .. ale do patku koupim zas neajky jiny ve 2 je .. biobizz do druheho zkusim treba plagron a porovnam je kdys je to ten 1 pest :) dale .... 2 kyticky jsou krasne vytalni pevne stonky a 3 chudery se klepou ., je to asik tim ze kdys jsem presazoval ty 2 kyticky ... tak pulce byla slepena půda, a korinky nemohli prorustat dale ... doufam ze jsem ty potize uz odstranil a bude se jim lepe darit....------------->.


Dale UPDATE SKRINE......

Nainstalovana HPS 250 W T.. dale byl pridan dalsi vetracek pc fun 12 V na ofuk sodiku + 1 stojanovy vetrak s 2ma rychlostma.... :) :) prumer r= 10 +- :) odhad :) je regulovany na pomali a silnejsi vykon ....
dole jsem vychytal pritahy.... elektroniku predradnik + tlumivka umistena v kastrole.... a pod kastrolem azbestova deska... [Opatreni proti Pozaru ] dale .. vsecka elektroniky skovana pryc z bedny... takze rozvody jdou mimo dosazitelne misto kropeni vodou ,,, spoje kde se vetracky napaji jsou oblepeny izolepou izolacni :) takze Uz kropíím co muzu a vidim je :) dale ---->
Teplota v boxu kdys je zapli active 2x pritach +2x passiv + jeden ofuk lampy ... a cyrkulak 2 rychlostni na prvni rychlost je v boxu krasnych uctihodnych 26 C a na druhej vykon je teplota kolem 20-22C .... dale jsme zjistil behem kratkeho pozorovani ,,,, ze v mistnosti je 26C +- a ve skrini min tak si myslim ze vzduch krasne cyrkuluje dale odtach sice hluci ale krasne odsava :)

A tet ------------------*PROBLEM*

VLCHKOST ..... jelikoz ta soda docela vysusuje ,,, i pri stalem postrikovani .... se drzi kolem 30 % coz je docela ... spsi hodne malo.... Dal jsem tam nadobu do meho zbyleho mista ve skrini a zasipal perlitem .. a zalil vodou a fouka na to ten 1x pritach tak si myslim ze by to mohl rozhanet do boxu ..

Na zvlchcovacku prave nemam dostupne finance.... ale casem mozna :) ........

Dale kyticky jsem nechal volne bez niceho jen at kolisaji.... cyrkulacni vetrak ten velky bude na VEgetacni nocni fazi rostlinky vypnuty... aby je nerusil :) hned jak se zapne lampa zapne se i on jinak 1 ofuk tam je 12v pc fun a ten bohate staci na tu nocni cyrkulaci vzduchu ... s 2x pritach + Odtach ......

Dale usporadani skrine ponecham si 4x WW ... ty nejsilnejsi... a 1Xww dam znamemu chce zkusit matku :) tak mu umoznim taky ... se rozvijet ale prozatim je u me :) tak nakonec to dopadne KDO vÍ JAK !! ??? :D ....

dale zjistil jsem ze mam krivou podlahu nebo jsme o tom vedel... ale skrin nelicuje.. tim padem budu muset sktin opatrin nejakou listou aby svetlo neslo ven ... neni to moc znatelne... ale je :) dale o weeku planuji UP skrine... a to nejak vyresit odhlucnit ten vetracek :) ....


Dale .... Prosim o radu jak ma byt sodik vysoko nad rostlinkami ... ja je tet dal jelikoz je to jejich 1 den .. tak sem to dal +- 50 cm nahoru a na vrskach neni ani horko ani moc vetrno ... lechky vanek tak myslim ez by to mohlo byt FAjn .... dale Zalivam a postrikavam 1-2 dny odstatou vodou ze studne .. primo z nasi PH-NEWIM.... nemam cim zmerit.. ale myslim si ze kdyby ta voda byla moc vadna tak by se to uz na nich projevilo zdaji se mi krasne zelene plne sice ne site... ale ale trochu do jemna... :) jsem zvedavy jak se pod tou sodou vytahnou ,....

DAle.. jsem planoval ze po 3 patre to 4 zkusim nejak fim metodu .... MAM stoho ale strach co kdys to pokazim a chudinky zahynou :( ale zase tam enchci mit divocinu ... I <3 BONSAII :D :D


Tak byc hbyl rad kdyby ste se k tomu nejak nekdo vyjadril v pripade podtknul ... nebo poradil :) nebo zkrityzoval vse se prijima ... ...

Dale moje teorie.. neslouzi pro dalsi pestitele jelikoz sem NEZNALY...takze radeji si pockejte na dalsi uP od Zkusenejsich :)))

S pozdravem Yxolol :)

GROW UP !!:flamer:

PS: sorry za gramatiku ale psal jsem to rychle a doufam ze vystizne :)

Rano upnu i nejake fotky :) NOVEHO DOMU :D .. a situlace doufam ze uz nejsou suchy chudiny
Yxolol
Tak davam dnesni up jak to vypada ve skrini ..... od vrcholku +- 30 cm......... Lampa.... dale ve skrini mala vlchkost 30 % teolota kolem 22-25 C ............. 2 se dari hezky dalsi .. 3 jsou trochu slabsi snad se rozjedou....
Yxolol
....
Yxolol
...
Tak ta vlhkost je extremni :) krop to co muzes teplotu mas dobrou ale myslim si ze to presazeni si zbytecne uspechal kdyby si to mel v malejch kvetnikach tak sis mohl udelat malej sklenicek (folie,sacky,izolepa.spejle) kde by ti to rostlo perfektne a vlkost by se tam drzela ..... ale jo uvidis co s tim udela soda :)

Fotku smaznu neboj ale jen pro predstavu ze i v malej kvetnikach jde dojit az ke kvetu a kdyz mas malo mista tak je to optimalni ale toto uz je fakt malej kvetnik :) ale ... :)
Yxolol
jojo dik nemusis mazat at to slouzi pro info :) diky uvidim ja kse to bude vyvijet :) kdystak udealm ez sacku nejaky parniky :)
Yxolol
Tááááááááááááááák..... dneska jsem poradne kably dal mimo box :) at muzu rosit a Nádhera....... Porosim celi box.... cele folie na stenach .... takze i s kytim a vlchkost sve zvedna na 1-2 +- na 50-60% vic asik nedocilim aspon to kdys uz nic :)
Yxolol
Holky se zacali lepsit ale porizuju neajke rizky :) ak47xWW + white russian uvidiem jak to klapne :) zitra by meli byt doma :) pak dam up :)
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od Yxolol
Tááááááááááááááák..... dneska jsem poradne kably dal mimo box :) at muzu rosit a Nádhera....... Porosim celi box.... cele folie na stenach .... takze i s kytim a vlchkost sve zvedna na 1-2 +- na 50-60% vic asik nedocilim aspon to kdys uz nic :)


Myslíš, že je rozumné rosit i fólii na stěnách, usazenina co tam zústane bude zhoršovat odrazové vlastnosti fólie. Nebo se to chystáš prúběžně umývat octovou vodou? Chápu, že máš nízkou vlhkost, no snad to za rústu nebude tolik vadit a na květ už bude fólie zase pěkně blýskavá, ne-li nová.
Yxolol
To me napadlo take..... ale voda se hned vyari behem 30min - 1 hod .....Ale jak si vsimnu necistot na folii budu muset umyvat :( ale tak co bych pro ne neudelal.. jelikoz kdys rosim jen je vlchkost jen 30 % coz je srdce rvoucíí :( a kdys rosim i box tak ej tam kolem 50 /60 % cos si myslim ze je dostacujici lepsich jak tech 30 ... jinak dik za radu ze octem umyvat :)
luky19
mokré hadry na stínidlo , perlit s vodou ,nebo si kup zvlchčovačku a máš to vyřešené :) nebo parní žehličku a zapni jí :D :D
Yxolol
zehlicku. ? :D tu doma ma :D ale to aji je hordkke to b y se msuelo neajk vychytat asik ... mokra hadra na stinitko neudela to nic.. ? :) jinak dobry napad.... dnes jsem dal do skrine kastrol do zbyleho mista plny vody a do nej nastrkal ta 7 houbycek an nadobíí ) dale perlit v zavarovacce s vetsim hrdelm ... s perlitem plne vyuzity prostor:) :P
Kubisss
zdravim....tak uz mam 22 dni na kvet....naznaky samic byly asi uz po 4 dnech.....dnes tam uz jsou nektere tri centimetrove palicky a je jich celkem dost...momentalne bez problemu, bez zadnych zjevnych nedostatku kytky vypadaji pekne....az se teda divim na to ze je to muj prvni pokus....poslal jsem ti na mail 2 fotky tak to muzes zkouknout.....
Yxolol
jj diky :)
Yxolol
Dneska jsem byl jeste pro 4 rezy Hush Berry :) od kozzyho :) tak doufam ze pojedou hezky v boxe je nakonec 9 kyticek uvidime jak se jim bude darit.. :) upnu i nejaky foto az budu mit cas tet byli litacky presazeni motani se :D no proste Zasek :! :D :)
Kubisss
nejak mi nesly odeslat fotky k tobe...napsalo mi to starou znamou hlasku send failure......jinak ja mam 6 rezu taky od borce odsud a 2 moby dick 2 critical plus 2 cintarella99 musim rict ze perfektni....nemas nejaky jiny mail ci skype nebo neco? muzem vymenit par zkusenosti ...chystam se delat druhe kolo a sice 3 kush n.1 femi. 2 no name...tak uz to dam pomalu klicit aby to vyslo na sklizen ze dam vyhrivat novou rundu....
Yxolol
jo jo samozdrejmne promin e-mail byl jaksi zaplneny takze proto ten FAIL!!! ale tet je volny.....inak icq 389345037
:) Grow up
Yxolol
Tak pridavam Up celek...
Yxolol
Modelka WW..... Krasne se rozvetvuje ...:)
Yxolol
Rizky od Kozzyho jse mi zdaji vyborne docela se uz chytaji vypadaji vitalneji nez v Petce :D ale vlchkost maji nasazenou petku. .a spamatavajou se :)tedy doufam...
Yxolol
dale :)
Yxolol
Takze ... 1 kyticka blize je Hash Berry :) Pokus o Training:) nema petku takze rosim casteji :P dale v pozadi dalsi WW tak lepsiíí :) 2 po Modelce :D
Yxolol
Modelka Hash Berry :P krasne vetveni Indica :)
Yxolol
Uz jsem na to prisel i kdys nemerim PH zatim ... tak jsem zjistil ze voda ma spatne PH listecky se krouti smer nahoru jakoby a rostlinka ma svetlou barvu..... takze musim koupit co nejdriv nejaky testy
at to dam trochu do kupy
Yxolol
kytky po mim zakroku dostali radne zabrat neme ljsem sundavat petky.... ale ta vlchkost i s petkama byla nizka :( je to fakt v (_._) ....

dale na listech WW ktere rostou peken jen nekteri jedinci teda... se objevuji bile skvrny... po zaschnuti kropene vody.... dale jsem meril PH .. a je +- 8 !!!!! takze zitra zacnu snizovat PH... a vsecky kytky proplachnu listy se mi krpijou smerem na vrch se rolujou..a na rizkach listky zloutnou .. a pkamoi usichaj :( zitra zkusim up....
Yxolol
WW up
Yxolol
No nic rostliny zmohutneli a dnes jesem prepl na 12/12 Bloom :) tak sem zvedav nevim jestli jsem prepl spravne.. ale ve skrin izacalo houstnout :):P az bude fotak neco upnu :)
Yxolol
Tak Je tu up .) 5 dni na 12/12 :) vybarvuji se a zacinaj vonet :P :D
Yxolol
foto suck sorry tak vypadali o 10 dni z5 :)
Yxolol
2X WW :) ty nejhezcii co mi delaji taky nejvetsi radost dale zitra foto dalsi jak bude casek :)
UncleBatman
Umyj si ty podtácky a kvetinace.. at ti tam nevykvete naky kapradí :)
Yxolol
ok .. :)
Yxolol
Dneska vecer bude Up ... Ale stejne to asik nikoho nezajima :)
chlapeczlesa
Zajímá, dávej! Jsem taky white wdowec :)
mysak
146 a 150 no moc nevypada ze by se vetvily :)
157.....to je jina
mysak
citace:
Původní příspěvek od UncleBatman
Umyj si ty podtácky a kvetinace.. at ti tam nevykvete naky kapradí :)

jn je to nejake cele ze*rane :D
Yxolol
Takze Up Dnesni.... takze skrin je DarkRoom 120x120x180 :) dale ---> Odtach UFon 125 + pachac 125:) + stinitko Vlastovka :) + 400 W !!!!!! ve skrini jsou umystene stale ty 4 WW + 2x hash berry misto neni vyplnene tet :) ale priste bude :) nejaky up Je to v 14 Den kvetu na periode 12/12
Yxolol
dalsi :) je tam i jeden stojanovy vetrak :) + clypsnak ... ale lampa od vrcholku je cca 25 cm .. a teplota je 27 stalych stupnu kdys sviti ,,, je treba to nejak resit.. ? jinak hnojky se zmenily kazdy 3 dny davam na 1l vody 1ml Alga-grow Plagron + 3 ml alga-bloom Plagron prosim kdy mam zacit pridavat greeen sensation od plagronu diky .. :)
Yxolol
dalsi foto :) Dalsi dotaz prosim mam porad kropit tim phytaminem kdys uz jsou tam palicky.. ? asik ne ne.. ? jiank vlchkost v boxe je 15 % ubohych !!!
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od Yxolol
dalsi foto :) Dalsi dotaz prosim mam porad kropit tim phytaminem kdys uz jsou tam palicky.. ? asik ne ne.. ? jiank vlchkost v boxe je 15 % ubohych !!!
Ne ne už to nekrop..

a tam kde máš přítah, dej ven nádobu naplněnou perlitem a vodou, vlhkost se Ti krapet zvedne. Vzduch je teď přemrzlej tak je nízká vlhkost..
Yxolol
Za kazdou radu budu vdecny .... pro nektere kdo by chtel neceho foto aby lepe poradil nebo tak neni problem staci napsat ssem .... at tu neni tak mrtvo :)
Yxolol
pritach je passiv .. a bouzel je u radiatoru .. kterej bouzel topi .. :( nejde zastavit... takze podle me ta vlchkost bude i kvuli tomu ::(jiank pritach je z mistnostu kde box je je to cast 2np... pdokrovi... drevo + vepraky
Yxolol
foto
Yxolol
next
Yxolol
jeste kytíí :) :P
mysak
no vida jak to vypadalo a jak uz to vypada...
Yxolol
da se fotky zkreslujou :P :) dik
Pekne :)
Yxolol
ok Up fotky za tmy 14 den TMA
Yxolol
dale------------------*>>>>>>kytí po zakroku :D :D
Yxolol
........pohled
Yxolol
....
Yxolol
dalsi up prijde 21 dne Kvetu to znamena v pondeli :)
Tomatto
Zdar :)
hej tak jak si nakonec vyřešil tu nízkou vlhkost jen tím rosením stěn? mě osobě se do toho nechce, mám boxík a v nem vlhkost 20% což je bída zavěsil jsem tam mokrej kapesník ponořenej do sklenice s vodou, ale nezdá se to jako něakej převratnej vynález :( koukni na to http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=61663
Yxolol
cau kamo aj to vyresil ze pred pritach jsem dal mokry rucnik na ten radiator :D :D a zvedlo se mi to pekne :) ale tet tam mam taky kolem 20 % a nevidim zadny negatyvni veci spis holky vic pijou kazdy 3 den dostavaji i 4 L zalivky
mam 11 L kvetniky ale ... jinak pristi kolo na rust kupuju zvlhcovacku za par korun nejakou :) jinak zkus jak me bylo receno vzit plech nasipat perlit za par korun a zalit vodou a pak na ten perlit normalne dej podtacky a kvetinace :) melo by ti to o neco zlepsit :)
Tomatto
Tak já to zkusím něákej perlit doma mám, tak ho na ty podtácky nasYpu ;)) a uvidíme a ještě si zítra koupím zroprašovač a začnu rosit

Tak ať ti to kvete
Yxolol
jsme si asik nerozumeli :) das plech na plochu nebo nadobu ... na velikost tve plochy box una dno.. a tam das perlit s vodou :) a na ten perlit s vodo polozis podtacky a pak az kvetinace do pottacku aby podtacky byli suche ze vnitr :) aby ti neuhnivali korinky kybys to mel porad stale ve vode..
Yxolol
Jinak foto nestiham... jelikoz me ani nejdou makra nic :D :D asik to neumim ale o weeku postnu nejaky foto report jelikoz to zacina vypadat slibne hlavne ta hash berry kdyby sni mel nekdo zkusenosti post :) Dik
Tomatto
už ti rozumím :D
Yxolol
jinak ceho jsem si vsiml kyti se me jeste dost potahlo ty ze zacatku zakrsle spomalene 2 WW tak tet predbehly vsechny :) a Hashberry dela neskutecny paldy ma vetsi jak ww do zacatku :) dam pak report az bude casek jak je zmineno :)
Yxolol
Jinak prosim kdy mam odstranit ty spodky kterejm podle meho nesviti moc slunce :)
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od Yxolol
Jinak prosim kdy mam odstranit ty spodky kterejm podle meho nesviti moc slunce :)


kdykoliv po dobu rústu a těsně před přepnutím na květ.

citace:
Původní příspěvek od xmalcolm
21 rostlin z perestalu jsem 5dnů před přepnutím zbavil spodních 2-3 spodních pater v rámci podpoření růstu primárních větví. V průběhu květu jsem se střežil obtěžkat své svěřence jakýmkoli chirurgickým zákrokem neb jsem nabil v uplynulých letech hlubokého přesvědčení o nesmyslnosti tohoto počínání. Hřímá mnou podezření že není třeba polemizovat páč každý svého štěstí strůjce a počítá se tak nějak pouze projevená, abych byl přesný vlastní projevená.
Yxolol
takze tet kdys je to 25 den kvetu to nemam delat.. ? ze bych to tet oholil ty sity at to de navrch.. ?
mysak
citace:
Původní příspěvek od Yxolol
Jinak prosim kdy mam odstranit ty spodky kterejm podle meho nesviti moc slunce



bezdechu
kdykoliv po dobu rústu a těsně před přepnutím na květ.
mysak
je jedno kolikrat se zeptas(zalezi na kytkach) ,,odpoved bude stejna
Yxolol
Tak up fotek kvalitu nerucim .... :) pozdni hodina ale aspon briblizne jinak 25 den kvetu :) pondeli bude 28 den kvetu :) posudte sami mam tu 1 hasberry :) a 2 wdowky :)
Yxolol
dalsi foto hashberry
Yxolol
HB
Yxolol
WW... jinak flaska finlandy 1l :) meritko :D
Yxolol
dale WW zbytek fotek .. sou foceny 2 ze skrone :) poznate :D
Yxolol
dale..
Yxolol
,........
Yxolol
...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma