Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 [2] 
duck foot - Klikni zde pro originální téma
takže - lidi, ujasníme si co a kolik komu a kam mám poslat. Napište mi do PM adresu a semka do threadu hoďte jak to chcete. Samozřejmě i s bonusovejma se počítá
Niga+THC.Cwock:
asi bohužel musim konstatovat, že jestli mi od vás dvou nepřijdou řekněme do 10 dnů prachy, tak máte smůlu :( to už je fakt moc dlouho, tohle...
dejte vědět
Frank Krank
Stejsi : kdy budes delat selekci a ako dlouho to priblizne potrva ?
Stejsi
2MIRIS:To je fakt mooooooc dlouho.Bud jsou chlapi jeste chudsi jak ja a nasetrit 150 Kc jim dela nemaly potize,nebo chteli mit 1000%,coz je prozretelne a chvalim je,ale nas ostatni tim omezuji.
2Frank Krank:Muj plan je takovej:Zasadim seminka od lidi co mi poslou svuj podil.Pod slunickem je necham do puli prazdnin.Nej holky pujdou do matkarny a zbytek necham venku i s 1 samcem.Z nich budou semena pro vas co nebudou chtit holuba na strese,v podobe rizku napresrok.Zbytek pocitam ze by mohl mit rizky tak za 3-4 mesice,pokud mate lampu.Jinak na jare.
sory ze jsem se dlouho neobjevil, tak ja bych chtel seminka jedine ze bys mel do zitrka rizky protoze zitra jedu do brna:frog: tak jak to teda bude s tema semenama ducku a bonusu???? moc sem to nepochopil protoze se mi to zda rostahane prosimte miris ,uzes to sepsat ???:mutant:
no, počkáme co napíšou ostatní - jestli chcou svůj podíl semen (2, což je málo, proto to pošlu Stejsimu). víc nikomu dát nemůžu, to snad chápete...
těm, kdo chcou na 100% svoje semena teď, těm je klíďo pošlu - napište adresu. a ti kdo to chcou nechat na někom a počkaj si, vy to napište a já váš podíl pošlu.
a taky tu máme zatim jenom jednoho lampaře, takže jestli něgdo má lampu a chce to vzít, určitě to řekněte
OK?
Niga
Sorry zajtra to napravim a prachy poslem.

Trvalo mi to dlhsie preto ze som skoro zkolaboval ked mi na poste povedali ze ked chcem poslat 200,- musim zaplatit 450,-:rejp:
Po druhe som moc tej objednavke neveril(zacalo to 17-02-2003 v 23:07 PM a az teraz?). Dufam ze sa nikoho nedotknem, ale sami viete ze v poslednej dobe to s G. nie je take doveryhodne ako kedysi. Tak sorry
A s tymi semenami je mi to jedno, uplne mi staci ked budem mat genetiku na buduci rok out. Myslim ze nema zmysel niekomu posielat 2 semena.
tak s tema semenama to vidim podobne jak Niga, jinak lampu mam ale momentalne mimo provoz:mad:
frcila
Zdravim vsechny. Ja bych si zdovolenim vzal par rizecku, radsi nez 2 seminka. Jenom tady nekdo napiste na koho se obratit pro ty rizecky a kdyby to slo aspon priblizny cas. Dikes
Stejsi
Sorry za OT
2 Frcila:Chlapiku ty si ze me delas srandu ze jo?:frog: Tak a ted hezky cti MAMA MELE MASO,EMA MA MISU,EMA JI MASO.Slo ti to???tak si precti prispevek o 6 prispevku vys.A moc me neser:Dkuwa.
strihorukyeduar
Ahoj kluci!!! Hele...Já vím že ste teď uplně happy z toho že mte Duck Foot..Já mám taky jednu rostlinku (ještě podivnějc zmutovanou než ostatní) ale nemůžu jí jet INDOOR protože rodiče :( A tak pro ní sháním někoho šikovnýho kdy by jí hodil do matkárny a společnými silami se o ní starali (popřípadě se dělili jak o výdaje tak o přímy třeba za řezy a seeds) Vím že to zní divně ale jinou možnost prostě nemám a dát jedinou sazeničku do země se mi zdá škoda..Takže kdyby měl někdo zájem tak PM jo? :D Zatím peace Ps: Přikládám nějaký fotky ať víte do čeho dete
strihorukyeduar
Ps2:Sorry MIRIS že ty zasírám thread ale nechtělo se mi kvůli tomu dělat nowej! PEACE a RESPECT
Stejsi
Inu zmutovana je pekne,to nemohu rict.Mozna by si i zaslouzila svuj vlastni thred,ponevac jsem nic takovyho jeste nevidel,a mozna by jsi mel i vic sanci sehnat nekoho kdo by o ni i stal(teda pokud je to ona).Se mnou bohuzel nepocitej.Se seminkama to nebude tak jednoduchy.Chtelo by to stejne zmutovanyho otce(nebo matku),a cert vi jestli mutaci podlehl jen tvar listu a nic jinyho.Mno genetika neni zadna sranda dle meho.Urcite zaloz novej thred,snad se ozvou fundovanejsi odbornici co maji co rici a tento thed nectou
Zasíráš? nic nezasíráš...založ si novej thread - tam se koukne víc lidí než sem...a gratuluju - vypadá to zajímavě :)jako gumový z hračkárny
2 thc.cwock + Niga:
jeden z vás mi poslal prachy (Stoklásek), ale pozdě. Smůla...pošlu zpátky.
Frank Krank:
ozvi se chlape, čekám jenom na tebe
jinak v nejbližší době pošlu semena Stejsimu. Tak čekej cd

toť zatim vše...ciao
Frank Krank
MIRIS
posli to Stejsimu i za mne,doufam ze toto rozhodnuti sa v budoucnost iukaze ako spravne.
tak ještě jednou:

Stejsi - má svůj, můj, frank krankův, thc.cwockův a frcilův podíl Ducka;adresu mám-Brno. doufám, že fšechno vyjde...

Shikanze - jenom on chce semena. pošlu mu jeho a můj podíl(bonusovek) ale až bude mít matkárnu;adresu nemám

Frank Krank - podíl Stejsimu

frcila - pošlu Stejsimu

miris - pošlu podíl Ducka Stejsimu a bonusovek Shikanzemu

thc.cwock - prachy poslal hooodně pozdě, ale já som to dobrá duša tak bude mít řízek (snad)

Niga - vypadl ze hry :(

Ale podíl semen se nemění( - thc.cwock, ale řízek dostaneš), protože by se to blbě počítalo. takhle má každej 3Ducky a 2Magical seeds.
a jelikož toho bude mít Stejsi asi opravdu hodně, tak bych si dovolil poprosit Shikanzeho, jestli by gdyžtak vzal podíly těch bonusovek, jestli bude mít železo. totiž Stejsimu pošlu jenom Ducky. Uf, už aby to bylo. unavuje mě to...
cus
jo, lidi, abych nezapomněl - dneska sem poslal to cd a tim zatim moje společná úloha končí - ale - na prázky pojedu do ČB makat (Globus - uzeniny, stavte se :) ) taky se budu učit na repaprát, takže pudu trochu do sebe a nebudu mít moc možností přístupu na net . tak mi gdyžtak pište na mobil
a doufám, že Stejsimu pěkně vyklíčí a porostou. Něgdo prej měl problémy s plesnivostí, to je nepříjemná věc. Tak posílej průběžně fota.
jo, a neuraž se jestli budeš poslouchat to cd co sem tam k tomu dal :)
Stejsi
Zhostil jsi se toho na jednicku chlape K+.Samozrejme ze fota posilat budu,neboj.Budu se snazit.Majte sa zatim cago
psali ste mi, abych smazal to číslo. já ho nesmažu, ale do pm napíšu takovej "poznávací kód"...

edit:
tak dneska 23.6.je poslední den co můžu bejt na netu...tak ciao
jo,Stejsi:jestli budeš dělat jednu pro semena,tak určitě zkus toto:
http://grower.cz/forum/showthre...ight=feminizace
takže mam vas podil bonusovek a protoze urcite vsichni nebudete bydlet prt minut ode me tak se chci zeptat jestli budete chtit rizky nebo semena
thc.cwock
2:stejsi najake novinky ..kolik seeds zakorenilo?rostou? mas je uz vyselektovane?
Stejsi
Vsechny utrapy prezilo sest(6) sazenicek.Prave maji tri patra a krasne se vetvi,takze pristi tyden jdou pod nuz a za par tydnu zname jejich pohlavi.Pak uz to pujde jak po masle.Nebojte vsichni se vcas dozvite co a jak.Pokud jsou jeste nejaky dotazy ci pripominky PM pls
Stejsi:
hej, chlape, nechcu do tebe rejt, ale fakt se mi zdá, že bys mohl poskytnout víc info. Za celý tři měsíce napíšeš jenom že přežilo 6 sazeniček a maj tři patra...
se mi zdá, žes něco podělal a nechceš to dát najevo...
sem čekal trochu víc na to že jsem sem 2 měsíce nepách
jestli to tak neni tak to zkus dokázat...
a fotky by bodly

a taky by bylo dobrý napsat jestli chcete od bonusu řízky nebo semena. já osobně sem se přerozhodl pro semena
Stejsi
To MIRIS
:-)Ty ses borec.
Ja nejsem nicmoc spisovatel a tak mi neprislo dulezity popisovat vsechny zmeny na kytkach.To ze to tak dlouho trva je jednak spusobeno mou nezkusenosti,a druhak touhou neposkytovat nekvalitni rezone.Timto se omlouvam.Jinak svoje scestny teorie a fikce si priste nech sam pro sebe,mohl by ses nekoho dotknout.
To ALL
Den D se blizi kytky jsou schopny produkovat kvalitni rezy.Minulej tyden jsem prepl zakoreneny rezy na kvet,tak do 14 dnu jsem si jist ze znam pohlavi.No a pak cekejte PM.Omluvte absenci fotos napravim to v nejblizsi dobe.
Stejsi
Jak jsem slibil tak ted cinim.
1:Matky-Nechal jsem je pod sluncem takze se dost vytahly.Nemel jsem jeste hotovou skrin no.










2:Testovaci jezdci:Zkoreneni a prepnuti na 12/12













3:Takovyhle rez davaj












4:Rizek











5:Koreny rizku













6:Detail listu
tož to je to hezké...paráda
kolik bylo matek?5??
Jahudka!
Pekny.Je to takova raritka.Hele myslite ze by se to dalo zkusit i ve skrini?Ja bych kdyztak casem nejakej rizek koupil jestli by stejsi nejakej prodal..
NeznaBoh
Zdarek lidi nemate nekdo jeste seminka duck foot??
Stejsi
Cau Chlapi
Trosku se nam to zkomplikovalo.Kyticky zacali zloutnout a celkove chradnout.Myslim ze to bylo spatnejma kvetinackama,tak jsem je presadil do vetsich,postrikal phytaminem a zalil supresivitem tak doufam ze se brzy dostanou zase do formy.Jinak jasny jsou uz dve matky,zbytek se jeste nerozhod k jakymu pohlavi se priklonit.Takze jakmile se devcata zpamatuji tak je hned zacnu orezavat abych vas mohl podarovat co nejdrive
peace
Stejsi
S fotakem je problem,vysvetlovat to je nadlouho.Snad priste.Kazdopadne pohlavi uz je jasne z sesti jsou tri samicky a porad se rozhoduju ktera bude ta co prezije.ALE mam uz pet rezu zenskeho pohlavi zakorenenych v hline.Narizkoval jsem dalsi a az hodi korinky tak dam info.Tak reknete jak to mam rozdelit jestli 5 jednomu nebo 2 a 3 pro dva nebo pro kazdyho jeden?Je mi jasny ze kazdymu se nevyplati cestovat pres pul cr do brna kvuli 1 tak se rozhodnete.
peace
sem psal, že stejně pudu do outdoor, takže pro mě by řízky bodly začátkem sezony. Do tý doby mě z toho vynech. Kdyžtak se pak s někym domluvim jestli je někdo blíž MB
PS: chytly barvu?
Stejsi
Jojo spatny spektrum svetla.Dostaly tam jednu wrmwhite a postrik phytaminem s alga grow.A zacinaj se zlepsovat.
hey, Shi, jak to vypadá u tebe? v poho?
Stejsi
Cau no u me to v poho moc neni,napadly me svilusky,ale verim ze se s nima brzo vyporadam.Ale co ostatni je to 14 dni co jsem psal aby se nekdo ozval,ale nic.Akorat thc.cwok psal ze by je bral ale od te doby nic.Uz jsou z nich celkem velky kyti,a musim je zastipovat.
Jahudka!
Stejsi - docela bych toho duckfoota chtel videt na fotce jak to vypada...Rekni ma to opravdu zvlastni listy nebo to vypada stejne jako jakejkoliv jinej model?
myslim ale že až začnou palice, tak to bude docela podobný tý klasický podobě. má nějaký?
thc.cwock
2:stejsi ja si pro ne prijedu jen musim zjistit kdy mam presne cas...mam ted kotel mooc skoly..tak az to pujde tak hned pisnu..zatim se mejte.
Stejsi:
and now? how are they?
Stejsi
No byly trosku komplikace,ale jsem s thc.cwokem domluven na pristi tyden.Pak se ozvu co a jak dal.
a ted? dva mesice po?
frcila
Tak jak to vypada s duckem? Byl by pro me jeden nebo dva rizky? Nejlepe nekdo z okoli Prahy. zatim lidi.
Stejsi
Dobry den cely den..
Tak v prve rade bych se chtel vsem mym spolupestitelum omluvit za mou dlouhodobou absenci(mel jsem trochu jiny problemy a tak jsem se tu dlouho neukazal)tak se pls nezlobte.Kyti prezivaj jakztakz v pohode.Myslim na vas kdyby se neco posralo tak bych napsal takze vase obavy jsou plane,pocital jsem spis s tim ze budete chtit rezy na zacatku nove sezony,no.Na zacatku ledna mi psal thc.cwok ze by si nejaky vzal tak za 14 dni 3 tydny je moznost,ozvi se a domluvime se blize.Jinak moje skusenost s nim jsou rozporuplne.Zblizka by list povazoval za cannabis opravdu jen neznalec ovsem kvet Ducka prozradi na prvni pohled,a trva mu pomerne dlouho po prepnuti na kvet nez zacne.A jeste dyl mu trva nez dokvete.Ale moje podminky jsou vice nez partizanske.Takze na moje postrehy nelze brat ohled.Blizsi zavery budu moci pronest az na podzim po sklizni.Jeste jednou se omlouvam.Pokud jsou jakekoliv pripominky,dotazy,ci stiznosti smerujte je do p.m.
ještě bych pro informaci dodal, že Duck má docela slušně silnej odór.
Pan Ker
S duckfootem mám opravdu výborný zkušenosti...a hlavně s jeho hromadnou objedávkou z groweru! V listopadu minulého roku trosca založil tento thread. Vše vypadalo nadějně...peníze jsme odeslali(já asi 1100Kč ještě na další modely) Panu Mlhovi a za pár dní měla proběhnout objednávka. Jenže co se nestalo, Pan Mlha se nás vysral a od listopadu už na groweru nemá ani jeden příspěvek:grrr:! Nejspíš se nám tu teď tlemí pod jiným nickem...

PS:Sorry za ot...
odkaz ba tenhle thread nefunguje. To byl nějakej ambicoiózní plán?
no, jestli ste mu posílali prachy, tak bych zkusil navštívit tu adresu a pořádně si to ujasnit, teda kdyby to bylo aktuální. Ti nezávidim...
Pan Ker
4 MIRIS:Teď už ten odkaz funguje... Hele, peníze jsme mu všichni posílali na účet, takže nemáme šanci ho vystopovat:grrr:!
gona
mlhu zatkli policajti...
Pan Ker
Tak to je něco jinýho, to jsem nevěděl... A za co to bylo, za ganju??
gona
to fakt neviem spytajte sa drevo kocura on vie viac
Pan Ker
Jenže ten je pořád offline...
Pan Ker
Aha, takže neviditelnej:D...
Taky na tu objednávku nevzpomínám v dobrém, ale třeba to ještě někdy bude mít šťástné rozuzlení(teda pokud ho nezavřeli na doživotí:D)!
Každopádně ta druhá objednávka už proběhla o mnoho lépe...
přináším report:
Jedna kytka mi byla zlomena, taxem si řekl co kdyby náhodou. Nechal sem usušit a vono jo...z listů a k tomu v červnu..
první dvě hodiny absolutní posazení a dreaming (or screaming?). Vysmátost taky, ale ne nic extra. potom už takovej dlouhej (asi 4h) dojezd, kdy je to tak napůl. Furt vnímáte pomalu zvuky, ale nemáte zkreslený okolí. No, a druhej den pak :)
takže se těším na paličky
edit:
a to sem to jen 4x pohnojil :frog:
ddt
Krasa Duck Footu je v jeho zvlastnom vyzore, tak velmi odlisnom cannabisu akoby skor patril do rodiny utriciae :)
Krasna sadenicka Duck Footu z danska :)
BYE

DDT
nějak nešlo připojit foto k příspěvku, tak sem hodil jednu fotku sem:
http://img86.imageshack.us/my.php?image=p1010050aj9.gif
DEVIATIO
to krizili s koprivou ne?
DEVIATIO:
jestli je kolchicin v kopřivě tak jo
a jinak je pravda že docela dlouho než vyzraje. ze skleníku sklizeno těmito i následujícími dny
thc.cwock
http://grower.cz/forum/showthread.p...1560#post441560
nahodím toto téma zpět k životu - jak byste zhodnotili duck foot?
já to vidim následovně - dvě kyti byly ve skleníku od začátku dubna do října rostly a měly asi 3m s pomocí zastřihávání. paličky se začaly dělat až uprostřed září a a uprostřed listopadu se muselo sklidit a to ještě byly palice mrnata ale venku už bylo dost hnusně. objevili se i plísně. tim pádem je následný stav dost ovlivněnej tim, že to nebylo dozrálý.
zkuřovalo to ale nebylo to o nic lepší než průměrný čechy

výsledek - nedoporučuju na outdoor, indoor sem nejel a myslim si že to nemá ani cenu zkoušet


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma