Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 
Namy(ho) prve indoor pociatky.. - Klikni zde pro originální téma
Namy91
a mala mutacia :mutant: :D xixixi

a presne tuto rastlinu typujem na SAMCA!
takze uvidime ci typujem spravne..
inak skoda by bola ale to uz je proste tak :wink:
rostou pomalu ale rostou :) sem zvedav kolik samcu z toho bude pac v krajich je docela tma ... uz aby si prepnul :)
Namy91
:D no do prepnutia bude este taky mesiac minimalne, sak teraz maju len asi 10cm. inak ja ich menim, tzn. ze ziadna nie je na kraji dlhsie ako tyzden, takze si kazda uzije slniecka dositosti :D

A teraz to pride - kupilo som si PHminus :D konecne nejaky postup v boji proti PH a este mi treba na meranie ph, ktore som nekupil, lebo to v akvaristike stalo 6,5Euro a sa stavim ze maju aj lacnejsie ;)
Namy91
Taak, mame tu 1. December a ja prinasam dalsi update :)

kyticky sa maju skvelo, dneska ich este polejem 1,5m/0,5l nech si trosku svihnu :D.. dnes rano som ich aj dost husto poohybal, sak pozrite sami ;)
Namy91
...
Namy91
....
Namy91
neviem ako vam chlapci, ale mne sa zda ze sa to tienidlo posuva stale smerom dole ako hore :D:frog:
Namy91
a este jedna kyticka :)
jak dlouho to mas v planu nechat jeste na 18/6 ?
Namy91
no, vzhladom na to, ze rastu tak pomaly, asi mesiac, sak teraz prednedavnom som zastrihol a keby som to teraz prepol tak by som mal vtnos dokopy 2g. necham nech porastu este a pak ;)

ale teraz neviem, ci to ma zmysel ohybat ich.. sak pristoru mam dost, a pohybujem ze vyrastu 1 meter. co povies? mam ci nemam ohybat.
ohybal bych tak aby byly vsecky stejne vysoke netusim jak se vytahnou jestli se vytahnou pri prepnuti ja bych klidne uz prepl at ti to zase nepreroste
Namy91
ale no tak, viem ze si nedockavy co z nich bude, samozrejme aj ja som, ale maju este cas, ved nemaju ani 20cm. necham ich este :)
jasne :) jen hecuju :) a tady si dovoluju dat me vetveni :) trosku jine
Namy91
stale porovnavas mna s tebou. ja mam 54W a ty 250w a k tomu mas este bohvie aku genetiku a neviem co este... :D a k tomu som este aj zaciatocnik :D
hlavne genetiku pac to same sem mel i pod usporkou 30w myslim ze na teto henetice propalis za elektriku tolik ze by si dal za stejne penize jedno kolo s 250w ale fajn :)
Namy91
no, ale ja necakam ani niake velke zhulene stavy od tohto mojho.. je to skor pre radost, ale samozrejme keby sa to dalo hulit tak mam este 100 semen nachystanych :D, nabuduce mam rezervovanu nejaku gen. od znameho, takze na dalsie kolko to bude lepsie :)
tak hlavne zapracuj na genetice pac palit takto dloho druhe kolo s nejakyma noname jeste k tomu urcite na out...... je drahe poteseni :) ale pokud znamemu veris tak sem zvedavej co z teho bude :)

P.S. jinak mi to nedalo a dal sem taky usporku do male skrine a hodil tam ze seminka auroru :) tak sem zvedavej
Namy91
:D tak uvidime ci ma dozenies :D, lebo ja idem tiez tu malu skrinku a rastliny maju tak 7 cm. odfotim ;)
tak skrin nema zadnej otvor je to zavrene je tam 19 stupnu a svitim 24h :)myslim ze uz sem te za tech 14 dni dohnal :) ale ukaz ty fotky
Namy91
no takto vyzera ta mikrogrow skrinka teraz:

uplne jednoduche- 2 svetla a scrog ;)
Namy91
a na priblizenie jedna z tych vacsich:





:)
Namy91
No a teraz prinasam update rastliniek patriacich do tohto threadu.

trosku som ich poohybal, aby boli v jednej rovine, pohnojene 7.12.2011 3ml/1l Plagron Grow...

sak posudte pozrite sami ako pekne rastu :)
Namy91
a trosku iny pohlad, aby ste videli ako su celkom pekne v rovinke. :)
Namy91
a chlapci nedobra spava.. fotak mi usiel na tyzden prec.. do piatku.. ale inak sa kytickam pekne dari, vetvia sa ako dive :D
typujem ze na vianoce prepinam :)
Namy91
Po takmer tyzdni je tu opat
UP- s fotkami :)

nic sa nezmenilo, rastlinky su zdrave a stale to vychadza na 24.12 to prepinanie. dostanu darcek na vianoce odo mna :teef:




celok:
Namy91
..
Namy91
...
takze uz prepnes ne ? myslim ze ted uz by si mohl zas fakt tak velkou skrin nemas a treba se pri prepnuti budou jeste rychle snazit nalezt do vysky a nakonec by si z toho mohl mit low-fiasko :)
Namy91
do toho 24. pockam dlhsie ich uz nenecham, zatial sa daju este ohybat, tak keby zacali rast rychlejsie ako by som chcel, stale mam na nich pripravene ohybanie :)
ze by soutez ? kolik samcu a kolik samic ? :)
Namy91
to hadam nie :) dufam ze nebude treba, kedze by som chcel 100% "female" :D :D

ale "male" pojdu do mleka alebo na nieco uzitocne :)
Namy91
malicky up. dnes zase pohnojene: 4ml/1.0l
pomalicky dorastaju do rovnakej vysky, naberaju na listoch a na objemu..
ma az tak trochu desí, ze sa nevyskytol zatial ziadny zasadny problem,
polievam to prevarenou a odstatou vodou, pred polievanim zohriata na 28 - 30 stupnov. Zemina Light mix je skvela, prievzdusna, ziadne pliesne ani povlak, sice sa trochu perlitu vyplavilo na povrch, ale to je asi jedno.
Svietim stale 18/6, vyhlliadky prepnutia su 24.12.2012, podla toho ci dorastu do vysky mnou urcenej, (ale vyzera to tak ze dorastu:).)
od ich vzniku zivota je to presne 65 dni.
Dosahuju asi tak 2/5 celkovej vysky skrine.
Teplota dosahuje miernych 24 stupnov.
Vlkomer nemam ale podla zelenosti listov usudzujem, ze vlkost nechyba.
Na porovnanie velkosti 250ml Plagron Alga Grow.
:rasta:
Tolko asi tak ku vseobecnym informaciam :)

Pestu zdar.
Na kvet budes pridavat nejake zarovky ? nebo to zustane tak ? jinak co ty kytky v levo pod objimkama ? myslim ze tam zabiraji jen misto ......
Namy91
na kvet zostane pocet 3 ale bude to dokopy 4400Lm, a tie male kytky este nezaberaju miesto ale su take zakrpatene, nechavam ich zatial tam, sak aj z nich mozno cosi bude..
Namy91
Vitajte v 70. dni rastu :)
Toto je posledny den vegetativnej casti, a zacina kvetova, posledna faza ich zivota.
Prepnute na 12/12 hodinove intervaly, dnes este posledny krat pohnojim Plagron Grow, ako na neskore Vianoce a odzajtra sa hnoji uz iba Bloom :).
Zmenene usporky z 54W na 71W.. teplota je 24 stupnov a vlhkost nemeriam... to je asi vsetko co treba..

Pestu zdar :)
Namy91
no, chlapci, mam pre vas zlu spravu, 5 zo 6 boli samci takze mi ostala iba jedna samica, ktoru som prepol znova na rast aby trochu nabrala silu a aby z nej cosi bolo, lebo v takom stave, akom kvitla by z nej bolo sotva 5 gramov, a nebudete verit ale ta samica je presne ten mutant :mutant: ktoreho som typoval ako samca :D
fotky prihodim mozno este dnes, alebo zajtra ;)
Tak aspon jedna :) lepsi nez nic priste bych asi zvolil feminizovane semena ..... aspon budes mit takrka zarucene ze to budou samice
Namy91
no ale je to skoda ze zo 6 iba jedna, ale hovorim si ze mozem byt rad, ze to neni hermac :D.
a toto bol predsa 1. indoor s noname z out(u) ;) a vobec prve skusenosti s pestovanim s prehladom o tejto rastline :)

je tu ale den 70 asi 5-6 takze 75 den lebo som to musel prepnut, lebo za tie fotky co teraz pridam by bolo na 1 joint a bol by som este rad :D,

ale mam tu aj fotky z demolacie samcov, nuz pozrite...
Namy91
toto bola ich posledna spolocna fotka..
Namy91
uz sa chystaju na zozatie...
Namy91
ciste samce, to by ste az plakali keby ste to uvideli, takze davam iba jednu fotku s genitaliami muza :D...
Namy91
a tuto uz su dole prve dve, ta napravo je favorit a nasilnejsia rastlina co som mal,(hovoril som jej NO.1) a ta nalavo tiez velmi pekna...

korene mali velmi dobre rozvinute, na to, ake boli tie rastliny este male.
Z out(oveho) pestovania boli korienky omnoho slabsie, to bude tou zeminou, strasne super(Plagron Light mix) tomu kdo ju vyrobil by som nohy pobozkal :D.

Na spodok som este ked som este nevedel som dal keramzit a to bola chyba, bolo ho tam 2 a pol cm a len zabranoval korenom ist dalej lebo som sa tu docital, ze keramzit ma sam o sebe strasnu kyselost, takze korienky by sa spalili a navyse som im z dola vodu dat nemohol, lebo nemal som podtacky :D
Namy91
detail peknych a zdravych korienkov...
Namy91
toto len na priblizenie, ako vyzerala ta NO.1 naozaj, a nie schovana medzi ostatnymi :)

nie je to moc kvalitna fotka ale to hlavne tam vidno ;)
Namy91
:D a teraz ide to najlepsie!

Toto je prosim pekne ukazka, ako moze takato rastlina (samec) byt velmi uzitocna, ak niekto nevie tak osmak degu je milovnik konope :D
3 rastliny schrumali za 1 noc a neostalo z nich nic, som skoro pukol od smiechu ked som tam rano nic nenasiel :D...

Ale chutilo im :) a to je hlavne..
Namy91
:)
Namy91
taaak, a po dvoch uz je iba veta a korene :D , a ostatne som pri masakre nefotil :)
Namy91
a este taka mozno aj umelecka fotka na zaver :)
Namy91
No, mozno ste zvedavi, co sa stalo s tou jedinou, ktora tento masaker prezila a mozno vas zaujima ako teraz vyzera :)

Priblizim to - z kvetinky, ktora mala povodne 4 vetvicky, som nechal iba jednu, tu najsilnejsiu, aby mohla normalne zit, lebo v takom priestore, kde vyrasta, bola ta rastlina vseliaka...

Z tej najsilnejsiej vetvy vyrastali nove vetvicky, takze sa to aj hodilo, spravil som si taky typ rastu(nuz neviem ako sa to vola), a taky ostane aj do konca jej zivota(uvidite na fotke)... Kytka bohuzial zacala kvitnut a zmena naspat do rastovej faze jej ocividne nevadi a kvitne si dalej, ale hlavne ze rastie aj do vysky :D.

Zatial som ju pohnojil 2 krat Plagron Bloom ale ideme naspet do Grow, uz coskoro ;)
Namy91
,...,
Namy91
detail, aby ste verili ze som neni hlupak a ze tato kvetinka je naozaj samica :D
Namy91
...
Co ten osmak..žije? :D :D
Namy91
zije :D oni su ako skartovacky, znicia vsetko :D
Sain
To to těm osmákům nevadí ? xD Jinak kytičky vypadaj fakt pěkne . Taky mám teď ve skříni 18W , a mám Jack Herera a daří se jim dobře :)
Namy91
Taaakkze, mame tu opet nove "UPP" s velkym P.

Ospravedlnujem sa vsetkym ktory sleduju moj grow ze som tu uz od 13.1 zabudol prihodit zopar fotiek..

Ale podme k veci -

teda neverili by ste ale tak ako vyzera teraz moja kytka, tak to by som teda vazne necakal, zhustla o poriadny kusisko, vyrastla taky tak.. zacinam si mysliet ci ta kytka je vazne len jedna :D zahnojujem ju len velmi zriedkavo ale zatial nevidno ziadny deficit ani nic podobneho a ani problemy s PH nemam ziadne.

Je to teda uz 120. den od uplneho zaciatku a kvetina teraz vyzera takto:
Namy91
.
Namy91
..
Balon
to vypadá, že je ta "lampa" strašně vysoko... kytku podlož a svit na to z pár cm...
Namy91
no vies, ono to je tak divne spravene ze to tienidlo je strasne ohnute a male takze ak to dam moc nizko, tak tie palicky na krajoch budu v tme.. skusal som to a nevyzeralo to pekne, ale mozem to skusit dat o nieco nizsie :)
Namy91
pokracujeme s fotkami :)
Namy91
x
Namy91
xx
Namy91
xxy
Namy91
xxyy
Namy91
xxyyz
Namy91
xxyyzz
Namy91
a
Namy91
aa
Namy91
aabb
Mariňák
Ty popisy fotek mě zničí :D seš jako Excel :D ale jinak pěkný :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma