Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
600w CRITIcAL MAsS Bubler porvé - Klikni zde pro originální téma
podpapirnik
Taky si myslím že je to hloupost, prostě to takto vyrostlo a šmitec, nic jsem s tím nedělal ..... Chyby tam byly ale už je vím... takže příště jedem už naplno... Hlavo ty klony už nejdou??? Budu potřebovat něco....chtěl jsem ten woodooXchronic....
benjichaouat
310g
:Dr@m:
sázím na 578germánců
Grazzl
tipnu 400 g
panewfs
345 dobrot
ushakkk
409
kola666
349,84 g tak to tam je v poho ... co ty nato ? :D +- kosinus :jumper:
Claune
citace:
Původní příspěvek od Hlava
No snad to pěstime kvůli palicim ne kvůli listí :eek: , taková NLX , byla jen taková palice bez listí , bud v klidu Hlava


ja jen naražel na to, že když někdo omrdá rapidně listí cca tři tejdny před sklizní, a že to svádí.... tak to má katastrofální účinky na výnosu...tohle tak vypadalo
jako
můj tip je 355 g
428,4 snad to nikdo nemá, kdyžtak se ozvěte. Těšil jsem se na konec, sladoval jsem od začátku.
399 g
Ether
399
Mr.Klo
256
podpapirnik
Tak tady je něco na pokochání...... co myslíte dobrý :-)))
podpapirnik
a dalšííííí
podpapirnik
a dašíííííí............
podpapirnik
Doporučuji vše zvětšit.... :-))) tak jak se vám to líbí není špatný co myslíte????
včelař
Buď jsem slepej nebo to tu není - kolik dní jsi byl na květu? Právě jedu taky Critikal Mass- dnes je to 51. květu a vypadá to, že mu ještě týden dám...

a můj tip - 411 g
podpapirnik
Včelař: Helec bylo to 16 dní na růstu a 58 dní na květu a flushing ala čistá voda jela od 50tého dne to je 8 dní se čistily pouze a pouze vodou!!!!
EC jsem jel až do 2,6 a ph jsem držel na 5,2-5 jinak hnojeno AHčkem trojložkovým + něaký ty blbosti jako je PK, Bloom bastic stříkáno phyt aminem atd atd :-))) Ale vychlastalo to všechno....:-)))


Děkuji za K+++ alespon vidím že někdo něco ocenní!!!!!!!
podpapirnik
Zdarec všem, tak už to pomaličku dosychá.... je to tak ze 70% suchý, teptota tak 8 stupnů a neustále mi jede odtah.... Smrdad se line šíleně ale dá se to vydržet :-)))

Takže tipujte je na to ještě pár dní čas......
264,8 tot muj tip ale preju o dost vic
Hy3nA
410 :)
satanda
282G ale přeju o moc víc :)
wapovic21
295
TRiPnotX
369 saklů
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od TRiPnotX
369 saklů


takže asi 295 gramů? :teef:

to mi nedalo, PM, jestli to vadí, smažu
lubik07
370 gramikov tam je...nech ti chutna...:D
Bandita
312,84 G, co myslis dobre? :teef:
podpapirnik
Zdarec všem kdo jste sledovaly tento díl. Dnešní den je konec celého seriálu.
Takže jel mi na začátku 22x critical mass....3 kytky mi záhadným způsubem umřely ale nevím proč, 2 nestihly vyrust zakže taky nula... ve dvou kostkách jsem měl taktéž takové trpaslíky bo tam byly po dvou ale to je jedno.

Po celkovým zvážení totálně suchého materiálu tam je 304,58g. Není to něak moc, ale na to kolik kytek bylo bídných je to sqělé číslo.... když to vydělím na 15 kytek tak mi to dá pouhopouhých 20g/kytka...

Jel jsem bubler poprvé takže jsem čekal že to bude ještě horší....:-))))
Příští kolo to bude snad už lepší vím co jsem dojebal a posral ale to nevadí...

CHUT: Po prvním nasátí jsme si říkaly hulíme vůbec něco??? Poté přišla ta krásná chut, která se dá přirovnat ke klasickýmu skunku!!

UČINEK: OKAMŽITÁ STŘELA DO HLAVY A NEVĚDĚL JSEM CO SE DĚJE, NOHY SE NÁM MOTALY VŠEM, BYLY JSME JAK KDYBY JSME KAŽDEJ VYCHLASTALY LITR SLIVOVICE!!!! FAAAKT TO BYL CRITICKEJ MASSAKR !!!!! bYLY JSME MINimalNĚ 4-5 HODIM V HAJZLU!!!!

JEDEN Z NEJLEPŠÍCH VZORŮ CO JSEM KDY HULIL!!!!!!! MŮŽU DOPORUČIT KDO SE CHCE TOTÁLNĚ VODDĚLAT!!!!!!


CelKOVÉ hoDnOceNÍ 9/10!!!!!!

tIPOVAČKU TÍMTO PÁDEM TED UKONČUji A ZÍtrA TO VŠE DODĚLÁM!!!!!

jINAK DĚKUJI VŠEM ZA K+++ čekal jsem jich mnohem mín, nebo víc ?? :-)))
podpapirnik
Zdarec, trošku s odmlkou ale přeci vyhodnocení :-))

1. CLAUNE letí K+ s tipem 300g
2. Lostypos taktéž K+ 309,5g
3. Benjichaouat stejně K+ 310g
4. Bandita K+ 312g
5. Hy3nA K+ 295g

Velká gratulace všem zůčastněným :-)))


Děkuji za veškeré rady a pomoc, K+!!! Příští kolo už se blíží, ale nevím jestli ho zde mám publikovat.. ale uvidím...
podpapirnik
Zdarec všeeem, už mám posledních pár gramofooonů, koupil jsem konečně foták, tak něké to foto sušiny :-))))

Nevypadá to špatně, ne???


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma