Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Grow test Minimax 150 - NFT GroTank 1m2 , odjeta 2kola - Klikni zde pro originální téma
Mašťák
Hysteric: Myslim, ze tedka je konecne spravne :)

Hlava: Mam na tebe prosim te jednu otazku a to jakej je tvuj nazor na mnozstvi emitovanyho tepla. Na strankach klecky ( http://www.klecka.cz/growshop/akce/MiniMax_150W.html ) nekolikrat uvadej, ze mnohem min topy nez klasicke HPS systemy. ( - nízká teplota žárovek - není potřeba chladit pěstební prostor; - snižuje spotřebu energie a teplotu žárovky při produkci maximálního světla; - ovládá světelný výkon k efektivní provozní teplotě lamp (maximální světlo, minimum energie)) Jakej je tvuj nazor ?
Dikyti M.
mmamon
)
Hlava
EC vody mam 0,3 což je celkem slušné .
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Psycho
Čus mám prostor pro pěst 120x180x200 jaké je vhodné osvetlení z hlediska výnosu pojedu hlínu ve 3,5l květnících dík za radu jestli bude světlo jedno nebo dvě neva



No klidně bych tam šoupnul 3 ty lampy , chtel sem to taky ale měl sem nejakej limit na připojeni , teď se mění prostředí a podmínky tak bych to tam taky nacpal kdybych mohl , pod to nejakej drip nebo 2 ty nft a v pohodě , pokud ti to nepřeroste jako mě tak bys měl bejt v klidu na 1g na watt , vyjde to v podstaťe jako 400w s pojezdem :D cenově ale tady si myslim že by to mělo větši efektivitu , kvůli lepšímu rozložení světla , než jedna lampa na pojezdu , toto muj nazor :D


citace:
Původní příspěvek od Mašťák
Hysteric: Myslim, ze tedka je konecne spravne :)

Hlava: Mam na tebe prosim te jednu otazku a to jakej je tvuj nazor na mnozstvi emitovanyho tepla. Na strankach klecky ( http://www.klecka.cz/growshop/akce/MiniMax_150W.html ) nekolikrat uvadej, ze mnohem min topy nez klasicke HPS systemy. ( - nízká teplota žárovek - není potřeba chladit pěstební prostor; - snižuje spotřebu energie a teplotu žárovky při produkci maximálního světla; - ovládá světelný výkon k efektivní provozní teplotě lamp (maximální světlo, minimum energie)) Jakej je tvuj nazor ?
Dikyti M.


No dobrej dotaz , jestli si pamatujete ty vedra co byly v srpnu , tak jsem, se celkem divil že mi teplota nevylezla přes 27°C a to mám jedno ufo na 2HB XXL a jedno XL , předřadniky byli v boxu a netopí to tolik , dá se na tom v pohodě udržet ruka , mě sem obavy že je budu muset dát ven když venku bylo 36°C ale v pohodě .

Takže u klečky nekecali :D , lampy opravdu málo topí a nepotřebuješ tak velkej odtah z boxu .


citace:
Původní příspěvek od MDe_

Jinak hlavo, nechceš zkusit Pi Rack? docela by mě zajímal výsledek :D http://www.uk420.com/boards/index.p...opic=66944&st=0 hodně velký mazec http://www.uk420.com/boards/index.p...attach_id=99014


Nene do těhle obludností se nepouštim sledoval sem tohle u SQ na IC a tomu to taky přerostlo jako kráva :D

Zhodnocení

Krátce bych chtěl zhodnotit tuto sestavu , ted uz to stoji "jen" 4999,- u Klečky , někomu se to může zdát dost , někomu ne. Tolik k ceně .

Po prvnim kole , jsem si ověril že Minimax 150 funguje spolehlivě , nehlučně , netopí tolik , dlouhej náběh lampy nedává takový pecky do pojistek = nízke Ampéry při staru . Docela rychlý přechod na květ a palice byli celkem velké jak z pod 400W .

Takže tedy zavěrem tento výrobek doporučuji neni to žadnej poděl a opravdu funguje jak má což nebude problém v dalšim kole opět dokázat ale lépe než sem to udělal poprvé .

Doufám že dalši test , s hnojikama G.E.T. a světlem Minimax 150 začnu ješte tento rok až se přestěhuji , děkuji všem za sledování , ješte sem dám pár fotek matroše , měj te se Hlava :rasta:
Hlava









A pár fotek na závěr......
























..
Hlava
............pokračování............



KLIKEJTE NA REKLAMY , PŘISPĚJETE NA DALŠÍ VIDEA , DĚKUJI Hlava
Hlava
Zdravim všechny kolegy , jak napovídá předchozí přispevek - s Minimaxem jsem ješte neskončil :D Momentálně čekám na vysledek mého posledniho TESTu , kde jsem zkoušel jak se povede jednomu světlu Minimax 150 na 1m2 , použil jsem osvědčené NFT a k tomu novinku hnojiva G.E.T.více informací ZDE , prvni co mě u nich překvapilo , že jsem toho nespotřeboval moc , přesný výpis je u videa . Dále jsem použil osvědčenou genetiku , sic jsem vlastně použil to co normálně vyhazuju , tzn. spodky/odřezky od vrcholovejch klonů ale nějak mi přerostli matky a bylo toho dost , tak sem asi 80kousku zapichal spolu s normálnima klonama do malejch rw kostek , z toho sem vybral 61nejlepšich , převážně Critical Mass, SMBOG , Sweet Tooth 3 , nějakej Hash Plant , BOGbuble a PEPR , a přesadil do vany , do většich rw kostek a přikryl deklem na NFT a igelitem . Růstu sem jim moc nedal celkem 7dní , i tak to bylo moc :p: a pak přepnout , tady pár fotek z 4dne růstu po nasazení kolínek . Celkem sem jich tam nacpal dost, jak je videt z fotek tak 2-4na kytku .

Dále jak sem psal , uz brzy budu vědet vysledek tohoto pokusu , tak bych chtěl vyhlásit tipovačku , pište sem do trýdu svoje tipy na přesný vysledek , můžete se orientovat podle videa v předchozim přispěvku , nebo si počkat na fotky které sem postupně behem cca 3týdnů průběžně doplnim . Jak je libo :p:

A to byla jedna tipovačka a k tomu ješte druhou a to kolik kolínek sem použil ?? Výsledky vyhlásim najednou a uzávěrka bude nejpozději 15.6.2012 , možná dřive , tři co budou nejblíž vyhrávaj klony ode mě a jeden co tipne správě kolínka , po 3ks dle vlastniho vyběru , když trefi jedna osoba oboje , dostane bonus :rasta:

Aby bylo jasno , pište (přiklad) 100G a 100KS , připadně pište dotazy , já na ně odpovim , díky "stay tuned" Hlava :sun:



....přeskočte tipovačku , KLIK ZDE
Spála
313g cukrový vaty, 178ks uzených kolínek :bandit:
panewfs
323,8gesoňů a asi tak 153ks kolen plastových:)
BloodyBeer
chtel jsem se zeptat - proc je na videu napsano ''35 days of flowering add 400W'' ?

edit: tak uz to chapu, ale mozna je skoda z pohledu testu tam cpat na konec kvetu vetsi wataz. Na druhou stranu to kytkam 100% prospelo...
myguláš
tipuju na 300g hmoty ze 150ks kolen
str3p
313g, 96ks kolen
ganja-steve
342,62g a 183 kolen:D
Hy3nA
444 a 213 kolen :)
Loopuch
205 g.....205 ks
Mr.Klo
5* 61= 305ghe a 3*61= 183 kolen
:-)
punkure
333g a 166,5 kolen
80 kolen a 290g
Lenochod
281g a 99 kolen
tuffgong1
250g a 183 kolen :-)
MDe_
312g a 82 kolen ;)
Grazzl
350 germánů a 195 kolen
zubáč222
Čus typuju 306gé a 106 kolen
chily
433, 201 kolen

EDIT: prepsal jsem tip, myslel jsem, ze to dojedes jenom s tim minimaxem:)
mikael
Zdarec můj tip je
309,45g a 196kolen
vendiz
328G a 112kolen
benjichaouat
245g, 200 kolen
348g, 185 kolen
čepra
342g a 243 kolen



citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
..... tak uz to chapu, ale mozna je skoda z pohledu testu tam cpat na konec kvetu vetsi wataz. Na druhou stranu to kytkam 100% prospelo...


Souhlas s obojím
sysoft
259g a 96 kolen
Hlava
Tak zapoměl sem jen uvést že fota byli z 4dne květu , po 7dmi dnech růstu , ted fota z 10dne květu .
Hlava
A ješte jeden malý skok , tohle fotky ze 14tého dne květu .....


fiste
333g a 333 kolen
RastaKiller
272g a 232KS
Hlava
A ted poskočime o 13dni dál , na 27.den kvetu
Hlava
33den květu , tady už je vidět přidané 4kilo , 150 sem posunul dozadu a 4kilo šlo dopředu...
Hlava
34den květu , trochu zblízka :p:
myguláš
no co povidat perfekto bambino,,moc se mi líbí spodní květy je vydět že nejde žádnej paprsek na zmar
Hlava
45den květu
Hlava
45den květu trochu zblízka ...















































jo tak tahle posledni je 52den květu , nejak se tam zamotala :p:

............pokračování.video z 55dne květu



KLIKEJTE NA REKLAMY , PŘISPĚJETE NA DALŠÍ VIDEA , DĚKUJI Hlava
Hlava
Malá nápověda ke kolínkám ....










A jedna pálka ze sklizně :rasta:




....přeskočte další tipy , KLIK ZDE !!!
mickeymouse
236 g a 205 kolen...
Hlavo mohl bys taky vyhlásit nejabsurdnější tip - výherce by byl jistej 166,5 kolen
280,25 g a 122 kolen...
zagg911
zdravim já tam na tu lampu vidim krásnejch 179g jestli jde o tenhle round ;) ale přeju co nejvíc, jak jinak :frog:
a kolen 106
SubFocus
97 kolen a samozřejmě luxusních 279,2g !!! pěknéé ....
BloodyBeer
ola

420 g a 155 kolen
Balon
311gramů a 205,5kolínka... každopádně moc pěkný... jsem zvědav:)
Fatalnicek
180 kolen a 312g a jinak to mas pekny, na tu wataz nadherny :punk:
166g a 199 kolen
zmijak
258g 175kolen
330g a 160 kolen
marihuskilzz
220 g 220 kolen a jeto :D :D
hellfire
247g 117kolen
S3RIOUS
Tak taky ještě zkusím tipuju 389g a 101 kolen :)
Morgan
306 gramů a 146 kolen : )
ushakkk
ještě není půlnoc, tak: 304g_187kolen
repa(outdoor)
230 dží, 120 kolen
Hlava
Takže jak je uvedeno na prvni fotce , ty jsou datována z druhého dne tmy den před kosou , tak si je užijte ješte :p:
Hlava
...a ješte 5kousku z toho samého dne .








Porovnání s litrovou odměrkou :rasta:











































..a tady na posledni fotce je PEPR , kterej sem tam pichnul druhej den květu na uplnej kraj za jinou kytku která byla zaseklá , docela pěkná šiška na to že to bylo skoro 80cm od lampy :)
Hlava
...a kosíme.






















Tak první řada , jde pod nůž ...








....a už je dole :D tak to bude pokračovat až do konce , dál jen čisla :sun:

Hlava

2.řada








2.řada dole







3.řada








3.řada dole
Hlava
4.řada









4.řada dole









5.řada









5.řada dole
Hlava
6.řada









6.řada dole








7.řada










7.řada dole
Hlava
8.řada










8.řada dole








9.řada








9.řada dole
Hlava
10.řada











10.řada dole








11.řada








11.řada dole...mělo by to být správně po sobě neboť sem to vyfotil ješte jak to je , pak sem ji vyblejsknul na igelitu , ostřihal , pověsil a znova , dvakrát foto zase ostřihat -pověsit a dokola . Za 4 hodky to bylo hotové .
Hlava
Tady ješte pár momentek ze sklizně .....
Hlava
Tady ješte pár momentek ze sklizně .....II






























citace:
Původní příspěvek od myguláš
no co povidat perfekto bambino,,moc se mi líbí spodní květy je vydět že nejde žádnej paprsek na zmar


Jojo , podivej se na tu fotku vlevo , ta kytka je ufiklá ulně dole a hned tam začina palice až nahoru , fakt sem čuměl bylo to pod tou 150 pěkně prorostlý , tohle byl Sweet tooth 3 .























Tady BOGbubble
Hlava
Nějaké detaily :smoker:
Hlava
A už to visí :p:
Hlava
...visíme dál ..
Hlava
A tady už po střihání z klacků , po tím jsou dvoje rozložené Soft secrets :teef:
Hlava
...and more...
Hlava
... and many more...
Hlava
Tak tady palice už ve sklenicích , prvních 5 zleva narvaný po cca 40g , ty menší pálky a spodky , ve vedlejších už jen větší palice zhruba po 30g , :D Nastal proces otvírání a zaviráni sklenic aby se to dobře dosušilo .
Hlava
Vyhlášení výsledků a odpovědi

citace:
Původní příspěvek od Spála
313g cukrový vaty, 178ks uzených kolínek :bandit:


Díky za tip , skoro ses trefil ...

citace:
Původní příspěvek od panewfs
323,8gesoňů a asi tak 153ks kolen plastových:)


tak to bylo těsný s těma kolínkama ....

citace:
Původní příspěvek od myguláš
tipuju na 300g hmoty ze 150ks kolen


taky těsně vedle ty kolínka ...

citace:
Původní příspěvek od str3p
313g, 96ks kolen


Skoro :D

citace:
Původní příspěvek od ganja-steve
342,62g a 183 kolen:D


BINGO , je toho 343g takže seš první výherce :bravo:

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA
444 a 213 kolen :)


Je ty mi přeješ ale to je moc , díky

citace:
Původní příspěvek od Loopuch
205 g.....205 ks


Málo :p:

citace:
Původní příspěvek od Mr.Klo
5* 61= 305ghe a 3*61= 183 kolen
:-)


Skoro to vyšlo :p:

citace:
Původní příspěvek od punkure
333g a 166,5 kolen


BINGO no absurdní tip vyhrál , kolínek bylo 165,5 fakt tam byla jen půlka z jednoho na kytce , druhou sem proste nenašel :bravo:

citace:
Původní příspěvek od Grunger
80 kolen a 290g


Skoro , díky za tip.

citace:
Původní příspěvek od Lenochod
281g a 99 kolen


...podobný jako předešlé , díky za tip.

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
250g a 183 kolen :-)


Málo :D

citace:
Původní příspěvek od MDe_
312g a 82 kolen ;)


Moc nechybělo , dik.

citace:
Původní příspěvek od Grazzl
350 germánů a 195 kolen


Hodně těsný , díky za tip .

citace:
Původní příspěvek od zubáč222
Čus typuju 306gé a 106 kolen


Skoro si to trefil , díky

citace:
Původní příspěvek od chily
433, 201 kolen

EDIT: prepsal jsem tip, myslel jsem, ze to dojedes jenom s tim minimaxem:)


No zas tak dlouho tam to 4kilo nebylo , čiste minimax pojedu ted , tohle sem jen něco zkoušel , taková generálka :p:

citace:
Původní příspěvek od mikael
Zdarec můj tip je
309,45g a 196kolen


Těsný , díky

citace:
Původní příspěvek od vendiz
328G a 112kolen


Taky těsný , díky

citace:
Původní příspěvek od benjichaouat
245g, 200 kolen


Trochu málo :D

citace:
Původní příspěvek od DMG
348g, 185 kolen


BINGO a třetí vítěz , gratuluji :bravo:

citace:
Původní příspěvek od čepra
342g a 243 kolen
Souhlas s obojím


BINGO a druhej vítěz , gratuluji :bravo:

citace:
Původní příspěvek od sysoft
259g a 96 kolen


Díky za tip.

citace:
Původní příspěvek od fiste
333g a 333 kolen


Jo to by bylo pěkný čislo , díky .

citace:
Původní příspěvek od RastaKiller
272g a 232KS


No trochu málo :D

citace:
Původní příspěvek od mickeymouse
236 g a 205 kolen...
Hlavo mohl bys taky vyhlásit nejabsurdnější tip - výherce by byl jistej 166,5 kolen


Já nevim jak si to vědel :p: díky za tip

citace:
Původní příspěvek od microft
280,25 g a 122 kolen...


Málo ale díky .

citace:
Původní příspěvek od zagg911
zdravim já tam na tu lampu vidim krásnejch 179g jestli jde o tenhle round ;) ale přeju co nejvíc, jak jinak :frog:
a kolen 106


No trochu málo , počital si s tim přidanym 4kilem ?Díky za tip

citace:
Původní příspěvek od SubFocus
97 kolen a samozřejmě luxusních 279,2g !!! pěknéé ....


No trochu málo ale díky za sledováni a tip.

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
ola

420 g a 155 kolen


No ty mi přeješ , doufám že přište to tam bude , díky .

citace:
Původní příspěvek od Balon
311gramů a 205,5kolínka... každopádně moc pěkný... jsem zvědav:)


Skoro , díky za tip.

citace:
Původní příspěvek od Fatalnicek
180 kolen a 312g a jinak to mas pekny, na tu wataz nadherny :punk:


Taky skoro , díky za tip , jinak ten PEPR se ti povedl :p:

citace:
Původní příspěvek od scorpicco
166g a 199 kolen


No si mě trochu podcenil né ?? Ale také díky :D

citace:
Původní příspěvek od zmijak
258g 175kolen


Skoro , diky.

citace:
Původní příspěvek od novyclovek23
330g a 160 kolen


Hodně těsný , díky

citace:
Původní příspěvek od marihuskilzz
220 g 220 kolen a jeto :D :D


No trochu málo ale díky :D

citace:
Původní příspěvek od hellfire
247g 117kolen


No taky ješte dost chybělo , dik .

citace:
Původní příspěvek od S3RIOUS
Tak taky ještě zkusím tipuju 389g a 101 kolen :)


Taky pěknej tip ale trochu moc , díky .

citace:
Původní příspěvek od Morgan
306 gramů a 146 kolen : )


Jo to bylo skoro , diky.

citace:
Původní příspěvek od ushakkk
ještě není půlnoc, tak: 304g_187kolen


Na posledni chvíli skoro :D

citace:
Původní příspěvek od repa(outdoor)
230 dží, 120 kolen


No trochu málo , ale díky , díky všem za sledováni tohoto trýdu , vysledek byl 343g a 165 a půl kolínka , vyherci jsou čepra , ganja-steve , DMG a punkure , každej máte nárok na 3klony dle svého vyběru zdarma , domluvíme se přes PM .


Ješte GE index lampa žere 174w po ustálení....to je 0,174kWh/hodina

822 hodin svícení

druha lampa žere 440w po ustálení....to je 0,440kWh/hodina

336 hodin svícení

Celková:

822h * 0,174kWh=143,028kWh
336h * 0,440kWh=147,84kWh

143,028 + 147,84 = 290,868
GE index:

343g/290,868kWh=1,179

GE index je tedy 1,179 kdyžtak mě někdo opravte , díky

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
chtel jsem se zeptat - proc je na videu napsano ''35 days of flowering add 400W'' ?

edit: tak uz to chapu, ale mozna je skoda z pohledu testu tam cpat na konec kvetu vetsi wataz. Na druhou stranu to kytkam 100% prospelo...


No , tohle jak sem psal byla jen taková generálka abych viděl co to udělá s tolika kytkama na tak malým prostoru , jak se vytáhnou po přepnutí , co předvede hnojivo , ktery sem použival poprvé , jak bude litat pH a EC , jak bude stačit na tu masu jen 4ofuky , to 4kilo sem tam dal až když uz se kytky nevytahovali , chtel sem zjistit jak se vytahnou za tou jednou 150tkou a jestli ta jedna mrcha stači na tu plochu přece jenom 120x120 cm to je , tam bych uživil 1000w :p: , pak ozkoušet to hnojivo s kterym sem to nepřeháněl a spotřeboval sem ho celkem málo źe mě to samotného překvapilo , no zlatý NFT :p: , pak co ted pohuluju tak sem velice spokojen , takže hnojivo můžu taky jen doporučit , žádná škrabka v krku , no taky sem sem to řádně flushoval od 50dne , tedy 10dní , vylil sem veškerej roztok nalil čistou vodu , srovnal pH , přeci jenom jsou na 5,4zvyklé a nechal tam 2dny cirkulovat , když sem to tam nalil EC bylo 0.35 , druhej den bylo 0,85 a třetí 1,3 , takže vodu zase ven a znova čistou , takhle sem to udělal 4x během těch 10dní , pak byl odpad z posledniho výplachu jen 0,4 , no je to znát ted když to "jenom" 23dni po kose že se to dá kouřit , přesto počkám ješte tak měsic , než si dám tejden pauzu a pak si dám smokereportday :rasta: z kterého samo ješte přinesu poznatky a fotky jednotlivých šišek zblizka , takže děkuji všem za pozornost , za sledováni tohoto testu , těšte se na FINAL test , kdyby jste ješte někdo něco chtěl vědet neváhejte napište , diky Hlava



PS: no byli to nervy s tou ne100%funkčni WiFikundací , ješte do toho ten fotbal , ještě že jsme ty onasise přehrály :winner:
ganja-steve
vyhra!!!!:D Parada
nicmene k tomu vysledku, je to opravu brutal vynos. Je videt, ze fakt neni treba nejakyho predeminzovanyho a presvicenyho prostoru k dobrymu vysledku. asi zacnu setrit na dva minimaxy a zkusim s nima svitit na stridacku jako typek
tady: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=62333.
Dobra prace, Hlavo:D
opravdu vydareni test Hlavo
a typovacku jsem mel lepsi nez grazzl :-((
Hlava
citace:
Původní příspěvek od DMG
opravdu vydareni test Hlavo
a typovacku jsem mel lepsi nez grazzl :-((


JOjo seš výherce jen sem tam napsal toho druhého , nevim nejaka chybka se včera stala :D , v poho , opraveno. Díky


citace:
Původní příspěvek od ganja-steve
vyhra!!!!:D Parada
nicmene k tomu vysledku, je to opravu brutal vynos. Je videt, ze fakt neni treba nejakyho predeminzovanyho a presvicenyho prostoru k dobrymu vysledku. asi zacnu setrit na dva minimaxy a zkusim s nima svitit na stridacku jako typek
tady: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=62333.
Dobra prace, Hlavo:D


No a to sem jel ze zbytků :D , moc sem se o to nestaral , nechal litat pH a EC , tohle se celkem povedlo ale napřište z pod 2x150 udelam aspoň 400g :p: doufám , díky
nic se nedeje Hlavo :-))
Hlava
citace:
Původní příspěvek od DMG
nic se nedeje Hlavo :-))


Ale jo , přihlaš se o výhru :D
Hlava
Takto by měla vypadat výbojka dodávaná ke kompletu Minimax 150 , u patice má být napis "Superplatnt HPS 150W" , pro ostatni a pro člena grady589 :D
Hlavo myslíš že bude do malé skříně lepší Minimax 150W nebo CFL 250-300W?
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Béla
Hlavo myslíš že bude do malé skříně lepší Minimax 150W nebo CFL 250-300W?


Čau , zaleží na velikosti skříně a na tom kolik toho očekáváš , lepší je ale sodík .
Meccman
čáu :) - je nějaká jinačí varianta než 2x600W? Za méně elektřiny a většího požitku ?
Astronautr
6x mini max ti nahradi 2x600w a sezere 900w kdybys to cetl muselo by ti to ale dojit..... jesli te to teda po roce este zajima :D
Cannapes
Zdar poradi mi jako rezervni osmozu koupit ?
Mafionozo
http://www.profiplants.cz/produkt/r...ust-m-ro3-75gpd
Cannapes
Dik hned na to mrknu snad najdu neco cenove relace ;) chci jed .max do 50l
Mafionozo
myslim ze tyhle patri mezi ty nejlevnejsi,v realu dela 6-10l za hodinu a z toho je odpad 30-50l,zalezi na vode,mam ji odzkousenou na nekolika zdrojich vody a pokazdy trosku jiny
Cannapes
Zdarec tak dik moc uz to mam vreseni dik moc v praci mame taky rezervni osmozu ale jinech pomerech. Ph 6.4 ec 0,03


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma