Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 2 [3] 
Beginner. Prva skrina, prvy mini-indoor - Klikni zde pro originální téma
Syrokrem
:hanged:


Už len sušiť a pak :rasta:


Keď si niekto tento panický grow všimol a mal by záujem o tipovačku... tak nech sa páči : )
S3RIOUS
Dobrá, já zkusím - 46.9 g :)
petis__
já si taky tipnu - 28,9g

svítil jsi 70w sodou? Projel jsem snad všechny stránky, ale nikde jsem si nevšiml čím jsi svítil na květ.
alal
Nadhera, pekne ti to vyslo, ja to u seba vidim este na take 2tyzdne a potom pojdu dole. Dufam, ze zajtra konecne dojde Final solution. Ja si teda tiez tipnem - 44.3
grady589
31,87 ;)
vendiz
51,5 G
Syrokrem
petis__

Čau, celú dobu rast aj kvet 150W Tungsram, 15000 lumen.


Keď si môžem aj ja otipovať svoj grow : ) tak 35 g. Vela toho nebude, ale to mi je pri tomto prvom pokuse naháku. Btw. aj to celé množstvo, ktoré z toho bude, by som ja mal asi na rok hulky : )... Dôležitejšie pre mňa sú skúsenosti, ktoré som načerpal. A tieto skúsenosti beriem ako odrazový mostík ku kvalitnejšiemu pestovaniu a teda aj vyšším výnosom. Vlastú skúsenosť nič nenahradí ;)
MaaaYaaa
42,3 jasná páka.. a luxusní mikro :)
Syrokrem
Čau borci!

Ešte než si naložím do kotlíka, chcem si to tu nejak zosumarizovať, zhodnotiť, postnúť foto sušiny atd... Potom už môže začať zaslúžená zábava a kouř :D

Holky sa hompali na špagáte 10 dní :hanged:. V boxe a so zníženým odťahom a zvýšeným vetracím fan-om v skrini. Podla pocitu je to tak zo 70% vysušené, ale chcelo by to ešte pár dní. Bohužial som to už musel nastrihať a natlačiť do pohárov. S tým, že úroda bude schovaná na bezpečnom mieste a budem sa to snažiť dosušiť curingom, teda na noc zavreté poháre a cez deň nech sa vetrajú.
Syrokrem
Blue Mystic no. 1


Kytička si užila svoje. Ale v tom horšom. Ale nejak to dala aj tak. Najnižší výnos aj potenčne zaostáva. Proste moje chyby pri growe. Ale niečo dala tiež a aj na zhul je to v pohode... : )

Foto 1: hlavná šiška


Foto 2: materjál :frog:
Syrokrem
Blue Mystic no. 2:

Kytka silná a zdravá až do smrti. Bol z nej največší výnos ale zasa nebola tak pocukrovaná, ako holka č. 3. Ale dobrééé : )
Syrokrem
Blue Mystic no. 3 :

Kytka sa mala celú dobu growu dobre. Žiadny problém. Výnos asi stredný ale odmenila sa kvalitnými pevnými šišami oblepenými živicou /pryskyřice.../
Syrokrem
Tipovačka:

Tramtararááááá: cca 42 g

MaaaYaaa: dobrý tip, letí ti K-ačena : )

Jasne, že je to také všelibársjaké tipovanie, keď to ešte nemám finálne dosušené, ale berme to tak, že je to finálny stav, ok?-)
Už teraz sa uskutočňujú koštúvky...a než by mi to vyschlo, zasa by tam bolo toho menej... a menej....menej....:D To poznáte, no...
Syrokrem
No. Na prvý grow som spokojný. Neboli žiadne výrazné problémy, išlo to celkom hladko. A aj výnos ma prekvapil. Ja som to tipoval na nejakých 35 g až menej : )
Ale určite je čo zlepšovať a učiť sa pri ďalších kolečkách...

Už chystám ďalšiu rundu pmálučky-polahúčky.........
alal
aj planujes nejake zmeny v growe? ci pojdes viac menej to iste?
Syrokrem
Viacmenej to isté len nejaké zmeny v substráte, nové tienitko, nejaké nové žrádlo pre kytky, viac sa zamerať na ph a nepôjdem z orig. fem. semien ale regular od jedného člena z fóra. No a chcem tam mať teraz tak 5-6 zelin po vyselektovaní samcov. Jáj a chcem teda vyskúšať to vykurovanie cez odporový drát. Inak nič zásadné.

Ale vidím, že ty sa chystáš na v-scrog. Mne sa s týmito technikami zatial babrať nejak nechce, ale nevylučujem, že v budúcnosti niečo nevymyslím. Skôr sa chcem zamerať na zdokonalenie samotných základov growu /svetlo, teplota, vlhkosť, ph.../, proste vytvoriť čo najideálnejšiu mikroklímu v rámci možností mojho boxu a mojich podmienok. Asi tak.

U teba dosť dobré. Trychomy jak mrakodrapy pod mikrom. Btw. pôjdem tiež vdovu ale kríženú ale teraz neviem s čím, tak som na to zvedavý.
tendeR
Zdravím,
máš to moc pěkný Syrokrem :-) pročetl jsem si pěkně celej thread a strašně se mi líbí ta tvoje technika (upevňování těch větviček k květináči). Sám těď jedu taky první grow a když se podívám na ten tvůj, tak ten můj je naprostý amatérismus :D. Uvidím co z toho bude a HLAVNĚ sem se chtěl zeptat co ten pachovej filtr? Mám podobnou ventilaci a chtěl bych vědět jak ti to pracovalo, i když máme každý jinej model alespoň orientačně :-) Growu zdar!
Syrokrem
tendeR:


Ahoj! To vyvezovanie mám obkukané z fóra. Dajú sa vytvarovať pekné bonsajky ale je s tým dosť mrdačka, tak ďalší grow /btw. akurát dnes štartujem, odkaz hodím neskôr.../ som sa rozhodol otestovať ohýbacie kolienka. Uvidím, čo mi bude vyhovovať viacej.

Pacháč: z núdze cnosť, ale nejaký účinok určite má, to bez debaty. Odťah v dobe rastu som mal na 6V, pre ten boxík to bolo dostačujúce. Po inštalácii pacháča som ho musel zapnúť na 12V, aby mi ho prefúkol. Zasa sa mi podstatne zvýšila hlučnosť. Do bytu to určite nie je vhodné, ale do smradlavej pivnice sa to použiť dá. Jáj a v threade mám len jednu vrstvu toho uhlíkového filtra. Musel som pridať ešte jednu.

Hodne zdaru pri pestovaní!
tendeR
Hm já mám totiž taky 12V větrák takže kdybych koupil normální pacháč a to ten nejlevnější a nejmenší stojí 750 Kč a vleze se tam snad 1 kg aktivního uhlí, tak mi to ten větrák sto pro neprotáhne. Nejde mi tak o tu cenu, ale o tu ventilaci protože jak říkáš já mám podobný boxík možná o něco větší takže větší větráky nepotřebuju.. Buď to ňják zkombinuju s aktivním uhlím nebo se podívám po ňjákém lepším filtru co by se tam mohl dát nvm no.
Syrokrem
tendeR:

Neviem, v tomto ti neporadím, fakt s týmto nemám skúsenosti zatial...









Finec, konec : )

Runda 2: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=61507


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma