Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 
Peřináč aneb rodičům ani muk - Klikni zde pro originální téma
Namy91
mne to mama tiez zalieva, stara sa mi o to a este mi pomaha s pestom :D presvedc ich ze to nebudes predavat a su v poho :D :D :D
spunkmajer
Jak to pokračuje? Pokračuje to vůbec..?
čo sa stalo ? Nevidím žiadne nové fotky .. :/
Mystery
Buď jim na to přišli a nebo nevím :-)
Mr. Figaro
citace:
Původní příspěvek od Hardgrow
Nenajdou :-D


Našli co ?
Dlouze jsem premyslel jestli napsat, uz me to tahlo, jak jsem videl zrozeni tohoto stealth growu, ale rikal jsem si ale co, budu tu akorat za prudice, ze nepreju sotva plnoletym klukum poradny pest a palice. Ikdyz bylo jasny, ze objeveni stromu poznani nebude na dlouhou dobu :D

No, ja mam mladou a taky jsem premyslel kam s pestem: tamhle do policky? tam do spize, sklepa? Ani hovno bud se na to vysrat nebo rici sve touhy. To plati pro vsechny nasledovatele, nejde to utajit, kdyz mate svou zakladnu v nepratelkym teritoriu :D . Sice neznam vubec zadne okolnosti, ale sam jsi tomu i napomohl, musel jsi se nevedomky prozradit(tve chovani, vyraz ve tvari, nenapadne vymluvy proc nejit do pokojika pri rutini domaci cinnosti) neumim si predstavit jak tvoje nervy jeli na plny plyn, kdyz jen mati ti sla vratit vyprane obleceni, mne by treba mrdlo :D. O hluku, pripadnem rosltinem pachu(kazdy vydech z pestu voni takovou tou lesni vlhkosti). A ted mas zaracha, ne-pristup k netu a co dulezitejsiho nasrany rodice, ne z duvodu, ze jsi pestil tvrde drogy, ale ze si znich udelal totalni kreteny a dal jasne najevo, ze se jim neda verit, to myslim vetsinu rodicu sere nejvic(jasny ne kazdy ma hodnou matku jak ja, znam i par meger, s kterou by nebylo porizeni, ikdyby jsi se posral a snazil co nejvice :D)

Pokud jsi jen linej a dokvetl jsi, tak klobouk dolu, preju ti to. libilo se mi pekna integrace Biodoomu v tvem pokojiku, fakt pekny. Jo jinak nejsem mentor nebo starej fotr, ale vim svy :D. Cus IPX
Mariňák
IPX má pravdu , mojí mámě sem to řekl narovinu
A k threadu , myslím že chytli :D udělejte někdo anketu ...
Hardgrow
Věřte nevěře, nefungovalo mi přihlášení. Ani po obnově hesla.
Abych vše uvedl na pravou míru. Po té, co mi začaly kytičky pěkně růst, vykašlal jsem se na psaní. Abych uvedl v omyl IPX, tak je mi 23 let. Nejsem nějaký malý mazák :-)

Přidám tedy pár foteček, které myslím mluví za vše :-)
Hardgrow
.
Hardgrow
v levo jsou LSD, v pravo je Vanilla Kush. Udělal jsem pokus a největší palice z ní jsem již ostříhal.

Co se týče rodičů, opět věřte nevěřte. Pořád nemají tušení. Samozřejmě měli ze startu problém s hlukem. Po pár probdělých nocích jsem vymyslel systém přítahu a odtahu, který ani já sám neslyším. Pochopitelně jsem musel přes největší vedra do growu dávat bloky s ledem. Teplo bylo v letních měsících velký problém. Poté však nastal nový. Zápach. Opět jsem probděl pár nocí a vytvořil jsem uspokojivý pacháček. Ten starý nefungoval. Rada pro začátečníky. Silonka je na nic. Velmi se mi osvědčila perlinka, je to taková tkanina.
V příštích dnech mám v plánu celkovou úpravu pacháče. Týká se to výměny větráků, trafa atd.
Hardgrow
...
Hardgrow
Tady je to trošku nepřehledné. Jedná se o pohled za část peřináče, která je oku skryta. Na fotce jde vidět velikost palice, který je tak cca 20 cm velká. Sám jsem zvědavý na výsledek a doufám, že bezvěrcům, kteří na začátku nevěřili, počínaje pána v grow shopu, příjemně překvapím.
Hardgrow
makro
Hardgrow
...
dejaVuCV
Cauky Hardgrow.
Muzu te poprosit, jestli by si pak nenafotil novou verzi pachace?
Diky a at se dari, djV.
mno, on to asi myslel tak, že jemu více než 18. :D :D
Hardgrow
LSD
spunkmajer
Máš to luxusní, myslel jsem si, že ti to chcípne dřív, než to vyroste... Pak dej vědět, kolik toho bylo a jak to zhulovalo. A na to, že svítíš úsporkou, jsou palice krásně veliký. Ilegálu zdar.
Hardgrow
Ahoj takže celkově ze 2 kytek mám nasušeno 43g, bylo toho více, ale nechal jsem kytky poctivě vyschnout. Nechci se vytahovat, ale hned po prvním prdíku mi najel velice silný zážitek. brčko jsem s bratrem ani nedohulil :-)
Hardgrow
Ahojte, přidávám fotečku mojeho nového výrustku, Mělo by se jednat o rostlinu tipu auto. Nezdá se mi však a myslím si že se mi vyklubal kluk jako buk. Co vy na to?
FrYnK
pěkný koule má :D
Hardgrow
takže je to kulomrd jo? :-D
FrYnK
jasny, ukazkovej samec :)
Namy91
:D tak, ten ti preje*e aj skapatu kravu, cisty nabijak :D
darien
tak tohle je tak na hození do vody daleho od baráku :D
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od darien
tak tohle je tak na hození do vody daleho od baráku :D


Myslím, že tři měsíce na Tvou radu nečekal. :frog: A už ho dávno nemá.

BTW: proč vyhazovat, jestli má i holky mohl to nechat prcnout a měl by semínka automatek na letošek.. :frog:

Hardgrow: Pokračuje to nějak?
darien
:D taky pravda
ale nechat si prcat samice, no myslim že to bych si radši ty semínka koupil :)
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od darien
:D taky pravda
ale nechat si prcat samice, no myslim že to bych si radši ty semínka koupil :)


Opět Tě poopravím.. vždyť to nemusí otřepat na celou kytku.. stačí jedna, dvě větévky.. semínek až až..
jebutinajmeno
no...koukam ze realizace ti pokrocila a i nejake vysledky tam jsou ale obavam se ze jsi moc neuvazoval kdyz jsi vrtal diry na pritah a odtah...tok vzduchu v boxu budes mas zbytecne hodne omezeny.. jelikoz dle schematu mas odtah hned nad pritahem tzn ze vzduch ktery ti jeden vetrak pritahne dovnitr ti ten nad nim hned odtahne ven coz je spatne...mel jsi udelat diru s odtahem a pachacem na druhe strane cimz by jsis zajistil cyrkulaci cerstvehio vzduchu skrze celou pestebni plochu..
dcbomber
S vetrakama muzu poradit.
taky jsem mel 2x pc ventilator 120mm 12V, staci si sehnat zdroj na 24V (napr od vanocnich ozdob apod) a zapojit je seriove. Naprosto nehlucne ! Potom pouzit ve spojich gumovy material proti vibracim a je to !


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma