Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 [2] 3 
Locův bio roomek 600W - Klikni zde pro originální téma
el.locos
Poslední fotečky tohoto kola, vše AK-47 v 62 a 64.dnu:leaf:

Příště už jen celkové zhodnocení a foto sušiny:pimp:
Romulan
moc pekne se to povedlo , jen te trochu vypekla ta zima a to ulevani. +K uz leti.Jak to dopadlo celkove ???njkej soucet bude???a co byla neslabsi kytka z kola a proč???
el.locos

Zdarek pane,
máš recht zimu sem krapet podcenil, z toho vyplynulo právě to přelití..ale nakonec jsem byl spokojenej, dalo to celkem 530,6g což bych řekl, že na rychlo kvetoucí genetiku není až tak špatné..druh s nejmenším výnosem byl SMBOG, ale za to má neuvěřitelnou vůni..do konce týdne udělám nějaké fotos sušiny a pak sem píchnu i smokereport...
el.locos
AK-47 z klonu

Růst: 20dní
Květ: 64dní
Výtěžnost: 92g ze 4 kytek

Vůně: Lehká zemito-ovocná
Chuť: Jemná s ovocnými tóny
Účinek: Energický a dlouhotrvající, vhodný i k rozjímání
el.locos
Apollo 11 z klonu

Růst: 20dní
Květ: 53 a 56 dní
Výtěžnost: 38,6g ze 2 kytek

Vůně: Lehká vůně po bylinkách
Chuť: Hutná až zemitá
Účinek: Psychedelický, sedativní, vhodný na večer
el.locos
Chronic z klonu

Růst: 20dní
Květ: 58 a 60 dní
Výtěžnost: 82g ze 4 kytek

Vůně: Silná citrusová vůně
Chuť: Jemná s ovocným nádechem
Účinek: Energický, aktivní, vhodný k činnosti
el.locos
Northern Lights z klonu

Růst: 20dní
Květ: 51 až 56 dní
Výtěžnost: 75g ze 4 kytek

Vůně: Lehká ovocno-bylinková vůně
Chuť: Hutnější s bylinkovým nádechem
Účinek: Sedativní stoned, dlouhotrvající, vhodný na večer
el.locos
PEPR z klonu

Růst: 20dní
Květ: 47 až 56 dní
Výtěžnost: 178g ze 7 kytek

Vůně: Silná tropická vůně s kořeněnými tóny
Chuť: Velmi jemná až nasládlá
Účinek: Silný až narkotický, dlouhotrvající, vhodný k přemýšlení

Jednoznačně nejsilnější a nejvýnosnější kytka kola - doporučuji...:D
el.locos
SMBOG z klonu

Růst: 20dní
Květ: 47 až 53 dní
Výtěžnost: 65g ze 4 kytek

Vůně: Neuvěřitelná vůně po černém rybízu
Chuť: Excelentní jemně ovocná
Účinek: Energický high, mimořádně kreativní, vhodný více přes den

Sice malý výnos, ale vůně, chuť a účinek to plně vynahradí...takový malý klenot pro gurmány...můj TIP kola...:D
el.locos
Koleso V.

Hardware:

Komůrka: 1,2x1,3x2m
Lampióny – růst: Sunpulse 6.4K 600W
květ: Sunpulse 3K 600W
konec květu: Sunpulse 10K 600W
Stínítko – A-Wing medium s tepelným štítem
Řadič - GIB Lighting NXE 600 W s regulací výkonu
Odtah - Prima Klima 360m³/h s regulátorem teploty
Ofuk – 2x klipsňák + 1x Honeywell ventoš
Filtr: ICON 350m3/h

Software:

Hlína - Loco mix (60% Light mix + 25% kokos + 10% perlite + 5% Bat Guano)

Hnojky - kompletní řada GHE organics + na proplach FS od AH

Postřiky - Cannacure, Cropmax a Neem oil

Jinak kočky jsou, tetokráte vše ze semen:

Mazar - 2ks feminized od Dutch Passion
Orange Bud - 2ks feminized od Dutch Passion
Blueberry - 2ks feminized od Dutch Passion
White Rhino - 3ks feminized od Green House Seeds
Vanilla Kush - 3ks feminized od Barney´s Farm
LA Confidential - 3ks feminized od DNA Genetics

Plus jsem tady měl nějaké bonusové vždy po 1ks...

White Widow - Spliff Seeds
MK-Ultra - TH Seeds
OG Kush - Dinafem
Kandahar - Ministry of Cannabis
Cheese - Dinafem
Blueberry Gum - G13 Labs

Celkem všeho všudy 21 kousků. Plus sem si něco nechal na outdoor...:D

Holky jsem zasadil zhruba před 3 týdny a momentálně se vyhřívají na sluníčku, ideální dle mě je předrůst venku pokud to umožňuje počasí...minulý rok se mi to vyplatilo, jen je to potřeba pořádně ošetřit než to jde IN...brzy dodám nějaké fotečky z venkovního růstu....:punk:
zajonc
ta blueberry.. budes z toho dělat nějaké řezivo... ? dlouho už sháním právě tuto BB od DP
Grazzl
to vypadá na moc pěknej pěst ale nepříjde ti to trochu moc genetik do jednoho boxu? jinak mk ultra,og kush a la confidential jsou moc pecky prostě zámořácký bomby:D:D toho la teď jedu selekci tak su zvědavej jak dopadne u tebe ....... tak přeju ať to roste jak za mlada:D
zdravím,

ta Sunpulse sestava je masakr, akorát já co jsem to tenkrát načítal a hledal o tom různě info, když jsem kupoval tu na ten poslední týden květu, tak většina těch, co to jela, tak měli ten spinner, kde jich máš víc najednou.. Předpokládám, aby spektrum bylo kompletnější.. Hlavně to měli ve velké místnosti.. :) Ten stojí ale šílenou raketu a s elektřinou a chlazením to bude taky asi jinde...

Nicméně jsem velmi zvědavý, jak to pod tím poroste a pokvete...
Let it grow :)
el.locos
To Zajonc: řezivo asi nebude, pravděpodobně ji nenechám tak narůst, ale kdyby náhodou překvapila, dám případně vědet:D

To Grazzl: Určitě to je více genetik než je zdrávo, ale znáš to kdo se bojí nesmí do lesa:D Ne, samozřejmě si to chce pohlídat aby se to nesprclo. Sem zvědav hlavně na LA Confidential a MK Ultra:D

To Microft: Taky sem na to zvědavej jak to pod tím poroste, holt zkusit se musí pro naše krásky všechno:D
el.locos
Celkem sem zasel rovnou do hlíny 30ks semínek, a vylezlo jich nakonec krásných 26kousků:D Nikdy nenechávám nic předklíčit, neb nemám pocit, že to je ideální, holt příroda si musí pomoci sama:D

Jak se děvčata vyklubaly se můžete mrknout sami, vše 7 dní pozasetí:D
el.locos
Krasotinky 14dní od zasetí...některé se vytahují za světlem, to nevadí pod lampou to ostatní pak doženou:D Jako zálivku dostávají jen dešťovku s kořenáčem...:D
el.locos
Rostlinky se přestali vytahovat a začínají nabývat na mohutnosti, zpevňují stonky a zvětšují listy:D Vzhledem k použitému substrátu stále bohatě dostačuje zálivka kořenáče s dešťovkou:D Hnojení začne až po přesazení a umístění pod lampiónem:D
el.locos
Rostlinky jsou už dostatečně prokořeněné a tak dostávají už jen dešťovku. Za pár dní už půjdou pod lampión... :D
el.locos
Po 38.dnech předrůstu v podmínách skleníku, byli děvčata přesazeny do 6,5l květníků a dány pod lampión nastavený na výkon 400W..nyní uvidíme jak se to bude dále vyvíjet :sun:
el.locos
Tak po 7.dnech růstu už se nám to pěkně pohnulo, svítím už 600W:D Přepnutí na květ vidím maximálně do 12.dne:D Na té spodní fotce, v pravém dolním rohu(ta kytí s bambusem) je aplikovaný supercropping na Blueberry - jsem zvědav co se z ní ve finále vyklube:D
el.locos
Nakonec jsem přepínal v 11.dnu růstu, nyní máme 5.den v květu a prostor už je plně vyplněn:D Kytí v pravém zadním rohu je Orange Bud - i na tu jsem nakonec musel aplikovat supercropping:D
el.locos
Přátelé, přikládám pro názornou ukázku fotečky jak to může dopadnout když se o Vaši milovanou zahrádku stará někdo jiný:death: po mojí měsíční nepřítomnosti to dopadlo takto: silná podvýživa, težká dehydratace, špatné ph a jako bonus svilušky..nicméně jsem započal záchranné práce a uvidíme co se bude dít dále:punk:

Ponaučení je prosté: "Starej se sám aneb věřit můžej jen sám sobě" :megafon:
UncleBatman
vsak ten skunk se z toho dostane :)))
el.locos
Sice nebude výsledek 100% co by mohl být, ale určo tam něco bude:D viz.níže.....
el.locos
Srovnal sem ph, výživy je dostatek a na ty potvory svilušky sem nasadil dravý roztoče, kluci začli hnedle pořádně řádit:starwars:

První dvě fota jsou komplet

Druhá dvě fota je Cheese
el.locos
Nějaké další fotečky...

Kandahar

LA Confidential - vypadá moc dobře

LA Confidential II - vypadá moc dobře

MK Ultra

OG Kush
el.locos
A ještě nějaké fotos....

Orange Bud - zatím nejlépe narostlá kytí:leaf:

Vanilla Kush

White Rhino - nejvíc nasypaná:drools:

White Widow
el.locos
Tak holky už se za 10.dní celkem vzpamatovali :leaf: Svilušky dostávaj pomalu, ale jistě na zadek od roztočů, ale ještě to chce alespoň týden až dva aby je vymítili úplně :whip: Začínám pomalu s proplachem, sklizeň by mohla být kolem 70.dne....

První dvě fota komplet

Blueberry

Blueberry Gum
el.locos
První dvě fota Cheese

La Confidential I

La Confidential II

MK Ultra
el.locos
OG Kush

Orange Bud

White Rhino

White Widow
swf
sleduju celej tvuj serial mas to moc pekny, poslu karmu libi se mi ze se nebojis tolika modelu najednou a ze si davas tolik prace s proplachem.
preju co nejveci a nejchutnejsi sklizen
el.locos
to swf: Dikes za uznaní, vice modelů se nebojím, v tomhle kole mám 12 druhů:D Vše spíše indicy, je potřeba holky kontrolovat aby nědělaly pylové váčky, kupodivu v tomhle kole sem neobjevil ani u jedné a to je prohlížim velmi důkladně, tudíž se to dá:D Na příští kolo už mám zasazeno opět 11druhů, tentokráte zase spíše sativky, tak sem zvědav jak to pojede:D Co se týče proplachu, tak minimálně 14dní, ale raději to dávám až 3 týdny, na chuti je to znát, vzhledem k tomu, že to pak konzumuju tak to dělám pro sebe, a kdo nemá rád chutné pokouření, že:smoker:
el.locos
Dnes sem si dovolil udělat pár foteček za světla:sun:

První tři fota je Orange Bud, ten se mi za tmy zatím nepodařilo dobře vyfotit, tak alespoň takhle:D

Zbylé dvě fota je LA Confidential
el.locos
Pak tu máme pana Mazara

A zbylé tři je Vanilla Kush - každé foto z jiné kytí:D
el.locos
A poslední dvě fota Bílý nosorožec a Bílá vdova:D

A nakonec ještě 3x foto kompletu....
el.locos
Tak už jedu přes týden průplach a vypadá to velice dobře:cool: Svilušky jsou skoro vymýcený, dravý roztoči doporučuju všem, během necelých 20dnů si s nima poradily, sice se na některých listech ty potvory dost vyřádily, ale na palicích to není skoro znát:punk: A jak píše Biocont není pravda, že musí mít teplotu 20-25°C a vlhkost 60-80...já mám teplotu přes den kolem 28°C, v noci asi 21°C...vlhkost 40 přes den a v noci kolem 50 a stejně se mi namnožily dostatečně, je tedy pravda, že si měli na čem smlsnout:drools:

První dvě fota jsou celek

Blueberry Gum

Zbylé dvě fota je Cheese :frog:
el.locos
LA Confidential I - můj favorit :goldcup:

LA Confidential II

Mazar

MK-Ultra

OG Kush
el.locos
Orange Bud II

Vanilla Kush I

Vanilla Kush II

White Rhino - nejvíce nasypaná :drools:

White Widow

el.locos
Tak jsem nafotil nějaké fotečky pod tou Sunpulse 10K - nasadil sem ji v 62.dnu, je to tedy šílená záře, svítí více než MH i HPS :sun: Vždy první foto je pod normálním světlem a druhé foto pod tou 10K - fota jsou do zvláštní zelené barvy :eek: Jinak oba Orange Budy už se suší, do 14dnů bude hotov i zbytek kytí :punk:

Všechny fota komplet pohled...
el.locos
Blueberry Gum

Cheese
el.locos
LA Confidential I

LA Confidential II
el.locos
Mazar

MK Ultra
el.locos
OG Kush

Vanilla Kush II
el.locos
White Rhino

White Widow
el.locos
Pár kousků jsem už sklidil, ale ještě nějaké zbývají na proplachu jsou již 3 týdny:D

První dvě fota komplet

Blueberry Gum

Poslední dvě fota LA Confidential III
el.locos
Mazar

OG Kush

Vanilla Kush

Vanilla Kush II

White Rhino
Hodně luxusní paličky :D ... je vidět že se o ně dobře staráš ;) K+
el.locos
to Classic: Díky za podporu, ale tohle kolo nebylo zrovna dle mých představ..každopádně v dalším si to vynahradím:D
el.locos
Poslední fotky z tohohle kola, je pravda, že Vanilla Kush II by ještě potřebovala pár dní navíc, ale svítit na jednu kytku to už opravdu ne:crazy: Holky si ještě pobudou pár dní ve tmě, zbytek se suší:punk: Brzy přidám nějaké fotečky ze sklizně a pak šupem na další kolo:leaf:

Celkovej pohled

LA Confidential III

Vanilla Kush I

Vanilla Kush II
Fakt moc pekne K+
el.locos
Vždy první foto z dálky, druhé zblízka :D Příště přidám ještě fota sušiny a nějaké zhodnocení a výsledek :D

Blueberry Gum

Cheese
el.locos
LA Confidental I

LA Confidental III
el.locos
Mazar

MK Ultra
el.locos
OG Kush

Orange Bud
el.locos
Vanilla Kush

White Rhino
el.locos
Takhle nějak to vypadá po uschnutí :smoker:

prní dvě fota Cheese

Kandahar

poslední dvě fota LA Confidental
el.locos
Mazar

OG Kush

Vanilla Kush

White Rhino
el.locos
Koleso VI.

Hardware:

Komůrka: 1,2x1,3x2m
Lampióny – růst: Sunpulse 6.4K 600W
květ: Sunpulse 3K 600W
konec květu: Sunpulse 10K 600W
Stínítko – A-Wing medium s tepelným štítem
Řadič - GIB Lighting NXE 600 W s regulací výkonu
Odtah - Prima Klima 360m³/h s regulátorem teploty
Ofuk – 2x klipsňák + 1x Honeywell ventoš
Filtr: ICON 350m3/h

Software:

Hlína - Loco Bat mix (60% Bat mix + 30% kokos + 5% perlite + 5% Bat Guano)

Hnojky - kompletní řada GHE organics + na proplach FS od AH

Postřiky - Cannacure, Vita Race(Phyt-Amin) a Neem oil

Jinak kočky jsou opět vše ze semen:

Big Nebula(Big Bud x Nebula) - 5ks regular můj vlastní cross
Orange Bud Diesel - 5ks feminized od Growshop.cz
Blueberry - 4ks regular od Dutch Passion
Hawaiian snow - 1ks feminized od Green House seeds
Chocolope - 3ks regular od DNA Genetics
Nebula - 3ks feminized od Paradise seeds
Isis - 3ks feminized od Dutch Passion
Sweet Thai - 2ks feminized od Sweet seeds

Plus jsem tady měl nějaké bonusové feminizované vždy po 1ks...

Jamaican Dream - Eva seeds
Jack F1 - Spliff seeds
Blue Dream haze - Reserva Privada

Celkem všeho všudy 29 kousků. Plus sem si něco nechal na outdoor. A počítám s tím, že budou nějací samci:D
el.locos
Takhle nějak to vypadalo po přesazení do velkých květníků a umístění 1den pod lampu. Před tím než jsem je tam dal, jsem 3 dny za sebou postříkal vše pořádně neem oil abych měl jistotu, že si tam nic nezanesu, což se povedlo:D Jinak nepoužívám neem oil od Plagronu, ale kupuji si ho přímo v Indii, kde se získává a ten je mnohem lepší a hlavně koncentrovanější a ještě navíc stojí mnohem méně:D

Z 29 sazenic jsem vybral 25ks a 4 si nechal v záloze ještě venku kdyby se objevili samci, což se později potvrdilo...
el.locos
Takhle nějak to narostlo po 9 dnech pod MH výbojkou..v tu dobu jsem zároveň přepnul režim na 12/12..velikost byla od 30 do 45cm, u těch více sativa se již začli projevovat geny:D
el.locos
Po 7 dnech po přepnutí jsem vyměnil výbojku MH za HPS, zárověň už jsou jasně viditelní samci a tak jsem je vyselektil ven pod širé nebe, pyl se bude hodit. Odpadli tito samci: 2xChocolope, 2xBig Nebula, 2xBlueberry. Zbylo tedy slušných 23 samiček:D

První dvě fota jsou ještě se samcema

Druhé dvě fota už bez samců
el.locos
Holky se dost po přepnutí vytáhly, tak jsem prořezal spodky, tam se to stejně neprosvítí. A přerovnal jsem je tak aby ty velké byli na kraji a menší uprostřed, nakonec je to docela sourodé:D Nejvíc narostli: Hawaian Snow, Chocolope, Blue Dream Haze a Orange Bud Diesel, ale u těch se to dalo čekat. Ovšem taková Blueberry, která by měla být z 80% indica se rozhodně chová jako sativa, což ukázala i v minulém kole, jsem sám zvědav kde se růst zastaví:D

Obě fota jsou kompletu
Romulan
cao
jestli je to Blueberry od dutch pasion tak cekej to nejhorsi je to banka ktera uz je taky pekne zkurvena businesem=komerce
el.locos
Zdarek,
to mi povidej, z 5ti regulárů mi zbyly dvě samice, což se dá přežít, jedna vypadá jako ty v minulým kole takže sativa jak hrom, doufám, že nezhermatí. Ale ta druhá vypádá jako super Indika - takže by se konečně mohlo usmát štěstí:D Jinak sem měl minulý kolo Mazarka a Orange Bud a ty byli OK, teď tam mám od DP ještě 3x Isis a ty vypadaj zatím všechny moc dobře:D Ale samozřejmě jsou mnohem lepší banky než DP s tím jednoznačně souhlasím:punk:
el.locos
Tak už se pomalu ale jistě růst zastavuje a holky směřují energii do palic, už bylo na čase, protože už skoro nemám kam zvedat světlo:D

První dvě fota jsou za světla

Druhá dvě fota jsou za tmy

Poslední foto ukazuje ohnutí Hawaian Snow - kdybych ho neohnul tak mi asi proroste stropem jak se to vytáhlo:D
el.locos
Přikládám fotečky Big Nebula, je to moje křížení Big Bud(samice) x Nebula (samec)..dal sem 5 semínek, vyklíčili všechny, z toho byli 2 samci, takže zbyli 3 samice. Zatím to vypadá na dva fenotypy viz.přiložená fota, obě fota jsou focená 23den v květu. Kdyby se tenhle cross někomu líbil, písněte si semínek mám dost:D
el.locos
Tak už do výšky nerosteme, hurá :banana: Teď už se veškerá energie směřuje do palic :punk:

teplota den - 25-26°C
teplota noc - 19-20°C
ph - 5,8-5,9
EC - 1,5-1,6

První dvě fota přes den

Druhá dvě fota v noci
el.locos
Ještě se podíváme z blízka na nějaké slečny :leaf:

Hawaian Snow

Isis I

Jamaican Dream

Nebula I

Orange Bud Diesel III
el.locos
Tak zatím to vypadá na 3 různé fenotypy, ale je tedy pravda, že I+III jsou více do Nebuly a II je více do Big Budu..no uvidíme jak se to bude dále vyvíjet:D Vše foceno ve 30.dnu květu...

Big Nebula I

Big Nebula II

Big Nebula III - tento fenotyp nasadil květ o pár dní později
el.locos
Palice začínají mohutnět a cukrovatět, radost pohledět :drools:

První dvě fota za světla

Druhá dvě fota za tmy

Blue Dream Haze
el.locos
Big Nebula I

Big Nebula II

Big Nebula III

Blueberry

Hawaian Snow
el.locos
Isis I

Isis II

Nebula I

Nebula II

Nebula III
el.locos
Chocolope

Jamaican Dream

Orange Bud Diesel II

Orange Bud Diesel III

Orange Bud Diesel IV
ama
Sleduji celej tvuj serial mas to moc pěkny AMA.
el.locos
Tak nám to stále hezky boptná:D U něterých už začínám s proplachem:D

teplota den - 24-25°C
teplota noc - 18-20°C
ph - 5,8-5,9
EC - 2,0-2,2

První dvě fota za světla

Druhá dvě fota za tmy

Blue Dream Haze
el.locos
Big Nebula I

Big Nebula II

Big Nebula III

Blueberry

Hawaian Snow
el.locos
Chocolope

Isis I

Isis II

Isis III

Jamaican Dream
el.locos
Nebula I

Nebula II

Nebula III

Sweet Thai I

Sweet Thai II
el.locos
Orange Bud Diesel I

Orange Bud Diesel II

Orange Bud Diesel III

Orange Bud Diesel IV

Orange Bud Diesel V
el.locos
Holky už moc neboptnají, spíše sypou pryskyřici. Všechny už jsou na proplachu, hnojky dostává už jen Sweet Thai II a Hawaian Snow - ty vypadají, že vydrží nejdéle:D

teplota den - 24-26°C
teplota noc - 18-20°C
ph - 5,7-5,8


První dvě fota za světla

Druhá dvě fota za tmy
el.locos
Big Nebula I

Big Nebula II

Big Nebula III

Blueberry

Hawaian Snow
el.locos
Chocolope

Isis I

Isis II

Isis III

Jamaican Dream
el.locos
Nebula I

Nebula II

Nebula III

Sweet Thai I

Sweet Thai II
el.locos
Orange Bud Diesel I

Orange Bud Diesel II

Orange Bud Diesel III

Orange Bud Diesel IV

Orange Bud Diesel V
el.locos
Toto jsou poslední společné fotky z 56.dne, během následujícího týdne už půjdou některé kousky pod kosu:D Jinak už proplachuju úplně všechny, vypadá to maximálně do 80tého dne...

teplota den - 24-25°C
teplota noc - 18-20°C
ph - 5,7-5,8


První dvě fota za světla

Druhá dvě fota za tmy

Blue Dream Haze
el.locos
Big Nebula I

Big Nebula II

Big Nebula III

Blueberry

Hawaian Snow
el.locos
Chocolope

Isis I

Isis II

Isis III

Jamaican Dream
el.locos
Nebula I

Nebula II

Nebula III

Sweet Thai I

Sweet Thai II
el.locos
Orange Bud Diesel I

Orange Bud Diesel II

Orange Bud Diesel III

Orange Bud Diesel IV

Orange Bud Diesel V
Romulan
cao
hledam vysledky z 2 poslednich kol a nic nemuzu najit jak se to povedlo teda ???
el.locos
Zdarek, předposlední kolo sem jel soutěž sweet seeds kde jsou výsledky uvedeny, co se týče toho posledního tak dopadlo divoce neb má nepřítomnost a apokalyptický přístup zastupujícího zahradníka udělali své tudíž to nestojí za řeč, ale když tě to zajímá bylo to celkem 421g..každopádně v tomhle kole to bude opět solidní standard:D
el.locos
Dnešním dnem jsem vyměnil výbojku HPS za Sunpulse 10K, je to vidět i na fotkách:D Něco už vysí a zbytek se vesele vyhřívá pod podzimním sluncem, které tato výbojka jakoby vytváří:D

teplota den - 24-25°C
teplota noc - 18-20°C
ph - 5,7-5,8


První dvě fota za světla

Druhá dvě fota za tmy
el.locos
Big Nebula II

Big Nebula III

Hawaian Snow

Nebula II
el.locos
Isis I

Isis II

Sweet Thai I

Sweet Thai II
el.locos
Orange Bud Diesel II

Orange Bud Diesel III

Orange Bud Diesel IV

Orange Bud Diesel V
Romulan
co je to za divne bile skvrny na listech u nebula 2 ???? co jim schazi ????
el.locos
neschazi ji nic..zrovna tahle kyti ma jedny z nejhezcich sisek tohohle kola..vzhledem k tomu, že kyti krapet narostli..tak jsou tak 25cm pod vybojkou a tahle jedina to uplně nezvladla, spodni a stredni listky jsou bez poškozeni..horni listky jsou jen sežehly od lampy, to je cele..kamo nehledej problemy tam kde nejsou...
Anuvin
Pekny rano, mas paradni šišky. Je vidět že máš ty kytičky rád, to se mi líbí.
Závidím ti co přijde za pár dní :)
Obdivuju velkou paletu modelů, to musim skusit příští kolo taky. Ikdyž musí být boj je udržet ve stejné výšce.
Chci se zeptat naco máš v květináčích (hlavně pri starsich kolech) ty plastový tyče ? Podpora stonků ?
Ještě by mě zajímalo jak dlouho jsi nechával MH výbojku nakonci kvuli UVB ?

Přeju ti 650g k+
Romulan
citace:
Původní příspěvek od el.locos
neschazi ji nic..zrovna tahle kyti ma jedny z nejhezcich sisek tohohle kola..vzhledem k tomu, že kyti krapet narostli..tak jsou tak 25cm pod vybojkou a tahle jedina to uplně nezvladla, spodni a stredni listky jsou bez poškozeni..horni listky jsou jen sežehly od lampy, to je cele..kamo nehledej problemy tam kde nejsou...



vys milej ja nic nehledam jen se ptam takze se hod do klidu,kdyz jinak nic nereknes tak se ptam
el.locos
citace:
Původní příspěvek od Anuvin
Pekny rano, mas paradni šišky. Je vidět že máš ty kytičky rád, to se mi líbí.
Závidím ti co přijde za pár dní :)
Obdivuju velkou paletu modelů, to musim skusit příští kolo taky. Ikdyž musí být boj je udržet ve stejné výšce.
Chci se zeptat naco máš v květináčích (hlavně pri starsich kolech) ty plastový tyče ? Podpora stonků ?
Ještě by mě zajímalo jak dlouho jsi nechával MH výbojku nakonci kvuli UVB ?

Přeju ti 650g k+



Díky! Není to úplně jednoduchý je udržet ve stejný výšce, samozřejmě jim různě podkládám květníky aby to tak vypadalo, jinak některý mají ve výsledku kolem 80cm a jiné i 110cm. Ty plastový jsem používal ještě když jsem neměl bambus, s ním to vypadá lépe, každopádně je to kvůli váze palic. MH sem nechával 10-14 dní, stejně tak teď nechávám tu sunpulse 10K, ta je určitě lepší, imituje pro kytí zajímavější spektrum jakoby pozdního podzimu:D Ať se daří...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma