Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 [4] 
Proč vlastně hulíte? - Klikni zde pro originální téma
SKUNK211
hulim preto lebo mi to chuti ale dava mi to aj inspiraciu..............no proste je to zazracna rastlina.............vela mi to dava a zatial nic neberie...........
matata
Protože je to dost mystycký,,,s kámošema co sem si někam vyjel a sedli sme si v noci pod hvězdnou oblohu ,tiše pokuřovali a pak se dlouho bavili o všem možnym mam mnohem lepší vztahy ,než s kámošema nehulícíma...Často nehulim,snad tak 6x za měsíc ale vždycky to stojí za to....Jinak ,úplně se mi příčej hopeři a jiný mladý bukvy co nepěstujou,kouřej jen skera za 250,- a jen co si ho seženou,tak si to hnedka vyhulej na mrazu za rohem mc donaldu,,nechápu je a když snima přídu do styku ,tak si říkám ,že jim by to nemělo vůbec přijít do rukou...Nemaj k tomu vůbec úctu...PEACE
angelo97
citace:
Původní příspěvek od master
Hulim protoze me to bavi. Ale posledni dobou me to nejak bavit prestava. Huli porad mladsi decka a neustale sockujou. Misto toho, abych si vychutnal s partickou kamaradu speka, musim posilat do prdele bandy prisravacu.

Navic uz ani ti lidi, ktere jsem dost zhuloval, nevraci:-(((

Proste se z ganjy stava komercni droga, stejne jako chlast a cigara. Povede to sice k legalizaci, ale nevim jestli mam stat o ty bandy vyhulenych taky-skejtaku s mlikem na brade.

Jo priznavam, zacinal jsem ve 14ti. Jenze jsem si sehnal seminka a vyrostli mi venek. Kdyz nekdo pozval me, ja pozval jeho. Neprisraval jsem se nikam - byl jsem zvan.



nechapem co su to za sproste keci toto....shak teba vobec nemusi zaujimat ci ostatny hulia pretoze je to cool alebo ze sa im to naozaj paci...
angelo97
mno jasne travka je super vec da sa na nej zazit naozaj vela svet je nezvycajny pre mna ako v rozpravke....ale treba s nou aj trocha pracovat aby clovek ked ju nema nebol iba vypeceny debil ale aby si dokazal spomenut na to ako sa citil pred tym a to mu pomohlo prekonat problemi...navyse sa daju na nej robit aj veci ktore ma inak nebavia...prajem vsetkym prijemne hulenie...a vela travky aj v tejto uzimenej zime...
kanjack
Nooo okrem toho stavu mi to dáva aj dosť iný pohľad na svet, a ja myslím že o dosť lepší.
J@m@L
Ja neviem prečo väčšina húli LEN pre ten stav, ktorý dostanú a inak sa zabaviť nevedia... Ja takým ani trávu nedávam, keď sú pri mojej blízkosti a ignorujem ich a furt im robím nervy vetami: "Zabávaj sa.", keď už som zhúlený na sračky a ešte si pred nimi just potiahnem z fajky :D

ANGELO97: To 97 je asi rok narodenia, čo? Lebo kvôli vete "nechapem co su to za sproste keci toto....shak teba vobec nemusi zaujimat ci ostatny hulia pretoze je to cool alebo ze sa im to naozaj paci..." ti viacej ako 12 rokov nedávam. Ja som zásadne PROTI tomu, aby húlili tie posraté štence, ktoré furt len cez vodné bongo, cez vodné bongo lepšie zapíše. Špeka ani nevideli a robia sa veľkými huličmi, jediný prísun trávy majú od posratých dealerov a to je na tom najhoršie! Na 100% sa stane tráva legálnou, ale radšej by som bol, keby legálna nebola a nehúlilo by toľko smradov, ktorý o tom nič nevedia a iba sa im vymlieva mozog a potom aj tento svet tak dopadne - zničený! Možno je to teraz môj zhulený stav, ale proste píšem to čo si myslím. A viacerí so mnou súhlasia a po väčšine tí, ktorí nehúlia!

Peace a veľa zdaru v roku 2009 :)
angelo97
JAMAL: 97 neni rok narodenia a aj keby bol....sa na tebe smejem lebo ty si myslis si ze vies o trave vsetko a vzdy:)nemam rad ludi ako ty ktory rozdeluju na to ci hulia cez vodne alebo speka....to je naozaj trapne....ja som asi velkorysejsi ako ty lebo necham hulit kazdeho komu sa to paci a naozaj ma nezaujima ze ci su stance alebo nie....proste to neriesim....nechapem ako mozes niekomu chcet zakazovat....je to kazdeho osobna vec tjez by si nebol spokojny keby tebe niekto zakaze hulit a povie ti ze si na to mlady a vymlieva ta to.....shak ich to vymelie rovnako ako teba preco by malo viac????ak ma chces urazat thak si setri pismenka ....ale Peace a veľa zdaru v roku 2009 aj tebe:)
Hulim kvůli relaxaci (když se učim, tak nejlepší relax je se večer jen tak lehce odpálit a ráno mi to do hlavy leze o hodně líp), pak taky kvůli zábavě s kámošema a hlavně se mi díky hulení dost změnil můj pohled na svět.....
J@m@L
citace:
Původní příspěvek od angelo97
JAMAL: 97 neni rok narodenia a aj keby bol....sa na tebe smejem lebo ty si myslis si ze vies o trave vsetko a vzdy:)nemam rad ludi ako ty ktory rozdeluju na to ci hulia cez vodne alebo speka....to je naozaj trapne....ja som asi velkorysejsi ako ty lebo necham hulit kazdeho komu sa to paci a naozaj ma nezaujima ze ci su stance alebo nie....proste to neriesim....nechapem ako mozes niekomu chcet zakazovat....je to kazdeho osobna vec tjez by si nebol spokojny keby tebe niekto zakaze hulit a povie ti ze si na to mlady a vymlieva ta to.....shak ich to vymelie rovnako ako teba preco by malo viac????ak ma chces urazat thak si setri pismenka ....ale Peace a veľa zdaru v roku 2009 aj tebe:)

Ty nevieš čítať? To čo ty tu píšeš nemá s mojím postom nič spoločné, akurát tak od toho ako si napísal ".. je to kazdeho osobna vec...". Nie je to ich osobná vec už len z toho hľadiska, že kvôli vzrastajúcemu početu "huličov" sa pomaly, ale isto dostávame k legalizácií... Takže tou ich "osobnou" vecou menia zákony a to už potom nie je ich osobná vec si myslím. A neznášam socky a všetci títo (ja ich poznám strašnú masu) sú proste IDIOTI, to sa normálnym slovom nazvať ani nedá. Decká, ktoré idú vonku a keď zistia, že nie je tráva alebo alkohol, tak zase idú domov. To je úžasné. Tak potom ma to tak nevymlieva. Viem sa zabaviť aj bez toho. Proste špatne si reagoval, mne sa to nepáčilo a bodka...
sticky
Ja hulím preto lebo je to uplna pohodka , ist si kamošmi zakuriť , byť s nimi vonku , rozprávať sa o rastlinkách , byť šťastny :) ... a najlepšie je keď sa kuri z vlastneho vtedy to najlepšie chutná :leaf: prosto domace je domace :) , je to uplna pohodka , odreagovanie , mam to rád ...
angelo97
JAMAL:....ouki douki....thak aspon ti odporucam nezastavovat sa nad tym byt nad vecof a bude ti dobre jak mne;)inak co mas proti legalizaacii???ja by som ju prijal v pohode...
cernobyl
ja kourim proto ze v mistech kde ziju je nuda, a potom co si dam par prasku je nuda o 80% mensi, kdybych se nenudil a vsechno by me bavilo asi bych brko ani nepalil.
citace:
Původní příspěvek od cernobyl
ja kourim proto ze v mistech kde ziju je nuda, a potom co si dam par prasku je nuda o 80% mensi, kdybych se nenudil a vsechno by me bavilo asi bych brko ani nepalil.



tak to je tragedie.. a zadny konicky nemas? Ty chlapecku skoncis na tvrdych drogach... hlavne ze se nebudes nudit...
Winston Smith
tak kouřím protože je to relax, zapomenu na problémy, protože se cítim šťastný a lépe si vychutnám věci, nebo popřemýšlím o něčem hlouběji a z jiné stránky...no tak to jsou ty lepší důvody, ale na druhou stranu kouřím protože je to nejsnadnější způsob jak se zabavit, člověk nemusí nic vymýšlet a spokojí se s málem, kouřím protože je to zvyk, kouřím protože je nuda...a to je taky jeden z důvodů proč občas uvažuju o delší pauze...nějak se potřebuju dostat z té letargie, do které mě tráva uvrhla (ovšem nemůžu z toho vinit jenom trávu)
Pitrisek
citace:
Původní příspěvek od Winston Smith
tak kouřím protože je to relax, zapomenu na problémy, protože se cítim šťastný a lépe si vychutnám věci, nebo popřemýšlím o něčem hlouběji a z jiné stránky...no tak to jsou ty lepší důvody, ale na druhou stranu kouřím protože je to nejsnadnější způsob jak se zabavit, člověk nemusí nic vymýšlet a spokojí se s málem, kouřím protože je to zvyk, kouřím protože je nuda...a to je taky jeden z důvodů proč občas uvažuju o delší pauze...nějak se potřebuju dostat z té letargie, do které mě tráva uvrhla (ovšem nemůžu z toho vinit jenom trávu)


Normalne mi mluvis z duse... ;) Taky uvazuju o pauze ale ne se k tomu porad nejak rozhoupat.... :P
tvrdosovce
Je tu spominane ze aby ste sa stretli z Jahom alebo pod.neni to tak,casto meditujem.ale nikdy ani naznak vacsinou iba rozmyslam a tak hlavne klud.Preco hulim?najpr.frajerstvo-nepoznane,potom problemy sa riesili tymto sposobom teraz?neni ziadna odpoved.
kellly
Otazka znela proc hulim, tak je to proto ze mi to hrozne dava napr. ve skole mne to abvi a vsechno umim, z obecnyho heldiska sem rozvaznejsi takovej vyvojove mnohem dal nez kdybych nehulil dokazu uvazovat nad vecma takrka vesmirnych rozmeru :-D. Nikam nespecham casu dost, a jak vnimam rozdfil mezi chlastem a travou??? zhulenej clovek doékaze jednat jako rozumnej kdezto ozralej ne.... proiste ve vsehc smerech nejlepsi....a jak se riak ze je t ostartovaci droga tak to pdole mne neni pravda jen podle cloveka jakej je ptz ja nic jinyho nechci a to sem par tvrdsich drog uz zkusil. A dalsi vec nidky enchodi mchlastat aniz bych se nezhulil ptz zhulenymu enni po chalstu blbe a porad doakzev poho myslet a rano zadna kocovina.... proste THE BEST THC 4EVER akorat skoda ze nemuz upestovat :-D
plexis
Na tuhle otázku mám jasnou "nejastnou"odpověd, která tady zazněla už několikrát. Hulím z toho důvodu, abych se odreagoval a zapoměl na starosti a problémy které mě trápí. Hulím už přes 8 let, ale až po této době se zamýšlím, jak by to asi vypadalo, kdybych byl nehulič. Určitě by šlo hodně věcí řešit rychlej a snáz, ale zase bych přišel o tu pohodu, kterou mě ta naše kouzelná rostlinka dává. V dnešním světě, kde většina lidí myslí jen na sebe a svůj prospěch je to jediná věc díky které dokáži relaxovat. Mám samozřejmě i jiné koníčky, ale pěstování a radost z úrody jen tak něco nenahradí. Časem se uvidí, jestli jsem se vydal správným směrem, ale pokud mě to přestane naplňovat, tak ze dne na den přestanu, což zatím v nejbližší době neplánuji.
lucasmizera
kdyz si zahulim, tak jsem stastny a docvakne mi spousta veci, nic vic :leaf:
30SecToMars
Aby som sa na chvílu dostal Out of Space a uvažoval o podstate podstaty celkovo. A či akú má podstata začiatku a konca a akú to zohrá rolu v tom čo bolo pred a bude po...
MadEGGA:()
ja hulim proto, ze mi vsechno pak prijde jiny nez v realu. neberu veci tak vazne. a jsem takovej klidnejsi. ale zase uz hulim malo. mival jsem to i tak, ze mi brcko udelalo 5x dobre a po 6ste ne.. prisli uskosti, deprese a tak.. tak tedka uz vzycky jenom jednoho max. 2 prdy, abych to zvladl ukocirovat, kdyby prisli nejaky negativni pocity a pohodka.. a taky me to dodava inspiraci, kdyz je to jednou za cas. clovek vic o vecech premysli a nebere je jako samozrejmost. vnima veci z vice uhlu.. a to ne jen primo v te zhulenosti, ale taky casto nejakou dobu po jejim odezneni..
Sedim na prstenci Saturnu, piju ranní kafe,
hvězdnej prach mě ovívá a z mlhoviny rosa kape.
Hledim na měsíce, který pořád svítěj,
všechny barevný spektra, mi sítnici sítěj.
Duhovka, rohovka, sou moje pohovka,
odpočívam na svejch vizích, gravitace mizí.
Obzory se šíří, věci a jejich duchy,
prostor se rozptýlil v rozmazaný ruchy.
Podivnej tlak tvářích nutí mě se smát a tak se směju,
vždyť to se přece nedá zakázat, před sebou další cestu.
Vždycky, ale neboj vteřinová ručička nahradila hodinovou.
Mí kroky v ozvěně duněj,
okolní planety na mě pomalu mluvěj,
šeptaj, za nohu mě lechtaj.
A moje ústa konstatně lektaj,
zdá se mi snad jak vesmír hučí
a každá malá myšlenka mě nesmírně mučí.
Muj mozek přitáhne i černou díru,
stávam se průmětnou všech vesmírů.
Zvolil sem snadnější cestu najít božství,
ne beznadějně hledat větší než malý množství.
Tak nechte mě muj pohodovej svět.

:bong:
N3110
Hulim, protoze me to bavi. Ale jinak ani moc ne, jen kdyz je nalada.
Ymi
citace:
Původní příspěvek od Kviky
Jo a je to jedina droga kterou si muzes pěstit

a co houbicky a salvej meskalin ten kaktus,.......
Mr.skunk
Nehulim proto abych byl frajer,jako něktyrý lidi co znam.Ale protože se chci trošku zasmat s kamošema,trošku se zastavit v čase:-D,a nebrat ten svět chvilku tak vážně:-)
pan vypálenej
já hulim, páč je to neskutečnej relax. takhle v létě se rozvalit někde v přírodě, lehnout si a řádně se vypálit... to pak jenom koukam kolem sebe a prostě jen tak žiju :) užívam si ty stromy a trávu ( tu obyč :D), jak ptáčkové zpívaj, sluníčko pěkně svítí... nebo si smotnu nějakou osobku o půlnoci a vylezu před barák. koukam na hvězdy a měsíc a říkam si jak se mam kurevsky dobře :) je to zkrátka luxus;)
flySter
hulim teda SOM! ;) utek od reality, zabava, iny pohlad na svet, novy priatelia, skvele zazitky a hlavne no stress
piis
Toonk
Hulit je v pohodě je to přirozená věc pro člověka je to příroda ale ne vždy jsou stavy po zhulení přijemné.Musí se totiž umět hulit a ne držet prda co to jde to už není prava podstata.jelikož se dá ze stejného vzorku zhulit na několik způsobů.Není podstatné se zhulit tak,že je člověk mimo jak to dnes dělá z oblibou čím dál více mladých lidí.Jde o to si ten stavík vychutnat a být při smyslech.Hlavně učínky indoorovek jsou na zbláznění když se to přehání.Myslím si že u kvalitních brk není třeba držet prda,jen se tím kurví plíce.Jo a hulim protože mi to rozvíjí mou osobnost a hlavně k vůli té pohodě uvolnění se a meditaci.Peace
Anuvin
Začal sem jako spoustu lidí - chtěl sem prostě skusit něco novýho. Pod dohledem kamarada kterej mi to nabidl a měl země hroznou srandu - napoprvé domě rval hydro :-D

Teď po několika letech nato mám už jinej názor.. Hulim jako relax když nemusim nic dělat nebo naopak když cejtim že mě nějaká činnost bude bavit. Nebo s někým - nejlepší pokec při a po brčku :)

Jako špatné stránky vidim horšící se krátkodobou paměť a jakousi celkovou lenost. Stále však to dobré převažuje nad zlým takže si dám pauzu teprve až bude před maturou.
Anyndur
rad si vecer popalim brko, protoze me to dokaze po celodennim stresu fajnove uvolnit...staci mi skutecne treba palka na tyden...nemusim byt zbambalanej tak, ze nebudu chapat veci nebo by se dostavily (klasicky) zaseky a stihy.....v pohode, klidne jen takovy chutovy pozitek aby se spustila pozadovana uvolnenost jak svalstva, tak mysli....k tomu chutny caj a cloveku v tu chvili nic neschazi...
Carcoolka
Hulím protože chi,protože uš rok a pul nepiju,protože není nad to dojet dom ze školy/práce sednou před barák na lavku zápálit brčko a užívat si nový den co startuje s tím brčkem :) Je to prostě paráda!! A je to lepší než chlast lidi nechlastejte!!! Od te doby co nepiju nemam zadne problemi s okolim i policii kuli vytržnostem,agresivitě atd !! Zahulím,pousměju se na okolí a pozvu je na další špek ! Peace
Sticky
Hulím kvůli uvolňujícím účinkům, jelikož dnešní svět je akorát tak plnej stressu není nad to přijít poškole/prácy domů a umotat si osobáka :)
samozřejmě nehulím jenom sám ale tohle je moje nejmilejší čast dne :) už 3roky sem ani jednu jedinkrat nevynechal tuto úžasou chvilku, kdy hodíte starosti za hlavu a jen užíváte stavy :)
drew
aby jsem se nezblaznil..
ween
protože mi hulení pomáhá... od 14ti let trpím chronickou depresí.. aktivně hulím od cca osmadvaceti (je mi dvaatřicet).. za dobu co užívám thc , jsem mohl snížit dávky antidepresiv na polovinu.. určitě to není zadarmo, něco si vezme, i přesto pozitiva výrazně převládají..
Zneužívám jí jako antidepresivum.
lostypos
do canabis jsem se zamiloval, miluji jak klíčí,jak roste, jak voní jak kvete a hlavně ten pocit, to duševní uspokojení, až ubalím špeka v okruhu mích přátel a všichni přátelé moje brčka vychválí s obrovským úsměvem..:)
R3dm4n
...keby si nedám dávku marihuany tak mám silné fyzické abstinenčné príznaky :D :D
Na'vi
je to každého věc a nikomu to nenutím ale já na tom dobře fungují a mám potom skvělé nápady ať už doma nebo v práci.
kamion
kouřím proto že na tom pěkně relaxuji a hlavně kvuli inspiraci
papirek
hulim, protože mě to osvobozuje od problémů a stresíků. Neutíkam před tím, jen to pak vidim z jiného pohledu a to mi dává neskutečně hodně. Zdá se mi, že pak líp vidim do lidí, poznávam je. Dnešní svět je hrozně rychlej, každej někam spěchá, všichni utíkaj, vydělávaj, budujou kariéry .... to mě nic neřiká, já se v klídku posadim na mez, podpálim gramovýho a sleduju třeba západ slunce. Hold sem romantik asi :-D

Navíc mi to chutná :-) proč pít alkohol (nemyslim pivko), kterej mi vlastně ani nějak extra nechutná (jó panáčka třeba při nějaký příleitosti jednou za čas jo, ale nasávat z flašky nebo točit panáky celej večer -> nic pro mě).
Bandita
nehulil som viac ako pol roka, od zajtra zacinam znova, pomalicky,ale isto a preco?

lebo mi to chyba :D
citace:
Původní příspěvek od Bandita
nehulil som viac ako pol roka, od zajtra zacinam znova, pomalicky,ale isto a preco?

lebo mi to chyba :D


Jj, přesně, dnes je to 27.mý den abstinence /naposledy 24.2. španělský hašiš/ a chutě jsou řádné :help:, ale jen na hašiš, skunk mě neláká, ta chemie a ''umělina'', kterou to obsahuje mě od skunku odrazuje...:whip: Každopádně respekt Tobě, půl roku je 1/2 roku...:eek:

edit :
citace:
Původní příspěvek od Mr.Sordo
Sorry pánove Bandita a Classic,ale tady to je Proč vlastně hulíte?Já hulím proto,protože mně to baví!


Řekl bych, že to celkem z toho co jsem napsal vyplývá -> jsem cannaseur (nehulím vše, co mi přijde pod pracky) a mám abstinenční příznaky /chuť inhalovat hašiš :leaf:/, tzn. jsem závislý :titanic:, a proto konzumuji THC prostřednictvím kouření hašiše přes skleněnku, samozřejmě bez tabáku...:satan:

Kdo nikdy neabstinoval, nepochopí...:cool:

edit č.2 :
citace:
Původní příspěvek od Bandita
asi som si splietol thread...mozno i stranku
:teef:

:frog:
Bandita
citace:
Původní příspěvek od Cla$$ic


Jj, přesně, dnes je to 27.mý den abstinence /naposledy 24.2. španělský hašiš/ a chutě jsou řádné :help:, ale jen na hašiš, skunk mě neláká, ta chemie a ''umělina'', kterou to obsahuje mě od skunku odrazuje...:whip: Každopádně respekt Tobě, půl roku je 1/2 roku...:eek:


ď

ale slo skor o zdravotnu pauzu, som zvedavy ako zareaguje moj mozog ked si dam :)
Mr.Sordo
Sorry pánove Bandita a Classic,ale tady to je Proč vlastně hulíte?Já hulím proto,protože mně to baví!
Bandita
citace:
Původní příspěvek od Mr.Sordo
Sorry pánove Bandita a Classic,ale tady to je Proč vlastně hulíte?Já hulím proto,protože mně to baví!


asi som si splietol thread...mozno i stranku
:teef:
Mr.Nobody
Hulím z toho důvodu , že už mě nebavilo po každým napálení se, skalpelem vyřezávat kusy paliček z žil...
Zjistil sem , že při kouření trávy tyhle problémy odpadají a člověk si i víc vychutná chuť konopí.

Navíc když sme si s kámošema chtěli zpříjemnit kalbu tak to vypadalo docela blbě , když stojí 5 týpků a podávají si buchnu a hrozně se u toho smějou... uznejte sami...
ničilo to dost image smažek, který už vůči nám měli výtky.

Pak sme se dozvěděli , že se to dá i "inhalovat" . Zezačátku nám to přišlo dost homosexuální , strkat si nějaké skleněné baňky falických tvarů do úst , ale nakonec sme si na to celkem i zvykli a teď na to nedáme dopustit.

kdyby nám to někdo řekl dřív tak sme si ušetřili spoustu abscesů.
Přikládám fotku s pěkně nabitou "plastovkou" (něco jako skleněnka) tuším že model je blueberry.
Mr.Sordo
[QUOTE]Původní příspěvek od Mr.Nobody
Hulím z toho důvodu , že už mě nebavilo po každým napálení se, skalpelem vyřezávat kusy paliček z žil...
Zjistil sem , že při kouření trávy tyhle problémy odpadají a člověk si i víc vychutná chuť konopí.

Navíc když sme si s kámošema chtěli zpříjemnit kalbu tak to vypadalo docela blbě , když stojí 5 týpků a podávají si buchnu a hrozně se u toho smějou... uznejte sami...
ničilo to dost image smažek, který už vůči nám měli výtky.

Pak sme se dozvěděli , že se to dá i "inhalovat" . Zezačátku nám to přišlo dost homosexuální , strkat si nějaké skleněné baňky falických tvarů do úst , ale nakonec sme si na to celkem i zvykli a teď na to nedáme dopustit.

kdyby nám to někdo řekl dřív tak sme si ušetřili spoustu abscesů.
Přikládám fotku s pěkně nabitou "plastovkou" (něco jako skleněnka) tuším že model je blueberry.
[/QUOTE
Omlouvám se za O.T.,ale tady se musím zeptat uživatele Mr.Nobody.
To je tvá smutná ,životní zkušenost? Nebo to má být vtipný příspěvek na toto téma.Jestli je to ta druhá možnost,tak se omlouvám ,ale z toho co jsi napsal, to jde těžko poznat.Hlavně ta první věta,tam si zaválel!
Mr.Nobody
Bohužel je to tak , sem dítě z st.peterburgu a za dva týdny my bude 14.Teďka sedím u internetu,piju kávu a přemýšlím , kde teď ve 3 ráno seženu trávu na dávku ...
Lidské osudy jsou nevyzpytalené ...:( :(
ms.ajroniiiiiiiii
Jimmy
citace:
Původní příspěvek od Mr.Nobody
Bohužel je to tak , sem dítě z st.peterburgu a za dva týdny my bude 14.Teďka sedím u internetu,piju kávu a přemýšlím , kde teď ve 3 ráno seženu trávu na dávku ...
Lidské osudy jsou nevyzpytalené ...:( :(
ms.ajroniiiiiiiii


To je taky nějaký troll ne ? :D Mimochodem slovo dávka dává trávě dost ponižující význam. Abych nebyl OT, hulím, protože jednak nedokážu přestat, dále, protože mi ulevuje od bolesti chronicky bolestivých kolen, protože mě uklidní a pomůže mi v klidu přestát nudné nebo jinak nepříznivé situace, protože mi dává inspiraci, protože nemám co jiného dělat, protože rád uvažuju high. To jsem tak asi vystihl ten základ.
Knigh Rider
Já to mám jako takový víkendový relax někde v přírodě. Krásně si odpočinu, pročistím hlavu, popřemýšlím...Navíc díky trávě teď skoro vůbec nepiju.
Fugazz
Pánové s fetem jděte do hajzlu
sWei
Většinou hulím jen to co si sama vypěstuju, a proč vlastně hulit? Za prvé škodí to míň jak alkohol a není to návykové, za druhé je pak super zábava s kámošema a za třetí špeka schováš lépe jak flašku alkoholu navíc aspoň vim co kouřim narozdíl od cigaret :D
greenlight
jáj tak proč pukám já :D v mládí sem byl strašnej cholerik všechno mě znervozňovalo měl sem samý nervy prostě pořád stresssss! jednou v mládí sem si smotal sám špeka jen pro zajímavost jaký že to vlastně je od té doby uběhlo zhruba 8 roků a jsem ůplně jiný člověk vyrovnaný v podě prostě samozřejmě že my to i chutná :D jak ráno ,při filmku nebo při práci po práci u píva při muzice ve společnosti prostě všude :)
rawen3333
Húlim hlavne preto že je potom všetko iné a zaujímavejšie,a hlavne pre uvolnenie, oddych a zábavu.
Já jsem začal hulit jen tak náhodou, a od tý doby jsem si na to prostě hodně zvyk, když se de někam ven :) 6x tejdně tak si vždycky s sebou něco vezmu, hulim celkem dost ale pořád v míře... a vždycky je o srandu,zážitky postaráno, ale poslední dobou když nikdo nejde ven nebo sou všichni pryč tak nevím :D,... přemýšlím nad tím jestli dělám dobře když hulím, ale většinou, takřka vždycky to končí stejně u bongu nebo špeka, nachvíli na to zapomenu a pak du s lidma ven :D ( ale tyhle prázky sou fakt divný) :D
Nejradši hulim jako takovou menší odměnu po dni plnym práce, hezky se hodit do klidu a všechno si srovnat :) ale "bohužel" často s kámošema když proste neni co delat ale ta prvni možnost mě naplňuje něčím víc než jen tím THC


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma