Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 4 
Proč vlastně hulíte? - Klikni zde pro originální téma
Proč vlastně hulim? V poslední době ani nevim, proč vlastně hulim....
Deskrypt
Hulim preto lebo to berem uz ako keby som to mal v nabozenstve , proste som si nato tak zvykol ze hulim 3x denne a viac a stale ma to bavi a nic mi natom nevadi !
Dr*Skunk
lebo mi nechutí ALKOHOL je to humus
no hulím protože je to kolikrát lepší než chlast...
brambora
hulim protoze mne to bavi chci se smat a trava mi to celkem i zprostredkovava nebo jak se to rika:D
jude
...z haluze :)
PalYno
lebo mam rad ten stav HIGH!
Hulim protože potom všechno prožívam mnohem silnějc
Wokap
Protože touha po změněném stavu vědomí je přirozená lidská potřeba - stejně jako hlad, či sexuální puzení...

A když jsem se v 15ti rozhodoval co dál dělat, marihuana pro mě byla jasnou volbou...

Neříkám, že se nenapiju chlastu, to bych kecal, ale pokud bych si měl vybrat, zda půjdu na party a budu na pífku a nebo na kofole a brčku, nepřemejšlel bych ani pikosekundu... Je to prostě moje droga...
freshbrain
hulim pac je to fááájn
Alu
mama povedala..
Hulíme protože nás to baví,děláme všechno co nás baví.
Hulit nás baví hodně,tak čadíme.....
ale umíme se sejmout....
Alkoholu moc neholduji.Raději smotnu brčko.
A taky v situaci když si to žádá umím vypnout.
3promile jen tak nerozchodíš.....

Čuss
nehulim casto (kazdy bere casto inac :D), trafku si skor vychutnavam, a preto lebo je fajn a byvi ma to.... a je lepsia ako chlast!!
danihel
pretoze sa mi to paci ved trava to je nieco uzasne!!!

A porovnavat travu s chlastom? To snad nie...:(:)
Hempstar
Ja HULIM preto lebo je to asi jedina vec ktorou sa viem odreagovat...ja to mam proste raaaad :/
Jerome J. James
->Budu na pifku a na brku/ach... Nedělá problémy...:) Kofolu si spíš dám k obědu nebo k filmu;o)


citace:
Původní příspěvek od Wokap
Protože touha po změněném stavu vědomí je přirozená lidská potřeba - stejně jako hlad, či sexuální puzení...

A když jsem se v 15ti rozhodoval co dál dělat, marihuana pro mě byla jasnou volbou...

Neříkám, že se nenapiju chlastu, to bych kecal, ale pokud bych si měl vybrat, zda půjdu na party a budu na pífku a nebo na kofole a brčku, nepřemejšlel bych ani pikosekundu... Je to prostě moje droga...
DeathCell
heej...ani nevym,ale ani mi to nevadi...:punk:
taky nevim a je mi to jedno:D
Dýmy
Ja hulim hulo proto,abych nebyl driv sedivej,kdyz me nekdo nasere.Hulim ho taky proto,ze je to v podstate moje laska,kterej muzu s klidem duverovat a bejt ji vernej:girl:A hulim take proto,ze pochopim vice"o co tady jde!!"nez ti nehulici.A jeste take kvuli spanku.
rkcz
Hulim proto, abych se vyhl stereotypu.
sky-triper
Dřív jsem pil alkohol . .. a marihuanu jsem si dal jednou za měsíc s kamošama jako změnu a považoval jsem ji za něco nebezpečnějšíh než chlast . . . . ale jelikož jsem človek co rád ví co do sebe cpe taxem začal studovat ruznou lit. . . . časem se zjistil že je težké najít pravdivé info ale lze ho najit . . .. . a zjistil jsem že chlast je tvrdá droga a marihuana nikoliv. . . . . čaem jsem zjistil že když na akci piju (a opiju se) chovám se jako nekdo jinej a zvlaště ke slečnám se chovám tag jag se mi nelíbí . . . . . . a naopak když hulím jsem rozvažnej ,přemyšlivej a nemyslím na to jak tu kočku předemnou přehnout . . . . . jelikož jsem fcelku cholerik a navíc znamení střelec taxem byl dříve kopka TNT co bouchala při každém malém otřesu ale marihuana to zemně docela vymítila . . . . . a taxem prakticky přestal skoro chlastat (opiju se 2 do roka) . . . . ale hulím více méně denně . . . . . ale to má taky své nevýhody (kdo taky hulí nekolik let denně a nepěstuje indoor chápe) :) . . . . mno dalo by se psát dlouho ale to by stačilo - stejně to nikdo nepřečte celé . . . pokud vubetz přečte nejaké písmeno žejo. . .
DeathCell
už sem na to přišla..jeden z důvodů,proč hulim,je že když už si mám ničit zdraví,tak určitě né např.cigaretama,z toho nic nemáš,zato když se zhulíš,máš z toho blaženej pocit který většinou stojí za to :D sice je to stejně škodlivý,ale jak vidim,většina na to ohledy nebere :frog: a navíc je to velmi chutná rostlinka :D
Proyx
Tak ja hulim samozřejmě protože mě to chutná a baví..kdyby mě to nebavilo tak nehulim to je jasný ne.. Je to parádní stav, aspon člověk trochu zapomene na ten dnešní zkaženej svět:rolleyes:
Taky hulim proto že už sem si na to tak nějak zvykl:eek::D
..všimli ste si toho že tady nikdo nenapsal že je na tom závislej?(ja asi tochu su, jak na pěstění tak na hulení:love:
jumpp
proč vlastně hulím???
z principu :frog:
xcocox
hulím protože je to sranda protože třeba dívat se na film v normal stavu je nuda ale zhulený je to sranda protože ten film ani nepochopím a nevíte o co go..:-) a na druhý den se tomu akorát ještě zasměju jak si vzpomenu jak sem na to čuměl jak PUG....
PNK
hulim proto, ze jsi dycky vzpomenu jaky to je bejt nezhulenej .. a abych se uplne nezcvoknul :D
Oralius
ja hulim preto ze mi nechutia cigarety:D:D a ne asi preto ze mi je tak krasne a ze nemyslim potom na depky ktore uz su ajtak zamnov:)..ale rozhodne hulim aj preto ze potom sa mi dobre hra v skusobni na bassu a skotacim s chalosmi:D
delloyt
caute kolegove, k huleni mam vic duvodu: a) je me potom fajn, nemam potrebu nic resit, jsem naprosto v poho. b) kdyz se zhulim moc vyspim se z toho a je me ok, kdyz se opiju je me zle i par dni. c) a kdyz se sejde particka, zakouri se tak je srandy kopec a tak to ma v zivote bejt..........
Erixon
V současný době si myslim, že mi hulení víc dá než bere.
Co tomu předcházelo? Docela silná psychická závislost (Už od mala nesnášim když mě cokoliv/ kdokoliv ovládá) Omezil jsem spotřebu cca z brka denně na brko týdenně. Každej to prostě snáší jinak, ale na mě to bylo moc. Znám ty pocity "dyť mi to nic nedělá" jenže to je jen zdání... dělal jsem podrobný srovnání vnímání konkrétních věcí v obouch variantách stavu.

Nejrači se někde o samotě zhulim a přemejšlim co se dělo minulý týden. Najednou mi příjdou moje reakce na některý situace co se odehrály jako blbě promyšlený až absurdní. Akorát už vim že to je úplně protichůdnej úhel pohledu a nejlepší řešení bude někde mezi tim...

důvod2: radost z toho když se povede šiškovník přivýst až k bambulím ;)
No travku kouřim, protože líp zapomínám. Tedka je doba, kdy mám ve sklenici posledních pár paliček a přicházim na to, že v týhle době nastává skutečný požitek.
citace:
Původní příspěvek od rkcz
Hulim proto, abych se vyhl stereotypu.


No a není to stereotypní? :)
sirians
Někdo pije alkohol a jiný si zakouří... Přestal jsem s alkoholem ve všech podobách a pokračuju jen v kouření thc. A je to docela príma. Jsem zastáncem názoru, že alkohol a tráva dohromady nepatří...
Po travce je svět hned veselejší a barevnější a to se mi na tom líbí. Zajímavá je i komunikace s lidma a pohled na ně...
Výborný jsou třeba procházky z čajovny Na Václaváku... Člověk vyjde ven do toho hroznýho mumraje s klidem v duši, po tom dobrém čajíčku, průvanem v hlavě, po tom dobrém špíčku a muzikou na uších... Sledovat ty turisty a lidi okolo je prostě úlet... :pimp: :punk:
hudson
Mno mnoho lidi si mysli ze kdyz se zkourí tak ze budou upe nejak sjetí, ale ja se zkourim abych se dostal do urcitte dimenze ve ktere se budu ubirat
veggxy
hulim pro to ze mi to víc dává nez bere.........zatim teda...... coz se cigárách fakt rict neda
TAk ja hulim pre svoje poteseni uz 9 rok aj pamat sluzi dobre aj chuti mi to. Ale zacal som najprv s pestovanim rastlin s kamosom a potom to nejak prislo ze ci nechemm skusit pofajcit nieco.................a tak plynul cas........... az sa to aj s pestovanim stalo moje hobby. A este ´´najhorsie´´ na tom je ze mi vela veci ide lepsie ako za triezva.
Timer
Já hulim proto, že mi to prostě chutná a hlavně každý okamžik po jointu jsem jako v ráji stressssss se ztratí a já vidím na životě jen to nejlepší a to vše s přátely :beer: no prostě BEST :bravo:
ONko
hulim pro vylepšení krátké chvilky ve svém životě
Wiper
hulim abich byl veselejsi
hulime abi byl vetsi sranda
hulte abi ste se mohli smat s nama
ja pestujem...rastliny su pre mna ako napriklad pre niekoho iného domáce zvieratá...a potom rastlinka začne kvitnúť...a ja ju vypestujem čo najlepšie, do toho najlepieho stavu aký mohla dosiahnúť pred smrťou...a potom ju pekne s citom vysuším, a dávam na ňu pozor, nehodim ju len tak na zem, nezabúdam na nu a nestúpam po nej(poznám totiž aj takých:D),a proste chovám k nej úctu aj potom ako je vysušená...ale potom všetko rastie a rastie, a nastáva problém čo s makakom nasušeným ku ktorému sa staráme s úctou...najlepšie je spáliť ho, a nie len tak hocijako, ale vyfajčíme ho... a pri tomto fajčení a na úplnom konci celej tej púte od semienka až po šišiky prichádza stav...človek splynie s rastlinami( niektory ludia-obzvlast ti co nepestuju- rasliny ,,znasilnuju" a z nej sa akože nafajčujú...ale to je len obyčajné zneužitie rastliny) a jej fajčenie mu dá velké výhody,záčitky, nápady, myšlienky a stavy... tak preto vlastne ,,hulim" ...a pestujem

PS: dufam ze to je zrozumitelne, ak nie tak pardonn:D) :D
Wevi
když se zkouřím, tak...Se směju, bavím se, povídám si, polemizuju...Je mi dobře, když se zkouřím..Moje potěšeníčko..Dělá mi to dobře na duši..:)
HERBSMAN
citace:
Původní příspěvek od thc_george
Ptát se hulič huliče proč hulí to je trochu z cesty...
No ale hulim páč jak už bylo řečeno mě to taky baví.. Hulení sem hledal celej svuj život, když sem nevěděl že něco takovýho existuje, až sem ho našel. Konečně si naplno vychutnat jídlo, spánek, hudbu, filmy.. prostě celej život.. je to prostě super..

ty jsi to vystihl asi nejlíp.-naplno si vychutnat jídlo,spánek...hlavně hudbu-díky ganji jsem se naučil poslouchat Reggae
Gibo
jj :) je to lepšie ako chlast a cítim sa v tedy aj lepšie. Podľa mňa je to super zázrak prírody :)
Freeloader
zacal sem protoze sem takovi zachvaty smichu,ze sem si vzdycky prodlouzil zivot vo rok:)no a postupem casu je to hlavne kvuli ty chvili a kvuli kamosum!kvuli vyhlidce na kterou jedu abych si tam moh s kamosema zahulit!hulim abych zil a ziju abych hulil je to proste zivotni styl:afro:
Rest in peace:rasta:
kafevar
Každý den je to jinak. Kz25A
Matrixx
Hulim, protože mi to přikazuje nějaká tajemná síla, jako takový nějaký hlasy jakože.... :D anebo to bude tim modelem :D
Pflusik
Proč pije tolik lidí alkohol?:)
díky trávě se můžu povznést nad svůj dementní svět a neřešit to....
citace:
Původní příspěvek od Pflusik
Proč pije tolik lidí alkohol?:)


Protože to mají mazlíčci rádi...
Dude
abych zapomel....
:teef::teef:
patres
noooo zaujimava otazka lebo mi to chuti. moji kamoši mi to dali vskušať a od vtedy hulim.
SoukuPak
Ja hulim protože si potřebuju vyčistit hlavu vod těch sr*ček co sou kolem mě. Je to relaxační stav a strašně se uvolním.
wasco123
... lebo mi to pomaha
Kwjetoň
miluju ten pocit když smotneš, uvaříš kafe a rozvalíš se u filmu :D

nebo smotneš a čučíš na západ slunce...

nebo smotneš a deš do kotle pořádně to rozjet... :punk:

nebo...

noa jindy hulim jen tak, ze zvyku :satan: :D
Kalidor
hulim, pac se mi to libi. Bavi me baleni jointu a nasledne si svuj joint sam vyfajcit :-) Protoze mi to vice dava, nez bere. Hulim kratce, tak doufam, ze nejaky vaznejsi nasledky neprijdou pozdeji.

Je to zajimavejsi, realita se zda byt jako sen. Clovek vice vnima a nejdou mu negativni myslenky do hlavy, aspon mne ne. Vic veci si uvedomis, opravdu kouzelny. Ale taky mozna zalezi na modelu, kazdy pusobi jinak ze. A kdyz to shrnu, tak je to zkratka super pocit, takovy az nekdy (kdyz to dobre sedne...thc atd..) orgasmisticky pocit :D Tato posvatna bylina na me pusobi mnohem lepe nez alkohol. Miluju huleni, miluju konopi.

Kwjetoň: ten zapad sem jeste nezkousel, tak dik za dobrej tip. Vyzkousim :D

Hulte!
krivkin
dá se tady napsat něco ještě vůbec něco originálního?? hulení mi pomáhá si věci/děje/stavy vychutnat, dává všemu nový rozměr a smysl (v dobrém i špatném slova smyslu :bandit: ) ...taky mi to pomůže se vzpamatovat po práci, dělám operátora na zák. lince a to je fakt nářaz na hlavu :grrr: přijdu po práci, smotnu brčko, zdlábnu jídlo, zaopatřím kytky, zažehnu brčko a pohodáááá :cool:
fakundo
a prečo nie?
patres
a proč ne
Siki
Ze zdravitních důvodů, pomáhá mi to proti bolesti hlavy...
patres
preco lebo
Mám to rád jak někdo do tebe valit kody a ty se smeješ a smeješ a smeješ a smeješ je to bomba takže nepřestanu hulit:d
toos
proč?

přotože nejsem a nechci být jako ostatní lidi co ani pomalu neví proč žijou a neumí si život vychutnat...
kouřím cannabis, protože:
zabíjí vir herpes(opary)...sem konečně happy
když nemůžu usnout...krásně se vyspím
když je dobrá chvíle a já chci aby byla ještě lepší...
když chci povzbudit fantazii
-pak dokážu psát šílený filozofický myšlenky...
-kreslím zajímavější věci...
a ten hlavní důvod, beru tuhle rostlinu jako bylinku a né jako drogu, páč drogou není jelikož není návyková...
ale spoň já sem to za těch pár let nepostřehl.. není co, tak nehulím... žádný absťák jako alkoholik, žádná klepavka jako u cigaret (na kámoše není příjemný pohled, když si pomalu ani není schopen ubalit cigáro jak je rozklepanej...)
krom toho má hafec dalších kladných vlastností...(není třeba vše je v sekci léčitelství..)

pro mne je to všelék a je mi u (_!_) že nějaký tupci co o ní nic neví, hlasají jak je "nebezpečná" a "návyková" že je to "halucinogen" (to sem se nasmál asi nejvíc.. :D ) a další takový kidy...

a není nic krásnějšího než slunečnej den, bong, dobrý čaj, pár přátel a pohodová nálada... :wink:


a jak sem se k tomu dostal?

jak jinak než na střední... :p:
kámoš v lavici... urputnej hulič...
a sem mu za to vděčnej... :)

změnilo mě to k dobrému.
prostě je ze mne lepší člověk... :p:
no podle me lidi cadi hlavne proto ze chcou aspon na nakou chvili utect od spatne reality a uzit si lepsi pohled na svet nez za normalniho staviku:rasta: a z druhe strany to je i uz o zvyku kdyz je clovek furt zpaleny tak potom za bezneho stavu to je ojeb delat veci ktere me na kouru bavili aspon ja sem to tak mel:(:((kazdy je jiny no):rasta:
hulim protože chci :) i feel gud lalalala:)
maslox
kdo maže ten jede :D

ne to mě jenom tak blesklo. hulim, mám to rád ..
Soul Rebel
Hulim pro spoustu duvodu...
Mam rad ten pocit, kdy vezmete palicku, kterou jste si vypestovali, umotate brk, ochutnate a zkourite...
Mam rad tu chut dobreho konopi...
Mam rad v hlave ty nepochopitelny myslenkovy pochody...
Mam rad tu atmosferu sblizujici lidi pri kolovani jointu...
Mam rad ten klid, ktery me obklopi...
Mam rad intenzitu prozitku prijemnych chvil...
Mam rad ten prijemny spanek.
:)
Selfik
Protože to je okno do jinýho světa, dočasně se změní podstatné i nepodstatné okolo vás. Mám to rád, a NENÍ to droga.
SELFIK:vsak heroin taky neni droga:D:D
ing
Zdravím, hulim, protože jsem na tom závislej!!! (jen trošku).
ing
Budwais
na relax po těžkym pracovnim dnu...ufff
Siki
pro vnitřní klid a relax
Softly
Já hulim protože nemám co na práci, možná až skončim školu že se něco najde, ale takhle mi to vyhovuje :). A hlavně cejtim se krásně a chutná mi to
a baví si dát s kámošema špeka pokecat a po brku to jde ještě líp a nikdo mě nenasere.
FaLda
Pac je to hrozny uvolneni...jsem energickej v jinym svete..:D a hlavne se totalne pobavim s kamosem....a odreaguje me to podle druhu jak potrebuju
Hulim protože je potom lepší nálada a hned se potom uklidním a je mi vše fuk a vše mě připadá směšný!:satan:
Šafi
Hulim protože ukončit cyklus růstu, květu a sušení tím že bych to vyhodil mi připadá hloupé...no a pěstování dělá člověka šťastným...
Taky rád balim špeky, rád kouřim s kamarádama, rád ochutnávám, rád vychutnávám, rád prožívám, rád poslouchám...
Našlo by se toho hodně...
hulim protoze mi to chutna a libi se mi ten stav ten je proste nezamenitelnej
c0ga
Pac mi to chutna a libej se mi ty stavy :) a jinak vesmes nemam co delat :p pres tyden skola/praxe .. ale co o vikendu ?:D respektive se od kazdy nedele teším na další patek :)
Zatoichi
Zajímavá směsice názorů. Já nad touhle otázkou přemýšlím už několik let a vyplodil sem toto:
Chvilka se špekem je pro mě jediná doba, kdy se cítím fakt uvolněně a svobodně.
Zjistil sem, že když přestanu na několik týdnů hulit, najednou si začnu všimat, že většina lidi jsou sviňuchy, politika je pro děti a systém je zkaženej.
Asi mi to vyhovuje, být vykouřený flegmatik :)
ja osobne som trosken nervoznejsej povahy cize hulenie mi s tymto dost pomaha.dalej na stres,relax,uvolnenie,na zabavu atd.
plus este odmalicka som maval tazke migreny,neurologicka mi povedala ze to je na cely zivot a ze sa stym nic neda robit,prebiehalo to tak ze proste zacala bolest hlavy do hodiny som nebol schopny nic robit,hluk a svetlo mi pri tom strasne vadili a do tej hodiny a pol od zacatia migreny som sa pravidelne dogrcal:D a od kedy pravidelne hulim sa to chvalabohu nestalo ani raz.(radsej si zaklopem:D)
hehe všiml sem si že mnoho lidí o své bylince mluví líp než o čemkoliv jinym...nejsem si jistej jestli je to dobrej obor hodnot :D hulím z hodně důvodů který sou tu už stokrát popsaný jinejma. a hlavně mám rád konopí protože to rozšiřuje pohodu a uvolnění mezi určitými lidmi
Já hulim především večer kvůli lepšímu a rychlejšímu spánku a jinak i z jiných důvodů ale ty už tu jsou popsaný tak to sem nebudu házet znova tak se všici mějte a příjemné pokouřeníčko.
Bandita
lebo musim
:D
crackonos
Protože tenhle svět někdy není hoden střízlivého stavu tak přemýšlivého člověka jako jsem já.
Zenga
citace:
Původní příspěvek od ing.Palicka
Já hulim především večer kvůli lepšímu a rychlejšímu spánku.

Presne tak,taky to pozoruju-jednou si vecer nezahulim hur se usina a spanek je celkove horsi.

Jinak hulim,pac je to relax-v prirode,v lese.V hospode me to bavi coudit s kamosema-vsichni sme pak tak nejak na stejny vlne.
Specik
Ja hulim preto lebo ked som bol maly na dovolenke som uvidel sosku takeho rasta dredaca a velmi sa mi pacil spytal som sa mami ze to je co za cloveka a ona na to ked clovek vela fajci marijuanu potom tak vyzera.No a od vtedy som chcel hulit a aj som zacal a aj hulim a nikdy nechcem prestat:D:D:D
Celller
Hulim, protoze hulim dlouho a moc, kdyz nehulim, je mi divne, sem nervni. Snazim se to omezit, kdyz nechci, nedam si.
Kdyz nehulim, piju pivo. Vetsinou oboji. Kdyz nehulim ani nepiju mam radost, ale je mi blbe.

Snazim se omezovat, ale kvuli slabe vuli a znamym to nejde, umim odmitnout, ale kdyz potkam nekolik znamych, nebo se nekdo stavi, tak se huli porad.

A na zaver me to posledni dobou prestava bavit, lahvovy piju jako vodu, hulo me nechutna, hulim sam hasis, a zacinam si uvedomovat, ze ta trava a jeji produkty me pekne zatemnily mysl, kdybych nehulil, asi bych se tolik nenasmal a nezazil spoustu peknych veci, ale taky bych se mel asi lip, a uvedomil si, ze realita je jina, je jednoducha, ale zhulenymu me prijde vsechno hrozne lhostejny, pak tezky a nakonec pomalu neresitelny. Unik od reality na kazdodennim poradku, zadny stres, ale uplna neschopnost resit banalni veci, treba jit do obchodu. Zhulenost je podle prostredi a ucinkujicich jina, hlavne ze vim, ze sem sam a sem jen jak kousek hase na spendliku, co pomalu kouri a klesa ke dnu, ale aspon se snazim a budu omezovat raus, venovat se okoli a uvedomit si, ze si musim vseho co mam vazit, a uzivaz si zivot i bez travy, a brat ji jen jako zpestreni a ne hulit jako spousta znamych, co kouri v hospode nekolik jontu za hodinu a nevedi, jestli sou zhuleny, nebo ne, ani si nepockaji a uz motaji dalsi. To uz je vec kazdyho z nas, jak to vede a bere, pro nekoho zprestreni, uvolneni, nebo kazdodenni vec, zalezi na kazdym, jak si to zaridi.
Aise
Hulim protože mi to chutná proč bych hulil kdyby mi to nechutnalo
flySter
celller to pekne napisal a viem o com hovori...hulim asi preto ze po skonceni strednej som sa rychlo zaradil do plnohodnotneho zivote a nejako sa mi to nepozdava :( externa vyska ktora ma nebavi, praca ktora ma nebavi a urcite sa jej nechcem v buducnosti venovat...je to vec na ktoru sa tesim a vsetky tieto blbosti mi nachvilu ujdu z mysle...netrufam si ale povedat ci ostanem konzumentom aj o niekolko rokov ked "uz dufam budem mat rozum" a zaradim sa do spolocnosti tak ako xem ja...
piis
Ja nehulim pac musim,ale protoze chci.....Anebo.....nechci,ale dam si....
Zacal jsem kvuli tomu ze me to zajimalo a lakalo.A ted mi to dava takovej relax jak nic jineho.Proste dat si po praci speka ci sklo.....to je pohodicka.
Minule som po jednom velmi hodnotnom tripe prisiel mimo ine na to, ze zbalit brko je jedna z tych lepsich veci, ktore sa s touto realitou daju spravit :). A tiez ze je len jeden dovod preco robim veci co robim: pretoze ich robit chcem.
_jOq_
Hulím, protože marihuana léčí... a já přece chci bejt zdravej.
mickjack
Proč hulím ? Rád poznávám cizí věci, cizí stavy vědomí. Mám rád slova jako zvláštní, cizí, nepoznaný a podobně...:) A samozřejmě se rád směju...:-D
Jack_Herer
A víte že ani pořádně nevím proč vlastně hulím? :)
Asi proto, že hulí většina mých kamarádů a být nezhulený v partě zhulených je prostě na hovno.
A taky asi proto, že už když jsem si prvně pufnul, zjistil jsem, že svět může být i veselejší, než jaký skutečně je.
Zedy
citace:
Původní příspěvek od Celller
Hulim, protoze hulim dlouho a moc, kdyz nehulim, je mi divne, sem nervni. Snazim se to omezit, kdyz nechci, nedam si.
Kdyz nehulim, piju pivo. Vetsinou oboji. Kdyz nehulim ani nepiju mam radost, ale je mi blbe.

Snazim se omezovat, ale kvuli slabe vuli a znamym to nejde, umim odmitnout, ale kdyz potkam nekolik znamych, nebo se nekdo stavi, tak se huli porad.

A na zaver me to posledni dobou prestava bavit, lahvovy piju jako vodu, hulo me nechutna, hulim sam hasis, a zacinam si uvedomovat, ze ta trava a jeji produkty me pekne zatemnily mysl, kdybych nehulil, asi bych se tolik nenasmal a nezazil spoustu peknych veci, ale taky bych se mel asi lip, a uvedomil si, ze realita je jina, je jednoducha, ale zhulenymu me prijde vsechno hrozne lhostejny, pak tezky a nakonec pomalu neresitelny. Unik od reality na kazdodennim poradku, zadny stres, ale uplna neschopnost resit banalni veci, treba jit do obchodu. Zhulenost je podle prostredi a ucinkujicich jina, hlavne ze vim, ze sem sam a sem jen jak kousek hase na spendliku, co pomalu kouri a klesa ke dnu, ale aspon se snazim a budu omezovat raus, venovat se okoli a uvedomit si, ze si musim vseho co mam vazit, a uzivaz si zivot i bez travy, a brat ji jen jako zpestreni a ne hulit jako spousta znamych, co kouri v hospode nekolik jontu za hodinu a nevedi, jestli sou zhuleny, nebo ne, ani si nepockaji a uz motaji dalsi. To uz je vec kazdyho z nas, jak to vede a bere, pro nekoho zprestreni, uvolneni, nebo kazdodenni vec, zalezi na kazdym, jak si to zaridi.


Jako by si mi trochu mluvil z hlavy. Taky si uvědomuju kde bych mohl bejt bez hulení, ale třeba si říkám, že to zbytečně moc řeším. Štve mě jak se lidi dneska přehulujou, já myslím, že se dá s kouřením perfektně manipulovat a to ve smyslu jeho užívání, žádný brutální přehulování jak píšeš ty joint za jointem a úplně bez smyslu. Snažím se taky nehulit každou chvíli, nebo den a víc si ty jointy potom užívat. Taky je pravda, že tydle myšlenky často přicházejí po sklizni:teef:
Jak píšeš, že realita je jiná ,,jednoduchá" tak v tom vidím podobnou pravdu, dny kdy fakt nehulím a někdy se mi to podaří celejch několik dní, jsou nejvíc v pohodě, mizí deprese a ukazuje se jednoduchost problémů, který jdou nakonec řešit tak v klidu a nakonec je vše OK, po takovým dobrým pocitu ty jointy fakt líp chutnají, zaslouženě:)
RTW
Proč?Asi jenom tak :-D Dřív jsem třeba půl roku nečadil,pak zas jo atak.K některým situacím to bezesporu patří,podniknout na jaro nějaký výlet do natury s jonathanem je fajne,relax . . . . .
raStaVK
hm to ma nenapadlo zatial :D ale tak chuti mi to :-P a po tazko tyzdni
alebo dni padne take bono aelbo spek velmi vhod zabudnem na problemy
a na druhy den fungujem normalne so super naladou :D :rasta:

peace
BoBoR
hulenie mi otvorilo v mysli dvere do inej dymenzie / ale niektore dvere privrelo.../trava mi vonia , chuti proste ju mam rad...vdaka nej som spoznam zopar ludi...vdaka trave sa dokazem povznies nad problemami nad ktorymi sa normalne povzniest neda...trava zblizuje a uvolnuje :) ...

PS:njn...a vdaka nej som mal najlepsiu dobrotu vo svojom zivote...HORALKU :D ...ale vtedy chutila neopisatelne dobre a prisla vhod ako kebyze na pusti najdete chladene pivo :) ...
Zaujimave ako pisete ze vam triezvym pride realita jednoduchsia.. ja to mam naopak.. s cistou hlavou niekedy moc riesim veci, tisic naraz, niekedy som schopny sa cele hodiny zaoberat a zozierat sa hlupostami.. ale ked sa zhulim, ako keby si v hlave stisim volume.. z rozburenej rieky vyplavam do pokojneho slnkom zaliateho jazera :). Preto ju mam tak rad :love:
necitm sa slepy ked som zhuleny, skor naopak
universe_star
Líbí se mi ten stav, praskání a vůně pálících se palic, zamyšlení,teorie,uvolnění....celkové pocity..:) je to parádní odreagování, všechno mi po tom chutná a skvěle se spí
Hulim, protože chci stav...... :-)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma