Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 3 4 
Proč vlastně hulíte? - Klikni zde pro originální téma
Moriaty
No tak těď sem nahranej. Končim se zelím, se zelím kyselím...Končim, páč už sem zapomněl proč hulim. Sbohem ganjo, ty drogo jedna, ty buldozere a vymývači lidských mozků!!!!!!
Moriaty
........ANEBO, JA SI TO EŠTĚ PROMYSLIM....
zkazifras
Všetci hulíme zhruba preto isté, pre ten pocit na duši ,na srdci, v pľúcach, v hlave, v mozgu.Podla mňa má každý zhruba rovnaký dôvod, ale neexistuje na neho slovo. Treba ho vymyslieť!
Moriaty
Hlawně nebuďme moudří. Hihihi
Shotone, asi takhle:
Když budou Vánoce každej den, taky to pak nebude ono.
Kouzelné slovíčko zní: KONZUM. V tomto případě konzum libosti
po zakouření si konopí, To co všichni z nás odsuzujeme u těch pitomců,
co se chodí obden procházet do Globusu a Hypernovy,
tak to samé je s tím každodenním hulením. Jen bezpracné
přijímání libosti, nic tak záhadnýho.
MUZsRANAMI
ja hulim lebo mam rad stav HIGH, co vypoveda sam o sebe ... sediet si niekde hore na konari a sledovat to vsetko s nadhladom, da sa ist aj vyssie na iny strom, vacsi prehlad, vacsia pohoda
... na tom strome sa da sediet cely zivot alebo iba sem tam ked clovek potrebuje ten prehlad a pohlad na svet, ktory sa mu casto zda fadny a sivy a nie prilis stasny. kazdodenne hulenie je konzum.
ja hulim preto lebo nemam nic lepsie... zatia.

kazdopadne ako povedal JXD (parafrazujem) ... uzivanie konope si ma samo pod sebou pílit ten konar. Dodavam, teda sam uzivatel by to mal robit poznanim ktore mu bolo dane.

... ak sa tak necini, moze sa stat ze sa zahladime do neznama, do blba, do pocitu strasnej pohody, do seba same, do rastliny samotne a ona predsa nie je Boh ... ona nie je vsemocna ... ona ma pomahat a nie sluzit ako modla.

PS: na tom konari sa moze stat ze sa zapozerame jednym smerom, napriklad na mravca co nam lezie po ruke, na listy ako rastu, na zapad slnka ... a budeme sa na to pozerat cely ten cas co sme mohli ... neviem ... kazdy svoje ... nieco lepsie.
Hyena
Protože můžu:D
nidecker
Zjistil jsem, za mi huleni posledni dobou spis bere nez dava - takze pro me je vymalovano. Davam casove neohranicenou pauzu a kdyz zjistim, ze mi to nechybi, tak je to definitivni konec s hulenim.
Bido
Hulim protže mě to fuck baví:sun: Hlavně dělám s lidma a některý dokážou člověka pěkně vytočit. Takže když přijdu večer domů nasranej, dám si sklíčko :bong: a nasrání je pryč a sqělej pocit uvolnění.:bounce:
TOXIC...SG
Protoze me to uklidnuje stava se ze me takovej flegmatik ... protoze moje rodina a spousty veci co je tady na te zemi me sralo ale ted se tomu tak leda vytlemim a nebo si toho nevsimam ... co huleni je pohodovy kdyby hulil kazdej to by byla pohoda bych sla po ulici nekdo by dal na brcko ... a zadny ty hulis ses vymastena to by se rikalo cernejm vyjimkam ktery nehulej ...
baxxter
Proč? PROTOže mi to chutná::
Haggy
hulim, protoze je to super stav, pekne se sprasit a pak si treba behat po lese a skakat a blbnout s kamosema, nebo jen tak sedet doma, speka v ruce, hezkou muziku, a nejakou mareknu, to neni tak zly...;)nebo jen tak s kamosema okolo ohne s bubnama a atd;)
bawy
uz rok nehulim :) prestal som aj popijat a nikdy som nefajcil cigy ;) osm sef ? :D:D:D
Já na to, proč velká část z vás stále hulí mám vlastní názor :D

Já hulim protože...? !dobře se mi pak spí,protože pak nemám pocit, že se mnou manžel málo mluví (taky toho moc ennamluvim :D ), protože chci a protože mám co. V pdostatě mě vůbec nebere nějakej ten stav letargie. Jdiný, co mě na něm fakt baví je empatie, která nějak záhadně naroste a pak jse schopná čumět tejden co tejden na superstar a jen přemejšlet o tom, jak se tam ty lidi cejtěj.
Split
Proč hulím? Protože je pak pohodička cejtím se líp. Nic jiného mě nenapadá
nikys
jo jo .To ja si dam někdy z nudy ale pač si zahuluju skoro furt tak se vůbec nenudím :::::
Blaglo
Je to v poklídku takhle si sednout s kámošema dát jointa pokalit zasmát se atd. Baví mě to a doufam že mi to dlouho vydrží
steve
Hlavně mě vždy převálcují ty emoce, které né vždy vyrazí na povrch, ale já je cítím, vnímám a to mě těší...
set§setting
:)
HELLEN
já hulím protože mě to baví...baví mě všecko, co se travky týče...tak proto.
abstraxik
aby sem sa po zahule mohel prekonavat v tem kolko dni sem nehulil alebo hulil. jak zacnem tak uuff.
Ježíš
protoze je to zeleny!!!!!ale fakt mi chybi to huleni zezacatku, to bylo vsechno novy, hezky a ulitly. ted uz je to klasika ale furt me to bavi a to hulim uz 9 let. Doufam ze mi to vydrzi a jednou dame jointa se synkem:baby: teda pokud uz teda nemam totalne zfetovany spermie:D
hal9000
gdyž se mně něgdo zeptá proč hulim, odpovídám : protoč:smoker:
eMson
dobra odpoved je taky PROC NE?
RachtY
hulim proto ze mi to pripadne tisickrat lepsi nez se neustale opijet...je to jen nazor....cau
Pokémon
Protoze me to bavi a dava mi to vic nez bere. Alespon zatim....:-)))))
Urgi
Na tohle se mě ptají lidi hodně ve škole.Mnoho mých spolužáku hulí a jsou v poho.Mnoho nehulí a nikdy nehulí a proto to odsuzují.Je to jen o tom to skusit a vybrat si.Ja si vybral a myslim že správně.Pravidelně hulím od prváku a myslím že jsem pořád v poho i kdyz jdu teprve do tretaku coz neni tak dlouha doba.Souhlasim s nazory ze marihuana neni droga a to co mi dava je mnohonasobne vic nez mi bere.Jedine co mi bere jsou penize a za to nemuze marihuana ale lidi co se na marihuane snazi vydelavat.Tot asi vse.Hulme dokud to jde.........
Ryyba
urgi:jestli ti marihuana bere peníze tak to není moc dobrý
a já osobně hulím protože prostě hulím a nikdo mě to nerozmluví
a držím se jednoho slogana NEMÁŠ NA BEERA ZHUL SE JAK KURVA
ANEB HULENÍ JE FAJN
Thcmh
a proč ne :D někdo chlastá a taky mu to lidi nevyčítají tak jako hulení...
katuš
souhlasim s Thcmh :D proč ne?! :mutant:
Ondřej
Mě to baví...
asi proto, proč všichni ostatní...začal jsem protože jsem byl hodně zvědavej...byl jsem takový to dítě, co mělo všechno o drogách přečtený a strašně ho imponovalo, jak něco, co roste na louce může tolik změnit vědomí člověka...zezačátku jsem hulil hlavně pro ty vysmátý stavy a postupně jsem se dostal k tomu, že si to umím pěkně vychytat...a hlavně mi to chutná.. .:-)
Hulím pro to, že každý záhul má něco do sebe. Vždycky mi něco jakoby dá poznat.
Třeba u sativ, to až tak není, to je spíš takový společenský zkuř, pokec, chlamec, však to znáte.
Ale indiky, třeba někdy o samotě jsou fakt špica. Člověk přemýšlí nad mnohými věcmi, které by ho normálně ani nenapadly, prostě v hodně ohledech člověku otevře oči.
A nesnáším lidi, především puberťáky, kteří hulí bez rozmyslu, jen proto, že je to IN. Nesnáším takovou "konzumní" společnost.
Možná někdy, příjdou k rozumu, možná, ale spíše bych řekl, že je to hulení pro frajeřinu zblbne, a mnohým to po čase příjde jako nic moc, a tak zkusí tvrdší drogu, aby zas byli o něco víc IN, prostě hulit je třeba pro požitek a chuť, a né abys mohl ze sebe dělat nějakého machra :D!
Toť můj názor !
Ještě mě napadlo...když jsem začínal hulit, tak mi ten stav přišel pokaždný hrozně jinej...pokaždý jsem na tom našel něco novýho a zajímavýho...teď poslední dobou (asi 2 roky) je to trochu stereotyp...ne že by byl špatnej, ale už to dokážu v pohodě odhadovat a máloco mě překvapí..trochu pomáhá čas od času protočit modely, ale nevíte někdo něco lepšího? Nebo vlastně...stává se vám to taky?
Kubííííík
Hulím proto,abych se odreagoval a na chvilku zapoměl na věci,ktery mě štvou. Zhulenej člověk neřeší problemy a užívá si stav ve kterym je.... prostě pohodička a usměv od ucha k uchu. No u mě spiš od hlavy k patě.
Kelly
Je to docela hnusný přiznávat ale nevim jaká byc byla kdybych nehulila.Třeba když někam jdu tak si musim dát brčko jinak by semnou asi nic moc nebylo a nejhořší je že takhle to mám i ve vztazích...díky tomuhle si nemůžu asi najít nějákej vážnější vztah.Když si dám brčko tak dělám blbosti kterých někdy dost lituju ale na druhou stranu nevim jaká bych byla kdybych tohle nedělala.Hulení mě dost změnilo ale zatim sem ve fázi že mi to nevadí(spíš naopak) prostě ještě mi to furt něco dává a to je dobrý
Kubííííík
Kelly - s těma vztahama je to ruzný pokud si najdeš kluka,kterej to nemá rád,tak ti to nikdy nevydrží. Mě se jednou se jednou stalo,že jsem se nato kvuli holce vykašlal,radši jsem přestal než abych ji ztratil(je zase pravda,že jsem v tu dobu hulil až moc),ale po měsíci nehulení se mi omluvila,že to po mě nemohla chtít a ja si hulil zvesela dal,ikdyž od te doby daleko mín. Ten člověk pokud tě ma fakt rád,tak ti chce pomoct. Stím,že se semnou kvůli tomu rozejít mi pomohla a ja si uvědomil,že hulení není o tom byt od rana do večera zhulenej na kary. Už je to par let a ani nejsme spolu,ale díky ní jsem hodně věcí pochopil.
Kelly
Kubííííík: to jo ale co dělat když všichni mí kluci taky hulí.Momentálně mám takovej zvláštni vztah .Nechodíme spolu i když to tak skoro vypadá ale prostě rozebírali sme to a zjistili sme že i když sme si oba věrní tak se nechcem ani jeden vázat.Vídáme se dost často ale vždycky když s nim sem tak padne brčko a přemejšlela se o tom a ani nevim jestli bych s nim mohla bejt kdyby nás tohle nespojovalo.Po brčku sme v pohodě kecáme hodiny a hodina ale jednou nebylo co kouřit a já zjistila že si s nim nemám o čem povídat a to je dost hrozný zjištění....
Kubííííík
Ufff tak to ti věřim,musiš to vidět tak,že pokud si sním nemaš pořadně co řist,když zhulená nejsi a nemate kromě hulení nějaky společny zaliby,tak to nemá smysl. Ja mam nejradši žensky,ktery si zahulijou občas a nejsou na kary celej den a myslím,že spousta kluků(alespon mojich znamych) to vidí stejně. To zaleží natom jak často hulíš?
Kelly
Moc ani ne ale prostě po brčku sem taková uvolněnější a nejsem třeba nervozní ale jinak prostě nevim co bych třeba dala za téma.Nejsem ten typ holky co bych se zkouřila a byla hotová několik hodin a jen se tlemila jak nějáká pipka.Prostě se jen uvolnim a odreáguju se a nějak stratim takovej určitej blok a sem schpná se bavit o všem
Kubííííík
Ja tě celkem chapu a rozumim ti,ale možna je ta chyba vtom,že se dokažeš bavit o všem jen zkouřená. O všem by ses měla dokázat pobavit i bez brka. Jo takovy ty tlemící holky,ktery se po špeku smějou a ani neví čemu moc nemusím. Radši si normalně pokecam,je sranda a je pohoda. Za chvilku budu mit hotovou pracu a mizim na stolní fotbalek už se těším (na špeka i na fotbálek) měj se a užívej noci,pač je ještě dlouhá.
Kelly
Jj tak yzachvilku mizim musim zajít do klubíku a trohu to tam oživit svou přítomností:)tak se měj
Kubííííík
Takže stou prací jsem se sekl budu muset sedět u compu,ještě tak hodku,pač jsem něco špatně spočítal a musím to napravit. Už u te blbe bedny sedim 12 hodin a tohle mě nasralo,další hodina pfuj pfuj. Tak tohle je věc proč hulim. Chtěl jsem si dat špeka až s kamošama v baru,ale už jsem to hodil do drtičky a chystam se nato mnam mnam nadherně mi to provonělo celej pokoj.
Kelly
To věřim.Já už jen hledám kam sem hodila pejpry a nůžtičky a čapnu klíče a jdu.Tak to tam nějak přežij
ThomasK
Sorry ake neděláte z toho tady docela off topic?
jako nic proti tomu, ale téma je Proč vlastně hulíte?.
Já odpovídám tim že mi to dává pocit pohody, a spoustu jiných věcí, i mi to chutná,když to není jen špatná čudka. Taky mi to něco bere,ale zatim málo!
ahoj.
Vladbur
Hulim,protože mě baví ten stav,pokaždý když hulim,tak něco novýho dělám,nebo vymyslim,voní mi ten kouř,škoda že je škodlivej,protože taky obsahuje dehet a jiný sračky,jinak je dobrý hulit:D
ThomasK
Jo s tim kouřem to taky souhlasim, mě se ten kouř i líbí, takovej hodně hustej , vždycky se zaseknu a koukám jak se krásně lehce vznáší..
To u cíga nezažijete
UrbaN
hulím,abych si zpestřil jinak všední věcy.když jsem nahulený tak mi je jedno kolik je hodin,kde jsem a co se děje.prostě se zaseknu a vnímám pouze jednu věc,kterou vnímat chci a vše ostatní je mi fuč..a taky pro ten smích:wink:
Alcatelx
Cau.
Ja sem si diky huleni uvedomil spoustu veci a faktu o tom co sem kdy udelal , casto si dam brcko a rikam si , ty vole ,co to delas? No a du do sebe a casto mi to fakt pomuze. Myslim ze za tech sest let aktivniho uzivani se mi predevsim pozitivne zmenil pristup k lidem i ruzny pracovni jednani atak. Fakt mi to psychicky pomaha, fyzicka stranka nic moc, ale co.
Rek bych ze kdo chce hulit pro radost tak by mel bejt vyrovnanej a shopnej resit problemy hned a ne je nechat hnit nekde vzadu v hlave, protoze alespon u mne vzdycky pri intoxikaci vyplujou a je po hezkym stavu ze jo.
A taky fuck off lidem z meho okoli co hulej v podstate pro image,jo dal sem tri g, na to deset piv, byl sem v pici celej den ,bla bla , nemas neco?..,pride mi to uz jak kdyby jeli peri nebo nakej takovej shit.Je to ukrutne znat i na chovani tech lidi , vole vole kde vememe na gram at normalne fungujem ...
Hulit do pohody a ne se snazit pred necim utect touhle cestou.

Sem trochu zhulunej a melancholickej :)
Peace.
ČičinSmouky
Hulim kvuli ty vetsinou dobry nalade a tomu stavku...proste nejlepsi zhulit se v parte a pak se jen plavit :jumper:
kavalera
ja hulim preto ze my chuti ten vonavi dym, super stavy po ktorych mam cely tento svet na haku. Super relax a zabavka v parte.
Oralius
no ja kurim preto lebo ked si dam sluka tak mi je lepsie a zabudam aj niekedy na problemy ale tie sa ajtak vzdy po kratkom case vyriesia:D..ale kurim aj preto lebo je to aj paradna vec na tvorbu..ked odpalime brcko s mojijou spickou zelenou vonku na ihrisku alebo pred klubom na parkovisku je hned vacsia haluz aj ked niekedy su aj temne dni:D ale to vsetci pozname:D..a milujem ten stav kedy sa huba len smeje a kasujem :D..hulte defky:D:D..zatim hosi a hosice
eMson
Hulim, protoze hulim a bavi me to. A pestuju, protoze hulim a nebavej me zapraskany dealeri
Pan Ker
Hulim, protože se pak můžu ponořit do hlubin vědomí a zkoumat všechna jeho zákoutí...vždycky si pak potvrdím, že rozum nás klame! Hulim, abych se vzdálil co nejdál od babylonu, od šedivé reality všedních dní a všeti! Nehulim proto, že potřebuju mít za každou cenu změněný stav mysli. A hulení pro mě zdaleka není jedinou životní prioritou a chvíle, kdy jsem zkouřen pro mě zdaleka nejsou jedinými krásnými...
pechi
je tady nejakej zapraskanej dealer ???
Pan Ker
Myslíš, že by se přiznal:rejp:??
je to hnus, ale zneužívám to hodně, abych byla v pohodě :/, je mi fajn, nic neřeším, a všechny ty blbosti, co vždycky řeším, mi připadají zbytečné, a je mi nějak dobře a taky miluji, když se směju, dostanu záchvat smíchu a jenom mi naskočí rozhlík, a čumím na ty lidi, a bavím se, jak mě nechápou. Vlastně mě nikdo nechápe celý život, mám divné názory a moc lidí mi je nechce tolerovat, tak je lepší se se mnou nebavit a hulení je moje taková jediná věrná duše, a teda ještě moje fenečka staforda :)
khook
citace:
Původní příspěvek od kopřiva
je to hnus, ale zneužívám to hodně, abych byla v pohodě :/




Cože ?? :eek: :rolleyes:
citace:
Původní příspěvek od pechi
je tady nejakej zapraskanej dealer ???


Celej grower :D:D:D:D

Znám tipa odsud, dealuje pro Amway. Další dealuje různý hadry atp... takže si myslim, že je tady spousta dealerů. :D:D
Kutas
z nudy
eMson
citace:
Původní příspěvek od Pan Ker
Myslíš, že by se přiznal:rejp:??


treba mu neda svedomi :D
Pan Ker
Třeba mu nedá svědomí a rovnou se udá i s adresou a telefonem:D...
DarkLight
Hulim sice kratce, ale proto ze me to bavi, chutna mi to, a predevsim jsou prijemny ty stavy. Ne vzdy jsou uzasny, skero poprve se mnou mavalo a nakonec jsem i mungu hodil, ale kdyz si zahulim fáju dve venkovek sam doma, je to pak uzasny, vsechno poradne vykoumu, je to inspirativni. Toz proto, a jestli to nekdo odsuzuje nebo ne, jeho chyba, vetsinou to ani nevyzkousel. :)
Kubikk
mě hulení přináší pocit uvolněnosti,úplný dušenví svobody,odpoutání od stresu a bežnýho života.Pak i ty lidi co nemam moc rad mi prijdou prijemny:))).....a normalne si snima i pokecam:)))....je to jakoby oblouzeni mim svetem do kteryho mi nikdo nevidi......je to zazrak...predtim sem bal si tuhle otazku polozit...ale ted uz znam svojií odpoved..:)
C00l_D@e
Hulim, protoze si chci uzit tenhle zivot tady a ted. Pomaha mi to poznat se, podivat se na svet z jinyho uhlu, jinejma ocima (cervenejma :)). Hulim protoze se tak dokazu uvolnit, odpocinout si (takovej restart), pobavit se, uzit si muziku, pokec s prateli, filmy, jidlo, zasmat se, a ne ze bych tohle vsechno bez huleni neumel, ale je to takhle zase neco jinyho a mam rad kdyz nejsou veci vzdycky stejny. Navic od doby co hulim nepiju v podstate tvrdej alkohol, prestal jsem kourit tabak a ganju si pestuju sam, nikdy jsem nekoupil a nikdy nekoupim (jedine kdyz se dostanu nekdy do amstru, tak si tam nejakej modylek koupim, zas nejsem takovej blazen abych si vozil s sebou huleni do holandu :)).
Kubikk
to eMson:

proc ne??si myslim ze je otazka a az po ni nasleduje odpoved...tak pokud tu chces nastolit nové téma tak se toho neboj.....:)))
Kubikk
to co sem napsal je muj nazor...kazdej v tom hleda neco jinyho a kazdyhej z toho muze mit jinej pocit..ja sem rad ze z toho mam takovy pocit jaky mam:)))
Kubikk
to eMson:

dneska sem se nak rozepsal : smile : : jumper : ...mno dealeri byli ,jsou a budou.....je to velkej byzzzz a tocej se v tom hrozny prachy.......
cru_ci_fix
...me gusta marihuana... :afro:
pan Muškát
Já hulim, proto, protože vim, že mi to dává víc než mi to bere (zatim - může se změnit v nejbližší době - pak buď omezim nebo přestanu).
Co mi to dává?
Jsem 3x vnímavější na vztahy s přáteli a umím velice dobře se do někoho vcítit a porozumět mu. Umím potom velice dobře odhadnout budoucnost a "problém" řešené situace - když už sem ale hodně na sráč, tak je tomu samozřejmě naopak :D ).
Jsem asi tak 3x citlivější na emoce (to asi každý - s tim souvisí částečně i ty vztahy a porozumění druhým).
Co mi to bere?
Tak 1. poslední dobou se neumim pořádně vyjadřovat...chvíli mi trvá než něco zformuluju - a pak stejně řeknu sračku! :D
2. nemám moc motivaci - ve všem...ale snažim se
3. peníze a čas
pan Muškát
citace:
Původní příspěvek od pechi
je tady nejakej zapraskanej dealer ???
:D:D:D
Těch tu bude...poldo! :D
Pan Ker
Proč hulim?? Abych se zbavil toho co vypěstuju:D!
Everl0st
:D:D:D

no...přikláním se k pankerovo názoru...pomáhám zbavit svět této "drogy"

:D:D:D:D
luckyBOB
proc? ten duvod uz jsem davno zapomnel..ted uz je to jen z povinosti.:)
Ferdinand Bongo
je mi potom fajn, chuti mi to, dobre sa mi rozmysla, odtrhavam sa od nudnej reality a nevidim dovod preco to nerobit..:D
Dr*Skunk
Hulim z nudy a pre zabavu a stale sa snažim huliť niečo iné a skušať ine genetiky aby ta zabava nikdy neprestala ved ten čas ide strašne rychlo.
Tak radšej usmev ako slzi.
Kubikk
to Pan Ker:

:)))).......:))))...to nas slechti.....abych rek pravdu.,,,toohle by m,e asi nikdy nenapadlo......sme spasou sveta......
Kubikk
clovek pak o vecech dokaze intezivneji premyslet......kdy se ti otevrou vsechno zakousti tvyho sveta.....a zacina jizda...listek nepotrebujes ani pruvodce....nech se vest a vychutnavej si tu pomalou jizdu.....
chlastjesvine
z nudy a ze zvyku
Mr Proč
Proč? Proč ne?
BASE
Proč?Protože manželka hulí ráda,ale sama hulit nechce tak musím taky!:bandit:
DJpokrok
hulím asi z toho že to patří k něčemu třeba basket,hip-hop atd. a to já všechno provozuji.
*THC* Master
je to zabava a je moznost spratelit se se spousty kamosu u poradnyho speka :smoker: :smoker: :smoker: :smoker: :smoker: :smoker: :smoker:
kostě
ja hulim protože prostě hulim. Né ja fakt nevim jak to prostě jinak vysvětlit prostě se to kemně dostalo a nějak to splynulo s mím všedním životem, ale asi se nato vyseru protože stěh pohodovej stávku se začínám zholenej propadat do hustého kopru je to f fiči
MastaHBlastaH
hulim,lebo mi to otvara dvere do sveta,ktory je ostatnym ovcam v stade zatvoreny,dava mi to schopnost spoznat v zivote ine hodnoty ako tie materialne,ktore su stanovene nasou spolocnostou. Da sa povedat,ze pomocou hulenia dosahujem poznanie....
Rascal33
myslim ze tato fotka mluvi za vse...
cru_ci_fix
hulim pretoze som zhuleny... d;o)

Rascal33: to je v Spanielsku...???
Zihlavove_listy
hulim lebo ma to obohacuje vela veci si dokazem vysvetlit a samozrjeme ked hulis s kamosmi tak to je urcite lepsie ako chlastat!peace...
papírek
neznam nic cim bych nahradil zhulene chvile...proto hulim..
jozef
je-to-po-ho-da
fonee
asi protoze pak ma clovek jiny vnimani, vsechno je pak najednou v pohode, zadny starosti a uzivas si zivot, ale asi vsecko ztraci smysl kdyz hulis vzdycky kdyz mas přilozitost neni to proste ono, clovek by mel rozpoznat kdy je vhodna chvile k huleni a kdy zas ne

asi kazdej ted se mnou nebude souhlasit, ale tak nejak mam na to nazor ja
PS: mam vas rad
Sallyman
Ja hulim kvuli psychycke rovnovaze. Dojizdim kazdej den hodinu a pul do skoly a po skole zase z5. Reknete co je lepsi nez si v 5 hodin odpoledne smotat jointa a relaxovat ?
spekulda
hm prave hulime a uz nevim proc
Rascal33
etd mi jeden clovek ktereho si moc vazim rekl ze jakykoliv navyk (cigarety, huleni, alkohol) je v poradku ale jen do te doby, kdy vyplnuje mezery v beznem zivote.. problem zacina kdyz bezny zivot vyplnuje mezery v huleni a piti...
ani nevim ale je to good otázka už hodně lidi se mě ptalo proč valstně hulím ani sám nevím...
Kwjetoň
mě to baví..

je to muj malej rituál v tomdle rychlym světě..

:afro:
tekken
já teda trávu neberu jako drohu třeba jako nějakej herák

hulim protože mě to baví prostě je to pohodička vyrazit si z kámošema na brko a pak pohoda prdel...všechno de stranou.. seš ve snu nic my tráva nebere maximálně peníze ale stojí to za to a hulit bych nepřestal..
kafevar
Kromě jiného možná hulím i za účelem strukturování času. Aneb pro dnešek už na všechny důležitý věci kašlu, dám si jointa a už po mě nikdo (včetně mě) nic nechtějte.
Ono
Pretože som rád dofajčený.:smoker:
Index
udělám si čas sám na sebe.....odpočinu si když hulím sám, když hulim s kámošema, pokecám si pobavim se, dostanu maximum z okamžiku
PalYno
pretoze je to lepsi svet nez tato seda ,,realita,,


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma