Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 [4] 5 
Jak casto hulite? - Klikni zde pro originální téma
moswa
janísek: jj, mam podobnej problém. holka která fakt HULÍ je braná mnohem hůř než kluk, kterej hulí. to bude asi všude stejný, máme my to těžký...:rolleyes:
mirosk
Parkrat tyzdene, ale určite to musi byt aspon v piatok, piatok sa neda len tak prežiť :p:
Janísek
Voidman:
To víš - my brunety:) taky už mě nebaví to věčný odmítání, jelikož si myslí, že neumím nic jinýho než hulit:)
Moswa: přesně tak, jak říkáš. Peace
moswa
VoidMAN: díky za podporu. každá spřízněná duše dobrá :D :D :D
JoEl
jj presne muj vkus :angel:
Johnny Von Kris
minuley rok sem se "vomylem" skouril pred kaprem :ú
takze latka je vysoko....

ked je clovek na koley a jeste vi ze to tu neudela, tak mu podvedomi nic jinyho, nez ubalspek, nerika
tak to mam kazdey den
papaja
citace:
Původní příspěvek od DanDer
Zajimalo by me jak casto si zahulite a pripadne taky jakej modylek.Ja si delam radost tak dvakrat tejdne, no jak kdy.Nekdy i vic a nekdy ani jednou.

kouřím víckrát za den než jím
je tomůj denní chleba
děkuji Bohu za ten dar
modýlky?
nejradši mám svoje a potom od hodných lidí a zároveň zkušených pěstitelů....:bravo:
Mesias
HULIM FURT, když je co. A když není tak se shání a až se sežene tak se zas hulí. Teď hulím něco lepšího ,ale většinou to je vesnická ganja... A přes zimu jsou to nějaký skaňourci...
Lahvan_FlaskiCZ
presne tak. dokud se zeleni, oci se neleni. :D a hlava obcas taky. :satan:
enesir
Jak kdy.....škola se mi střídá s praxí, takže když je škola tak i 5krát týdně ale když je praxe tak to nejde,.....prostě nemůžu.....když su tam od rána do večera ale výhodou je že mi mistr prodává skéra......bohužel za 250kč ale i tak je to mazec, díky tomu mám svoji práci oc rád..........:-)
eMson
Ono se toho vice namluvi, nez nahuli... ale komu cest a nekomu jinemu zase slava ;))
el estudiante
ja driapem v priemere tak raz - dva krat do tyzdna...niekedy si nedam aj 2 tyzdne a inokedy mam zas obdobie, ked si zahulim aj viac krat denne.takze asi tak nooo:)
Protiva
No ká jsem dostal kopec bílý vdovy a oragbádu. A od tý doby si vopčas dát 3 dení půst. Za to vopčas si dám raná při venčení. Odpoledne při venčení, na večer pro dobrou náladu. A večer přeba při poslechu Radia ajns:crazy: . Ale musim si lečit oči jak pořád čučim poslední dobou do monitoru:smoker: .
Romano
Jednou za 3 hodiny gram!
enesir
máš problém...
impozant
no ja hulim asi tak 5x za tyzden heh, hulim co pride, kedze nepestujem tak som odkazany na kupovanie alebo pozvania heh, ale spoluziak je growe tak on stale donesie nieco new
tezzy
no, v týdnu moc nehulim, spíš jen vyjímečně nebo když je volno, ale zato o víkendu to mnohonásobně doháním
tezzy
no teda já jako holka sem neměla nikdy žádnej problém jako odsuzování ze strany chlapů nebo kohokoliv že hulim.... moc nechápu, co na tom vidíte za rozdíl. jasný, je rozdíl neustále zpukaná holka a chlap, páč u holek je to trochu mín častý než u chlapů, že jo. ale občas se mi spíš zdává že chlapi nasadí takovej obdivnej ton když se dozví že sem taky hulička :))
MAJKOranieri
nie je nad vychadzku so svojou holkou a jointom:jumper:
enesir
to zkusím, to zkusím, to vůbec nevypadá špatně...
Takova vychazka ve dvou (ja a spek) je taky v poho
:smoker: Ale jinak se svou zenou hulim moooc rad. a docela casto a moc.:crazy:
enesir
vy hajzlíci, já zatím musím zůstat u toho prvního........
MAJKOranieri
a nemusi to zostat iba pri huleni...
ThomasK
No já moc často ne, tak párkrát do měsíce, a teď už jsem 10 dní neměl , a celej leden si nedám, dal jsem si předsevzetí, a ani mi hulení nechybý. A přitom ho mám tolika že nevím co s tim dělat, holt první úroda byla velká :)
čus.
kvasimodo
ja som si povedal ze dnes nezahulim ze aspon jeden den vynecham....no nevislo to :(
MAJKOranieri
ja pracujem sposobom tyzden ranna tyzden poobedna a ked robim poobede tak na fajcenie ani nemyslim no ale ked chodim rano tak to byva dost zaujimave:satan:
chuck53
já tedka hulím zase málo,protože me to docela ničilo(myslím po stránce kvalitativní=škola).....takže přes týden útrum a v pátek a sobotu(v neděli ranní ptáče):punk:a jo funguje to..jinak mi celkove nejak ruplo v bedne protože jsme i nejak záhadne prestal kourit...z nejakých min 5ti sem, tedka na 1cigu denne:afro::frog:
Bulb
Na muj vkus az moc... rano pred skolou (ted uz jak kdy... nedalo se to uz zvladat tak jsem to omezil), po skole (to samy), jak prijedu dom s kamosem, odpoledne s kamosem, a vecer s kamosem :crazy:

No je to takovy stridavy... treba si 3 dny nedam a pak treba 4x za den... fakt podle nalady a hlavne kdyz je skym jinak ee...
enesir
to je pravda...to se nedá zvládnout třeba týden v kuse,,,taková dvou týdení přestávečka je skvělá....já sem už nehulil dva týdny a tři dny jen protože sem byl nemocný a taky sem dlouho nemohl nic sehnat....bohužel sem se k pěstování ještě nedostal a sojí mě to kotel nervů a kotel peněz....ale hulit se musí...:-)
Protiva
já si teďka dělam autoškolu. A to bych si fakt nevzal na svědomí jezdit zmaštěnej. Jinak po lekci se musim uklidnit, ne ?:-)))
Digital
tak 5 krát do týždna :D
cocoNut
aj 2 3 krat denne :| no jo fetak powa :)
liborq
hulim tak casto dokud je co.
malicka
"prilezitostne" :frog: (a ze o prilezitosti neni nouze)
bBoOrReE
Cau,
davam si prave pauzicku.Je to uz 4. tyzden co som si nedal ani sluka.Musim povedat,ze to obcas dobre padne...
/Su to celkom ine pocity po mesiaci nehulenia./
Inak predtym to bolo tak 4-6x do tyzdna.
(no cez vikend sa to obcas zvrhlo,tak,ze som prehulil cely vecer-noc)
..no to asi pozna kazdy.
cuz
Ježíš
no kdyz se mrknete na statistiku, tak zhulky vedou :D naprosta vetsina huli minimalne nekolikrat do tydne:punk:
triss
nevím no,hulim když je, takže někdy třeba dvě tři brčka denně,někdy třeba jednou dvakrát do tejdne...ale spíš převažuje ta denní frekvence:)..
kafevar
citace:
Původní příspěvek od Protiva
já si teďka dělam autoškolu. A to bych si fakt nevzal na svědomí jezdit zmaštěnej. Jinak po lekci se musim uklidnit, ne ?:-)))


To já jsem se naopak v autoškole na jednu z posledních jízdu cíleně zhulil. Abych věděl co to se mnou při řízení dělá. Přišlo mi to jako relativně bezpečná příležitost, jak to vyzkoušet, když tam vedle mě ještě seděl někdo, kdo mi může šlápnout na brzdu. Dokonce mě pak instruktor pochváli, že jsem dneska jel klidně a nebyl jsem zbrklej. Asi jsem měl z tý trávy respekt, tak jsem nemachroval. Od tý doby jsem naštěstí zhulenej řídit nemusel.

Ale k tématu. Nehulim už třetí tejden a jsem z toho vyloženě nadšenej. Všechno najednou zvládám nějak jednodušeji. Už jsem na tom byl fakt špatně (min. 3x denně), tak si dávám delší pauzu, abych mohl zase hulit pro radost a né pro to, abych usnul. Je to hroznej pocit, když víte, že když si po ránu dáte špeka, tak že celej den nebude stát za nic a nic pořádně neuděláte, ale prostě si nemůžete pomoct.
RastaManiac
Já nejsem zase tak velký Grower:D ale zahulím si tak 3 krát do týdne:p:
A když není tak nehulím třeba 14 dní:mad:
Ale to že není se stává většinou zřídka.
Ale někdy mám dny že hulím každý den:mutant: :frog: :p:
kafevar
Foxan:
Přeju ti, abys v tom svém příspěveku nemusel za rok obrátit všem smajlíkům úsměvy nohama vzhůru. Ale asi taky záleží na tom, jestli hulíš venkovní tříprocenťáky nebo 15% dovoz.
(edit) A ještě taky záleží, jestli třeba studuješ VŠ nebo jestli se živíš skládáním rege hudby.
Sinuhet
Taky se mi osvedcily pauzy. Ale je pravda ze jsem jich schopen jen kdyz opravdu nic nemam. Pokud je, tak hulim prakticky denne. Vetsinou az vecer po praci. Kdyz sklidim, tak hulim, hulim. Ke konci uz se tesim az to dojde, protoze fakt vidim, ze me to vymatlava. Schvalne nechavam ve skrini poskliznovy bordel, nerozjizdim dalsi grow dokud nedohulim sklizen, abych mel zarucenou cca 2 mesicni pauzu nez uzraje dalsi sklizen. Samozrejme behem tech dvou mesicu se obcas nekde neco vyskytne kdyz jsem s kamarady, ale to byva tak v prumeru jednou za 14 dni.
STG
Já zrovna dávám do kupy hlavu kafem a čokoládou...Musim tady uklidit,slavil jsem narozky---kalba doma.Sud(G10),40 bramboráků a 26 lidiček na barráku a DC Phobia sound system...MASACRE!!!!
Jinak hulim co to dá,ale neš abych kupoval nějaký zasraný sakliky radši zavolám mladý.Taky dobrá kratochvíle;)
STG
Yo,dotaz...Já chci taky obrázek pod jménem,JAK?:/
elkana
Hulim tak maximalne jednou za tyden kdysi to bylo tak jednou za dva tydny ale zas do castejsiho hula uz nejdu...Zacinam pestovat tak z toho snad neco bude jinak to dost leze do penez...(nemuzu si moc vyskakovat)...vetsinou to je tak ze po tydnu prijedu ze skoly a dam si ...Staci mi dost malo a jsem hight....A to je v poho
Moltres
Taky mám teď delší dobu pauzu. Má na to vliv zkouškové, ale ten zásadní vliv má moje přítelkyně. Většinu času trávím s ní. Vůbec s ní nechci být zhulený, asi mě tak trochu mění, ale jsem za to rád;)
Jinak jsem taky denně pálil o 106. Teď mi to ale vůbec nechybí:eek:.. Zázrak??

2 STG: Napsal jsem Ti to do pm.
el estudiante
fuuuuu...ja hulim hocikedy ma napadne...dnes mi foter nasiel cca 10g ganje aj s fajkou a semenami...huste vysvetlovanie.a este ked som mu povedal,ze ma asi vyleju zo skoly,tak to zobral fakt husto...ked sa kurvi,tak sa kurvi :)
RastaManiac
citace:
Původní příspěvek od el estudiante
fuuuuu...ja hulim hocikedy ma napadne...dnes mi foter nasiel cca 10g ganje aj s fajkou a semenami...huste vysvetlovanie.a este ked som mu povedal,ze ma asi vyleju zo skoly,tak to zobral fakt husto...ked sa kurvi,tak sa kurvi :)


Buď vklidu ;)
Ježíš
el studiante: dej si brcko a promysli to, ja spalenej nekdy prijdu na veci a reseni ktery by me zastrizliva nenapadly. at ti to dopadne dobre :smoker:
Porad. Vecersi ubalim brko ke knizce a rano ho dohuluju kdyz se probudim a docitam kapitolu. :-)))))))))))))
Toxikoman
ja pofajcim ked mam daky makak alebo ma dakto pozve...maximalne co som nehulil je 1mesiac...:D
VLAD II
kazdy den
Ujo_Lojzo
nas to bol vzdycky nejaky skunk, poznate tych typkov co nic ine nerobia len cely den zhanaju hulivo a ked chcete vediet co to je je to vzdycky skunk... v poslednej dobe to ale obmedzujem a som presne toho isteho nazoru ako Graetar... fakt tie veci su uplne ine ked si to uvedomujete.. zaujmaju ma detaily a vsimam si to co som za hulicskeho obdobia nikdy nevidel.... skuste tak tyzden nehulit, hrajte CS trebars alebo inu pc hru a bude vsetko uplne ine....... ale ked dostanem chut na speka tak sa musim vyhulit jak prasa to je jasne :) :smoker: :) hi
Rastafaria
jelikoz out 06 dopadl velmi dobre tak si od sklizně pokuruju casto a jak to tak vypada tak budu jeste dlouho asi by to chtelo pauzicku
Ferdinand Bongo
Normálne húlim tak 3 - 4x denne.. aj keď niekedy viac, niekedy zase menej.. No momentálne mam asi týždňovú pauzu...nieje to zlé cítiť sa zasa trochu inteligentnejšie a nebyť furt odpálený.., ale ako sa poznám už mi to dlho nevydrží..:rolleyes:
danihel
Everyday oder jedertaaag:)
Zedy
Dávám si většinou o víkendu když se vracím domů a vidím rád ty lidi který sem přes týden neviděl a přes týden toho mám tolik že se k tomu ani nedostanu, takovej vejkenďák:-)
Tomina
odhuleneho hafo..,tak trohu mira u mě nastala:1 tydně..i to je už ale pro mě moc...Jak řikala doktorka zmirnit!!!,zmirnit!!!,zmirnit!!! :)
Lolek
No já jak kdy..někdy několik buřtů denně a někdy si třeba 3-4 dny nedám....
mihall
hulím pořád do te doby dokud mi nedojde páleení :) :)nejhorší to je v práci vždycky jak jduze střechy domů tak jsem zničený
jako bojovník z valky...
Hempstar
Nooooo....s kamaratmi davame kazdy den :( ale treba sa krotit lebo nenormalne to ide do penaziii:( pokial nemate vlastnu uuurodku
WhiTe
taky.. když je co, tak hulim furt ... i kdybych měl kilo tak je hned pryč ;) .. nějakou degeneraci nepociťuju až na tu paměť, ale to už sem si za ty roky zvyk :D:D ... občas hulim skanky ... občas out ... občas haš - snažim se to nějako míchat
Bulb
Heh tak jak tak koukam tak na tohle tema jsou tu 2 topicy...
No kazdej den 1 poctivy brcko, ale brzo nasadim pauzu neboli antisluky bo matura se blizi... a potrebuju byt fit protoze kdyz si zapukam tak pak se mi do niceho nechce ani do toho bl.. uceni :bandit: :bandit:
Protest
Já denně hulím skoro pořád... dá se říct, že jsem zhulenej 18 hodin denně těch 6 je spánek :D
A na počet je to 2-3 gramy denně :eek:
booboo
Já si dám podle toho kolik mám v tu dobu práce a jiných aktivit... Když něco nestíhám, tak se nechci vyschýzovat a nehulim. Jinak v poslední době tak 3x týdně ze svojí úrody (Shiva, Sensi Skunk, nějaká noname, ale dost dobrá fialka a sativy).
Na příští kolo mám připravený holandský seeds Northern Lights, Jock Horror, Pure Power Plant, zbytek Shivy a Sensi Skunku. Ještě ale nevím co nakonec vyberu... :-)
Everl0st
denně :) .....dá se říct...občas se naskytne den, kdy to potěšení nemám :(
Hanos
Jak kdy. Někdy třeba týden vkuse -každý den, někdy třeba za 2 měsíce ani jednou.
smoke4ever
občas :sun: tak 1-5x měsíčně
v ankete chýba možnosť "nikdy" :wink:
Oralius
raz za 4 dni
danihel
furt
Kanislaww
...tyyy wole co bych za to dal ;) ja jak si denne nenarwu aspon 4 kotle tak sem neswuj...a to nemluwim o tom kdyz se obcas powede ze si nedam treba ani speka..to je DETOX :D nekdy se dokonce vztekam jak maly dite, a samozrejme sem bez nalady, nic se mi nechce delat...no ale rek bych ze spousta z was to zna...
ted třeba 14dní v kuse ale jinak tak 3x do tydne...jsou tydny kdy hulim každej den několikrát a někdy třeba 14dní nic.... vždycky si chci dát pauzu ale zrovna někdo něco přinese kua :D
2 krát do týdne, ale i měsíc se bez toho obejdu ani mi to nechybi. Hulím ale krátkou dobu , tak budu možna mluvit časem jinak... třeba každý den :-D i když si to nedokážu představit
wasco123
No ked je toho vela a je nuda tak hulim stale. Uz mi to pripada ze triezvy stav je pre mna nieco cudne.
Lahvan_FlaskiCZ
citace:
Původní příspěvek od Kanislaww
...tyyy wole co bych za to dal ;) ja jak si denne nenarwu aspon 4 kotle tak sem neswuj...a to nemluwim o tom kdyz se obcas powede ze si nedam treba ani speka..to je DETOX :D nekdy se dokonce vztekam jak maly dite, a samozrejme sem bez nalady


a tohle ti nepřijde jako trošku problém? :confused:

být na tom jako ty tak si raději nedávám nic
Tomina
už jsem se polepšil,už palim jenom občas...nebavi už mě ty tlaky z toho...
PsYcHo84
o prazdninach, kdyz nebyla jina prilezitost, taxem palil speka svych indooru pravidelne, kazdy den vecer se sousedama a to jsem pak byl schopny se akrorat dopotacet do postele a usnout.. vzdycky jsme sli na 1-4 pivka, potom brko pred hospodou a rano v 6 kazdej vstaval do prace, nebo na brigadu.. tagze takovy pohodovy konec dne.
ted hulim min, tak 3x do tydne.. jinak me to vymazava, k nicemu se pak nedokopu a osobnostne nerostu, krnim.. staci mi to
Jay-jay
tedko už moc malo.nějak jsem to odboural.od listopadu loňského roku tak 6-7x prdika max. jen mě prostě ale baví pěstovat.je to horší droga než to čadit ;)
TeCZko
ted tak 2x tydne max... neni matros a (nastesti) ani moc chut...
R3dm4n
Ja hulim ked je co a to vacsinou je co ,takze hulim stale :)
Hulim v skole,doma proste vsade .. :rasta:
hulim jak nejvic to jde proste je to uz soucast myho zivota stejne jako jidlo a piti mozna nekdo rekne ze je to trochu moc ale co at si rika kdo chce co chce me je to fuck :D peace
c0ga
Jsem převážně víkendový hulič :) maximalne naky to sklo v tejdnu kdyz je nuda :p nebo tělák
SVP
kdyz je tak proc ne treba v hospode u zprav :)
Marian Pohrdac
byl jsem dost zvedav co mi povi anketa az odpovim.......koukam ze je nas stale dost.......ja hulim uz 10rokem a myslim ze poslednich 6let se naslo tak max 7dni kdy jsem si nedal.......prijde mi to vcelku desivy,jenze huli tak vseci kamosi a lidi co znam......no a kdyz potkam novy hulice,tak se jich ptam,jak casto pukaj,takze tuto anketu delam nazivo uz nejakou dobu a vysledky naprosto stejny........hold ceska republika se pravoplatne radi na predni pricky konzumace konopi.............a co Cesi....Deme na pivo.....A na prda.......
PalYno
JA HULIM POSLEDNU DOBU KAZDY DEN,UZ TO PROSTE KU MNE PATRII
RANO CIGA KAFE,SKLO PO CESTE NA BUS DO SKOLY A PO SKOLE TIEZ SKLO NA CESTE BUSOM DOMOV :-)
raStaVK
tak neviem ci sa to da takto zadefinovat.... ja napriklad hulim podla chuti
proste ked sa mi chce...niekedy kazdy den a niekedy aj tydzen nie...
aj od nalady to zavisi :rasta:

peace
.:INDI:.
raStaVk sme natom rovnako.....ale priemerne kazdy 3tí deň....
PsYcHo84
Hulim tak co 2-3 dny.. a pokuroval jsem kdysi nekolikrat denne.. a ted by mi to stacilo klidne jen o vikendu..
uz jsem za tech 7 let co hulim ve stavech naproste vykydlosti utratil spoustu casu, tak ted je cas zacit delat i neco smysluplneho.
už jsem to psal do mýho úvodu do groweru ... ale co, opakování matka moudrosti
Hulil jsem 2 roky denně 1-2 gramy. Ted od cervence ani ťuk a na Vánoce se zkouřím jako prase :) Myslím, že mi k tomu bude stačit jeden, dva prdíky :)
Trawa.cz
citace:
Původní příspěvek od PsYcHo84
Hulim tak co 2-3 dny.. a pokuroval jsem kdysi nekolikrat denne.. a ted by mi to stacilo klidne jen o vikendu..
uz jsem za tech 7 let co hulim ve stavech naproste vykydlosti utratil spoustu casu, tak ted je cas zacit delat i neco smysluplneho.


Přesně moje řeč. Akorát mě to trvalo jenom rok dostat se do týhle fáze. Možná je to tim, že sem letos sklidil můj první OUT a už to neberu jako nic nedostatkovýho jako např. kokosový mlíko
Rákosníček
no poslední dobou dost často :D vlastně i několikrát denně :D

...ale nepřipouštim si to:D
Onyx
Hulil som denne ale oddnes nehulim lebo vcera som to hrozne prehnal s lampou :D
Insomniak
čau lidi no tak pokud de ome tak ja zasadne papirky a hned balit špeka ;) dopurucuju=D
Já sem taková víkendovka, a v tejdnu jen když je zevl.....obvzlášť na škole :-)
Tak já hulím každý den už dva roky asi si dám malou pauzu ale v důchodu to doženu:)
Martinek
Přesně tak jsou časy, kdy se hulí víc a pak míváme třeba časy, kdy se hulí míň, např. ve zmiňovaných týdeních intervalech. Plusy i mínusy, jak vidíme a čteme od Vašich příspěvků uvedený jsou výše. Vaše názory jsou skutečně zajímavé a souhlas. Peace
logic7.m
ty vole sem na tom asi už asi špatne:D ja rano bez brka nejdu do školi odpol dalši a večer na dobrou noc a to se ešte šetřim standart 4 brčka dene teda brčka tet už radši saju bong:D
jamal
Já hulil tak 5-10x každý den... ted už to pálim občas když mam chut , víkendy , někdy obden , je to různé ...
kokopelo
též 5 až 10 brček.
J@m@L
Zdravím, vracali ste už niekedy z marihuany? Ale nie že hneď, ale časom, že po celodennom húlení... Mne sa to stalo nedávno, keď som húlil celý deň (iba 4-5x - zvyknem aj oveľa viac), nič a zrazu o pol tretej ráno som sa zobudil, že mi je nejako blbo a bum, grcal som ako malé šteňa... :-/ Stalo sa mi to prvý krát takto a neviem vôbec, či to bolo z ganje, lebo som celý deň žral koláčiky (obyčajné koláče :D ) a blbosti a nejedol som poriadne jedlo...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma