Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 4 5 
Jak casto hulite? - Klikni zde pro originální téma
1stOUTDOOR
hulim vzdy ked je co to znamema,ze skoro kazdy den............
leepery
keby som mal vrece gressu tak by som hulilv furt ale kedze nemam..
Krishna
:bong: ...no,par rokov dozadu som hulil mnoho,to jest tak 3-5 krat za den...moj rekord je 10 jointov za den v amsterdame ...tusim na jar 2001 to bolo.Bol som ale tak v piiici,ze som nebol schopny nic si zapamatat a problematicky som sa aj orientoval vseobecne :mutant: ...v tom istom roku som potom aj prestal hulit na cele 3 mesiace a to je zaroven moj dalsi rekord.Potom som este minuly rok vydrzal nehulit asi mesiac.Najlepsie mi asi bolo ked som kuril tak raz za 4 dni.Teraz to je v priemere raz za den a je to pohode...samozrejme na akcii,alebo cez vikend je to urcite viac,ale za normalnych okolnosti mi to celkom staci...Rad by som dokonca znovu zacal,len tak raz dva razy za tyzden.Nastastie nefajcim nikotin,takze pluca su relativne v pohode (sport a joga rulez)...:jumper:
Spsemi
taq ja som sa teraz rozkuril, lebo ma nechala holka:( taq si to liecim, vlastne liecil, uz je mi to jedno, taq si pokurujem v kazdej volnej chvyli. ta taq.
Crusty-vyhul
Dokud je co tak hulim až dojde dam si pausu.Ale ted mame u nas takovou mensi krizi uz 5 dni sem nehulil ane ze by to nejak vadilo.Akorat doufam ze dneska uz KURVA neco bude!!!
Muj rekord nehulit 3 tydny:)
hulim až moc, na to že mám před maturitou
herb,mrs. herb
Několikrát deně,ale musim si udělat po delší době "očišťovací den",už mi to leze na mozek...
HeRB
no poviem vam ze som necakal ze tak vela ludi huli tak casto, niekolko krat za den, asi to bude tym ze vsetci pestuiete, ia uz nepestuiem, ale ai tak by som asi nemohol hulit kazdy den nie este viackrat dodna..seriozne by ma zauimalo ako sa to odraza na vasei kratkodobei pameti a psychike..napiste mi nieco..dik
Krishna
No....ty vole,bol som teraz od pondelku u kamosa na intraku a neskutocne vela sme sa prevaarali.Kopil som si do bongu ako kedysi hhh:bong: Rano som hulil pomaly skor ako som si umyl zuby...no a vecer som zaspal,ked uz som nevladal dalej...:death: Uz som doma a budem musiet trosku skludnit,lebo ma hrdlo boli a skriabe,zacinam pokasliavat a som strasne vypatlany:crazy: :mutant: :rejp:
Landrover
Cez leto hulim f kuse vobec niesom "triezvy" ale teraz mam krizu nehulil som uz 3 tyzdne -zaroven vytvaram rekord
Dela_Negro
Ja ted hulim docela casto hlavne se posledni dobou nemuzu obejit bez ranniho ptacete.....:)
Dubinek
Ja tak jednou do tejdne, ale ted to chci trosku omezit, treba tak dva tejdny pauzy... Ale to se asi zmeni na MMM :D Ale tak co, zejo... Pauzu dam az pak :)
rotor bitevnik
citace:
Původní příspěvek od Dela_Negro
Ja ted hulim docela casto hlavne se posledni dobou nemuzu obejit bez ranniho ptacete.....:)

Tak to mas trochu problem kamo... ja si dam viackrat za tyzden a su dni ked si dam aj viackrat za den ...moj osobny rekord je nedat si 4 dni (za posledneho pol roka). Co tu teraz napisem, nebude moc popularne... vela sa tu popisalo ako trava nie je navykova droga atd... je to drist... je to samozrejme navykove... psychicky aj fyzicky. Samozrejme fyzicky navyk clovek neziska tak lahko ako u inych veci, ale psychicky je v tom clovek hned... ty uz sa dostavas za barieru, tak si davaj bacha... je nas takych veeela. Akoze je rozdiel, ked ma niekto travu ako konicka a je rozdiel, ked si to dava clovek z nudy. Pises, ze sa poslednou dobou nemozes zaobist bez ranneho sluka... presne takto je definovana zavislost na droge - rano prve na co myslis je to, ze si das...a aj si das... vyssie stadium je uz to, ze bez toho nemozes napriklad zaspat, takze si das aj vecer. Rad by som pomohol sebe aj ostatnym ovladat sa, lebo obcas ;) sa clovek neovladne, ale niektore fakty nepustia, takze si treba davat pozor. Nie je to az tak nevinne, ako sa zda. Chcel by som sa dostat spat do toho krasneho stadia, ze si dam raz za tyzden, alebo dokonca dva a PORIADNE si to vtedy uzijem....ale takto je to sice fajn, ale uz to nie je ono - proste rutina sucks...
Sinuhet
Nejaky dukaz o fyzicke zavislosti? O psychicke neni sporu. Tu nikdo nepopira, ale kde jsi vzal tu fyzickou? Zvracis, kdyz si nedas? Je ohrozen tvuj zivot?
rotor bitevnik
sinuhet: fyzicka ? no napriklad uz len to, ze bez travy clovek nezaspi. ohrozeny nemusi byt zivot, zvracanie tiez nepovazujem za "jeden z mala" hlavnych priznakov fyzickej zavislosti. ide o to, ze taketo krajne pripady, ktore ty vymenuvas su naozaj uz vo vyssom stadiu, zhodneme sa, ze tieto veci prichadzaju postupne a treba si ich vediet na sebe vsimat....a praveze som si vsimol na sebe veci, ktore asi maju pramalo spolocne s psychikou, ako napriklad spominana ziskana nespavost. fakt nie som v tomto odbornik, kazdopadne si mi dal chrobaka do hlavy a ak na nieco pridem, tak to sem napisem.
...ale neda mi nespomenut napriklad kavu... neskutocne vela ludi sa bez nej rano nevie nastartovat a vobec nezvracaju a nie je ohrozeny ich zivot, ale kazdemu je zrejme jasne, ze ide o fyzicku zavislost na kofeine, s ktorym clovek zacina den... istu paralelu by som tu videl... a pritom kava je v podstate neskodna, ale z travky moze clovek pri nekontrolovanom uzivani pekne zblbnut :)
....a pripadne tvrdit, ze ak to nie je fyzicky navykove, tak "sral to pes" a o nic nejde je cisty alibizmus
G.N.W.P!
No zvolil jsem viackrat za tyzden, ale neni to tak uplnepravda, bo ted hulim vicekrat za tyden ,protoze uz nemam nic svyho, po sklizni je to jiná....
Kelso
2 krat do tyzdna hulim ja a myslim ze je to optimum.
Kuchta
No tak můj průměr je poněkud šokující ale tak zase chci se stát akreditovaním sudím na CannabisCupech takže je potřeba mít odhuleno!!!
A jinak jsem asi tak v průměru co tři hodiny to špek:D:D:D:D:D:D
A kdo mě zná tak povrdí:D:D:D
Hunter
ja hulím každy den min. 4 skla za den!!!a chcu hulit pořad!!!
(n)owar
ja kourim, kazdy den a tak jednou za 14 dni prijde zniceho nic den ocisty, avsak mam v planu to nejak omezovat.

Dela_Negro - jo, ranni ptacek, davam ti zapravdu.po ranku, na lačno...to je muj nejoblibenejsi cas.!
drew
já teda tak víckrát za tejden,někdy víckrát za den a někdy celej tejden vůbec když neni.asi před půl rokem se mi stalo že sem 3 tejdny nepálil,měl jsem ňáký starosti a potřeboval čistou hlavu.teď to slušně dohánim :punk:
hulimír
Tak začnu od sebe. Zajímá mě to z toho důvodu, že já hulím celkem dost, aspoň si myslím. V pracovní dny tak 4 špeky, ale až po práci a o víkendu až těch 8 kousků za den. To je dost, co? Jak jste na tom vy?
Tak já špeka už jen s velmi dobrými přáteli a se svým přítelem, jinak jen vapík, možná zkusím ještě sucháč (vadí mi asi tabák, dojezdy bývají hodně "dekoidní"). Dřív tak dva tři jointy týdně, byla-li potřeba a vhodná společnost. Nebyla-li potřeba či vhodná společnost, 0 jointů.
Murphy
5 brk denne me vetsinou nemine :bong:
korkis
2 až 3 brčka denně, občas valíme jen bonga, nebo jen skla...
indicky-konopi
Já respektive My se vetšinou už ani nedivime, že za ten den mame v ruce desaty brčko, protože je to celkem normal (u nás) :D Takže průměr je jasnej:)
mokie
deset kazdej den by me asi zabilo :baby: a hlavne v hlave bych mel asi peknej bordel :baby:

pamatuju, ze kdyz jsem jel hash, tak tech deset byla denni porce. jednou v contestu 25 za vodpolko :rejp:, ale to jsem byl uz pekne adaptovanej a nebylo to nic extra...

ciste huleni...... :bandit:
nevim, tak pri dobry prilezitosti a nalade tak 6-8max. a pokud to je "dobry skero" tak stacej dve-tri-ctyri... zvlast k pifku
pres pracovní dny :wink: obcas, takze prumer na tejden mi vychazi, ze tak asi 15 !!!
treba ted je streda a mel jsem zatim 2! ale zrovna si jedno motám....:D

:bong: :bong: :bong: :bong: :bong: :bong: :bong: :bong: :bong: :bong:
lopman
Ja tak normalka podle nalady 2-3 brčka denně, jinak třeba vo víkendy i 15 jinak pohodička.
Bido
Přes tejden tak 1-3 denně - jak kdy. O víkendu je to jiný to tak kolem 5 kousků. Když je ovšem ňejaká kalbice, tak někdy až 10-tku. Vim, že je to celkem dost ale když mě to tak chutná:frog: :frog:
MANHUNTT
Já si dávám denně min 2*špeky,max 8 špeků.Ale je to podle kvality matroše.Když mám nějakou pecku tak dám méně no a když je to nějaké seno tak jich dám více:slizoun:
Apofiss
Všední den 1-2

Víkend a volno...1-20 :D

Jinak přesně jak píše MANHUNTT, podle kvalitky...
blownancyblow
rozne :slizoun: napr vcera sme kalili so švajčiarmi a ty balili furt potom dostali po pevnom a bolo finito:mutant: ale tak pol gramu na hlavu.
hulimír
No, tak sem se trochu zklidnil, myslel jsem že kolem 8 jointů denně hulí jen pár lidí + já, ale je nás fakt dost. Bych řek, že jsme takový "fajnšmekři". První liga. Divizáků tu je taky dost (2-3 denně). Sem hulil, no a?
chuck53
hů..ja tak minimalne jednoho denne....ale kdyz se zadari tak sem skoncil na 11
Wokap
Kurva, já jsem se svejma dvěma sklama denně nejak pozadu!!! :-))

... s tím, že se vyskytnou dny, kdy si vůbec :satan: nedám...
moswa
tak před čtvrt rokem to bylo 1 max 2. :baby: a teď je to v rozmezí od 3 do 5. z toho docela běžně brčka tak půlgramový :vampire: a když je volňásko, tak sem střízlivá jen v noci(ne vždy...:beer: )
rastafa...jah
uprimne - bojim se to spocitat, a znate to, ja ted mam tesne po sklizni a to ti pak do plic lita samo...
moswa
Omnihash: tak to si byl docela killer.:satan: ale taky přemejšlim o mírnym omezení-blbnu a kapacita paměti vypadá bejt těžce přečerpaná:angel:
rociik
mno ja bych ti videl na 8 brk tejdne...a je to vetsinou tak zte pres tejden hulim max 1 brko vecer s kamosema a kdyz o vejkednu nekam vyrazime tak treba ty 4 za den padnou...nikdy nehulim sam az na par vyjimek do roka a nedovedu si predstavit ze bych treba na stredni palil tolik jak to treba pospisoval omnihash....to by me zaprvy vyrazili a za druhy bych ted mel asi z moszku solidni sracku:)
Bumbklaat
Ha hu ha. ja teda hulim hlavne bongo. mame neco pod 40cm, sklo, obrovska dira na turbo a kotlik. power glass. ve vsedni den davam tak 3-5. o vejkendech treba deset patnact. pak na vecer nepal z palic a letiiiiiiiiiim..........______--------------_____- hua
steve
teď jsem se dostal do fáze hulit jenom o víkendu. Praktikuju to třetí týden a je mi líp :D za to ty víkendy jsou celkem massive. těžko počítat.:)
tuhle pauzu mám od toho, abych si ujasnil a plnil povinnosti, které se dají správně řešit s čistou hlavou.


:punk: Aphrodite & UK Apache :punk: :p:
Ježíš
Hlava: heh taky si neco podobnyho pamatuju, brko tak z 20g zelenyho 15cm dlouhy a tlusty jak krava. Hulili jsme to v deseti a v pulce uz to nikdo nechtel :D
přes tejden divize, ale wo wolnejch dnech 1.liga... přece jenom těch pár hodin zaměstnání vám tak trochu naruší harmonogram...

jinak dřív to bylo asi tak jak popisoval omnihash, akurát s tim rozdílem, že se mi vobčas stalo, že toho komaťáka na noc sem si zvládl jenom ubalit.. pak prásk, ráno se proberu a čumim na ubalenýho špeka na stole....

jináč poslední dobou to šlo... jen je teďkonc zase podzim, mno a to znamená....:satan:
snark
mirkoff - jojo šproncla na noc - stalo se ti někdy že ti hořel v ruce když si usnul až ti to popálilo prsty :D:D:D ???
sorethroat
snark: hehe :D to se mi jednou stalo s shitem a jako popálil jsem si o to nohu a pomalu i chodidlo :D heh...
mě vždycky povolej prsty, tagže buďto spálim koberec a nebo si propálim peřinu... to v případě, když už se komatuju v posteli
snark
jojo - vždycky postelový koma - přesně - a pak si při usínání řikam jak sem se zase příšerně vyhulil a nic neudělal a že to od zejtřka omezim :D:D:D
Mno takkoukám, že může bejt hůř. Sice sem si nemyslela, že s Mírou 1-2 kusy(případně víc, pokud se dostaví nějaká návštěva, nebo je mizernej matroš a samozřejmě na akcích všeho druhu se nepočítá) jsme bůhvíjaký feťáci-huliči, ale opravdui jsem netušila, kolik toho lidi můžou dávat a přitom normálně fungovat(fungujete normuálně?).
K tomu asi člověk dospěje (bohužel, snad se mi dřív podaří to u nás nějak zredukovat). Dřív jsem po prázdninách (1kus za 1 až 2 dny průměrně) nebyla schopná vyluštit křížovku. Dneska mi to připadá směšný.
Jahudka!
Ja hulim podle kvality samozrejme-jak tu uz zaznelo.Dobrej matros i jedinym kotlikem ze skla dokaze odpalit nekam na saturn:D

Kazdpadne klasicky speky uz nehulim vubec (uz nejsem uzivatel tabakovych vyrobku).Takze hulim jedine skla.Kdyz je dobrej matros tak davam asi 2-3 kotliky za den a kdyz je to nejaky seno tak jich zhulim treba 10.

Samozrejme zvazuju koupi vapiku.(nebo spis ji zvazenou uz mam,ale ted kde vzit tech prebytecnejch 15 litru)mno nic no...:D

vood - alespon ja normalne funguju (prace,atd-nebo si to spis alespon myslim).Je teda fakt ze driv se mi zdalo nemozny zhulenej neco delat,ale ted uz jsem prisel jak na to..Dam proste malinkatyho prdika a muzu jit vesele neco delat a jeste se z nudny rachoty stane razem zabava a clovek se pri tom i nasmeje:D

snark - jo to znam:D kazdej den si rikam ze uz zejtra neco udelam...Mno jo no to je holt tezkej zivot hulicuv:D


A kde je ta anketa?:eek:
rociik
ja si dneska proste dam pauzu...:) ja sem da se rict kurak vyhradne jointu...sklenenku nemam a bong mi na dbory modylky prijde fakt skoda huleni, vubec si na tom nepochutnam navic me to zmatla fakt moc...stalo se mi ze po prvnim kotliku uz sem se valel po zemi...:)
snark
vood - dal bych nevim co abych hulil tak symbolicky jako ty
all - před 14 dnama sem si koupil krabici filtrů www.praguefilters.com sem zvědavej jak dlouho mi vydrží - tipuju to tak do vánoc
luckyBOB
proc me tento tryd dostava do nekonecneho smichu?...:D:D:D..
bohuzel je to tim ze musim zaskrknout č.1..:) a i ted jsem silne prod vlivem outdoor ocka slechtene generace mistniho pestitele (maft kapo)..a po 4 prdu jsem radsi odlozil dymku jelikoz jsem se bal ze uz nevstanu..a ted?..po 20 minutach se tu smeju ne debilni monitor kterej nereaguje ani na podmet k rozhovoru..jen blbe cumi..:D:D:D..mno mic musim zkusit jiny typ spojeni.:Dmno a tak to je asi vse co jsem tady stihl napsat.dopufam ze mate aspon radost..JA JO..

hulim 10-60x denne..(pobuzel!)..a jinak snark .LOL..:)

ps:asi zalozim tryd kde se muze kazdej vykecat z tech zhuleneckejch sracek..:D.myslim ze to budou lidi jako ja vyuzivat..:D:D:D

XIII
2 snark... před časem (cca 1,5) roku sem si od známýho v baru pořídil igelitku balíčků-filtrů za výhodnou cenu... sice reklamní.. ale smirnoff.. bylo toho 100 ks + 10 bunusovejch @ 30filtrů/bal... mno a dneska už mám vobjednanou igelitku další... těšim se

i když sem pár balíčků rozdal a povyměňoval, i tak jde tato várka brát tak trochu za bernou minci

tagže 3300 špeků za 1,5 roku +/- 100...:D:D:D
jumpp
ted to zacina bejt teprve poradna bejkarna, nevim ale uz dou u me do pozadi cigaretky a nastupuje mmocny dym slecny M., a my pozivatele jehoz slysme:
kuřme jionty co to de,
at´ zítra otevřou se oči ještě zarudlé,
kuřme denně hutný kouř,
at´ vyhnou se nám všechny depky,
dokonce i ptačí chripky:D..........ů.... .
ted hulim denne,....... no a je to podzim, co k tomu jeste rict:D
Janísek
Tak já čadím cca 12let s 2 letou pauzou. Tojsem si dala prda akorát na kamošově svatbě!! A byla jsem vcelku na sebe hrdá:-)
No pak jsem začala zas a jedu, co to dá. Občas vynechám 1 - 2 dny. Víc se nezadařilo. Poslední 2(?) měsíce hulím denně. Vždycky večer nebo na večer a samozřejmě sklo na spaní:-)
Nucenou pauzu dávám když už mi hapruje menzes. Nebo se třeba vůbec nedostaví 3 měsíce.....ale to jsem tomu dávala dooost a nekolikrát denně. Jo a taky jsem byla mladší:-)
LuB
ja tusim tiez hulim parkrat denne... kedysi to tak nebolo, ale poslednych par rokov... Ale na druhej strane ked sa aj v niektory den nenahulim, mi to ani nepride. No a momentalne som riadne na srot a to dnes uz piaty krat! To je uz na mna fakt moc, az tolko nezvyknem...
Az4zeL
hulim furt, min 5x za den o vsednich dnech, no a o vikendu ani nevim, to se vzdycky tak zhulim ze ani nevim jak se dostanu dom. Dneska chcu 1 den vynechat nebo aspon ze si dam az vecer, tak doufam ze se mi to podari :D
FlickerBird
a to to mám jako počítat? :D
ne, je fakt že poslední dobou pálím docela dost, ale spíš často než velké dávky... každý den k večerní spokojenosti mi stačí jeden dva minibongy (skla), bohužel to nejde dohromady s učením takže si dobře plánuju kdy jo a kdy ne :D
jenomže když kouknu do pixle, zděsím se kolik sme toho stihl spálit vpodstatě sám a hlavně kolik toho zbývá... tenhle víkend a FINITO :( :mad:
ále kdesi v mlhách osudu vidím svítit dvě 70W HPSky a furt se přibližujou a přibližujou :sun:, takže situace se zlepší :punk: do té doby budu navštěvovat soudruhy dealery, nebo spíš growery co za rozumnou cenu prodávají přebytky :)
Johnysss
Tak vetsinou ctyrykrat....Dvakrad ve skole, a dvakrat odpolenne(ale vetsinou vickrat.:-D)
A jakej model??Ve skole vetsinou venek, protoze to je preci jenou skola, a odpoledne poradny Skunky....
snark: jo tady vidim, že hulim fakt symbolicky. Nicméně mě obtěžuje pocit závislosti. a když sme na sebe včera s chotěm koukali rudejma očima, tak jsem se musela stydět. Ne, takhle jsem to nechtěla, takový lidi jsem kdysi (dávno) odsuzovala.
Každopádně se rozhodlo, že odedneška tejden se nebude hulit (dneska se ale bude chlastat, zejtra se určitě hrozně pohádáme, pozejtří budem pravděpodobně taky chlastat a ve středu to můj milý nevydrží a já budu mít alespoň pocit, že jsem na tom líp).
Johnny Von Kris
nemam kquoty na huleni.... kdyz je a chci tak si ubalim...... kdyz sem na to sam, tak se snazim tam toho narvat min,..,,,, ale nakonec sem pak hafo zmasteney a zasekley.... alle proto to delam:)
kdys je vic lidi, tak se vic huli....
no doted sem hulil naky kyti co mi rosty na balkonu - nakej pekne fialovej venek a jeste k tomu vaprcaney, ale nestezoval sem si( he mati to sklidila a ususila, ze bude masticka - ale ja uz mam byt prolezlej....predemnou nic neschovaj) ... no a jelikoz to ted doslo, tak to jistej kamosi - ikdys maj uz taky min nez na zacatku sklizne....
zima bude tuhá....
Hadiver
Teď po sklizni hulím skoro stále outdoory (ráno, dopoledne, v poledne, odpoledne, večer) ale tak očas i ten indoor (2x-3x za týden). Měl bych jsi nejspíš dát pauzu tak ale když někdo furt nabízí a jak tady bylo řečeno: "Ještě mě to furt dává víc než bere.". Školu a ostatní povinnosti zvládám. Tak co. Hulme tak jak to jenom jde!!!!!!!!!!!!!!!
LoWeR
Hulím tet po sklizni celkem fest!ale už sem si řekl že budu trochu omezovat tak to vychází tak na 2krat tydně,ale když je co kutit tak i 3krat deně :)
citace:
Původní příspěvek od Omnihash
Hulení 3300 brk za rok a půl je hodně těžká závislost, ale podle mejch zkušenosí se z jedný krabučky filtrů vyjede max. polovina, zbyek rozdáš, poztrácíš nebo se zasekneě na dělání filtrů na sucho :)


filtry fak nestrácim, jinak máš pravdu... bzla to hodně těžká jízda zručnosti...:wink:
Moltres
Tohle období po sklizni je psycho... Denno denně out of the reality..:jumper: Zhulit, nažrat, zhulit, nažrat, zhulit, fotbálek, nažrat, bedna, spánek... Už mi z toho jebe:crazy: Musím se dostat z toho začarovaného kruhu!:D
Co?
moltres: hihihihi...souhlas s tebou, akorat jsem uz nasel brzdu....obcas uvarim neco z maslicka....to te pak predhuli na dva dny....:-))) (teda jak kdy..)
Jack_Herer
FURT!!!:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Rasta filozofie
já to mám asi takhle pondělí až čtvrtek se snažím fak ne jen když je příležitost (to tak 3 až 6) někdy mám ve čtvrtek večer malej pátek, no pátek to je klasika tak 20 špeků (musim špeky manželka odmítá bongo) sobota to jedem už od rána(tak 6 až 10 špeků) první raní v posteli a je krásný celý den. A neděle to je klasická očista bongo odstřelim se do vyšší sféry tohoto světa, pak meditace večer svůj organizmus vyčistím vínem a ještě brko na dobrou noc.
to Rasta filozofie: hahaha tak to je fakt husty a muzes jeste dejchat? pri tom kvantu to musi byt docela mazec. A vinem se cistis tak ze se poblejes? Ja sice hilim podebne ale "jenom" 20 speku za vecer mi prijde fakt nadnesene. A mimochodem co kouris. Ja dam s zenou tak 3 max 4 speky za vecer a uplne to staci. Mimochodem asi bych te rad poznal osobne. Peace
Paul
Jak kdy .. Když je nuda tak si dám . PS. Nuda je pořád :flamer: :bandit:
No taky se musím přidat a pochlubit jak moooc velkej jsem hulič :pimp: :rolleyes: :p:

Podle mě nezáleží na tom kolik toho člověk vyhulí, ale jak mu sedne :crazy: Velká konzumace konopí, není nic dobrýho, ale pokud to člověk snáší :mutant:....... každej podle svého :smoker:

Já si brčko dám, když mám chuť, řekl bych, že nejraději hulím sám, :bandit:, ale i u :beer: s kámarádama si rád dám...

Na hulení funguješ jako lepší člověk, když víš kolik je pro tvoji mysl dobrý vyhulit :D

A nemám rád ty partičky co držej hubu a mají před sebou broskvovej čaj místo piva :slizoun:
moswa
Claune:broskvovej čaj??? :confused:
Hulim furt... Imrvére... Ráno se vzbudim, dám prda, jdu do práce, občas začadim tajně i v práci a pak, když přijdu z práce, tak čadim znova a znova. Takovej neustálej kolotoč... Sem případ klasické permanentní vyhulenky :D :D :D
to Claune: kámo ty to máš nastavený jako já, taky čadím rád sám a s tím pivkem to samý :D
snark
no kdybych se chtěl vyjádřit nejspíš by bylo nejlepší zkopírovat to co přede mnou napsal Rappa :D
ulevilo se mi že sou i jiný takhle "postižený" - kolikrát na mě lidi koukaj jak na heráka když pociťuju tu ohranou neodbytnou úpornou nedohulenost už pár minut po típnutí - kór když si člověk nemůže zahulit sám
Az4zeL
claune: ale jako stim cajem to neni spatny napad, to bych trochu zavrhoval a jeste ted kdyz je zima :P Nekdy mi to pivo vubec nechutna, kdyz sem moc :)). Ale to ze nekdo sedi jak puk a drzi hubu fakt nemusim, nejlepsi je si ten stav uzivat naplno. Jinak nema smysl ani hulit.
PEACE
citace:
Původní příspěvek od snark
...kolikrát na mě lidi koukaj jak na heráka když pociťuju tu ohranou neodbytnou úpornou nedohulenost už pár minut po típnutí - kór když si člověk nemůže zahulit sám...


tak todle je fakt o nás pro nás....

díky, díky... už si zase připadám více "normální"
skaff
panove ja uz pres 3 mesice davam nejmin gram denne, obcas i 3 :D dycky ke me pride brko nebo blant nebo bong.... a uz to jede
SNDY
to foxan: 8x denne??? v pohode...bral by som...ja si to vsak nemozem jaksi dovolit ale tak nejak si predstavujem raj....asi to musis dost pestovat alebo musis byt dost bohaty....lebo 2g denne to je min.500sk
nidecker
nejak jsem to omezil, takze davam v prumeru brko tydne
peta525
Ja davam tak 3jointy tejdne jen tak na pohodu, pro lepší naladu.
Raketopes
Dřív jsem hulil často,ale od 19.11. už tolik né,protože mi to zatrhla moje drahá polowina,kterou jsem ten den sbalil.
Vidim ze nejsem se svou spotrebou hnanou obcas do extremu tak uplne sam. Ufff. Kazdymu co chce, at si huli jak chce.
SNDY
aj ja chcem.....ale mam nedostatok tejto super rastlinky....vy tu davate brckaaa??? co tak to davat si vodne bonga...ak ste skusili tak uz nic ine nebude chciet....
Distillers
No v létě sem hulil každej den ale jen tak 1 až 2 brka to bylo od pondělí do čtvrtka.V pátek a v sobotu v průměru tak 7 brk za večer.Ale někdy i 10 někdy třeba jen 4 jak kdy.Ted hulim už zase jen v pát. a sobotu.Tak 3-4 za večer jak kdy.Je to tak lepší.Každej den hulit i malý množství je tak na to aby se pak člověk cítil i když zhulenej neni.Člověk je pak prostě mim furt.
to SNDY: Ja kouril i z vodni dymky nebo bonga a stejne spek je spek.
SNDY
to Disaster:-) : ja tym vasim brkam nejak neviem prist na chut...mna proste asi bavi "varenie" vodnych bong...tam mozes videt ten dym jak tam ide a potom ho dat celeho naraz...niekedy staci jeden dva a ste v p.....
ale toto uz asi nepatri sem....
nidecker
citace:
nidecker; peta525 > je mi vas uprimne lito , nastesti se svejma 4 a vic spekama za den se mi nemuze neco tak strasnyho prihodit ...

no já jsem právě dřív tak ty 3-4 brka za den dával. A zjistil jsem, ze to ze me zrovna jadernyho fyzika nedela, tak jsem to omezil ...
to SNDY: No pro je me zahuleni z dymky nebo z vodaru jenom zpusob jak se zhulit. Alee spek to je neco jineho. Takovy muj maly ritualek. Uvarim caj, jak caj chladne tak pomalu striham nuzkama tu lepivou palici, potom ji smicham s trochou tabaku, caj porad chladne, vytahnu papirky a filtriky a ubalim. Caj furt chladne, zapalim, dam si loka vychladleho caje a aaaaa uz to jede. v klidu dokourim a je to. Ale takhle to jde i s tema ostatnima vecma jako fajky a vodary, ale ten spek je podle me k takovymu pokurovani doma u compu a caje ouplne idealni.:frog:
kvasimodo
no ja hulim snad kazdy den niekedy aj viac krat za den trebars 3 niekedy aj 5 krat a niekedy to ani neratam ... prakticky som stale vykureny ale zase na druhej strane nehulim tak casto nejake silne gresy len take pohodove outdoory... hulenie by som chcel asi trocha obmedzit lebo to iste neni zdrave na pluca ale co sa tyka psychyki tak pohoda som taky normalny kokot :) a hulim asi tak 6 rokov a chodim na vysku takze si myslim ze pohodicka ...
Moltres
citace:
no já jsem právě dřív tak ty 3-4 brka za den dával. A zjistil jsem, ze to ze me zrovna jadernyho fyzika nedela, tak jsem to omezil ...


2 Nidecker: Naprosto s Tebou souhlasím... Taky omezuju. Nezhulený se cítím líp. Líp vnímám, líp komunikuju s lidma a celkově jsem víc v pohodě. Ta sklizeň byl výplach:crazy:
SoLeeR
Mno od zacatku skolniho roku 2005/2006 jsem hulil every day treba 10 speku denne..... ale ted uz jsem dva dny nemel a asi jeste dlouho mit nebudu, pac mame kokota vychovatele na intru kterej nam dava testy na THC..... Ted se me ho povedlo vochcat cizi moci, ale ostatnim se to nepovedlo tak nechci ryskovat a nawic mam pekny provary doma..... matka je zeme uplne vypsycharena a kdyz by se dozvedela ze na 100% hulim tak by se asi zblaznila......
eMson
taxem dal posledni moznost - ale neni to tak docela pravda, proste hulim podle nalady (muze i bejt a nemusim hulit)
honzacz
tak jednou do tejdne, ale kdyz uz tak poradne :)
JoEl
Pro mne plati 1. moznost :smoker:
luckyBOB
JE TU NEKDO KDO CHCE OMEZIT HULENI??

cim vic nas bude tim lip...



lezim v posteli..probudim se..kua to uz je zase sobota..lezim dal..spim..probudim se..hmm nikoho neslysim..asi nakupujou.to su zase zmastenej po vcerejsku,..ale jeste ze je sobota...spim..v 11:00 se probudim..ty vole ona vlastne dneska sobota neni.:D:D:D:

uz ne!
Nokain
No já hulim deně tak 4 až 8 :-) většinou dobrou lampičku ale nepohrdnu ani dobrím venkem :-):satan: :satan:
Janísek
LuckyBOB:
Já bych chtěla omezit hulení:). Jelikož jsem ted byla na výtečné bečkoparty a potkala jsem tam známýho a on mi povídá, že se mu na holkách nelíbí, když tak moc hulí:(
A jako že má pravdu. Takže ted hulím ob den a to NĚKOLIK skel...marnej boj.hihi a úplně nejradši sama
Moltres
luckyBOB: Chci omezit. Podařilo se ale jen z části. Možná by to chtělo víc...
VoidMAN: souhlásky ;)
luckyBOB
ja rekl vcera ze nebudu hulit..skoncil jsme u 4 speku a nekolik dymek..seru na to..nema to cenu..jdu se zase zhulit..:D:D:D

PS:asi se jdu presunout do trydu ste zrovna zhuleni?..:frog: :cool:
JoEl
Radsi nez prestat hulit bych radeji prestal kourit :death:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma